FightClub.lt - Dominavimas kovoje ir nokdaunas neužtikrino Eimanto Stanionio pergalės

Dominavimas kovoje ir nokdaunas neužtikrino Eimanto Stanionio pergalės (3)

Rusijos mieste Kemerove vyko AIBA profesionalaus bokso (APB) lygos turnyras. Jame nepasisekė Lietuvos atstovui Eimantui Stanioniui. Jis pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 69 kg) susitiko su rusu Andrejumi Zamkovojumi.  


APB lygoje bokso kova vyksta 8 raundus po 3 minutes. Nuo kovos pradžios leituvis dominavo prieš rusą, o 8-ąjem raudne netgi pasiuntė jį į nokdauną. Niekas po kovos nė neabejojo, kas bus nugalėtojas, tačiau teisėjas pakėlė ruso ranką. 

„Jaučiuosi nugalėtojas. Buvau aktyvesnis ir pataikiau daugiau smūgių. Galbūt tik septintame raunde iniciatyva daugiau priklausė varžovui. Tačiau aštuntame raunde pasiunčiau varžovą į nokdauną – pataikiau stiprų smūgį į korpusą ir varžovas atsidūrė ant grindų. Maniau, kad šiuo smūgiu įtvirtinau savo pergalę, nes varžovas tik per kančias išsilaikė iki aštunto raundo ir kovos pabaigos“, - teisėjų sprendimu negalėjo patikėti E. Stanionis.

Keisčiausia yra tai, jog visi teisėjai 8-ą raundą pergalę 10:9 atidavė Rusijos boksininkui!

Dvikovai teisėjavę kanadietis skyrė lygiąsias 76:76, alžyrietis 77:75 ir italas 77:74 pergalę skyrė varžybų šeimininkui. 

„Tikėjomės, kad teisėjai gali būti palankūs Rusijos boksininkui, bet kad bus taip... Jeigu būtų lygi kova, dar suprastume – Rusija organizavo varžybas, šeimininkams neretai teisėjai padeda, bet dabar. Trūksta žodžių, - apmaudą liejo treneris Vidas Bružas. – Kitų šalių treneriai jau sveikino mus su pergale, sveikinimų sulaukėme netgi iš Rusijos atstovų. Prieš teisėjui pakeliant ranką, net neabejojau, kad Eimantas laimėjo. Kai pamačiau į viršų kylančią ruso ranką, negalėjau patikėti“.

Lietuviai buvo raginami pateikti protestą, bet teikti protestus dėl teisėjų taškų skaičiavimo neleidžia tarptautinė bokso asociacija AIBA. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai Tarptautinis olimpinis komitetas po daugelio teisėjavimo skandalų buvo pagrasinęs išbraukti boksą iš olimpinių žaidynių programos.

E. Stanionis APB profesionalų lygoje iškovojo tris pergales ir patyrė antrą pralaimėjimą. Kita kova E. Stanionio laukia liepos 24 dieną su vengru Guyla Kate arba Nduku Rayton Okwiri iš Kenijos.

Kitas APB lygoje kovojantis Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas kovos birželio 27 d. Italijoje. APB lygoje dalinami ir olimpiniai kelialapiai į kitų metų Rio de Žaneiro žaidynes.

Kovos ištraukos:

Atnaujinta 2015 birželio 21, Sekmadienis. 19:37

Komentarai   

+1 #3 Untans 2015-06-20 19:18
Gal kažką praleidau, pasikeitė taškų skaičiavimas? jei buvo nokdaunas, po defaultu jau eina raundas 10:8. O čia gavosi 9:10 :-O
Cituoti
+1 #2 nesuprantu 2015-06-20 19:14
tai kam i ta olipiada isvis vaziuot jei taip viskas vyksta
Cituoti
+1 #1 regis 2015-06-20 17:58
rusu turnyras...
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!