FightClub.lt - Vilnius miesto grappling čempionato rezultatai

Vilnius miesto grappling čempionato rezultatai (2)

Pirmą kartą į sostinę žengusi trečius metus egzistuojanti Lietuvos graplingo federacija viename turnyre pagerino tris rekordus. 


 

Atvirajame Vilniaus miesto čempionate varžėsi net 250 graplingo imtynininkų iš visos Lietuvos, pats čempionatas vyko daugiau nei aštuonias valandas, o nugalėtojui išsiaiškinti buvo paruošti keturi tatamiai.

„Iki šiol visi turnyrai vykdavo ant trijų kilimų vidutiniškai penkias šešias valandas. Šįkart matydami, jog dalyvių skaičius bus rekordinis, paruošėme ketvirtą tatamį. Kitu atveju, dalyviams būtų tekę dėl titulų kovoti gerokai po pusiaunakčio“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Pirmą kartą istorijoje surengtose merginų varžybose triumfavo Šakių „Ošimo“ klubo auklėtinės. Jos laimėjo visų trijų svorio kategorijų čempionių vardus.

Tarp vyrų nepralenkiamas buvo Lietuvos absoliutus vicečempionas Lukas Danilevičius, kuris laimėjo ne tik savo (iki 90 kg.) svorio kategorijos varžybose, tačiau ir absoliučioje įskaitoje bei iškovojo „Fightclub“ įsteigtą taurę.

 L.Danilevičius finale nugalėjo dešimčia kilogramų už save lengvesnį Lauryną Pelakauską. Abu finalininkai yra Vilniaus „Smauglio“ sporto klubo atstovai.

„Dėl nugalėtojų jokių staigmenų nėra. Daug labiau mane maloniai stebina geometrija progresija augantis dalyvių skaičius. Pasakysiu atvirai, negalvojau, kad augsime taip greitai. Bet aišku, labai džiaugiuosi“, - kalbėjo K.Smirnovas.

Pirmą kartą turnyre dalyvavo graplingo imtynininkai iš Palangos ir Kuršėnų, kuriems buvo įteikti registracijos pažymėjimai. Nuo šiol jie tapo visaverčiais federacijos nariais.

Šiuo turnyru pradėtas geriausių graplingo imtynininkų reitingavimo procesas. Savo reitingo taškus graplingo imtynininkai artmiausiu metu galės papildyti Pakruojyje vasario 14 dieną, kai vyks atvirasis šio miesto čempionatas.

Besibaigiant metams, geriausi kovotojai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. 

 

Mergaitės
1997 g.m. ir jaunesnės          
Svorio kategorija- 53 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Evelina Eidikytė 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Adrija Kadikinaitė 2002 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 2
3 Irma Barinova 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
Svorio kategorija- 61 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Auksė Kaušiūtė 1998 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Anželika Petkevičiūtė 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 2
3 Dalia Baldovskaja 1998 Vilnius Pankratos K.Mokšin 3
4 Emilija Andrijauskaitė 2003 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
Svorio kategorija virš 61 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Eglė Bulotaitė 1997 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Brigita Sruoginytė 2001 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 2
3 Ieva Juškaitė 1997 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
Vyrai
U-13 (2003 g.m. ir jaun.)          
Svorio kategorija- 30 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Vygaudas Kaušius 2005 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Matas Jaroševičius 2006 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 2
3 Marek Stefanovskij 2004 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Vladislav Makovskis 2006 Vilnius Pankratos K.Mokšin 4
5 Disan Linovskis 2006 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 5  8
6 Daniel Burbo 2008 Vilnius Pankratos K.Mokšin 5  8
7 Džiugas Augustaitis 2006 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  8
8 Nojus Rimdeika 2006 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5  8
Svorio kategorija- 33 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Emilijus Kaganovičius 2006 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 1
2 Nedas Udrėnas 2005 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 2
3 Rapolas Venckevičius 2005 Palanga SK "Arėjas" E.Doržinkevičius 3
4 Emilis Jocius 2004 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
Svorio kategorija- 39 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Kasparas Masevičius 2004 Švenčionys Liūto Narvas S.Greičicho 1
2 Mindaugas Motiekaitis  2005 Jonava Faiteris M.Ušinskas 2
Svorio kategorija- 42 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Tichon Belik 2005 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 1
2 Ratmir Linovskis 2004 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 2
3 Tomas Mulvinskas 2003 Šakiai Ošimas V.Sminrovas 3
4 Mantas Rimeika 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 4
Svorio kategorija- 45 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Deimantas Gavrilovas 2003 Švenčionys Liūto Narvas D.Burokas 1
2 Orestas Každailis 2003 Kuršėnai SK Dvikova A.Tilenis 2
3 Ignas Žekonis 2003 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
4 Emilis Putinauskas 2003 Ukmergė Ukmergės dziudo klubas E.Simonaitis 4
5 Kasparas Žoldasbekovas 2003 Ukmergė Ukmergės dziudo klubas A.Sakas 5  6
6 Vakaris Viršilas 2005 Palanga SK "Arėjas" E.Doržinkevičius 5  6
Svorio kategorija- 48 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Orestas Antipas Pelivanov 2003 Jonava Jonavos SK "Sparta" A.Bankausas 1
2 Mantas Verseckas 2002 Palanga SK "Arėjas" E.Doržinkevičius 2
Svorio kategorija- 52 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Arnas Kačegavičius 2003 Jonava Jonavos SK Sparta A.Bankauskas 1
2 Gvidas Šumskis 2004 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 2
3 Matas Stankevičius 2004 Vilnius Vendetta E.Tukačiauskas 3
4 Faustas Veršelis  2005 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 4
5 Matas Kalvis 2005 Palanga SK "Artėjas" E.Doržinkevičius 5
Svorio kategorija virš 52 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Kirka 2003 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 1
2 Deividas Sruoginis 2003 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 2
3 Martynas Dolgovas 2003 Ukmergė Ukmergės Dziudo Klubas E.Simonaitis 3
4 Aistis Čapas 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 4
5 Dovydas Rakauskas 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5  7
6 Nedas Nagreckis 2003 Jonava Sparta A.Bankauskas 5  7
7 Donatas Jurgelevičius 2003 Vilnius KMC "Smauglys" S.Greičicho 5  7
             
