FightClub.lt - Sergej Grečicho: "Kol tas pasitikėjimas ir užsispyrimas nedings, tikrai nesiruošiu užbaigti karjeros"

Sergej Grečicho: "Kol tas pasitikėjimas ir užsispyrimas nedings, tikrai nesiruošiu užbaigti karjeros" (1)

Praėjusį savaitgalį triskart pasaulio kovinio sambo čempionas Sergejus Grečicho Maroke vykusiame pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalį. Pakalbinome grįžusį sportininką.


– Kaip vertini savo pasirodymą?

– Savo pasirodymą vertinu gerai. Aišku visada sieki maksimalaus rezultato, tačiau šį kartą ruoštis pasaulio čempionatui buvo labai sunku, per mėnesį patyriau du nosies lūžius, alkūnės sąnario traumą, todėl varžybų metu reikėjo saugotis ir kovoti taktiškai, išlikti stipriam psichologiškai ir šaltakraujiškam, kas mano manymu pavyko.

Pusfinalyje tau buvo skirtas gana abejotinas nokdaunas, po kurio buvo nutraukta kova. Ar sutinki su tokiu teisėjo sprendimu?

Buvo skirtas nokdaunas, kurio tikrai nebuvo, jaučiausi gerai ir buvau pasiruošęs tęsti kovą. Akivaizdi teisėjo klaida, kuri nulėmė kovos baigtį.

Ar pasaulio kovinio sambo čempionatuose auga lygis ir konkurencija?

Mano manymu lygis tikrai auga, darosi vis sunkiau ir sunkiau konkuruoti, kovotojai darosi įvairiapusiški, pasižymi gera imtynių ir smūgiavimo technika.

Ar skiriasi pasiruošimas kovinio sambo čempionatams nuo pasiruošimo MMA kovoms?

Pasiruošimas kovinio sambo čempionatams praktiškai nesiskiria nuo pasiruošimo MMA kovoms, tiesiog paskutinėmis dienomis stengiuosi treniruotis su sambo imtynių apranga, šiek tiek daugiau dėmesio skiriu metimų technikai.

Tavo sambo karjera pakankamai ilga ir įspūdinga. Kiek ji dar tęsis? Ar nekyla minčių užbaigt karjerą?

Pasaulio ir Europos kovinio sambo čempionatuose man sekasi tikrai gerai, net pasvajoti negalėjau, kad pasieksiu tokius aukštus rezultatus, kartais pats sau užduodu klausimą kaip tai viskas man pavyko. Manau neturėčiau tokių sportinių pasiekimų, jei ne mano treneris Ričardas Piepolis, kuriam esu už tai nuoširdžiai dėkingas. Į kiekvieną kovą aš išeinu su aiškiai užsibrėžtu tikslu priversti priešininką pasiduoti, pasitikiu savo technika. Kol tas pasitikėjimas ir užsispyrimas nedings, tikrai nesiruošiu užbaigti karjeros.

12243724 1070456559644816 1613951273 n

12279582 1070456746311464 252840031 o

Atnaujinta 2015 lapkričio 19, Ketvirtadienis. 22:44

Komentarai   

+6 #1 aaaaaaa 2015-11-20 01:26
Sveikinimai!
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!