FightClub.lt - Kiek galėtų F.Mayweatheris su C.McGregoru uždirbti iš tarpusavio kovos? (detali analizė)

Kiek galėtų F.Mayweatheris su C.McGregoru uždirbti iš tarpusavio kovos? (detali analizė) (15)

Nors ir daugeliui kovinio sporto mėgėjų jau įgriso nesibaigiančios gandų tipo naujienos apie galimą Floydo Mayweatherio kovą su Conoru McGregoru. Šį kartą pasiūlysime jums pažvelgti į šią kovą per kiek kitokią prizmę - paskaičiuosime kiek abu kovotojai galėtų uždirbti iš šios, vien dėl pinigų galimai įvyksiančios kovos. Bei paaiškinsime motyvus, kodėl dėl šios galimai labai pelningos kovos, yra taip sunkiai deramasi.


Nuo pirmos dienos, kai tik žiniasklaidoje pasirodė spekuliacijos apie galimą Floydo Mayweatherio kovą su Conoru McGregoru, buvau itin skeptiškas. Laikiau tai tik abi puses tenkinančiu pašūkaliojimu viešoje erdvėje, kadangi Floydas Mayweatheris visada mėgo būti dėmesio centre, plius žinant jo siekį rengti kovas kaip promoteriui, jam ši nemokama reklama dar ir naudinga finansiškai, tas pats galioja ir naujai iškeptai mma superžvaigždei - C.McGregorui, kuriam bet koks pastovus šmėžavimas didžiausių sporto portalų antraštėse, tik didina jo populiarumą.

Visgi mano kategoriškumas kiek susvyravo šių metų sausio pabaigoje, kai Conoras McGregoras surinko per 5000 tūkstančiais savo fanų į vieną iš Mančesterio arenų, bei duodamas interviu garsiam mma žurnalistui Ariel Helwani, papasakojo jog jo visas dėmesys yra skirtas susitarti su F.Mayweatheriu dėl bendros kovos. Vėliau nutekėjo informacija jog C.McGregoras buvo susitikęs su Nevados valstijos atletų komisija (be kurios leidimo negali vykti jokia bokso kova Las Vegase). Vasario pabaigoje viskas lyg ir pritilo, apart Mayweatherio pareiškimų jog jį domina tik ši kova, kas gali reikšti ir vykstantį derybų procesą. Visgi lemiamas žodis šioje istorijoje greičiausiai priklauso trečiajam asmeniui - UFC prezidentui Danai White'ui, kuriam kol kas 2017-ieji nėra tokie geri kaip norėtųsi. Ne itin nusisekę UFC 208 bei 209 renginiai, iš sporto besitraukianti viena iš geriausiai kovas parduodančių jo kovotojų - R.Rousey. O ką dar kalbėti apie neįvykusią K.Nurgamedov - T.Ferguson kovą, kurios laimėtojas turėjo tapti naujuoju McGregoro priešininku, bei galbūt padėti įkalbėti pastarąjį pamiršti visas galimas avantiūras bokso ringe. Visa ši nesėkminga serija gali privesti prie jo sutikimo, surizikuoti savo naujosios žvaigždės akcijomis, vardan vieno didelio finansinio atlygio.

Kas laimėtų Mayweatheri-McGregoro kovoje?

Žiūrint iš sportinės pusės, ši kova būtų absoliutus farsas. Floydas Mayweatheris yra vienas geriausių visų laikų boksininkų, jis pasižymi tokia fenomenalia gynyba, jog net patys geriausi pasaulio boksininkai, treniravęsi išskirtinai šiam sportui nuo pat vaikystės, vargiai galėdavo jį paliesti ringe. Tad manyti jog žmogus niekada nekovojęs profesionalaus bokso ringe, gali turėti nors menkiausią šansą įveikti net ir 40-etį Mayweatherį, yra tikra beprotybė. Viskas ko McGregoras galėtų tikėtis šioje kovoje, tai 1% galimybė pataikyti vieną laimingą smūgį. Tačiau ir tai dar nebūtinai reikštų pergalę, Mayweatherio smakras per karjerą jau yra ne kartą patikrintas. Vien ko vertas faktas, jog per visą savo karjerą Floydas vos vieną kartą pabuvojo nokdaune.

