FightClub.lt - Chuck Norris: "Užsivėrus vienoms durims, atsiveria kitos". II dalis

Chuck Norris: "Užsivėrus vienoms durims, atsiveria kitos". II dalis (13)

6qpnm52uj4jenp5e

Na va. Po ilgoko laiko tarpo (didžiumoje, dėl mano kaltės) spausdiname antrąją, straipsnio apie legendinį kovos menų specialistą ir aktorių Chuck Norris, dalį. Kas neskaitė, ar nori prisiminti apie ką ėjo kalba, galite pasiskaityti čia.


Filmo pradžia kino teatruose nebuvo paprasta, nes kino studijos neapsiėmė reklamuoti filmo. Todėl buvo nuspręsta patiems reklamuoti filmą. Buvo išnuomojamos kino salės, Čakas prieš filmą dalindavo interviu. Kino kritikai filmą kritikavo aiškindami, kad Čakui geriau būtų ir toliau mokinti kovos menus, nei kad vaidinti. Nors Čakas ir pergyveno dėl neigiamų kino kritikų atsiliepimų apie filmą, bet Styvas Makvynas išaiškino, kad jo filmo kritikai yra žiūrovai, ir jie geriausiai parodo, kaip sekasi filmui.

O filmui sekėsi gerai. Taip gerai, kad Alanas Bodou pradėjo ieškoti sekančio scenarijaus. Čakas paprašė Pato Džonsono (Path Johnson)  prisidėti prie naujo filmo kūrimo idėjos. Patas pasiūlė Čakui sukurti filmą „A force of one“, apie karate čempioną, vadovaujantį grupei tyrėjų,  tiriančių miestą kontroliuojančią narkobaronų gaują. Gaujos vadą vaidino Bilas Valeis (Bill Wallace), geras Noriso draugas ir kikbokso čempionas.

15561

Baigus filmavimą, ir vėl kilo sunkumų platinant filmą. Todėl buvo nuspręsta filmą platinti taip pat, kaip ir praeitą. Filmas „A force of one“ uždirbo daugiau nei 20 milijonų dolerių, o „Good guys wear black“ – virš 18 milijonų. Tuo tarpu už naują filmą Čakas jau gavo 125.000 dolerių.

Nufilmavus filmą „Octagon“, buvo nuspręsta, kad karate filmai nėra populiarūs, ir kontraktas su Čaku pratęstas nebus. Bet Čakui dėl to neteko ilgai liūdėti. Kino kompanija „Avco Embasy“ pasiūlė rolę „An eye for an eye“. Po to sekė filmas „Silent Rage“, „Forced Vengeance“. Čako kino karjera strimgalviais kilo aukštyn su filmais „Lone Wolf McQuade“, „Code of silence“, „Delta force“, „Missing in action“.

Viena iš slaptų Čako svajonių buvo sukurti filmą apie jo brolio Vylendo atminimui.“Missing in action“ buvo tas filmas, ne tik pagerbiantis brolio atminimą, bet ir tūkstančius žuvusiųjų JAV karuose. Vėliau buvo nufilmuotas ir filmo tęsinys „Missing in action. The beginning“.

Besiruošdamas „Invasion USA“, Čakas reklamavo kitą filmą „Code of silence“, Niu Jorke jis sutiko Vupi Goldberg (Woopi Goldberg). Bekalbant Čakas pasiūlė Vupi nusifilmuoti „Invasion USA“ žurnalistės vaidmenyje. Nors Vupi turėjo filmuotis „The Color Purple“ (filmas, išgarsinęs Vupi), ji sutiko. Bet filmo „Invasion USA“ režisierius su tuo kategoriškai nesutiko, Čakas nesugebėjo jo perkalbėti.

VII

1987 metais Čakas ir Bobas Volas nuvyko į Rio de Žaneirą, Brazilija, panardyti (scuba diving).  Tuo pačiu jie apžiūrėjo ne vieną kovos menų mokyklą. Ten ir išgirdo apie Greisių (Gracie) šeimyną, apie kurią sklandė legendos ir niekas nenorėjo su jais susidėti. Čakas ir Bobas panoro susitikti su Greisių  šeima. Jiedu susitiko Helio Greisį (Helio Gracie), šeimos tėvą, kuris tuo metu buvo įpusėjęs septintą dešimtmetį. Taip pat susitiko su jo sūnumi Riksonu (Rickson). Čakas buvo kažkiek susidūręs su džiudžitsu, kai treniravosi su Žanu LeBele (Gene LeBelle), taip pat turėjo dziudo juodą diržą, todėl nesitikėjo, kad gali kažkas nutikti. Bet, viską, ką žinojo ir mokėjo Čakas, visiškai neveikė prieš Greisius. Galiausiai, Čakas gavo progą pasigalinėti su Helio Greisiu. Po to Helio Greisis pasiūlė pasilikti Čakui Brazilijoje ir mokintis džiudžitsu. Čakas turėjo atsisakyti, nes jo laukė filmavimai JAV. Po kurio laiko patys Greisiai atsikraustė į Kaliforniją, ir atidarė savo džiudžitsu mokyklas.

