FightClub.lt - Bokso titanų mūšį stebėkite per Viasat

Bokso titanų mūšį stebėkite per Viasat Komentuoti

Antony Joshua – Vladimiras Kličko. Šios dvikovos ilgai laukė visas bokso pasaulis. Vėlų šeštadienio vakarą jie santykius išsiaiškins Londono „Wembley“ stadione. Rytoj tai bus svarbiausias sporto įvykis planetoje.


Brito ir ukrainiečio mūšį tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Iš pradžių bus transliuojamos įžanginės kovos. Tiesioginė transliacija per www.viaplay.lt prasidės 20 val., o per „Viasat Sport Baltic“ – 21.30 val.  A. Joshua ir V. Kličko akistata prasidės maždaug 00.00 val. Lietuvos laiku.

Tai bus brangiausia bokso dvikova Didžiosios Britanijos istorijoje. Planuojama, kad organizatoriai susižers apie 53 milijonus svarų pelno. Abu sportininkai pasidalys 35 mln. Bokso milžinų susirėmimą stadione stebės apie 90 tūkstančių žiūrovų.

27 metų A. Joshua dabar vadinamas pajėgiausiu sunkiasvoriu pasaulyje. Jis visas 18 kovų laimėjo nokautais! Britas šiuo metu yra IBF (Tarptautinės bokso federacijos) čempionas. A. Joshua 2012 metais tapo olimpiniu čempionu.

Atletai grumsis dėl laisvų WBA (Pasaulio bokso asociacijos), IBO (Tarptautinės bokso organizacijos) planetos čempionų titulų ir dėl IBF diržo, kurį gins Didžiosios Britanijos sportininkas.

Dalis bokso specialistų mano, jog geriausi 41 metų V. Kličko laikai jau praeityje, tačiau ukrainietis galvoja kitaip. Jis įsitikinęs, jog gali įveikti daug jaunesnį varžovą. Pasak Ukrainos boksininko, jį pažadino ir sukrėtė pralaimėjimas kitam britui Tysonui Fury 2015 metų lapkritį. V. Kličko į ringą žengs net po 17 mėnesių pertraukos. A. Joshua pernai gruodį sudorojo amerikietį Ericą Moliną. Britas neabejoja, jog rytoj įveiks daug vyresnį varžovą.

V. Kličko anksčiau yra buvęs WBA, IBF, WBO ir IBO pasaulio čempionas. Beje, A. Joshua ir V. Kličko yra vienodo ūgio – 198 cm. Tiesa, brito ištiestų rankų ilgis yra 208 cm, o ukrainiečio – 206 cm. Ketverius metus britas buvo V. Kličko treniruočių partneris. Jis Didžiosios Britanijos atletą vadina savo jaunesniuju broliu. Sportininkai labai pagarbiai atsiliepia vienas apie kitą.

Abu boksininkai turi sąsajų su Lietuva. V. Kličko kartu su vyresniuoju brolius yra trumpai gyvenęs ir treniravęsis Panevėžyje, kai jų tėvas buvo karininkas. A. Joshua 2012 metais Kaune laimėjo A. Šociko vardo turnyrą.

Atnaujinta 2017 balandžio 28, Penktadienis. 14:42

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!