FightClub.lt - D. Markevičius: Egidijaus Valavičiaus debiutas Bellator MMA numatomas po kelių mėnesių (video)

D. Markevičius: Egidijaus Valavičiaus debiutas Bellator MMA numatomas po kelių mėnesių (video) (1)

 

Jūsų dėmesiui, Egidijaus Valavičiaus ir Flawless FC prezidento Deivido Markevičiaus išskirtinis interviu Fightclub.lt skaitytojams.


Apie save ir Flawless FC:

Papasakokite apie save. Kaip atsiradote JAV?

Mano vardas Deividas Markevičius, Flawless Fighting Championship Prezidentas.

Į JAV atvažiavau 2001 metais, įgijęs Turizmo ir Sporto vadybos Bakalauro laipsnį, Lietuvos Kūno Kultūros Akademijoje. Jau prieš tai buvau atvažiavęs padirbėti 2000-ųjų vasarą į JAV per studentų Work And Travel programą ir labai čia patiko. Nors ir nėra čia lengva įsitvirtinti, bet savo darbu tikrai galima pasiekti daug, nes galimybės Amerikoje tikrai yra neribotos. Pagyvenęs keletą mėnesiu, grįžau į Lietuvą baigti mokslų ir galvoje tik ir teknibždėjo mintis, kaip kuo greičiau vėl čia atvažiuoti. 2001-aisiais įgijau Bakalauro laipsnį, ir išvažiavau ieškoti laimės už Atlanto. 

Atvažiavau į Čikagą, kur iki šiol ir gyvenu. Teko sunkiai dirbti, kol įsitvirtinau JAV. Nors ir ne visiems pasiseka atvažiavus į JAV rasti darbą pagal specialybę įgyta Lietuvoje, bet aš buvau tarp tų laimingųjų, kuriam tai pavyko padaryti. 2004-aisiais gavau darbą viename iš didžiausių viešbučių tinklų - Marriott Hotels & Resorts. Padirbęs keletą metų vadybininko asistentu, norėjosi kilti vis aukščiau ir ką nors susikurti savo. Taip pat tuo metu išpopuliarėjo sportinis pokeris, kuris tapo mano vienu iš didžiausių hobiu.  Nors ir darbas Marriott‘e tikrai buvo įdomus ir geras, bet pasirodo žaisdamas pokerį savo malonumui aš net pradėjau uždirbti daugiau, negu dirbdamas viešbutyje. 2009-aisiais nusprendžiau išeiti iš Marriott ir žaisti pokerį profesionaliai. Kai kam atrodytų nelengvas sprendimas palikti gerai apmokamą darbą dėl kažkokio hobio, kur nežinai, kaip seksis, bet aš tikrai nesigailiu tai padaręs. Net ir dabar, dirbdamas su Flawless FC, aš vis mielai pažaidžiu pokerį. 

Esate Egidijaus Valavičiaus ir Petro Markeviciaus vadybininkas, Flawless FC prezidentas ir valdybos narys. Nuo ko prasidėjo kelias į MMA?

Domiuosi MMA jau gana senai. Dar mokykos laikais pats sportavau Šakiu Jiu-Jitsu klube "Osimas". Mano pusbroliai dvyniai Petras ir Povilas Markevičiai taip pat sportavo kartu, tik jie pasuko profesionalų keliu, o aš taip ir likau tik MMA fanas. Petras yra vienas iš žymiausių Lietuvos kovotojų, kuris yra kovojęs su geriausiais Europos sportininkais. MMA yra labai įdomus sportas ir aš juo domiuosi jau nuo senų laikų, nuo pat pirmo UFC turnyro, kuri atsimenu žiūrėjom pas Petrą namuose, visi būdami dar tik mokyklinio amžiaus. Džiaugiuos kad Petras pasuko profesionaliu keliu ir džiaugiuosi, kad jis tikrai yra labai aukštai vertinamas MMA pasaulyje.

Kaip atsirado Flawless FC? Kieno idėja tai buvo?