U-15 (2001 -2002 g.m.)          
Svorio kategorija- 42 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Robertas Razgūnas 2002 Vilnius Faiteris A.Lukošiūnas 1
2 Lukas Muchlia 2002 Švenčionys Liūto Narvas D.Burokas 2
3 Michail Michailenko 2002 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
Svorio kategorija- 48 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Artiomas Aksiutovas 2001 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 1
2 Lukas Kutavičius 2001 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 2
3 Edgaras Čeilitka 2002 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 3
Svorio kategorija- 52 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Augustinas Petrovskis 2001 Švenčionys Liūto Narvas D.Nurokas 1
2 Leonas Širbikštis 2002 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 2
Svorio kategorija- 56 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Vilius Sasnauskas 2001 Vilnius KMC "Smauglys R.Piepolis 1
2 Grantas Seliava 2001 Vilnius Pankratos K.Mokšin 2
3 Ernestas Staševskij 2001 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
Svorio kategorija- 60 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Natas Burokas 2002 Švenčionys Liūto Narvas D.Burokas 1
2 Augis Povilaitis 2002 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Orestas Jakubovskis 2002 Švenčionys Liūto Narvas D.Burokas 3
Svorio kategorija- 64 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Domantas Baranovskis 2001 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Edvinas Čartovkis 2001 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Aronas Klimašauskas 2001 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
4 Antanas Petravičius 2001 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
5 Borisas Jablonskis 2001 Ukmergė Ukmergės DK A.Sakas 5
Svorio kategorija virš 64 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Edgaras Zagorskis 2002 Vilnius Vendetta E.Tukačiauskas 1
2 Marius Jočiūnas 2002 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Dominykas Sadauskas 2002 Vilnius Vendetta E.Tukačiauskas 3
4 Simas Olbikas 2002 Vilnius Vendetta E.Tukačiauskas 4
             
U-17(1999 - 2000 g.m.)          
Svorio kategorija- 52 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Rokas Kašėta 2000 Vilnius SK "Arėjas" A.Kašėta 1
2 Daniel Karazo 2000 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 2
Svorio kategorija- 56 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Modestas Merkevičius 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Dovydas Kardauskas 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 2
3 Anželika Petkevičiūtė 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
Svorio kategorija- 60 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Mantas Stanaitis 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Benjaminas Kutkinas 2000 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Darius Valaitis 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
4 Laurynas Makaveckas 2000 Vilnius Faiteris A.Lukošiūnas 4
5 Mantas Pėželis 1999 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 5
Svorio kategorija- 64 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Vitalijus Orlovas 1999 Klaipėda Lutafor Klaipėda E.Slanskus 1
2 Nojus Lukminas 2000 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Rafal Barilovič 2000 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Rytis Miliušis 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 4
5 Lukas Kuncaitis 2000 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 5  6
6 Vytautas Rudzevičius 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  6
Svorio kategorija- 68 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Deividas Gubinskis 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 1
2 Tomas Vilkin 2000 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 2
3 Robert Pilat 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Domantas Kibirkštis 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 4
5 Marek Litvinčuk 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  7
6 Dovydas Sederevičius 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  7
7 Ervinas Mačiulaitis 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  7
Svorio kategorija- 72 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Jokūbas Paičius 1999 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Skirmantas Astramaskas 2000 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Albertas Lukoit  1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Julius Pavlovas 2000 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 4
5 Evald Jaglinskij 2000 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5
Svorio kategorija- 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ernestas Varankevičius 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Naglis Kanišauskas 2000 Klaipėda "JU-KA-DO" Klaipėda/ATM Klaipėda V.K.,A.B. 2
3 Giedrius Dumbauskas 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
4 Januš Augustovki 2000 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 4
Svorio kategorija virš 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ignas Vaičiūnas 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Augustas Ganutis 1997 Klaipėda "Lutador" Klaipėda E.Slavinskas 2
3 Edagaras Jakubicki 1999 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
             
