FightClub.lt - Saul Alvarez prieš Miguel Cotto jau šį rudenį?

Saul Alvarez prieš Miguel Cotto jau šį rudenį? Komentuoti

Po truputį aiškėja antros didžiausios kovos šiais metais detalės. Nors ir derybos dar nebaigtos, tačiau kova tarp Saul ,,Canelo'' Alvarez (45-1) ir Miguel Cotto (40-4) greičiausiai įvyks šį rudenį, lapkričio 7 arba 21 dieną. Kovotojų atstovai vis dar nesusitarė dėl kovos vietos, bet ji greičiausiai vyks Las Vegaso mieste.


Kovotojai susitarė dėl abiems palankaus (catchweight) svorio, kuris turės būti nedidesnis nei 155 svarai (70kg). Nors ir kaip daugeliui žinoma Miguel Cotto savo paskutines dvi kovas kovojo vidutinio (middleweight), tai yra iki 160 svarų,  svorio kategorijoje. Jam šis svoris neturėtų sudaryti problemų, kadangi jo natūralus svoris niekada nesiekė vidutinio (middleweight) ribų.

Abu kovos dalyviai šiemet jau kovojo. Saul Alvarez brutaliu nokautu gegužę šventė pergalę prieš James Kirkland, tuo tarpu Miguel Cotto mėnesiu vėliau taip pat užtikrintai įveikė Daniel Geale, taip apgindamas savo WBC pasaulio čempiono titulą. Kaip pranašaujama, tai bus didžiausio bokso gerbėjų dėmesio sulauksianti kova, po šiais metais vykusios istorinės dvikovos tarp Floyd Mayweather Jr ir Manny Pacquiao.

 

Atnaujinta 2015 liepos 19, Sekmadienis. 15:18

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!