Su MMA aš pradėjau dirbti nuo 2011 metu. Aš tuo metu turėjau Flawless MMA Management kompaniją, tarp kurios sportininkų buvo ir Petras su Egidijum.

Mano vadovaujamų sportininkų gretos pradėjo didėti, ir 2012 vasario mėnesį mes su mano dabartiniu verslo partneriu Seng Sithisakd iš Japonijos sugalvojom, kad geriausias kelias visus savo sportininkus laikyti užimtus - paprasčiausiai įsteigti savo organizaciją. Seng'as turi 11 metų patirtį dirbdamas su didžiausiomis Japonijos organizacijomis - Sengoku, Pride, Xplosion. Taip ir gimė idėja įkurti Flawless Fighting Championship. Pirmas šou - Flawless FC - "The Beginning" įvyko 2012 metų rugpjūčio mėnesį. Iš lietuvių kovotojų dalyvavo Egidijus Valavičius, kuris pagrindinėje vakaro dvikovoje rankos laužimu nugalėjo labai pavojingą kovotoją Eric Hammerich. Norėjome atsivežti ir Petrą, bet jis tuo metu gydėsi traumą ir negalėjo sudalyvauti.  

Kokie Flawless FC tikslai ir planai?

Mano svajonė yra padaryti Flawless Fighting Championship žinomu vardu visame pasaulyje. Kol kas neblogas startas - mes jau turėjome tris šou JAV: porą kartų Čikagoje ir vieną kartą Kalifornijoje. Egidijus dalyvavo visuose trijuose šou. Flawless FC 2 "Hated" dalyvavo ir kiti du mūsų kovotojai iš Lietuvos - Petras Markevičius ir Arnas Šakočius. Petras yra tikras MMA vilkas, turėjęs net 38 kovas, tuo tarpu Arnas yra dar tik 20 metų amžiaus ir turi labai šviesią ateitį. Tą vakarą jis nugalėjo savo varžovą per 42 sekundes efektingu rankos laužimu. Nepamirškit šito vardo, jis tikrai neužilgo garsins Lietuvą visame pasaulyje.

Šiuo metu turime pasiūlymų atvažiuoti padaryti šou i Vokietiją, Makedoniją, Angliją, Japoniją. Kol kas norime įsitvirtinti JAV ir tik tada pradėti keliauti po visą pasaulą. Su kiekvienu renginiu apie mus vis daugiau žmoniu sužino, ir vis gaunam laišku iš kovotojų ir MMA gerbėjų, kada bus kitas renginys. Tai tikrai džiugina, nes JAV tikrai yra daug organizacijų, ir MMA gerbėjams tikrai yra iš ko rinktis. 

JAV žinoma kaip daugiausia MMA kovotojų turinti šalis. Ar organizuojant turnyrus lengva surasti reikiamus kovotojus, kurie atitiktų keliamus reikalavimus?

JAV tikrai yra labai daug MMA kovotojų. Sportas labai išpopuliarėjo per keletą paskutinių metų, UFC tam turėjo didžiausią įtaką. Čia lygis labai aukštas. Amerikoje labai populiarios laisvosios imtynės, nuo kur ir prasideda kelias į MMA. Atrodo, visi moka čia imtyniauti, ir jei tu nesi pasiruošęs kovoti parteryje, tau gali būti labai daug problemų kovoje. Tą norėčiau pabrėžti visiems Lietuvos kovotojams, kurie nori siekti aukštumų šitame sporte. Kai kuriems tai atrodo labai nuobodu imtyniauti, bet jei susitiksit su bet kokiu JAV kovotoju, būkite pasiruošę kovoti prieš stiprų imtynių specialistą. Kad ir kaip gerai sportininkas kovoja stovėsenoje, jei jau kova eis į parterį, čia prasideda visai kitas žaidimas.

JAV dominuoja UFC, po to seka Bellator. O kaip sekasi mažiau žinomoms organizacijoms, kurių JAV tikrai labai gausu, ar yra susidomėjimas jų turnyrais? 

