FightClub.lt - Graplingo federacija pradeda ketvirtąjį sezoną

Graplingo federacija pradeda ketvirtąjį sezoną Komentuoti

Po daugiau nei mėnesio pertrakos Lietuvos graplingo federacija pradeda ketvirtąjį sezoną – rengia pirmąjį 2017 metų turnyrą, kurį globoja sostinės meras Remigijus Šimašius.


Atvirasis Vilniaus graplingo čempionatas rengiamas antrą kartą istorijoje.

„Šįsyk su organizacija viskas žymiai lengviau. Pernai buvo daug nežinomųjų – šiemet gerokai mažiau. Aišku, džiugu, kad šiemet prie organizacijos prisidėjo savivaldybė. Vadinasi, mus pastebi ir dirbame ne tik sau“, - pasakojo pagrindinis turnyro organizatorius, klubo „Arėjas“ vadovas Adrijus Kupstas.

Šiemet sostinėje graplingo federacija surengs du arba net tris turnyrus. Tai priklauso nuo tarptautinės graplingo federacijos sprendimo – surengti Europos čempionatą. Lietuvos sostinė yra rimčiausias pretendentas surengti šį turnyrą.

„Strategiškai geras miestas, todėl nematau problemos, jei per metus bus surengti ir trys turnyrai. Priminsiu, kad vis dar Vilniui priklauso lankomumo rekordas. Tokie dalykai motyvuoja. Supranti, kad ruošiesi neveltui. Be to, Vilnius strategiškai geras miestas ir užsieniečiams – tiek logistikos, tiek apgyvendinimo klausimu.

Nuo praėjusių metų pasikeitė federacijos valdžia. Dabar nauji žmonės, naujas požiūris, bet darbai, iš esmės, tie patys“, - pasakojo A.Kupstas.

Atvirasis Vilniaus čempionatas, kaip ir pernai, bus surengtas VRM rūmuose, kuriuose savo čempionatus rengia daugelis kovinio sporto atstovų.

„Galvojome apie didesnę salę, tačiau šiemet dar likome VRM. Tarp kandidatų buvo lengvosios atletikos maniežas, bet šį savaitgalį jis užimtas. Tarkime, „Siemens“ ar „Compensa“ arenos mums dar per didelės, tačiau lengvosios atletikos maniežas mums būtų pats tas. Taurės varžybas planuojame rengti būtent ten, nes ten turėsime galimybę pakloti daugiau kilimų ir panašiai“, - dėstė organizatorius.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!