U-19 (1997 - 1998 g.m.)          
Svorio kategorija- 60 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ernestas Sakas 1998 Ukmergė Ukmergės DK A.Sakas 1
2 Robert Rusovičius 1998 Vilnius Pankratos K.Mokšin 2
Svorio kategorija- 68 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Gajus Brazionis 1997 Biržai Jujutsu.lv A.S.,D.P.,A.B. 1
2 Ainis Vaščiūnas 1998 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Irmantas Zubrickas 1998 Klaipėda "Lutador"  Klaipėda E.Slavinskas 3
4 Tyler Miller 1998 Vilnius Vendetta E.Tukačiauskas 4
5 Tomas Dumbauskas 1997 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5
Svorio kategorija- 72 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Justinas Špiliauskas 1998 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 1
2 Marius Pavlovas 1997 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Karolis Mulvinskas 1998 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
4 Donatas Marcinkevičius 1997 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 4
5 Lukas Latauskas 1998 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 5   6
6 Andrius Prialgauskas 1997 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5   6
Svorio kategorija- 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Aleks Valiukevič 1997 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Aivaras Simonaitis 1997 Ukmergė Ukmergės DK E.Simonaitis 2
3 Povilas Aleksandravičius 1998 Vilnius SK "Arėjas" E.Rudas 3
4 Edvin Rusecki 1998 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 4
Svorio kategorija- 80 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Alvydas Pavliukevičius 1997 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Paulius Keraitis 1998 Ukmergė Ukmergės DK A.Sakas 2
Svorio kategorija- 84 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Deividas Gilys 1997 Ukmergė Ukmergės DK E.Simonaitis 1
2 Danielius Grėbliūnas 1997 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Robert Zagurskij 1998 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Ernestas Aliaševič 1998 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 4
5 Artūras Vilbik 1998 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 5  6
6 Povilas Olekas 1997 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  6
Svorio kategorija virš 84 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Martynas Kaušylas 1998 Utena Impulsas K.Stankevičius 1
2 Mindaugas Vaitkūnas 1997 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Lukas Sutkaitis 1998 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
             
Saugusieji pradedantieji (1996 g.m. ir vyresni)     
Svorio kategorija- 68 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Renatas Buškus 1987 Kaunas - Radviliškis Team Legion/Otso gym R.Naruševičius 1
2 Tadas Jonaitis 1996 Pakruojis Skorpionas-BJJ M.Ušinskas 2
3 Vykintas Klimas 1994 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
4 Gediminas Jonuškis 1983 Kuršėnai SK Dvikova A.Tilenis 4
5 Raimond Gaidamovič 1995 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  6
6 Edgaras Valėnas 1992 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  6
Svorio kategorija- 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Robertas Brazdžius 1979 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Ilja Žirnovas 1988 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Marius Labunskas 1984 Ukmergė Ukmergės DK A.Sakas 3
4 Andrius Balukovas 1981 Vilnius Pankratos K.Mokšin 4
5 Jurij Kolesnikov 1978 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 5  6
6 Dalius Misevičius 1996 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5  6
Svorio kategorija- 84 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Erik Kazjanin 1991 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Andrius Baukys 1980 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Arūnas Minkevičius 1991 Kaunas Fighter House D.Uktveris 3
4 Arnoldas Misiūnas 1996 Kuršėnai SK Dvikova A.Tilenis 4
5 Nerijus Strumila 1974 Vilnius Roger Gracie Academy Vilnius D.Girdiusas 5  7
6 Julius Guntreis 1996 Zarasai Impulsas K.Stankevičius 5  7
7 Vladimiras Kazlovskis 1989 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5  7
Svorio kategorija virš 84 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Darius Minkevičius 1993 Kaunas Fighter House D.Uktveris 1
2 Edmundas Brazdys 1988 Kaunas RGA Kaunas D.Uktveris 2
3 Dovydas Šidlauskas 1996 Kaunas Team Legion R.Naruševičius 3
4 Jaroslav Suboč 1985 Vilnius Pankratos K.Mokšin 4
5 Andrius Alčauskas 1986 Vilnius Roger Garcie Academy Vilnius D.Girdiusas 5
             