Vienintelė priežastis dėl ko ši kova galėtų įvykti, yra tik milžiniški pinigai kuriuos ji sugeneruotų. Apie juos šiandien ir pakalbėsime.

Kokia nauda iš šios kovos C.McGregorui? 

Jei jūs galėtume pasirinkti, ar uždirbti savo algą per savaitę, ar per mėnesį, kurį variantą pasirinktumėte? Į panašų klausimą šiuo metu sau atsakinėja ir McGregoras. Vienos kovos metu su Mayweatheriu jis uždirbtų daugiau, nei per 3-4 o gal net ir 5 UFC kovas. Plius milžiniški pinigai yra garantuoti, o UFC gali pralaimėti pora kartų iš eilės kaip Ronda Rousey, ir iš garsiausio organizacijos kovotojo, per metus tapti niekuo. Taigi visa tai suprasdamas, McGregoras tikrai rimtai galvoja apie šią kovą. Vienintelis jį stabdantis šalutinis efektas, yra jo neišvengiamai sumenksianti reputacija po pralaimėjimo. Tačiau žinant kaip jis puikiai susitvarkė su pralaimėjimu Nate Diaz'ui, kurio dabar niekas nebesureikšmina, tas pats galėtų pasikartoti ir šį kartą.

Kokia nauda iš šios kovos F.Mayweatheriui? 

Neįsivaizduoju Mayweatheriui tobulesnės paskutinės kovos nei ši. Mažiausiai rizika - didžiausias atlygis, Floydas visos savo karjeros metu pirmiausiai rėmėsi šia logika. Išnaudodamas fanus, promoterius, televizijos kanalus, jis visad rinkdavosi ne tas kovas kurių visi norėjo, o tas kurios jam pasiūlydavo geriausią balansą tarp rizikos ir uždirbamos pinigų sumos. Vien ko vertas faktas, jog jis net 5-erius metus vilkino kovą su Manny Pacquiao, laukdamas kol pastarojo sugebėjimus pakoreguos amžius, taip ne tik padidindamas savo šansus laimėti (kadangi Mayweatherio boksavimosi stiliui amžius turėjo mažiau įtakos), bet dar ir dėl laukimo sugeneruodamas didesnes pajamas. Kova su McGregoru būtų tikras jo verslo logikos perliukas. Pati mažiausia įmanoma rizika, ir pats didžiausias galimas uždarbis, plius taip norimas 50-0 rezultatas, su kuriuo būtų pranoktas sunkiasvorių bokso legendos Rockio Marciano (49-0) rekordas.

Pay per view pardavimai

Pay per view - yra vadinamos tiesioginės transliacijos, už kurių žiūrėjimą reikia sumokėti tam tikrą sumą pinigų, įprastai pajamos už šiuos pardavimus, sudaro didžiąją dalį bokso ar mma super kovų uždarbio. Iki šiol koviniame sporte, pay per view rekordas priklauso Mayweather-Pacquiao kovai, kurios transliaciją nusipirko 4.6 milijono žiūrovų, taip sugeneruodami beprotiškus 430 milijonų dolerių.

Antroje, bei trečioje vietoje yra vėlgi tas pats F.Mayweatheris (2.5 milijono pay per view pardavimų kovoje su Canelo Alvarez, bei 2.2 mln su Oscar de la Hoya).

McGregoras savo ruožtu yra neabejotinas lyderis mma pay per view pardavimuose. Jam priklauso net 4 iš 5 didžiausių visų laikų UFC pay per view pardavimų. Tačiau jo skaičiai toli gražu ne tokie įspūdingi kaip Mayweatherio, daugiausiai pardavimų atnešė jo revanšas su Nate Diaz - 1.6 mln pardavimų.

