FightClub.lt - 16 garsiausių "nusikaltėlių" MMA istorijoje. II dalis

16 garsiausių "nusikaltėlių" MMA istorijoje. II dalis Komentuoti

darrow.jpgKą gi. Tęsiame kriminalinę temą. Kaip ir minėjome pirmoje dalyje, tinklapis Cagepotato.com sudarė, jų nuomone, labiausiai vertų "nusikaltėlio" vardo MMA kovotojų šešioliktuką. Šiandien 10 - 6 vietos.

10 vieta. Čarlzas "išprotėjęs arklys" Benetas (Charles "Krazy Horse" Bennett). Suėmimo priežąstys - ...visų ir neišvardinsi.

krazy-horse.jpg 

Čarlzas labai mėgsta problemas. Jis buvo suimtas 14 kartų. Įvairūs nusikaltimai: vaystė, smurtas šeimoje, nėščios moters užpuolimas, kokaino pardavinėjimas. Jei jums skirta kova prieš Benetą, daug šansų kad ji neįvyks, nes tuo metu jis sėdės kalėjime.

9 vieta. Leonardas Garsija (Leonard Garcia). Suėmimo priežąstis - įtarimai nelegaliu narkotikų verslu.

leonard_garcia328x520_1_large.jpg 

Šį kartą istorija ne tokia dramatiška. WEC turnyrų veterano Garsijos "draugas" prekiavo narkotikais ir kai šį sulaikė, jis "patraukė" paskui save ir Leonardą. Vėliau kaltinimai buvo atšaukti ir kovotoją paleido.

8 vieta. Tito Ortizas. Sulaikymo priežąstis - smurtas šeimoje.

tito-ortiz_108906.jpg 

Ortizą sulaikė ir apkaltino sumušus savo žmoną, praeityje garsią porno filmų aktorę, Dženą Džeimson. Tito tvirtino, kad niekada neskriaudė žmonos ir incidientas kilo, nes rado pas ją narkotikų. Vėliau Džena atsiėmė kaltinimus ir šis sąmyšis pavadintas nesusipratimu.

7 vieta. Džuni Brauningas (Junie Browning). Suėmimo priežąstis - užpuolimas.

junie-browning.jpg 

2009 metais Brauningą atvežė į ligoninę, įtarus perdozavus stiprių vaistų. Matomai Džuni nelabai mėgo gydymo įstaigas, nes ten jis užpuolė medicinos seselę, sumušė du sanitarus.

6 vieta. Maikas Vaithedas (Mike Whitehead). Sulaikymo priežąstis - seksualinis priekabiavimas, išprievartavimas.

mike_whitehead_6_20100126_1058357819.jpg 

Po vakarėlio savo namuose, Maikas pakvietė dvi, jau gerai nuo alkoholio apsvaigusias moteriškes, praleisti su juo naktį. Kai abi užmigo, Vaithedas vieną jų išprievartavo. Vėliau policija rado Maiko namuose marichuanos plantaciją. Teismo metu imta aiškėti, kad prievartavimo nebuvo ir greičiausiai viskas vyko abipusiu sutikimu. Artimiausiu metu Vaithedą turėtų paleisti į laisvę.

 

 

Atnaujinta 2011 rugsėjo 10, Šeštadienis. 20:44

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!