Suagusieji (1996 g.m. ir vyresni)          
Svorio kategorija- 68 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Laimonas Stančikas 1990 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Natas Akmanavičius 1996 Vilnius SK "Arėjas" E.Rudas 2
3 Boris Stefanovskij 1981 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
Svorio kategorija- 72 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Sergej Greičicho 1985 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Albertas Kašėta 1965 Vilnius SK "Artėjas" E.Rudas 2
3 Tadas Lilionis 1995 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
4 Nikitin Denys 1987 Vilnius Atos Jiu jitsu Mannheim S.J.Heuser 4
Svorio kategorija- 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Viktoras Tomaševič 1986 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Siarhei Huts 1984 Brest (Baltarusija) Gi & NoGi Brest E.Basalay 2
3 Tomas Smirnovas 1995 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
4 Siarhei Sadouski 1985 Brest (Baltarusija) Gi & NoGi Brest E.Basalay 3
5 Artūras Matulevičius 1987 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  6
6 Ričardas Razgaitis 1984 Vilnius ATM Vilnius V.Dranseika 5  6
Svorio kategorija- 80 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Pelakauskas 1991 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Tomas Šiurna 1982 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Paulius Saulevičius 1995 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
4 Giedrius Bražiūnas 1980 Vilnius ATM Vilnius V.Dranseika 4
Svorio kategorija- 84 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Laurynas Pelakauskas 1994 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Sergej Bigišev 1982 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Dovydas Žukauskas 1996 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
Svorio kategorija- 90 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Danilevičius 1986 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Romualdas Girdiušas 1980 Vilnius Roger Gracie Academy  Vilnius D.Girdiušas 2
3 Dmitrijus Mickevičius 1985 Vilnius ATM Vilnius V.Dranseika 3
Svorio kategorija virš 90 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Maksimas Ševčenkivas 1991 Vilnius     1
2 Klaudijus Kunšteinas 1996 Pakruojis A-FROCE R.Naruševičius 2
3 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 3
4 Anton Senkevič 1987 Vilnius Roger Gracie Academy Vilnius D.Girdiušas 4
             
Veteranai (1981 g.m. ir vyresni)          
Svorio kategorija- 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Boris Stefanovskij 1980 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 1
2 Andrius Daukševičius 1979 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
Svorio kategorija virš 76 kg.          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Mantas Račkauskas 1980 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Nerijus Mažutis 1974 Klaipėda Lutodas Klaipėda E.Slavickas 2
3 Vaidotas Dranseika 1979 Vilnius A.Monteiro BjjVilnius A.Monteiro 3
4 Nerijus Strumila 1974 Vilnius Gracie Academy Vilnius D.Girdiusas 4
             
Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo        
Absoliuti svorio kategorija          
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Danilevičius 1986 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 1
2 Lukas Pelkauskas 1991 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 2
3 Sergej Bigišev 1982 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 3
4 Tomas Šiurna 1982 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 4
5 Laurynas Pelakauskas 1994 Vilnius KMC "Smauglys" R.Piepolis 5  8
6 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  8
7 Artūras Matulevičius 1987 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5  8
8 Ričardas Razgaitis 1984 Vilnius ATM Vilnius V.Dranseika 5  8
9 Siarhei Huts 1984 Brest (Baltarusija) Gi & NoGi Brest E.Basalay 9  12
10 Siarhei Sadouski 1985 Brest (Baltarusija) Gi & NoGi Brest E.Basalay 9  12
11 Martynas Kaušylas   Utena     9  12
12 Gajus Brazionis 1997 Biržai Jujutsu.lv A.S.,D.P.,A.B. 9  12

 

 

Atnaujinta 2016 sausio 28, Ketvirtadienis. 10:31

Komentarai   

0 #2 Melva 2019-09-13 20:50
I see you don't monetize fightclub.lt, don't waste your traffic, you can earn additional cash every
month with new monetization method. This is the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: murgrabia's tools

Feel free to visit my webpage :: BestVanessa: https://CleverBrent.blogspot.com
Cituoti
+1 #1 Vitiok 2016-01-31 20:36
Sveikinimai absoliučiam čempionui!!! :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!