Nuspėti pay per view pardavimus yra labai sunku. Tačiau matant kokį ažiotažą kelia ši kova, galima daryti išvadą jog nors ir ji nepasiektų kosminių Mayweather - Pacquiao skaičių, galima tikėtis virš 3 milijonų pardavimų. Nors ir dalis tikrų bokso fanų šios kovos tikrai nepirktų, dėl aiškios baigties, manau turėtų atsirasti minios įprastų sporto mėgėjų, kuriuos savo pasitikėjimu savimi McGregoras galėtų įtikinti, jog jis turi nors kokių šansų laimėti.

Turint omenyje jog galima transliacijos kaina svyruotų tarp standartinės UFC kainos (50-60 dolerių) ir Mayweather/Pacquiao kovos kainos (100 dolerių), gauname tokius skaičius :

Numanomų parduoti pay per view skaičius : 3.3 mln.

Numanoma vieneto kaina - tarp 50 ir 100 dolerių.

Galimos pajamos - tarp 165 mln ir 330 mln dolerių.*

* Būtina paminėti jog galutinės pajamos įprastai pasiskirsto santykiu 50/50. Pusei sumos atitenkant pay per view distributoriams, bei televizijos kompanijoms (kaip tarkim HBO), bei kitai pusei, tai yra kovos rengėjams (promoteriams). Išskirtiniais atvejais, kaip pvz Mayweather-Pacquiao kovos atveju, dėl itin didelių pardavimų ir aukštos kainos, kovos rengėjams gali atitekti ir iki 60-70 procentų pajamų.

Bilietų į renginį pardavimai

Kitas nemenkas pajamų šaltinis kovų rengėjams be abejo būna parduoti bilietai į pačią kovą. Čia vėlgi rekordininkas Floydas Mayweatheris, kurio kova su Pacquiao sugeneravo net 72 milijonus dolerių! Bilietų kainos į šią kova svyravo tarp 1300 ir 10 000 dolerių (vidurkis 4451 $).

McGregorui tuo tarpu priklauso didžiausios sugeneruotų pajamų už bilietus rekordas UFC organizacijoje - 17 milijonų JAV dolerių (UFC 205).

Kova neabejotinai vyktų Las Vegase, ir greičiausiai naujojoje T-Mobile arenoje, talpinančioje 20 000 žiūrovų (4 tūkstančiais daugiau nei MGM Grand arenoje kurioje vyko Mayweather-Pacquiao kova)

Numanomą vidutinę suma už bilietą skaičiuosime nuo dvigubai mažesnės nei buvo Mayweather-Pacquiao kovos metu (2225), bei iki analogiškos buvusiai (tai yra 4451).Tokiu atveju galima nuspėti jog pajamos už bilietus galėtų svyruoti nuo 44 iki 89 milijonų dolerių.

Numanomai parduotų bilietų skaičius - 20 000

Numanoma vidutinė bilieto kaina - nuo 2225 iki 4451 dolerių.

Galimos pajamos - nuo 44 iki 89 milijonų dolerių.

Licenzijos retransliuoti renginį masinių susibūrimų vietose.

Žmonės kurie negavo bilietų į kovą, tačiau norėtų ją stebėti gyvesnėje atmosferoje, galėjo Mayweather-Pacquiao kovą stebėti kino teatruose, baruose, restoranuose ar kitose daug žmonių sutraukiančiose vietose. Iš viso per penkis tūkstančius skirtingų retransliuotojų nusipirko teises rodyti šia kovą viešai savo klientams. Iš šių pardavimų buvo uždirba apie 26 milijonai dolerių. Taigi galime numatyti jog McGregoro-Mayweatherio kova galėtų sugeneruoti bent pusę šios sumos.

Numanomos pajamos už transliacijų pardavimus retransliuotojams - nuo 13 iki 26 milijonų dolerių.