VIII

Čakas dažnai galvodavo, kaip padėt neturtingų žmonių vaikams, kurie nori užsiiminėti kovos menais, ar kokia kita veikla, bet neturi tam pinigų.

1988 metais jis sulaukė skambučio iš Ly Atvaterio (Lee Atwater), kur jis paklausė, ar Čakas nenorėtų dalyvauti Džordžo Bušo (George Herbert Walker Bush) rinkiminėje kampanijoje? Kadangi Čakas jau turėjo šiokios tokios patirties bendraujant su politikais (Reiganai), jis sutiko.

Bušui laimėjus prezidento rinkimus, Čakas ne kartą lankėsi Baltuosiuose rūmuose,  kur vieno apsilankymo metu teko pietauti su prezidentu ir FTB direktoriumi Viljamu Vebsteriu (William Webster). Pietų metu Bušas paklausė Čako, kuom jis norėtų užsiimti. Čakas atsakė norįs mokinti vaikus kovos meno.Bušas jam pasakė, kad jis tai jau kaip ir daro. Bet Čakas patikslino, kad nori užsiimti su tais vaikais, kurie neturi finansinių galimybių lankyti kovos menus. Jis labiausiai norįs užsiimti su vaikais, lankančiais 6-8 klases, nes tokio amžiaus vaikai labiausiai pasiduoda neigiamai gatvės gaujų įtakai. Čakas manė, kad vaikai, stiprūs viduje, sunkiai pasiduos neigiamai įtakai. Čakas siūlė, kad kovos menų treniruotės galėtų būti pasirenkamos vietoje fizinio lavinimo pamokų. Prezidentas šiltai palaikė šią idėją ir taip gimė programa „Išmeskime narkotikus iš Amerikos (Kick drugs out of Americ KDOA).

Kaip šios idėjos sumanytojui, prezidentas pasiūlė Čakui užsiimti šia programa, parinkdamas Hjūstono miestą kaip atspirties tašką. Prie Čako taip pat prisijungė Loidas Hačeris (Lloyd Hatcher), Bredas Oleiras (Brad O‘Leary), Maironas Emeri (Myron Emery). Buvo paskaičiuota, kad metams, vienai mokyklai, programos įgyvendinimui reikės apie 50.000  dolerių, kurie bus reikalingi tiek sportinės aprangos ir įrangos pirkimui, algoms ir pan. Bet Hjūstone neatsirado norinčių prisidėti prie šios programos pinigais. Tada Čakas nusprendė, kad finansuos iš savo pinigų. Bet mokyklų buvo ne viena, tad rėmėjai buvo būtini norint, kad programa nežlugtų. Netrukus Čakas Norisas sutiko žymų Teksaso verslininką ir jo žmoną Džimą ir Lindą Makingveilus (Jim  ir Linda McIngvale), kurie, Čako nuostabai, išrašė čekį 50.000  dolerių sumai. Tad 1990 metais oficialiai startavo minėta programa. Dėka tų žmonių atsirado ir daugiau, norinčių paaukoti.

M.C. Viljamo (M.C. Williams) vidurinė mokykla Hjūstone buvo pasirinkta pirmoji, ji turėjo nekokią reputaciją. Treneriu Čakas pasirinko vieną iš savo mokinių Rojų Vaitą (Roy White). Po kelių savaičių Rojus paskambino Čakui ir pasakė, kad tokių nedisciplinuotų mokinių jis nėra turėjęs ir nežinia, ar ilgai jis ten tvers. Čakas paprašė, kad Rojus mokykloje liktų bent 4 mėnesiams, kol jis grįš iš filmavimo Izraelyje.

