FightClub.lt - Taurosevičiaus kelias į svajonę

Taurosevičiaus kelias į svajonę Komentuoti

taurosevicius.jpg{xtypo_dropcap}D{/xtypo_dropcap}eividas Taurosevičius pirmąsyk atvyko į JAV su Lietuvos regbio komanda žaisti varžybose prieš daugiau nei septynerius metus. Pasibaigus varžyboms, Taurosevičiui buvo pasiūlyta likti ir žaisti už amerikiečių komandą. Jis priėmė pasiūlymą, bet netrukus po rugsėjo 11–os teroristų atakų prieš emigrantus imtasi griežtų priemonių, ir jo darbdaviai pasakė negalėsiantys jam mokėti...


deividas_taurosevicius.jpg{xtypo_dropcap}K{/xtypo_dropcap}ai „Pitbulls“ lengvasvoris Deividas Taurosevičius sako, kad nekalbėjo angliškai, pirmą sykį atvykęs į Jungtines Valstijas, jis nejuokauja.

– Žinojau, kaip pasakyti savo vardą, ir tiek, – sako lietuvis kovotojas, dabartinis Renzo Greisio 70 kg sveriantis startininkas.

Taurosevičius pirmąsyk atvyko į JAV su Lietuvos regbio komanda žaisti varžybose prieš daugiau nei septynerius metus. Pasibaigus varžyboms, Taurosevičiui buvo pasiūlyta likti ir žaisti už amerikiečių komandą. Jis priėmė pasiūlymą, bet netrukus po rugsėjo 11–os teroristų atakų prieš emigrantus imtasi griežtų priemonių, ir jo darbdaviai pasakė negalėsiantys jam mokėti.

Rodos, tai nebuvo blogiausia, ko galėjo tikėtis Taurosevičius. Jis planavo grįžti į gimtinę, bet pirmiausią aplankė seną regbio trenerį, gyvenantį JAV. Čia ir pasikeitė jo gyvenimo kelias.

Šis treneris turėjo dukrą, kurią Taurosevičius pamilo. Jiedu Lietuvoje gyveno kaimynystėje, bet susipažino tik atsitiktinai susitikę JAV. Netrukus Taurosevičius vedė, ir jo žmona įtikino jį pasilikti.

– Ji jau buvo beveik gavusi pilietybę, mokėsi mokykloje, – pasakoja jis. – Tad likau.

Kadangi pasibaigė jo kaip regbininko karjera, jam reikėjo kokių nors sporto varžybų laikui praleisti. Tad jis ėmė mokytis dziudzitsu pas Aleksandrą „Soca“ Freitas. „Soca“ matė jo galimybes, tad netrukus Taurosevičius ėmė vesti dziudzitsu pamokas vaikams, užsiregistravusiems akademijoje.

Ir, pasak Taurosevičiaus, taip jis išmoko kalbėti angliškai.

– Niekada nelankiau anglų kalbos pamokų. Tiesiog mokiausi iš savo žmonos ir iš vaikų. Tai geriausias būdas mokytis. Suaugusiojo drovėčiausi paklausti, ką reiškia kuris nors žodis, o su vaikais tas paprasta. Smagu su jais.

Jis nė negalvojo, kad po kelerių metų bendravimo su „Soca“ jis būsiąs pristatytas didžiajam dziudzitsu meistrui Renzo Greisiui, ir galiausiai priklausys Greisio IFL „Pitbulls“.

Dabar jis perėjo iš atsarginių į startininkus, ir šokiravo visus, laimėjęs prieš Sevantą Jangą pusfinalyje bei padėjęs savo komandai patekti į čempionatą.

– Kai kuriuos žmones nustebinau, bet mano pažįstami žinojo, kad galiu tai padaryti, – teigia jis.

Jo laukia sunkesnis išmėginimas, nes jis susitiks su žymiausiu lengvasvoriu Bartu Palaševskiu. „Bartimus“ šiemet kaip reikiant pasiautėjo, ir Taurosevičius žino, kad jį bus sunku nugalėti prieš pat IFL Pasaulio Čempionatą.

– Manau, Bartas yra geriausias 70 kg svorio kovotojas IFL, – sako Taurosevičius. – Jis geras imtynininkas, geras smūgiuotojas – kietas riešutas.  

Bet Taurosevičius teigia: užuot nerimavęs, kai sužinojo, kad kaip komandos lengvasvoris startininkas turės susitikti su Palaševskiu, jis susijaudino dėl tokios galimybės.

– Esu matęs, kaip jis kovoja, ir džiaugiuosi, gavęs galimybę kovoti su tokiu žmogumi, – sako jis.

Kalbant apie finalų įtampą, Taurosevičius pasakoja, kad nejaučia, jog „Pitbull“ komandos draugai priekabiai į jį žiūrėtų. Komanda dabar jį priima kaip savą.

– Atėjau čia ir pasijutau tarsi šeimos narys, – sako jis. – Tokioje vietoje noriu būti. Tu palieki savo ego prie durų, ir visi čia yra lygūs.

Rugsėjo 20 dieną Taurosevičius bandys įgyvendinti savo amerikietiškąją svajonę su pergale, padėsiančia jo naujai atrastai šeimai. Jam tik reikia iš pradžių nugalėti vieną kiečiausių diviziono varžovų.


© Vertimas iš anglų k. Stripulis
Parengta pagal ifl.tv informaciją


Atnaujinta 2011 rugsėjo 10, Šeštadienis. 20:47

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!