Pay per view pardavimai likusiame pasaulyje

Mayweather-Pacquiao  sugeneravo per 50 milijonų dolerių už pay per view pardavimus likusiame pasaulyje. Turint galvoje beprotiškai didelį McGregoro populiarumą Europoje, būtų galima tikėtis panašių, ar net didesnių skaičių. Visgi čia pirmą kartą iškylą didesni neaiškumai, nes UFC turi įsipareigojimus visus savo pay per view renginius Didžioje Britanijoje transliuoti išskirtinai per BT sport kanalus. Turint galvoje jog tai pagrindinė Connoro rinka Europoje, ir jis turi galiojantį kontraktą su UFC, atsiranda interesų konfliktas, kurio baigtis kelia daug klausimų.

Visgi jei būtų prieita prie kokio nors susitarimo. Pajamos iš šių pardavimų tikrai būtų milžiniškos

Numanomos pajamos už pay per view pardavimus pasaulyje nuo 50 iki 80 milijonų dolerių. 

Rėmėjų pinigai 

Dar viena nemažai klausimų kelianti sritis. Mayweather/Pacquiao kovos dalyviai iš įvairių rėmėjų iš viso susižėrė per 13 milijonų dolerių. Visgi jei kova vyktų kaip UFC kovų vakaras, vėl po kojomis kliūna UFC susitarimas su Reebok kompanija, ir greičiausiai atskirai šiai kovai reiktų susitarti dėl atskirų rėmimo sąlygų, koks tokiu atveju būtų rėmimo dydis, nuspėti neįmanoma.

Numanomi rėmėjų pinigai kovą rengiant UFC kartu su Reebok - nuo 0 iki 13 milijonų dolerių.

Numanomi rėmėjų pinigai kovą rengiant nepriklausomai - iki 13 milijonų dolerių.

Pinigų pasiskirstymas 

Pinigų pasiskirstymas - klausimas vertas milijono. Į kurį galima atsakyti tik žinant kas rengs kovą.

Didžiausias kliuvinys šioje situacijoje yra McGregoro galiojantis kontraktas su UFC, kuris apriboja bet kokį jo kovojimą kitose organizacijoje nei UFC.

Tad tokiu atveju lieka trys variantai.

1. UFC imasi rengti kovą, ir atsiriekia didelę pelno dalį sau.

2. Kadangi McGregoras turi boksininko licenziją, ir gali save teisiškai interpretuoti kaip profesionalų boksininką, pasinaudojęs Muhammado Ali aktu (teisinis dokumentas ginantis boksininkų teises) pasirenka kovoti nepriklausomai. UFC tam duoda leidimą, palikdami dalybas tik tarp Mayweatherio ir McGregoro.

3. UFC blokuoja McGregoro norą kovoti nepriklausomai, ir įsivelia su juo į teisinius ginčus, kurie gali užsitęsti net kelerius metus, taip pralošiant visoms pusėms.

Žinant jog laikas Mayweatherį spaudžia labiausiai, jis greičiausiai kaip protingas verslininkas siūlytų McGregorui nesivelti į galimai ilgai užsitęsiančius teisinius ginčus su UFC, ir sutikti pasidalinti su jais savo dalimi. Tokiu atveju atkristų ir nemenka dalis organizacinių rūpesčių.

Nors ir su M.Pacquiao Floydas dalinosi uždirbtus pinigus santykiu 60/40 savo naudai. Galimai šios kovos atveju, žinant jog McGregoras turėtų pinigus dalintis dar ir su UFC, galėtų sutikti ir su 50/50 santykiu.

Šiuo atveju uždarbis pasiskirstytų taip : 

Floydas Mayweatheras gautų 50 % - tai yra nuo maždaug 140 iki 270 milijonų dolerių.

Conoras McGregoras gautų 25 % - tai yra nuo maždaug 70 iki 135 milijonų dolerių.

UFC gautų 25 % - tai yra nuo maždaug 70 iki 135 milijonų dolerių.

