FightClub.lt - Eimantas Stanionis pateko į pasaulio jaunimo bokso čempionato Armėnijoje aštuntfinalį

Eimantas Stanionis pateko į pasaulio jaunimo bokso čempionato Armėnijoje aštuntfinalį Komentuoti

 

Antrąją pergalę Armėnijos sostinėje Jerevane vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate iškovojo ir į aštuntfinalį pateko Eimantas Stanionis.


Svorio kategorijos iki 64 kg šešioliktfinalyje šeštadienį lietuvis 20:6 (7:3, 7:2, 6:1) nugalėjo Norvegijos atstovą Salavatą Chatujevą. Aštuntfinalyje pirmadienį E. Stanionis boksuosis su Movladdinu Bijarslanovu iš Kanados, kuris 21:17 įveikė gruziną Džemalą Šalamberidzę.

Šeštadienį iš tolimesnės kovos pasitraukė Tomas Pivorunas (75 kg), kuris rezultatu 7:18 (2:8, 2:4, 3:6) nusileido kubiečiui Eduardui Dinzai.

Kiti du Lietuvos atletai kovos sekmadienį: Viktoras Komkovas (52 kg) šešioliktfinalyje pirštines surems su baltarusiu Jegoru Kubanovu, o Ignas Kuodelis (60 kg) boksuosis su ukrainiečiu Sergejumi Bogačiuku.

Pirmąsias kovas pralaimėjo ir savo pasirodymą čempionate jau baigė Mindaugas Bankauskas (iki 56 kg) bei Edgaras Limanas (iki 81 kg).

Planetos jaunimo pirmenybėse Armėnijoje dalyvauja 367 atletai iš 69 valstybių.

2010 metais Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame pasaulio jaunimo bokso čempionate Evaldas Petrauskas (60 kg) iškovojo sidabro, o Ričardas Kuncaitis (64 kg) pasipuošė bronza.

 

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!