Grįžęs iš Izraelio, Čakas nuvyko tiesiai į Hjūstoną pažiūrėt, kaip sekasi. Jis buvo nustebintas, kai atėjęs į sporto salę jis pamatė tvarkingai kimono apsirengusius ir išsirikiavusius 150  mokinių. Čakas paklausė Rojaus, kaip jam tai pavyko. Rojus papasakojo, kad sekėsi sunkiai, kol vieną dieną prie jo nepriėjo didžiausias mokyklos peštukas ir nepasiūlė jam pasimušt. Rojus jam atsakė, kad nepriimtina, kai mokinys kviečia savo mokytoją kovon. Bet po užsiėmimo, Rojus pakvietė tą peštuką pasilikti salėje ir pakovot. Rojus parodė, kad pilnai kontroliuoja situaciją kovoje. Tada vaikinukas pasakė, kad jis yra geresnis imtinėse. Bet ir ten jam nelabai sekėsi. Po judviejų kovos vaikinukas visiems mokykloje pasakė, kad neverta prasidėt su Rojumi, kad Rojus yra „kietas“. Ir tai buvo pati geriausia reklama.

KDOA programa įsibėgėjo. Gaudami papildomų lėšų jie galėjo plėsti programą ir kitose mokyklose. Penktais programos gyvavimo metais jau buvo aštuonios dalyvaujančios mokyklos ir 1200 vaikų. Aštuntais metais į programą įsitraukė Dalasas, dešimtais metais jau dalyvavo 26 mokyklos ir 3900 vaikų. Dabar (apie 2004 m.) šioje programoje, kasmet dalyvauja apie 6000 vaikų.


 

IX

6CXIF00Z

Čakas Norisas su žmona Diana išsiskyrė 1989 metais, po 30 bendro gyvenimo metų. Čakui nebuvo lengva priprasti prie gyvenimo vienam. Per metus Čakas nusifilmuodavo nuo 1 iki 3 filmų, kas atimdavo iš jo daug jėgų. Styvas Makvynas kažkada užsiminė Čakui, kad lenktyniavimas, ar tai automobiliu, ar tai motociklais, labai puikiai atpalaiduoja nuo kasdieninės gyvenimo rutinos.Čakas pabandė ir laimėjo I vietą Įžymybių ralyje. Po to  Čakas dalyvavo dar keliose varžybose, kur jam pasisekė laimėti. 1989 metais Čakui pasiūlė sudalyvauti  visiškai jam naujose lenktynėse – sportiniais laivais. Jam buvo pasiūlyta sumušti plaukimo pasaulio rekordą, kurį, plaukiant iš Čikgos į Detroitą (12 val. 34 min. 20s.) 1985 metais pasiekė Maiklas Reiganas (Michael Reagan). Čakas su malonumu sutiko. Plaukti sekėsi gerai, bet iki Detroito likus 10 mylių prasidėjo didelė audra ir jie pasiklydo. Kitais metais Čakas pakartojo žygį ir atstumą įveikė 26 minutėmis greičiau.

Čakas galvojo, kad su laivų lenktynėmis jau baigta, kai netikėtai Alas Kopelandas (Al Copeland)  pasiūlė užimti vairuotojo vietą jo laive Popeye Super Powerboat (laivai galėdavę išvystyti 140 mylių per valandą arba  225 km/h greitį).

Pirmosios Čako laivų lenktynės vyko Long Byče, Kalifornija. Dėka įvykusių avarijų Čakas buvo pirmas. Nereikia pamiršt, kad jis neturėjo progos pasitreniruoti valdyti tą laivą. Be to, neturėjo patirties lenktynėse, kur vienas šalia kito lenktyniauja laivai, skriedave beveik 200 km/h greičiu. Čakas tais metais turėjo dar 9 plaukimus,  ir galutinėje įskaitoje užėmė III vietą.Sekančiais metais Čakas Norisas laimėjo Nacionalinį čempionatą (National Superboat Championship). Deja, čempionato metu žuvo Monako princesės Karolinos vyras Stefano Kasiragi (Stefano Casiraghi). Dėl šio įvykio nebuvo pratęstas Čako kontraktas, ir taip baigėsi jo, kaip lenktyninių laivų piloto, karjera. Bet iš kitos pusės, jis laimėjo čempionatą, sumušė pasaulio rekordą.

X

Vieną rytą Čakas gavo laišką iš Dianos Dečioli (Dianna DeCioli). Jis jį atplėšė ir perskaitė: „Aš tavo dukra. Mano mamos vardas yra Džoana (Johanna).“  Šią moterį Čakas kažkada pažinojo. Diana laiške rašė, kad yra suaugusi, ištekėjusi, turi dukrelę. Ir labai norėtų  susitikti su Čaku. Baigė laišką rašydama, kad jei Čakas nenorės, ji daugio jo niekada nebetrukdys.