Tokiu atveju nors ir McGregoras itin smarkiai susimažintų savo uždarbį, įgautų beprecedentį svorį ateities deryboms su UFC. Dana White'as patenkintų naujuosius organizacijos akcininkus, o Floydas Mayweatheris paliktų sportą su dar vienu istorinio dydžio uždarbiu.

Parengta pagal Forbes.com

Atnaujinta 2017 kovo 08, Trečiadienis. 23:52

Komentarai   

0 #15 Cheri 2019-09-17 07:22
I see you don't monetize fightclub.lt, don't waste your
traffic, you can earn additional bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites),
for more info simply search in gooogle: murgrabia's tools

my webpage: BestElisa: https://MightySharyl.blogspot.co.uk
Cituoti
+2 #14 šiaip 2017-03-15 13:10
Str. autoriau:

dėkui už str.. Išsamu. Nesutiksiu tik su vienu dalyku tavo komentaruose - Tysonas išgarsėjo ne dėl savo "kontraversiško " elgesio. Taip ar taip jis būtų linkniuojamas tarp geriausių visų laikų boksininkų - ar jis būtų/nebūtų ausis griaužęs ar paprastus vairuotojus gatvėje guldęs.
Cituoti
0 #13 xxxBrawlerxxx 2017-03-12 12:15
Cituoja Straipsnio Autorius:
xxxBrawlerxxx ,labai patiko tavo pastebėjimas dėl klinčo, Mayweatherio natūralus svoris mažesnis, tai be abejo McGregoras šitą bandys kuo efektyviau išnaudoti, kas vėlesniuose raunduose galėtų šiek tiek padidinti jo šansus sukurti stebuklą. Kita dar kovos baigtis, kurios nepaminėjau straipsnyje, bet visgi tokia galimybę matau, tai jog žinant McGregoro charakterį nesiskaityti su visiems priimtomis taisyklėms, ir skandalingą elgesį, jis vėlesniuose raunduose matydamas jog Floydas visiškai dominuoja, gali tiesiog pasirinkti diskvalifikacija, kaip išėjimą iš to. Išlaukti momentą ir nokautuoti su kokiu keliu. Finale Mayweatheris lieka su pergale, o McGregoras nors ir formaliai pralaimėjęs sukelia milžinišką ažiotažą ir išeina net su pakilusiomis savo akcijomis. Aišku galima kontrakte numatyti finansines sankcijas už DQ ir taip apriboti šią galimybę iki absoliutaus minimumo. Bet niekad nežinai ką Conoras gali iškrėsti, primena jis tuo man Tysoną kartais.Kuris irgi nebūtų tokiu garsiu koks šiandien yra, jei ne visos jo per karjera padarytos kontraversijos.

Del klinco, tai as taip irgi manau, kad vienintelis sansas airiui, bandymas primest jegos pozicijas, klincas, spaudimas(jeigu jam tas is vis pavyktu), kitu perspektyvu laimeti mazai, nu nebent is fantastikso srities, kad prasileistu lucky punch, bet kad toks senas lapinas kaip Floidas pasidurtu ant tokios nesamones, tai labai mazas procentas. p.s. sorry zmones uz klaidas :)) , kai paskaitau savo komentara tai baisu :D,vis nenusiimu to spell'o nuo klaviaturos, tai kartais labai juokingi zodziai gaunasi :)). bet kam reikia tas supranta manau.
Cituoti
+2 #12 Flegma 2017-03-11 18:25
Šiaip "straipsnio autorius" čia lb teisingai pastebėjo, net Mcgregorui pralaimint taškais pagal bokso taisykles, jis gali floyd'ą mėgint griaut ant žemės, voliot, padaryt headkick ar dar kažką labai neįprasto. Gautų tokiu atveju DQ, bet jo vardas ir visa "nenugalimojo" aura liktų nesugadinta
Cituoti
+3 #11 yo 2017-03-11 14:43
NUKAUTUOTI SU KOKIU KELIU :D KIEK KLASIU ESI BAIGES?!CIA KOVOS KLUBO ZURNALIUGA,DELF INU LYGIO :D STRAIPSNIS,TAI, KAIP IS NEUZAUGUSIU VAIKU SERIJOS

