FightClub.lt - Boksas: ar latviui pavyks pranokti Kubos atstovą?

Boksas: ar latviui pavyks pranokti Kubos atstovą? Komentuoti

Dar šį mėnesį, rugsėjo 30 dieną Latvijoje, įvyks itin laukiama bokso dvikova. 32 metų latvių bokso legenda, WBC čempionas, Mairis Briedis Rygoje kausis su metais jaunesniu Mike‘u Perezu iš Kubos.


Latvijos boksininko karjera – tiesiog įspūdinga, M. Briedis laimėjo visas 22 savo kovas profesionalų ringe ir net 18 iš jų pabaigė nokautuodamas savo varžovą. Neženkliai atsilieka ir M. Perezas – per 25 kovas iškovotos 22 pergalės iš kurių 14 pasiektos nokautais.

„Bokso mylėtojams tai tikrai gardus kąsnelis. Tokias dvikovas išvysti galima tikrai ne kasdien. Čia mes turime du absoliučiai dominuojančius boksininkus ir tikrai labai sudėtinga pasakyti, kuris iš jų pasirodys geriau. Žinoma, favoritu veikiausiai derėtų laikyti Briedį, tačiau tai yra aukščiausio lygio profesionalai, todėl jokia šios kovos baigtis neturėtų per daug stebinti. Nenustebčiau, kad dvikova baigtųsi lygiosiomis, nenustebintų, jeigu kuris nors iš boksininkų būtų nokautuotas“, - apie artėjančią bokso dvikovą kalbėjo šios kovos menų šakos aistruolis.

Pastarasis veikiausiai nesuklydo teigdamas, jog kovos favoritu yra pralaimėjimo kartėlio dar nepatyręs M. Briedis. Statymai už šią kovą taip pat palankesni latvių kovotojui (koeficientas 1.25 prieš 4.3).

Jei lažybų bendrovėje „Betsafe“ už M. Briedžio pergalę pastatytumėte 100 eurų, sėkmės atveju atsiimtumėte 125 eurus. Kubos atstovo pergalė gali atnešti kur kas didesnį laimėjimą, ji vertinama 4,3 koeficientu, tad pasirinkę šio kovotojo pergalę galite laimėti daugiau nei keturis sykius didesnę sumą.

Sunkiai tikėtinas, tačiau neatmestinas ir lygiųjų variantas. Tokia mačo baigtis „Betsafe“ bendrovėje vertinama net 27 koeficientu.

Pasak lažybininkų, kol kas daugiau žmonių renkasi M. Briedžio pergalę. Už šį sportininką dažniausiai statomos solidesnės pinigų sumos, visgi yra ir tokių kurie linkę rizikuoti ir investuoja į M. Perezo pergalę.

Šioje vietoje situacija skiriasi nuo amžiaus kova vadintos Floydo Maywaetherio ir Conoro McGregoro akistatos. Ten dauguma žmonių buvo linkę tikėti airio pergalę, nepaisant to, jog visi bokso ekspertai teigė, jog pirmą kartą profesionaliame bokso ringe kovosiantis C. McGregoras neturi jokių šansų.

M. Briedžio ir M. Perezo akistata Latvijos sostinės Rygos arenoje vyks rugsėjo 30 dieną, šeštadienį. Numatoma, kad pirmasis raundas startuos 20:30 val.

Latvių boksininkas į ringą grįš po beveik pusės metų pertraukos. Paskutinį kartą jis kovėsi balandžio 1 dieną, kai Dortmunde (Vokietija) pranoko prieš gimtosios šalies žiūrovus pralaimėjusį Marco Hucką. Tuo tarpu M. Perezas paskutinį kartą kovėsi šią vasarą – kubietis Šiaurės Airijoje įveikė Viktorą Biscaką iš Slovakijos.

Tai bus pirmoji šių boksininkų tarpusavio akistata, nugalėtojas tęs kovą dėl WBC čempiono titulo.

Puiki naujiena ir tai, kad šią kovą galima bus stebėti tiesiogiai. Ją internete transliuos „ViaPlay“. Taigi, visi bokso mylėtojai ir vėl turės unikalią galimybę grožėtis unikalių galimybių kovotojų sugebėjimais.

Šis ruduo pateiks ir daugiau itin įdomių kovų kovo menų pasaulyje. Po šios kovos siūlome atkreipti dėmesį į mišrių kovų pasaulį, kur laukia daugybė intriguojančių dvikovų. Vien lažybų bendrovėje „Betsafe“ galima rasti bent 10 kovų už kurių baigtis galima lažintis!

Atnaujinta 2017 rugsėjo 27, Trečiadienis. 12:46

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!