Čaką prisiminimai nukėlė į 1962 rugpjūtį,  savaitė iki tarnybos oro pajėgose pabaigos Riversaide, Kalifornija. Pas jį buvo atvykęs brolis Vylendas, o žmona Diana buvo Los Andžele. Jiedu su broliu nutarė nueiti į vietinį barą. Jame buvo nemažai žmonių. Bare kaip tik tuo metu vyko šokių konkursas, kurį laimėjo Vylendas su nepažįstama mergina. Vylendas buvo puikus šokėjas. Prizas buvo nemokamas alus visą naktį. Vylendas su dviem merginomis prisėdo prie Čako. Vylendas ir Čakas dar kelis kartus buvo susitikę su merginomis. Intymių santykių su ta mergina Čakas turėjo tik kartą. Čakas suprato darąs blogai susitikinėdamas su ta mergina, todėl netrukus nutraukė santykius su naująja drauge Džoana.

Džoana gyveno netoli nuo Čako Noriso mamos namų, todėl Čakas paskambino mamai ir viską papasakojo. Taip pat paprašė, kad mama susitiktų su mergina pasakytų, ar tai gali būti tiesa? Mama sutiko ir Čakas netrukus iš jos sulaukė skambučio, liepiančio tuojau pat pas ją atvažiuoti. Pamatęs savo dukrą, Čakas nė nesuabejojo, ar jam reikės atlikinėti DNR testą. Viskas buvo aišku ir be jo.

Vėliau Diana pasakojo, kad jos mama pastojo nuo Čako po to vienintelio karto, ir netrukus po gimdymo, ji ištekėjo. Diana manė, kad tas vyras, už kurio ištekėjo jos mama, ir yra josios tėvas. Būdama 16 Diana nugirdo mamos pokalbį su draugais apie Čaką. Dianai tapo įdomu, kuom jis yra susijęs su ja. Mama viską papasakojo ir paprašė, kad Diana daugiau neužsimintų apie tai. Po 10 metų Diana laikraštyje perskaitė, kad Čakas Norisas išsiskyrė, ir tada ji nusprendė jam parašyt.Nuo tos dienos 1991 metais Diana su šeima tapo Čako gyvenimo dalimi.

XI

Chuck-Norris-Fact-He-s-Now-a-Real-Texas-Ranger-2

1992 metais filmuodamasis Izraelyje, filme „Hellbound“, gavo pasiūlymą filmuotis televizijos seriale Volkeris, Teksaso reindžeris (Walker, Texas Ranger). Tai turėjo būti šiuolaikiška istorija ape senų pažiūrų Teksaso reindžerį, kuris rengiasi kaip kaubojus. O Čakas visada norėjo būti kaubojus.

Čakas kiek dvejojo, bet sena svajonė nugalėjo. Filmuotis seriale Čakas Norisas pradėjo nuo 1993 metų sausio, bet po 4 epizodų filmavimo kino kompanija paskelbė apie bankrotą. Bet po 4 mėnesių, telekompanija CBS nusprendė finansuoti filmavimą.  Taip prasidėjo Čako, kaip Teksaso reindžerio Kordelio Volkerio (Cordell Walker) televizijos karjera. Po kiek laiko Čakas tapo serialo vykdančiuoju prodiuseriu, jo brolis Aronas – jo partneriu. O sūnus Erikas tapo atsakingu už kaskadinius triukus.

Vieną dieną, Čako mokinys Bobas Grynas (Bob Green) paskambino jam ir pasakė, kad jo draugas Tirkas Valderis (Tirk Wilder), specialiai serialui, sukūrė dainą „The Eye of a Ranger“. Čakas susidomėjo, ir perklausęs nusprendė, kad tai bus puiki daina serialui.Bet CBS žmonės manė kitaip. Jie norėjo, kad pats Čakas atliktų tą dainą. Jam tai buvo labai netikėta, tuo labiau, kad jis savęs niekada nelaikė dainininku (nebent duše). Bet po 12 valandų darbo garso įrašų studijoje, po garso įrašų technikos apdirbimo, gavosi visai nebloga daina serialui.