pasakei a, tai pasakyk ir b. tai yra pagrisk savo minti, kodel straipsnio autorius, pasakes "nukautuoti su kokiu keliu" yra baiges per mazai klasiu? ir kodel straipsnis, "kaip is neuzaugusiu vaiku serijos"?
Cituoti
-4 #10 ko 2017-03-11 07:43
Cituoja Straipsnio Autorius:
xxxBrawlerxxx ,labai patiko tavo pastebėjimas dėl klinčo, Mayweatherio natūralus svoris mažesnis, tai be abejo McGregoras šitą bandys kuo efektyviau išnaudoti, kas vėlesniuose raunduose galėtų šiek tiek padidinti jo šansus sukurti stebuklą. Kita dar kovos baigtis, kurios nepaminėjau straipsnyje, bet visgi tokia galimybę matau, tai jog žinant McGregoro charakterį nesiskaityti su visiems priimtomis taisyklėms, ir skandalingą elgesį, jis vėlesniuose raunduose matydamas jog Floydas visiškai dominuoja, gali tiesiog pasirinkti diskvalifikacija, kaip išėjimą iš to. Išlaukti momentą ir nokautuoti su kokiu keliu. Finale Mayweatheris lieka su pergale, o McGregoras nors ir formaliai pralaimėjęs sukelia milžinišką ažiotažą ir išeina net su pakilusiomis savo akcijomis. Aišku galima kontrakte numatyti finansines sankcijas už DQ ir taip apriboti šią galimybę iki absoliutaus minimumo. Bet niekad nežinai ką Conoras gali iškrėsti, primena jis tuo man Tysoną kartais.Kuris irgi nebūtų tokiu garsiu koks šiandien yra, jei ne visos jo per karjera padarytos kontraversijos.

NUKAUTUOTI SU KOKIU KELIU :D KIEK KLASIU ESI BAIGES?!CIA KOVOS KLUBO ZURNALIUGA,DELF INU LYGIO :D STRAIPSNIS,TAI, KAIP IS NEUZAUGUSIU VAIKU SERIJOS
Cituoti
-1 #9 asenka 2017-03-10 18:56
Cituoja Straipsnio Autorius:
Realiai, Mayweatheris niekada nebuvo nokdaune. Taip Mosley buvo arčiausiai to, ir taip jūs teisus jog kovoje su Judah tas palietimas buvo užskaitytas kaip paslydimas. Straipsnyje norėjau pabrėžti gerą Mayweatherio smakrą, tačiau prakalbęs apie statistiką, ir norėdamas būti absoliučiai objektyvus, turėjau paminėti ir tą vieną nokdauną, kuris visgi buvo oficialiai užfiksuotas 2001 kovoje su Carlos Hernandez. Toje kovoje Floydas susižeidė ranką, ir priklaupęs ant kelio palietė pirštine ringo grindis. Dėl ko buvo įskaitytas vienintelis jo karjeroje nokdaunas. video žiūrėti nuo 28:44min https://youtu.be/leDcVg-YhjI?t=28m44s


