FightClub.lt - 16 garsiausių "nusikaltėlių" MMA istorijoje. I dalis

16 garsiausių "nusikaltėlių" MMA istorijoje. I dalis Komentuoti

tumblr_lholr4eu751qgo04co1_500.jpgKiekvienoje sporto šakoje yra žmonių, kurių veikla balansuoja ties nusikaltimo riba. Mišrūs kovos menai nėra išimtis. Ir čia pilna sportininkų, kurių elgesys nėra pavyzdys plačiąjai visuomenei.

Tinklapis Cagepotato.com sudarė 16 - tuką MMA kovotojų, kurie dabar ar praeityje vienokiu, ar kitokiu būdu peržengė įstatymo numatytas ribas.


16 vieta. Džefas Monsonas (Jeff Monson). Suėmimo priežąstys - ant Kapitolijaus (vyriausybinis pastatas Všingtone, JAV) nupiešė anarchijos simbolį, moters užpuolimas.

methodgetse0571ebc1d096bfce542e3bf1832d5b3.jpg 

Suprantama - ne pati geriausia idėja leistis fotografuojamam darant nusikaltimą. Ir jei dar nuotrauka patenka į garsaus žurnalo ESPN puslapius (beje su pačio Monsono leidimu)...
Vėliau, po kelių dienų, jis sumušė buvusią savo draugę.

15 vieta. Kim Couture. Suėmimo priežąstis - smurtas buityje.

kim_couture.jpg 

Praėjusių metų gegužės mėn. buvusi Randy Couture žmona bandė užsmaugti lovoje savo asmeninį padėjėją. Pikantiška detalė - tai buvo mergina.

14 vieta. Haroldas Hovardas (Harold Howard). Suėmimo priežąstys - užpuolimas sunkinančiomis aplinkybėmis, pavojingas vairavimas, bandymas pabėgti iš nusikaltimo vietos.

harold-howard-original.jpg 

Buvusi MMA legenda - Haroldas buvo užpuolęs du savo giminaičius su statybiniu vinių šaudymo pistoletu, o vėliau, apsvaigęs nuo vartotų vaistų, savo pikapu įvažiavo į vietinį kazino.

13 vieta. Kimo Leopoldo. Sulaikymo priežąstys - narkotinių medžiagų laikymas, neteisėtas policininko uniformos dėvėjimas.

kimo-leopoldo_1.jpg 

UFC turnyrų veteranas buvo sulaikytas 2009 metasi, kai vaikštinėjo apsivilkęs vogta policininko uniforma. Jo mašinoje aptikta marichuanos. Po visko Kimo gavo kelias dienas viešųjų darbų ir trijų metų bandomąjį laikotarpį.

12 vieta. Viačeslavas Datcikas. Suėmimo priežąstis - ginkluotas plėšimas.

datcikas.jpg

Apie šio veikėjo nuotykius ne kartą rašėme ir mūsų tinklapyje. Tad ilgai nesigilinant priminsiu, kad Datcikas už telefonų pardavimo salonų plėšimus, šiuo metu laukia teismo nuosprendžio Rusijoje.

11 vieta. Džeremis Džeksonas (Jeremy Jackson). Suėmimo priežastys - išprievartavimas, užpuolimas naudojant šaunamąjį ginklą.

jeremy-jackson.jpg 

2008 metais Džeksonas apkaltintas tuo, kad įsiveržė į buvusios draugės namus ir grasindamas pistoletu ją išprievartavo. Vėliau nukentėjusioji atsisakė savo kaltinimų ir Džeremis buvo paleistas į laisvę. Tačiau tada netikėtai pats Džeksonas prisipažino padaręs šį nusikaltimą. Teismas jį nuteisė 25 metams.

Laukite tęsinio...

Atnaujinta 2011 rugsėjo 10, Šeštadienis. 20:44

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!