FightClub.lt - Radvilas Matukas ir Rūta Aksionova kausis dėl bronzos

Radvilas Matukas ir Rūta Aksionova kausis dėl bronzos Komentuoti

Radvilas Matukas ir Rūta Aksionova šiandien vakare bandys iškovoti Europos žaidynių sambo varžybų bronzos medalius.


R. Aksionova be kovos pateko į Europos žaidynių Baku pusfinalį, nes 26 metų Lietuvos sportininkės varžovė svorio kategorijos iki 52 kg ketvirtfinalyje 24-erių baltarusė Alesia Staraverava prieš pat varžybas atsidūrė ligoninėje, tad lietuvei įskaityta pergalė.

Pusfinalyje Lietuvos sportininkei teko grumtis su Azerbaidžano kovotoja 21 metų Nazakat Chalilova. R.Aksionova nesugebėjo pasipriešinti varžovei, bet vilčių iškovoti medalį neprarado.

"Apie varžovę nieko nežinojau, nebuvau jos mačiusi. Kova buvo sunki tuo, kad pralaimėjau paėmimus ir tada jau nieko nebepadariau. Daug kas priklauso nuo tam tikrų dalykų", - po pralaimėjimo kalbėjo R.Aksionova.

Praėjusių metų Europos sambo čempionato bronzos medalio laimėtoja šįvakar 17 val. Lietuvos laiku dėl bronzos kovos su 17-mete rumune, pasaulio ir Europos jaunimo čempionatų prizininke Codrina Ionescu. "Esu nusiteikusi kovoti kiek galėsiu. Tikiuosi, geriau nei dabar", - tikino R.Aksionova.

Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas 27 metų Radvilas Matukas ketvirtfinalyje po atkaklios kovos nusileido 31-erių baltarusiui Andrejui Kazusionakui. Patyręs Baltarusijos kovotojas prasibrovė į finalą ir suteikė lietuviui galimybę laimėti bronzą.

"Baltarusis yra tikrai pajėgus sportininkas, vienas iš favoritų šitam sporte, pasaulio dziudo ir sambo čempionas. Aš visada dalyvauju svorio kategorijoje iki 82 kg, tačiau šiose žaidynėse neolimpinėse sporto šakose padarė kas antrą svorio kategoriją, tad mane teko eiti į aukštesnę, iki 90 kg. Iš esmės kažkiek galėjau dar paspausti kovos metu, bet irgi saugojausi priešininko, o galiausiai rizikavau ir nukritau. Nebuvo ką prarasti, laikas ėjo į pabaigą, šiaip kova buvo apylygė", - aiškino R.Matukas. Jis kovoja apsibintavęs galvą, nes saugo neseniai lūžusią ausį.

Atnaujinta 2015 birželio 26, Penktadienis. 20:41

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!