Paskutinis, Volkeris, Teksaso reindžeris, epizodas buvo nufilmuotas 2001 metų balandžio 06 dieną. Serialą sudaro 203 serijos,  8 metai darbo, ir buvo vienas populiariausių TV  filmų. CBS siūlė Čakui filmuotis is IX sezone, bet jo naujoji žmona Džeina (Gena) laukėsi judviejų dvynukų, todėl čakas nusprendė laiką skirti šeimai.
2010 metų pabaigoje, Čakas Norisas ir jo brolis Aronas tapo tikrais Teksaso reindžeriais.


 

XII

Prieš 25 metus Čakas buvo susižeidęs petį.Niekas negalėjo jam padėti, išskyrus operaciją.  Kai jau buvo sutarta dėl operacijos laiko, Čakas sulaukė Tomo Kampanero (Tom Campanero) ir Lario Vestfalio (Larry Westfall) skambučio, kur jie pasiūlė Čakui išbandyti jų naują išradimą, kuris gali jam padėti – „Total Gym“. Čakas sutiko. Jo nuostabai, paprastas įrenginys, nenaudodamas jokio papildomo, tik žmogaus, svorį, veikė puikiai, ir padėjo atstatyti peties funkciją. Net nereikėjo operacijos. Bet kadangi šis prietaisas buvo skirtas reabilitacijos centrams, jis buvo gan gremėzdiškas. Čakas draugams pasiūlė jį perdaryti taip, kad jį būtų galima naudoti ir namuose, o supakuotas neužimtų daug vietos. „Total Gym“ buvo perdarytas. Čakas padėjo populiarinti naująjį „Total Gym“. Šiuo metu jis pats turi kelis tokius treniruoklius savo namuose.

XIII

Čakas Norisas yra savo stiliaus Chun Kuk Do įkūrėjas. Galutinai susiformavęs 1990 metais, stilius išsivystė iš Korėjietiško stiliaus, kurį Čakas įvaldė pirmiausiai, Tang Soo Do. Prieš įgaudamas galutinį pavadinimą, Chun Kuk Do vadinosi Amerikietišku Tang Soo Do, Čako Noriso Karate Sistema, Čako Noriso Sistema. Chun Kuk Do išvertus reiškia Universalus kelias.

Išsivystęs iš Korėjietiško stiliaus Tang Soo Do, kurio pagrindinis išskirtinumas yra smūgiai kojomis, Chun Kuk Do savyje turi ir Shotokan Karate (Tsutomu Ohshima ir Hidetaka Nishiyama), Shito-ryu Karate ((Fumio Demura), Amerikietiškas Kempo Karate (Ed Parker), Dziudo (Gene LeBelle) ir Braziliško džiudžiutsu (Machado šeima). Sistema turi 9 diržus, 15 katų. Yra daugiau kaip 90 mokyklų visame pasaulyje, įskaitant ir JAV, Meksika, Norvegija, Paragvajus.

Tai vis dėl to, Google ieško, ar neieško Čako Noriso???

chuckgoogle 

2005 metais internete pradėjo plisti toks dalykas, kai „Faktai apie Čaką Norisą“. Tam pagrindą davė parodijų laida „Vėlus vakaras su Konanu Obrainu“ (Late Night with Conan O‘Brien), kur visas laidos laikas buvo skirtas juokams apie Čaką Norisą:

 

 

Ir būtent po tos laidos pradėjo plisti neįtikėtini „faktai“ apie Čaką Norisą. Anksčiau panašūs faktai buvo bandomi prilipdyti prie tokių aktorių, kaip Vinas Dyzelis ir Mr.T. Pats Čakas Norrisas reagavo ramiai.

Vaiduokliai, susėdę prie židinio, pasakoja istorijas apie Čaką Norisą.

Čakas Norisas netiki vaiduokliais. Vaiduokliai tiki Čaku Norisu.

Čakas Norisas nesurenka ne tą numerį telefone, tu atsiliepi ne tuo telefonu.

Čako Noriso ašaros išgydo visas ligas. Gaila, kad jis niekada neverkia.

Čakas Norisas gali padalinti iš nulio.

Marse randama gyvybės pėdsakų, nes Čakas Norisas ten jau pabuvojo.

Čakas Norisas gali sėdėt apvalaus kambario kampe.

http://www.chucknorrisfacts.com/

Kai kurių šaltinių duomenimis, „faktų“ apie Čaką yra surinkta apie milijonas. Nebūtinai visi yra juokingi.

