FightClub.lt - Lygiai prieš 95-erius metus...

Lygiai prieš 95-erius metus... Komentuoti

willardmoranposter.jpeg

1916 metų kovo 25 dieną įvyko profesionalų bokso dvikova, kurioje tuometinis čempionas Džesas Vilardas gynė titulą prieš Frenką Moraną.


Džesas Vilardas čempionu tapo 1915 metų balandžio mėnesį, 26 raunde nokautavęs Džeką Džonsoną. Tapęs čempionu jis įgijo pravardę „Didžioji baltoji viltis“ (The Great White Hope). Kita jo žinoma pravardė, „Potavatomo gigantas“, buvo sukurta ne veltui: D. Vilardas buvo tikras milžinas – 199 cm ūgio ir 107 kg svorio. Jis buvo aukščiausias ir sunkiausias pasaulio bokso čempionas. Tik 1933 metais sunkesniu čempionu tapo Primo Carnera (120 kg), o aukštesniu čempionu tik 2004 metais Vitalijus Kličko (202 cm).

Frenkas Moranas, pravarde „Kovojantis dantistas“, tokiais fiziniais duomenimis nepasižymėjo. Jam tai buvo antrasis bandymas tapti čempionu. Pirmą kartą jis dėl čempiono diržo kovėsi 1914 metais prieš tą patį Džeką Džonsoną, kurį vėliau nokautavo D. Vilardas, tačiau kovą pralaimėjo. Jam nieko nepavyko padaryti ir kovoje proieš „Potavatomo gigantą“ – 10-ąjame raunde buvo nokautuotas.

Žemiau trumpa ištrauka iš šios 95 metų senumo kovos. Įrašas labai senas ir sulėtintas.

 

Atnaujinta 2011 rugsėjo 18, Sekmadienis. 21:34

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!