FightClub.lt - Savaitgalį vyko Kauno miesto Kyokušin Karatė čempionatas

Savaitgalį vyko Kauno miesto Kyokušin Karatė čempionatas (1)

Sekmadienį vyko Kauno miesto kyokušin karatė čempionatas. Skirtingose amžiaus ir svorio kategorijoje varžėsi Kauno "Shori", "Stoiko", "Rifo", "Fortissimus", "Fenikso", "Katanos", "KKKK", "Kobushi", "Seiken", "Oriens", "Kumite", "Osu", Vilniaus "Saulės ženklo", "Budoros", "Atemi", Marijampolės "Tornado" bei Anykščių "Tako" klubų sportininkai.


 Varžybose iš viso dalyvavo 250 sportininkų iš 12 Kauno klubų. Tradiciškai Kauno čempionate buvo surengtos ir suaugusiųjų (virš 18 metų) varžybos kuriose savo jėgas išbandė ir kitų miestų karatė kyokušin klubų sportininkai.

                      "Kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau sportininkų, kurie skina pergales ne tik Lietuvos bei Europos čempionatuose, bet yra ir pasaulio kyokušin katarė elito sąraše. Džiugu matyti ir tuos kurie karatė keliu pradėjo eiti ne kaip įprasta vaikystėje, o sulaukę garbaus amžiaus. Vyriausias varžybų dalyvis net 43 metų amžiaus, kuris šiandien pademonstravo tvirtą kovotojo dvasią", sakė Kauno kyokušin karatė federacijos prezidentas Tomas Zienius.

                      Gilias tradicijas turinčiame Kauno kyokušin karatė čempionate, kuris rengiamas jau 24-ąjį kartą dalyvavo ir pasaulinio lygio sportinikai. Savo jėgas išbandė pasaulio kyokušin sąjungos (KWU) pasaulio vicečempionė Brigita Gustaitytė (klubas "Budora"). Kaune elitinei sportininkei lygių nebuvo, tad pademonstravusi tvirtą čempionišką charakterį Brigita apgynė savo titulą.

                      Aršiausios kovos dėl čempiono titulų vyko svorio kategorijose iki 80 kg. ir absoliučioje svorio kategorijoje (virš 80 kg.). Svorio kategorijoje iki 80 kg. čempionu tapo Aurimas Šmigelskis ("Stoikas"). Sportininkas jau 16 metų kultivuoja kyokušin karatė ir sudalyvauti varžybose ryžosi po 2 metų pertraukos. "Didžiausia atsakomybė buvo kovoti stebint mano auklėtinams" - vos atgaudamas kvapą po įtemptos finalinės kovos dėstė čempionas finalinėje kovoje paskutinėmis pratęsimo sekundėmis smūgiu koją į galvą nokautavęs priešininką ir pakėlęs visus žiūrovus tribūnose su garsiomis ovacijomis.

                      Didelę staigmeną pateikė 4 kovas laimėjęs ir čempionu absoliučioje svorio kategorijoje (virš 80 kg.) tapęs Orestas Abazorius ("Saulės ženklas"). Naujajam Kauno miesto čempionui vos 18 metų. Reikia paminėti, kad didžioji dauguma priešininkų buvo 20-30 kilogramų sunkesni ir net 20 metų vyresni. "Buvo nelengva, tačiau geras pasiruošimas ir iš anksto su treneriu aptarta kovos taktika pasiteisino" - po finalinės kovos sakė Orestas.

                      Kauno klubuose sportuoja daugiau nei 2000 sportininkų ir kiekvienais metais šis skaičius vis labiau auga. Kyokušin karatė yra masiškiausia neolimpinė sporto šaka kuri siekia 2020-aisiais metais vyksiančioje olimpiadoje tapti viena iš olimpinės šeimos narių.

                      Kauno miesto čempionato suaugusių dalyvių (virš 18 m.) prizininkai moterų grupėje iki 60 kg. svorio kategorijoje (A kategorija) auksas atiteko Evelinai Bidžanovai (s.k. "Atemi"), sidabras Gabrielai Lisovsai (s.k. "Atemi"). Virš 60 kg. - auksas Brigitai Gustaitytėi (s.k. "Budora"), sidabras Aistei Tatarūnaitei (s.k. "Budora"). Vyrų grupėje (A kategorija) svorio kategorijoje iki 70 kg. pirma trečias vietas iškovojo Gytis Ramona (s.k. "Budora"), Liudas Vaitiekūnas ( s.k. "Takas") ir Matas Budreika (s.k. "Takas"), o svorio kategorijoje iki 80 kg. auksas atiteko Aurimui Šmigelskiui (s.k. "Stoikas"), sidabras Justui Bradauskui (s.k. "Kumite"), bronza Laurynui Augliui (s.k."Saulės ženklas"). Svorio kategorijoje virš 80 kg. aukso medaliu pasipuošė Orestas Abazorius (s.k. "Saulės ženklas"), sidabro - Paulius Sasnauskas (s.k. "Budora"), o bronzos medalis atiteko Aivarui Šafikovui (s.k."Rifas"). Vyrų grupėje (B kategorija) svorio kategorijoje iki 80 kg. pirmas buvo Tomas Pranskevičius (s.k. "Feniksas"), antras Saulius Putinas (s.k. "Katana"), svorio kategorijoje virš 80 kg. auksas atiteko Mindaugui Šliavas (s.k. "Stoikas"), sidabras Justinui Skrodeniui (s.k. "Saulės ženklas")

Komentarai   

0 #1 Diane 2018-02-22 04:28
Turns out Madame Vanderpump hates the word vagina.


My weblog: cheating
wife picture quotes: https://nikehyperchasesp.com/eduardonfiv455/a-simple-key-for-justbang-unveiled/
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!