aciu uz atsakyma
Cituoti
+7 #8 Straipsnio Autorius 2017-03-10 14:04
xxxBrawlerxxx ,labai patiko tavo pastebėjimas dėl klinčo, Mayweatherio natūralus svoris mažesnis, tai be abejo McGregoras šitą bandys kuo efektyviau išnaudoti, kas vėlesniuose raunduose galėtų šiek tiek padidinti jo šansus sukurti stebuklą. Kita dar kovos baigtis, kurios nepaminėjau straipsnyje, bet visgi tokia galimybę matau, tai jog žinant McGregoro charakterį nesiskaityti su visiems priimtomis taisyklėms, ir skandalingą elgesį, jis vėlesniuose raunduose matydamas jog Floydas visiškai dominuoja, gali tiesiog pasirinkti diskvalifikacij a, kaip išėjimą iš to. Išlaukti momentą ir nokautuoti su kokiu keliu. Finale Mayweatheris lieka su pergale, o McGregoras nors ir formaliai pralaimėjęs sukelia milžinišką ažiotažą ir išeina net su pakilusiomis savo akcijomis. Aišku galima kontrakte numatyti finansines sankcijas už DQ ir taip apriboti šią galimybę iki absoliutaus minimumo. Bet niekad nežinai ką Conoras gali iškrėsti, primena jis tuo man Tysoną kartais.Kuris irgi nebūtų tokiu garsiu koks šiandien yra, jei ne visos jo per karjera padarytos kontraversijos.
Cituoti
0 #7 MT 2017-03-10 09:36
Puikus aprašas!
Cituoti
+8 #6 xxxBrawlerxxx 2017-03-10 08:59
Puikus straipsnis ir turiu itarimo, kad cia prikiso rankas stebetojas.lt :)) nu bet kokiu atveju, va tokia ir turi buti issami analize, kuria malonu skaityti, kadangi raso zmogus kuris supranta ka raso. O apie sia kova, tai as irgi manau, kad vienintelis airio sansas pataikyti lucky punch, kitu variantu laimeti prie Floyda nematau, jeigu tokia kova ivyktu, manau sprendimas butu 12rond vienbalsiu sprendimu amerikono naudai, arba net gi tko velesniuse raunduose i airio puse. Floidas kovojas su tikrai gerais pucheriais, tokiais kaip tas pats Mosley, Canelo, Miguel Coto, Manny Pacquiao, Juan Manuel Markez, Oscar de La Hoya. Nors man jo stilius nepatinka ir pas ji nera stipraus smugio, kuris galetu padeti taska kovoje, bet pas ji labai gera taktika, labai geras ringo matymas, priesininko veiksmu nuspejimas ir puiki gynyba, ko pasekoje, ji tiesiog pavargsta atakuoti, tada jis pradeda savo sou ir primetineja savo stiliu, kadangi begioti po ringa taisykles nedraudzia, jis suka maratonus aplink akip maitvanagis ir laukia kol priesininkas tiek nuvargs, kad artintis prie jo bus daug maziau pavojinga ir prasileidus smugi jis jau nebus toks stiprus. Jis yra tipinis outboxeris ir savo mena ismano puikiai, nors man jo boksas ir nepatinka. Kas liecia dvikova, net jei ji ivyktu, tai matau tik komercini pagrinda ir nieko daugiau, straipsnio autorius viska isdest labaiai issamiai, tai mazai ka ir pridurti belieka. Kazkodel galvoju, kad jeigu tokia kova apskritai ivyktu Conoras pirmoje kovos dalyje bandytu stipriai klincuoti ir varginti Flouida savo fizine jega, jei jam taip pavyktu ir Floidas pradetu macziau judeti ir kazkiek pavargtu, tada gal jam pasitaikytu kazkoks sansas, bet ji jau bande pagauti rimti ir greiti profesionalus boksininkai ir tik nedaugeliui ji pavyko gerai paspausti. Todel apart finansinio pagrindo, nematau tikslo sios kovos. O Conoras net ir pralaimejas smarkiai reputacijos neprarastu, nes pradetu trimintuot, kad nebijo kaltis tiek mma tiek bokse ir fanams tas patiktu, tada manau butu spekuliuojama, kad Floidas pabandytu susikauti oktagone, ko tikrai niekada neivyks ir tuomet Conorui bus proga pilti sudus ir varyt savo komercini trash talk, kad va as nepabijojau kovot bokse, o tu bijai ateit pas mane i mma. Ir vel butu gera reklama ir nemanau kad drastiskai nukristu jo reitingai mma pasaulio populiarume.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!