FightClub.lt - MMA kovotojų pravardės

MMA kovotojų pravardės Komentuoti

{xtypo_dropcap}V{/xtypo_dropcap}isi žinome MMA kovotojus. Tik ar daugelis susimastėme apie pravardes, kurias jie turi? Kelias iš jų pateiksiu šiame straipsnelyje. Jis nepilnas. Atsiradus naujesniems faktams, staipsnis bus papildytas. O ir patys, jei žinote kokias įdomesnes pravardžių atsiradimo istorijas, siųskite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , būtinai čia įdėsime.


Chuck „The Iceman“ Liddell  turėjo trenerį, kuris visada stebėjosi, kad šis sportininkas nerodo jokių emocijų prieš kovą. Jis ir praminė Chucką „Lediniu žmogumi“.

 chuck_liddell.jpg

Jorge „Rush“ St.Piere - pravardė "Antplūdis", nes dauguma kovų jo karjeros pradžioje, baigdavosi greitais nokautais. Tuomet vienas iš organizacijos TKO vadovų pasakė, kad jo kovos -  kaip staigus „adrenalino antplūdis“.

 st_pierre.jpg

Randy „The Natural“ Couture - jį taip praminė Džonas Goldas po to, kai Randy nugalėjo Vitorą Belfortą. Džoną nustebino Couture sugebėjimas prisiderinti prie priešininko veiksmų. Tai ir praminė jį „Natūraliu talentu“.

 couture_randy.jpg

Anderson „Spider“ Silva  jaunystėje žavėjosi komiksų herojumi „Žmogumi voru“.

 anderson_silva_.jpg

Jason „The Athlete“ McDonald jau nuo koledžo laikų rodė puikius sportinius rezultatus. Iš ten ir ši pravardė.

 jason_macdonald_.jpg

David „The Crow“ Luaseau - L’oiseau, prancūzų kalboje reiškia paukštį. O David - juodaodis. Tai mokykloje jį visi vadino „juodu paukščiu“ - „Varnu“.

 davie_loiseau.jpg

„Sugar“ Rashad Evans  pravardę gavo iš Maiko Van Arsdeilo. Dažnai su juo treniruodavosi, ir šis pasakė, kad Evanso stilius jam labai primena Sugar Ray Leonardo. Taip ir prilipo ši pravardė.

 evans_rashad.jpg

„Big“ John McCarthy - būdamas 193 cm ūgio ir sverdamas 118 kg, atrodė didesnis nei daugelis UFC kovotojų, kuriems jis teisėjavo.

 john_mccarthy.jpg

Jeff „Snowman“ Monson  gavo šią pravardę iš brazilų kovotojų 1999 m. ADCC turnyre. Būdamas blyškios odos spalvos nugalėjo keturis brazilus, kurie jį palygino su sniego lavina, stipria, greita ir visa griaunančia.

 jeff_monsen.jpg

Renato „Babalu“ Sobral - taip pasivadino kramtomos gumos, kurią labai mėgo vaikystėje, garbei.

 babalu.jpg

Mirko „Cro Cop“ Filipovic - sutrumpinta „Kroatų kopas“ versija. Laisvu nuo kovų metu dirba Kroatijos antiteroristinėje organizacijoje.

 cro_cop.jpg

Mike „Quick“ Swick - gavo tokią pravardę, nes pirmas savo UFC kovas baigdavo pergale jau pirmame raunde. Jo pirmųjų 4 kovų UFC bendras laikas 5 min. ir 10 s.

 mike_swick.jpg
 Darius Skliaudys "Van Damas"- jaunystėje žavėjosi aktoriumi Jean Claude Van Dame. Puikūs fiziniai duomenys, lankstumas. Darius pasižymi tuo pačiu   darius_skliaudys.jpg
 Oleg Taktarov "Rusian Bear"- kodėl tokia pravardė, manau klausimų nekyla? :) Taip pavadintas Olegas per pirmuosius UFC turnyrus 1994 metais  taktarov.jpg
 Jurij Kiseliov "Play Boy"- pasirinko šią pravardę, nes pasak jo, priešininkai rimtai nežiūri į kovotoją, kuris pasivadinęs "Žaidžiančiu berniuku". Deja jiems dažnai tenka nusvilti nagus. Apie tai byloja ir Jurijaus iškovoti titulai- Ushu Sanda pasaulio čempionas, Ukrainos kovų be taisyklių čempionas ir dar daug kitų turnyrų nugalėtojas  jurij_kiseliov.jpg
 Magomedchan Gamzatchanov " Volk Han"- šią pravardę jam davė japonai, po jo sėkmingų pasirodymų "Rings" turnyruose. Ėjo kalbos, kad Magomedchano protėvis buvo garsusis Genghis Khan (Čingischanas). Taip ir gavo šis kovotojas "Karališką titulą"  volk_khan.jpg
 Keith "The Giant Killer" Hackney- gavo šią pravardę dalyvaudamas trečiajame UFC turnyre. Pats būdamas 180 cm. ūgio ir 90 kg. svorio, nokautavo 203 cm. ūgio ir 272 kg. svorio oponentą- Emmanuel Yarborough.
(Nuotraukoje iš kairės į dešinę- Dmitrijus Bartkevičius, Darius Turčinskas, Keith Hackney)
 keit_hakney.jpg
 Cub Swanson "Cab"- tokią pravardę( jauniklis) gavo dar vaikystėje iš vyresnėlio brolio. Tai ir tapo ji jam beveik antru vardu  cub_swanson.jpg 

 


 

 

 

Atnaujinta 2011 rugsėjo 10, Šeštadienis. 20:44

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!