FightClub.lt - Antonio Silva: didelis Žmogus iš didžiosios raidės

Antonio Silva: didelis Žmogus iš didžiosios raidės (18)

 

Jūsų dėmesiui, interviu su Antonio Silva.


Blood&Sweat internetinis portalas ir žurnalas, ir vėl mielai sutiko pasidalinti savo interviu su Antonio Silva, kuriame jis pasakoja apie savo kelią į MMA, pagarbą priešininkams, čempiono vardą, TRT ir kitą.

Jau vien šio giganto išvaizda verčia širdį plakti greičiau, bet ne tik dėka savo išskirtinių gabaritų jis pelnė pasaulinį pripažinimą MMA arenoje. Antonio Silva kantrybė ir stiprybė, nė kiek ne mažesni nei kad jis pats, padėjo laimėti kovas prieš tokius žinomus priešininkus kaip Alistair Overeem, Fiodoras Emelianenko, Andrei Arlovski. Jo nuoširdumas ir pagarba leido būti visa galva aukščiau ne tik tiesiogine, bet ir perkeltine prasme.

Amžius: 34 metai

Pilietybė: Brazilas

Ūgis: 193 cm

Svoris: daugiau kaip 120 kg

Pravardė: Bigfoot

MMA kovų santykis: 18-5*-0-1

Paskutinės trys kovos:

Mark Hunt

(be rezultato paskelbimo(NC)),

Cain Velasquez

(pralaimėjo TKO),

Alistair Overeem

(pergalė KO)

Pasiekimai:

Elite XC sunkaus svorio čempionas

Šotokan karate juodas diržas

Dziudo juodas diržas

BJJ juodas diržas

 

- Visų pirma norėtume paklausti apie artėjančią kovą su Arlovski. Kaip manai, ar pergalė padėtų pakilti reitingų lentelėse?

- Mes su juo anksčiau jau esame kovoję, ir tada laimėjau kovą. Kas liečia dabartinės kovos, tai nemanau, kad pergalė kažkaip galėtų įtakoti mano vietą reitinguose.

- Kokias silpnas Arlovski vietas galėtum išskirti?

- Nieko nenorėčiau išskirti. Gerbiu Andrėjų, jis stiprus kovotojas, buvęs UFC sunkaus svorio čempionas, nedrįsčiau menkinti jo pasiekimų.

- Tarp kitko, kiekviename savo interviu tu kalbi apie pagarbą priešininkui. Kodėl tau taip svarbu? Juk galėtum veikti kitaip ir taip uždirbti daugiau...

- Niekada nedrabstyčiau purvais savo oponentus dėl pinigų.Daugiau uždirbti galima ir kitokiais, geresniais būdais. Pavyzdžiui, įspūdingai kovoti ir siųsti savo priešininkus į nokautą. Būtent tokį būda aš sau pasirinkau.

- Atsižvelgiant į tokią principingą poziciją, norėtųsi žinot, ką jautei, kai trečiame raunde pasiuntei Alistair Overeem į nokautą?

- Na, kadangi Overeem mano adresu yra prikalbėjęs daug negerų dalykų, neslėpsiu, buvau labai patenkintas, kai man pavyko jį pasiųsti į nokautą. Man ne svetimos žmogiškos nuodėmės (šypsosi).

- Fabricio Werdum, su kuriuo tu kovojai narve, kovos dl titulo. Jei jis taps čempionu, ar reikalausi titulinio revanšo?

- Ne, aš nemetu iššūkių. UFC mano darbdavys, ir jei organizacijos vadovai nuspręs, kad turiu kovoti prieš Fabricio Werdum, tai aš, žinoma, mielai sutiksiu.

- Jei čempionu liktų Cain Velasquez, ir tau tektų kovoti dėl titulo, tavo kovos taktika keistųsi?

- Ne, veikčiau taip pat, kaip ir antroje mūsų kovoje. Mano nuomone, tai buvo teisinga strategija, ir man nereikia nieko naujo galvoti. Vienintelis, ką keisčiau, tai teisėją, kuris tada teisėjavo. Įsitikinęs, kad jis lėmė kovos baigtį

- Tu jau priartėjai prie UFC titulo, o kaip prasidėjo tavo kelias į kovos menus?