Taip, UFC ir Bellator MMA šiuo metu yra pačios didžiausios MMA organizacijos pasaulyje. Mažesnėms organizacijoms nėra lengva iškilti į paviršių. Didžiausias susidomėjimas būna tada, kai kovoja vietiniai kovotojai. Mes savo 3 turnyruose iš viso turėjom net 8 ex-UFC kovotojus, bet didžiausias susidomėjimas buvo, kai kovėsi kas nors iš vietinių. Amerikoje MMA fanai yra išlepinti, ir jie net išeina po savo draugo kovos, nors ir kitoje kovoje susitinka du aukščiausio lygio kovotojai, kurie yra žinomi visame pasaulyje. Buvo iš pradžių  labai keista, bet dabar aš jau prie to pripratęs.

Ar Flawless FC turnyrai rodomi per PPV kanalus?

Pay Per View rodomas yra tik UFC. Net ir Bellator kol kas nenori prasidėti su Pay Per View, nes tai labai dideli pinigai ir dideles išlaidos. Mes savo šou transliavome internete gyvai, už simbolinę kainą, tik kad padengti transliacijos išlaidas. Bet į Pay Per View tikrai kol kas nesiruošiame žengti.

Ar planuojate kokių renginių Lietuvoje? 

Labai geras klausimas. Taip, labai norėčiau Flawless Fighting Championship atvežti į Lietuvą. Turime labai daug planų, ir tikrai vienas iš jų - surengti gerą šou Lietuvoje. Dar tiksli data neaiški, bet gal tai pavyks padaryti net ateinančiais (t.y. 2014) metais. Ir tikrai Lietuvos gerbėjai bus maloniai nustebinti. Pažadu, kad bent 1-2 ex-UFC kovotojų atvažiuos kovoti į Lietuvą. Ir kas svarbiausia - Egidijus Valavičius pats labai nori sukovoti Lietuvoje. Tai priklausys ir nuo Bellator kovų kalendoriaus, bet aš padarysiu viską, kad Lietuvos MMA gerbėjai išvystu Egidijų kovojant gyvai. 

Garsus Amerikos atlikėjas Mickey Ruckus sukūrė Flawless Fighting Champioship skirtą dainą, kurioje net minimas Lietuvos vardas, ir mes tikrai išpildysime, kas yra įamžinta šioje dainoje. Lietuva tikrai išvys Flawless FC kovas. Šiuo metu net ieškome garsaus Lietuvos atlikėjo, kuris norėtų parašyti ir atlikti dainą lietuviškai. 

Flawless Fighting oficiali daina:

 

Apie Egidijų Valavičių ir Bellator MMA:

Kaip susipažinote su E. Valavičium? Kaip tapote E. Valavičiaus vadybininku?

Kažkaip vieną dieną šnekėdamas su Petru telefonu, jis paprašė, kad aš jam padėčiau peržiūrėti pasiūlytą kontraktą iš vienos amerikos vadybininkų firmos. Baigęs Sporto vadybą aš visus klausimus kontrakte tikrai gerai nusimaniau ir peržiūrėjus jį man pasirodė, kad jo neverta pasirašyti, nes jame buvo labai daug punktų, kurie suvaržytu Petro tolimesnę karjerą. Po pokalbio su Petru, aš nusprendžiau pats įkurti MMA vadybos kompaniją, kurią ir pavadinau Flawless MMA Management. Petras taip pat mane supažindino su Egidijum Valavičium, su kuriuo jie yra geri draugai ir kartu treniruojasi ir ruošiasi varžyboms. Su Petru ir Egidijum pasirašėm kontraktą ir pradėjom ieškoti jiems kovų užsienyje.

Kaip prasidėjo kelias į Bellator MMA?

