FightClub.lt - Kiek uždirba boksininkai?

Kiek uždirba boksininkai? (5)

Tęsiame straipsnių ciklą, kuriame publikuojame senų laikraščių straipsnius. Šį kartą 1939 m. sausio 13 d. laikraštyje "Darbininkas" Nr. 2 (993) išspausdintas straipsnis apie boksininkų atlygius. Kalba netaisyta.


Praktika rodo, kad smagus, stiprus kumštis yra viena iš geriausių uždarbio priemonių. Štai, prieš aštuonerius metus italas Carnera buvo niekam nežinomas, vargšas dailidė. O dabar jis jau labai gerai žinomas, nes savo didžiuoju, milžinišku kumščiu yra buvęs pasaulio meisteriu. Tas pat kiek anksčiau atsitiko su ispanu Paolino, miško kirtėju, kuris šiandie yra milijonierius... Dar anksčiau buvęs bokso čempionas, garsusis Jack Dempsey, „užkumsčiavo" per savo penkius boksininko karjeros metus baisius pinigus.

O boksininkas Tuney?

Dabar Dempsey ir Tunney yra turtingiausi buvę boksininkai, kurie sugebėjo padidinti savo milijonus dar geromis vedybomis. Ir mūsų tautietis, buvęs pasaulio bokso žvaigždė — čempionas, Juozas Žukauskas — Sharkey jau yra milijonierius mūsų pinigais. Jis turi didelį restoraną, namus ir šiaip einamąją sąskaitą.

Bet ne visi boksininkai taip lengvai uždirbtus milijonus ilgai išlaiko. Štai, buvęs bokso žvaigždė garsus prancūzų boksininkas Carpantier, sukrovęs sau milijonus kumštimi, dabar verčiasi, kaip artistas filmose ir teatruose, nes savo milijonus spėjo seniai praleisti. Taip pat buvęs pasaulio bokso čempion. negras Jack Jakson uždirbo milžiniškas milijonų krūvas pinigų ir juos greitai iššvaistė. Dabar jis yra vieno mažo orkestro dirigentas New Yorke. Tokio pat likimo susilaukė ir kadaise buvę garsūs boksinnkai Ted Lewis, Jim Driscoll, Jack Britton, Maksas Bėras ir daugelis kitų. Visi jie šiandien gana vargingai gyvena. Garsus vokiečių boksininkas Šmelingas, buvęs bokso pasaulinis meisteris, dabar yra Holivude ir tariasi dėl naujoje filmoje dalyvavimo, nors boksininko karjerą dar nėra visai metęs.

Atnaujinta 2012 balandžio 25, Trečiadienis. 08:19

Komentarai   

0 #5 ezekiel_withmore 2012-04-25 16:24
Įdomu, įdomu. Gaila nerašo, kiek Čepulionis - Chip gaudavo. O straipsnio pradžioje minėtas Carnera neužilgo taip pat liko be pinigų, nes, ne paslaptis, jog buvo pogrindinius lošimus organizavusių italų kilmės gangsterių marionetė.
Cituoti
0 #4 Saxum 2012-04-25 15:28
Artimiausiu metu bus dar keletas prieškarinių straipsnių :-)

Beje, kas kur turite išsaugoję kokių senienų, iškarpų, viską siųskite
Cituoti
0 #3 brawler 2012-04-25 15:25
labai idomu skaityt tokiu senovisku stilium rasytus straipsnius. Butu idomu dar daugiau apie Lietuvos senaja bokso mokykla paskaityt.
Cituoti
+1 #2 cha cha 2012-04-25 15:20
negras Jack Jakson uždirbo milžiniškas milijonų krūvas pinigų :D :D :D :D
Cituoti
0 #1 senis 2012-04-25 08:26
Super!
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

 • Nokautas - jo priežastys ir atsiradimo sąlygos
  • Blaine
   Do you have a spam problem on this website; I also ...
    
  • Janell
   Hey! This is my first visit to your blog! We are a ...
    
  • Willa
   This blog was... how do I say it? Relevant!! Finally ...
    
  • Elisha
   Hey there! I could have sworn I've been to this ...
    
  • Myrtis
   Your mode of telling the whole thing in this paragraph ...

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!