- Kovos menais pradėjau užsiiminėti dar ankstyvoje vaikystėje. Keturių metų jau lankiau karate, 13 – persiorientavau į Jiu-Jitsu. Kai man suėjo 24, įgyvendinau vaikystės svajonę – užsiėmiau mišriaisiais kovos menais. Prisipažinsiu, iš pradžių man sunkiai sekėsi treniruotis, bet po truputį aš įsitraukiau, pamačiau rezultatus, ir tai man patiko.

- Kaip užsidirbdavai anksčiau? Iki to, kai jau pakankamai užsidirbdavai iš kovų.

- Kažkada dirbau apsaugininku banke. Tai vienintelė profesija, kurios išmokau iki tol, kol kovos pradėjo nešti man pelną. Šiandieniniai mano honorarai leidžia man susikoncentruoti treniruotėms ir neieškoti papildomo uždarbio.

- Negalim neužduoti to klausimo... koks Bigfoot kojų dydis?

- Brazilijoje – 48, JAV – 16.

- Tu visada eksperimentuoji su savo svoriu. Ar pasisekė surasti balansą?

- Dabar sveriu 130 kg., bet man patogiausia kovoti, kai mano svoris yra apie 122 kg. Anksčiau aš „džiūdavau“, kad kovoje padidinti greitį ir ištvermę, bet greitai paaiškėjo, kad tai neigiamai veikia mano kovotojo savybes. Tad tokių metodų daugiau nenaudoju.

- Ką reikia valgyti, kad būti tokių gabaritų?

- (juokiasi). Toks aš iš gamtos. Galima sakyti, kad man tiesiog pasisekė, gimiau toks didelis ir stiprus. O kas liečia racioną, tai jis niekuo nesiskiria nuo paprasto žmogaus raciono – paprastas ir naudingas maistas, štai ir viskas.

- Žinome, kad pas tave juodas BJJ diržas. Nesenai Josh Barnett, su kuriuo tu senai nori susitikti, kovojo BJJ turnyre Metamoris. Kaip manai, ar įveiktum jį pagal BJJ taisykles?

- Tiesą sakant, tai manau, kad imtynės – tai ne man. Mano stichija – mišrieji kovos menai, todėl ten ir kovoju, ir laimėsiu prieš Barnett pagal šio sporto taisykles.

- Pakeitei daug treniruočių stovyklų, kur dabar ruošiesi?

- Ten, kur ir visada. Iš pradžių treniruojuosi Brazilijoje, buvusio Pride čempiono Antonio Rodrigo Noguera salėje, o baigiamasis etapas vyksta Floridoje, JAV, komandoje American Top Team.

- Tarp kitko, apie Nogueira... Paskutiniu laiku jam nesiseka. Kaip manai, ar jis sugebės grįžti į UFC aukštumas?

- Mano nuomone, jei jis teisingai treniruosis, teisingai atsistatinės ir stebės savo sveikatą, tai jis gali ne tik užimti, bet ir išlaikyti geras pozicijas UFC.

- Kada planuoji vėl kovoti dėl čempiono diržo?

- Sau neplanuoju kažkokio konkretaus kovų skaičiaus, kurias turiu laimėti. Mano tikslas – laimėti kiekvieną kovą, taip kad anksčiau ar vėliau galėsiu vėl kovoti dėl UFC sunkaus svorio kategorijos čempiono vardo. Tai tik laiko klausimas.

- Rusijos sirgaliams tu įžymus tuo, kad nugalėjai legendinį Fiodora Emelianenko. Ką gali pasakyti apie tą kovą?

- Kaip ir sakėte, Fiodoras – legendinis kovotojas, ir aš, be abejo, taip pat tokį jį laikau, todėl kova su juo man buvo labai svarbi. Didžiuojuosi, kad man pasisekė narve susitikti su tokiu kovotoju. Manau, kad tai mano geriausia kova per mano karjerą.

- Kaip žinai, nesenai JAV buvo uždrausta MMA kovotojams naudoti TRT. Kaip tu į tai žiūri?

- Nežiūrint to, kad aš esu vienas tų, kuriems TRT reikalinga dėl medicininių priežasčių, man reikės susitaikyti su draudimu ir kovoti toliau, nes MMA man yra vienintelis būdas užsidirbti pragyvenimui. Tai kad, kad ir ką apie tai galvočiau, man reikės tai priimti.

- Ką pasakytum savo Rusijos sirgaliams?

- Draugai, aš jus visus labai myliu! Man atrodo, kad pas brazilus ir rusus yra daug kas bendro. Džiaugiuosi, kad jūs mane palaikote ir stebite mano kovas. Ačiū jums už tai!