XV

Filmai ir dokumentiniai filmai, kuriuose nusifilmavo ar nusifilmuos Čakas Norisas:

1968 The Green Berets

1969 The Wrecking Crew

1972 The Way of Dragon

1973 The Student Teachers

1974 Slaughter in San Francisco

1976 The Warrior Within

1977 Bruce Lee, The Legend

1977 Breaker! Breaker!

1978 Good Guys Wear Black

1979 A Force of One

1980 The Octagon

1981 An Eye for an Eye

1982 Silent Rage

1982 Forced Vengeance

1983 Lone Wolf McQuade

1984 Missing in Action

1985 Missing in Action 2: The Beginning

1985 Code of Silence

1985 Invasion USA

1986 The Delta Force

1986 Fire Walker

1986 Karate Kommandos

1988 Braddock: Missing in Action III

1988 Hero and Terror

1990 Delta Force 2: The Columbian Connection

1991 The Hitman

1992 Sidekicks

1994 Hellbound

1995 Top Dog

1996 Forest Warrior

1998 Logan’s War: Bound by Honor

2000 The President’s Man

2002 The President’s Man: A Line in the Sand

2003 Bells of Innocence

2004 Dodge Ball: A True Underdog Story

2005 The Contender

2005 The Cutter

2009 Birdie & Bogey

2012 The Expendables

 

Šaltiniai:

Knyga „Against All Odds my story“ Chuck Norris

Filmas „Chuck Norris“

Wikipedija http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris , http://en.wikipedia.org/wiki/Chun_Kuk_Do

http://www.chucknorris.com/

http://www.chucknorrisfacts.com/

 

Atnaujinta 2012 sausio 07, Šeštadienis. 22:23

Komentarai   

0 #13 Shanna 2019-09-24 08:39
Hello. I have checked your fightclub.lt and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't
rank high in google. But you can fix this issue fast.

There is a tool that generates content like human, just search in google:
miftolo's tools

Here is my blog post: AdaBig: https://LienSick.wix.com
Cituoti
0 #12 Michaela 2018-11-06 01:07
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use
the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

My website - BestCassandra: https://CleverLinwood.blogspot.com
Cituoti
0 #11 Bettie 2018-10-31 03:52
Hi. I see that you don't update your site too often. I know that
writing content is boring and time consuming. But did
you know that there is a tool that allows you to create
new articles using existing content (from article directories or
other websites from your niche)? And it does it very well.

The new posts are high quality and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's
tools

Also visit my blog: VitoJuicy: https://KristanBad.blogspot.com
Cituoti
0 #10 Rubye 2018-10-22 16:49
Hello. I see that you don't update your website too often. I know that writing
content is time consuming and boring. But did you know that there is a tool that
allows you to create new articles using existing content (from article
directories or other websites from your niche)? And it does it very well.
The new posts are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools

my blog EmilioJuicy: https://PedroSee.wix.com
Cituoti
0 #9 Maximo 2018-10-21 17:13
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

My blog - BestRetha: https://FollowMaximilian.blogspot.se
Cituoti
0 #8 Elissa 2018-08-31 20:36
Hello buddy. It was hard to find this site in google. It's not even in top10.
You should focus on high quality links from high authority websites in your niche.

I know of a very effective free method to get
strong backlinks and instant traffic. The best thing about this method is that you start getting
clicks right away. For more details search in google
for; masitsu's tricks

Feel free to surf to my site :: XRemona: https://FollowIndira.blogspot.se
Cituoti
0 #7 Anh 2018-08-15 17:59
Hello. I see that you don't update your page too often. I know that writing posts is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article directories or other blogs from your
niche)? And it does it very well. The new posts are high
quality and pass the copyscape test. You should try miftolo's
tools

My page ... SandraJuicy: https://ChristianeTalks.jimdo.com
Cituoti
0 #6 Andreas 2018-08-11 02:04
Hi. I see that you don't update your website too often.
I know that writing articles is boring and time consuming.

But did you know that there is a tool that allows you to create new
posts using existing content (from article directories or other pages from your niche)?
And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.
You should try miftolo's tools

My site: ClariceJuicy: https://UlrichBad.blogspot.com
Cituoti
0 #5 kimktinmecon1985 2018-05-31 12:52
Я думаю, что Вы не правы. Могу отстоять свою позицию. Пишите мне в PM, поговорим. Мне понравилось, нашел здесь похожую статью http://soc-market.ru/blog/kupit-lajki-vkontakte-bystro-deshevo-i-kachestvenno как поставить лайк вконтакте
Cituoti
0 #4 Viola 2018-03-26 20:43
I have checked your blog and i've found some duplicate content, that's why you
don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique content,
search for: boorfe's tips unlimited content

my website - LettieChief: https://MichaleSee.wix.com
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!