FightClub.lt - T. Tamašauskas: bronza Universiadoje – svarbiausia pergalė mano karjeroje

T. Tamašauskas: bronza Universiadoje – svarbiausia pergalė mano karjeroje Komentuoti

 

Boksininkas Tadas Tamašauskas XXVII vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) iškovojęs bronzos medalį, neslepia, kad tai didžiausias pasiekimas jo karjeroje. Vilnietis svorio kategorijoje iki 91 kg. įveikė korėjietį Sinjo Kangui, italą Francesco Soggią ir tik po atkaklios kovos pusfinalyje, nusileido Europos ir Rusijos čempionatų nugalėtojui Evgenijui Tiščenko.


Verta pažymėti, kad tai buvo jau antroji kovotojų akistata šiemet. Gegužės mėnesį įvykusio XVII tarptautinio Algirdo Šociko vardo bokso turnyro finale lietuvis rezultatu 10:12 turėjo pripažinti labiau patyrusio priešininko pranašumą. Lietuvos edukulogijos universiteto sporto ir sveikatos fakulteto bakalauras nebegyvena nesėkmingai susiklosčiusio revanšo nuotaikomis, nusiteikęs ryžtingai ir turi svajonę dar šiemet ginti šalies garbę pasaulio čempionate.

Kokius tikslus sau kėlėte prieš Universiadą Kazanėje?

Prieš šią didžiulę sporto šventę buvome užsibrėžę vienintelį tikslą – iškovoti medalį. Žinojimas, kad mano svorio kategorijoje taip pat dalyvaus boksininkas iš Rusijos, kuriam pralaimėjau A. Šociko vardo turnyre – labai užvedė besiruošiant.

Ką jums reiškia šis medalis karjeroje?

Tai, be jokios abejonės, svarbiausia pergalė mano karjeroje. Sužinojau kiek daug žmonių mane palaiko, taip pat tikiuosi, kad pagaliau bus suteiktos geresnės sąlygos sportuoti.

Ko labiausiai pritrūko revanšiniame mūšyje prieš Europos ir Rusijos čempioną Evgenijų Tiščenko?

Siekiant atsirevanšuoti rusui, labiausiai pristigau ištvermės. Prieš Universiadą buvo iškilę problemų su sveikata, vartojau antibiotikus, kurių kursą baigiau jau atsiėmęs medalį. Manau tai kažkiek prisidėjo prie susiklosčiusios kovos baigties.

Ar tenka mesti svorį prieš varžybas?

Dabar, kuomet atsisveikinau su darbu štangomis, svorio mesti nebereikia. Treniruočių metų vyrauja kardio pratimai, tad svoris natūraliai laikosi aplink 91 kg. ribą.

Kokie dar startai laukia šiais metais?

Su treneriu apie tai dar nekalbėjome, tačiau jau žinau, kad dalyvausiu pasirengimo stovyklose prieš pasaulio čempionatą. Dėsiu visas pastangas, kad patekčiau ten.

Boksininkas idealas?

Vienareikšmiškai – Muhammadas Ali. Žaviuosi jo kojų darbu, nepriekaištinga technika. Fenomenalus boksininkas.

Papasakokite apie savo laisvalaikį. Koks jūsų hobis?

Hobių turiu daug. Mėgstu su draugais žaisti tinklinį, krepšinį, žvejoti, patinka automobiliai. Daugiausia laisvalaikio stengiuosi praleisti su savo mergina.

Dėkui už pokalbį ir sėkmės sporte!

 

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!