FightClub.lt - Brutaliu nokautu savo sugrįžimą pažymėjęs D.Haye : noriu kovos su A.Joshua

Brutaliu nokautu savo sugrįžimą pažymėjęs D.Haye : noriu kovos su A.Joshua (2)

Šiandien, Sausio 16 dieną, Londone įvyko David Haye (27-2, 25 KO) sugrįžimo kova. Trejus su puse metus nekovojęs, 35-erių metų boksininkas jau pirmajame raunde, patiesė ant ringo grindų australą Mark de Mori (30-2, 26 KO)


Buvusio pasaulio pirmojo sunkaus (cruiserweight) bei sunkaus (heavyweight) svorio čempiono sugrįžimas į ringą neužtruko, jau pirmojo raundo pabaigoje, po galingos smūgių kombinacijos, David Haye brutaliai nokautavo australą Mark De Mori. 

Ilgai traumų kamuotas buvęs čempionas, po kovos teigė visiškai išsigydęs savo probleminį petį, bei išsakė norą vėl dalyvauti dideliuose kovose. Vėl pasaulio sunkiasvorių čempiono titulo sieksiantis britas pareiškė jog 2016-aisiais norėtų susikauti su kita kylančia šalies sunkiasvorių bokso žvaigžde - Anthony Joshua. 

Ar tokia kova šią vasara iš ties gali įvykti? Dar labai anksti apie tai kalbėti , tačiau aišku viena, artimiausi metai sunkiasvorių bokse bus tikrai įdomūs, kadangi su trenksmu į divizioną sugrįžo dar vienas, skambių kovų ištroškęs aukščiausios prabos kovotojas.

Atnaujinta 2016 sausio 17, Sekmadienis. 01:08

Komentarai   

+1 #2 Boksioras 2016-01-18 20:04
Haye reitinguose jau turėtų atsirasti ir gan aukštuose. Tokio lygio boksininkams yra išskirtinės sąlygos.
Cituoti
0 #1 ilari 2016-01-18 17:27
Pirmas patikrinimas dabar yra Joshua kovotojo drasai. Kova pries labai pavojinga ir stipru varzova, kuris jau seniai nebeturi jokio dirzo ir net reitinguose turbut nebefiguruoja tad is pergales praktines naudos jokios artejant prie titulo, o rizika pralaimeti ir sugadinti karjera didele. Jeigu priims ishshuki Joshua tai bus didele pagarba, nepaisant ar laimes ar ne.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!