Mano, kaip vadybininko darbas yra suteikti savo sportininkams kuo greičiau tobulėti ir pasiekti kuo aukštesnį karjeros lygį. Egidijus yra aukščiausio lygio kovotojas, ir mūsų planas buvo, kad jis galėtų kovoti vienoje iš žinomiausių organizacijų pasaulyje - UFC arba Bellator MMA. Egidijus šiuo metu yra pačioje geriausioje sportinėje formoje ir jis turi kovoti prieš geriausius pasaulio kovotojus. Kas įdomiausia, bandant surasti oponentą Egidijui kovojant Flawless Fighting Championship turėjome labai daug problemų randant priešininkus, nes visi atsisakydavo su juo kovoti. Visi pažiūrėdavo jo praėjusias kovas ir kaip dominuojančiai jis jas laimėdavo, ir paprasčiausiai atsisakydavo su juo kovoti. Kuo toliau, tuo labiau tapo aišku, kad jam reikia patekti į UFC arba Bellator, kur jis tokių problemų tikrai neturės, kadangi visi pajėgiausi pasaulio sportininkai kovoja šiose organizacijose. 

Ar sunkios buvo derybos su Bellator MMA?

Užmezgę ryšius su UFC ir Bellator MMA pradėjome derybas. Bellator labai susidomėjo Egidijumi ir pasiūlė labai gerą 6 kovų kontraktą. Derybos tikrai nebuvo sunkios, nes jie labai norėjo turėti Egidijų savo gretose. Mes gavome viską, ką norėjome, jie gavo viską ką norėjo. Abi pusės tikrai liko patenkintos.

Kada numatomas E. Valavičiaus debiutas Bellator MMA?

Kol kas Egidijaus kovos data dar neaiški, bet man atrodo pirma jo kovą galėsim išvysti kovo-balandžio mėnesį. Tikrai nekantriai laukiame jo debiuto. Kaip sakiau, Egidijus yra geriausioje sportinėje formoje savo karjeroje. Šiuo metu jis treniruojasi JAV, net trijuose skirtinguose klubuose. Tiesą pasakius, aš dar nesutikau tokio profesionalaus sportininko, kaip Egidijus. Jis sportuoja du kartus per dieną, šešias dienas per savaitę. JAV atstumai yra labai dideli, jis į treniruotes važiuoja net apie valandą nuo savo namų. Egidijus yra labai punktualus, labai laikosi sportinio režimo. Kaip vadybininkas, tikrai norėčiau kad visi mano sportininkai būtų tokie.

Ar galės E. Valavičiaus dalyvauti ir kituose MMA renginiuose?

Vienas iš pagrindinių mūsų reikalavimų derybose su Bellator MMA buvo, kad Egidijus galėtų kovoti ir Flawless FC turnyruose. Bellator atstovai su tuo sutiko. Taigi, labai džiugu, kad Egidijus galės kovoti ne tik Bellator, bet ir pas mus.

Ar turite ką dar pridurti, gal kam norėtumėt padėkoti?

Labai norėčiau padėkoti visiems Egidijaus rėmėjams.  Ypač verslininkams Vitalijui Kaleinikovui ir Svajūnui Mirinavičiui, kurie ypač prisidėjo prie sėkmingo Egidijaus kontrakto pasirašymo su Bellator. Aišku, yra dar ir daugiau žmonių, kurie prisidėjo prie Egidijaus sėkmės, bet aš nenoriu ką nors praleisti, tai leisiu jam pačiam padėkoti. Pasiruošimas kovoms tikrai pareikalauja daug lėšų, ir tikrai sportininkams visada reikalinga pagalba. Džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie taip noriai padeda.

Jei atsirastu kompanijų ar pavienių asmenų, kurie norėtų prisidėti prie Egidijaus pasiruošimo Bellator varžybose, mielai galite susisiekti su manimi. Tuo labiau, kad Bellator turnyrai bus matomi visame pasaulyje. Facebook- Deividas Flawless FC. Twitter @DeividasFFC .

Ačiū ir sėkmės Naujausiais metais.

 

Atnaujinta 2014 sausio 20, Pirmadienis. 20:48

Komentarai   

+2 #1 TT 2014-01-03 23:16
Geras interviu.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!