* - interviu ruoštas dar prieš Antonio Silva kovą prieš Andrei Arlovski.

Šaltinis: www.bloodandsweat.ru

 

 

Komentarai   

0 #18 Darlene 2018-08-21 20:05
Hi. I see that you don't update your blog too often. I know that writing articles is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that
allows you to create new posts using existing content (from article directories or other pages from
your niche)? And it does it very well. The new posts are high quality
and pass the copyscape test. Search in google and try:
miftolo's tools

Stop by my blog post BurtonJuicy: https://MasonSee.wix.com
Cituoti
0 #17 Ilana 2018-07-02 16:50
What's up to all, the contents present at this web page are in fact awesome for people experience,
well, keep up the good work fellows.

Also visit my blog post Top News: https://www.neoadviser.com/
Cituoti
0 #16 Cortez 2018-06-18 21:23
Great post but I was wanting to know if you could write a litte more on this
subject? I'd be very thankful if you could elaborate a little bit more.
Cheers!

my web blog Top News: https://www.neoadviser.com/
Cituoti
0 #15 Angeline 2018-04-26 03:26
I have checked your blog and i've found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results,
but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for:
boorfe's tips unlimited content

Here is my webpage JasonChief: https://RhodaSee.wix.com
Cituoti
0 #14 Antonetta 2018-03-14 19:53
I have checked your blog and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results,
but there is a tool that can help you to create 100% unique articles,
search for: boorfe's tips unlimited content

Feel free to surf to my homepage: EllaChief: https://TajSee.wix.com
Cituoti
0 #13 TAISUONS 2014-09-23 20:56
Duodu stuka procentu Taisonas butu nuputes visus klicko ir liuisus,nes pas jy buvo-GREITIS,JE GA, ISTVERME -CHARAKTERIS-.. ne visada viska lemia tecnika.PS. nors pas jy to trukumo ir nebuvo..ir kas turi supratimo ,kas yra kovotojo "CHARAKTERIS" tai supras ka turiu omeny...Nes tai buvo jo laikas.
Cituoti
+1 #12 epe 2014-09-23 20:09
tai lyginant lietuvi koki pries ufc cempiona tai jo as truputi kita dalyka turejau omeny, pabandysiu paaiskint. Tarkim, daug statanciuju atkreipia demesi i tai, yra du kovotojai, nu kaip pavyzdy paimkim belfortas ir machida, jie turi kovot tarpusavi, belfortas laimejo pries franklina bet machida tarkim jam pralaimejo tai ar reiskia kad belfortas garantuotai laimes pries machida jeigu jis nugalejo ta kuris nugalejo ji? O man tie pound for pound tai visiska nesamone bent ufc tai ten kosmosas kazkoks
Cituoti
0 #11 ilarij to epe 2014-09-23 18:19
"O kad tas savo laiku iveiktu ta ar butu iveikes ana tai cia tik prielaidos kurios neveikia koviniam sporte ismeskit is galvos sitas matematikas visas kad jeigu jis nugalejo ana tai nugaletu ir ta nes tas pralaimejo tam, taip nebuna."

Taip kategoriskai negali sakyti. Tokios spekuliacijos turi pagrindo, gali palyginti jega ir Technika kovotoju. Del to ir yra sarasai Pound for Pound ar geriausiu visu laiku kovotoju ir daznai sutarimas buna beveik vienbalsis, kuris kovotojas geresnis (nors jie nera susitike). Jeigu taip neigi tokias matematikas Tai gal sakysi, kad absurdiska butu teigti kad Velazquez geresnis uz Rimkeviciu ar koki tadeusa cholodinski? Gal absurdiska sakyti kad bokse Adamek geresnis uz koki Remigiju Ziausy? Visgi nebutu absurdiska tokius teiginius sakyti, tad negali paneigti kad ziurint kovas ir stebint kaip kovotojai kovoja galima daryti sprendimus kuris yra geresnis, nors jie ir nekovoja vienas pries Kita.
Cituoti
+1 #10 epe 2014-09-23 18:00
nei vienas nepanasus tik stiverne tures kovoti tysono stilium pries wilderi :) ir pats tyson prognozuoja, kad wilderiui gali buti pzdc. Bet cia niekad negali zinot
Cituoti
0 #9 to epe 2014-09-23 13:13
Tai kuris is ju stiverne ar wilderis panasus i taisona ir turi trumpas rankas?
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!