FightClub.lt - Deivido Taurosevičius interviu

Deivido Taurosevičius interviu (4)

Lietuvos MMA kovotojas Deividas Taurosevičius sėkmingai sugrįžo po metų pertraukos į MMA. Po svarbios savo karjeroje kovos Ring of Combat 37 turnyre, jis sutiko duoti išsamų interviu tinklapiui mma-knight.lt, bei papasakojo apie save, savo treniruotes, karjerą, ateities planus ir t.t.:


Trumpai papasakokite apie save – kas yra Deividas Taurosevičius?
Deividas Taurosevičius gimęs Šiauliuose 1977/08/28.
13 metų žaidęs regbi už daugkartinį Lietuvos čempionų klubą „Vairas“. 7 metus gynęs Lietuvos regbio rinktinės garbę Europos ir Pasaulio varžybose. Tapęs geriausių 1999 metų Lietuvos regbistų, išvyko žaisti į Rusiją vieneriems metams Super lygoje, kur tapo rezultatyviausių 7×7 super lygos žaidėju.2001 išvykęs su Lietuvos Regbio 7×7 rinktine laimėjo Vašingtono taurės turnyrą, kur taip pat tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, po varžybų gavęs pasiūlymą pasilikti ir žaisti profesionaliai uz JAV komandą.

Kaip Jus patekote į MMA?
2001 rugsėjo 11d. JAV sukrėtusi teroristų ataka, kuri paveikė finansiškai komandą išlaikančius rėmėjus, Negalėdamas žaisti profesionaliai aš palikau regbi ir perėjau į kitą tuo metų sparčiai populiarėjanti profesionalų sportą – MMA.

Kaip vyko perėjimas nuo regbio prie MMA?
Tuo metu JAV tik buvo prasidėjęs BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu) bumas. Visada domėjausi boksu, imtynėmis, žiūredavau tuo metų nenugalimą Royce Gracie, kuris priversdavo pasiduoti už save stipresnius, greitesnius varžovus. Sudomino mane tas stilius, tai nutariau išbandyti šį sportą, prisirašiau į BJJ klubą, pradėjau suprast, kad technika BJJ yra viskas, daug kovotojų treniravosi tame klube. Mano regbio fizinis pasiruošimas ir padėdavo su jais imtyniauti ant lygiu. Na ir po dviejų savaičių treniruočių paprašiau, kad leistu man sukovoti MMA kovoje. Taip ir prasidėjo mano profesionali kovotojo karjerą. Tuo metų nebuvo mėgėjų lygų kaip dabar, taip kad šokau tiesiai į ugnį išbandyti save.

Kodėl JAV nebandėte patekti į regbio ar amerikietiškojo futbolo klubus?
Buvo tokiu minčių ir šansų, bet reikėjo eiti į koledžą, Čia patenkama į profesionalias komandas, pradedant nuo koledžų, kur tavo žaidimą stebi vadybininkai, kurie stebi tavo futbolo karjerą, pradedant nuo koledžo. O aš neturėjau laiko tam, reikėjo gyventi. Čia ne pas mamą su tėte gyventi, kurie tave išlaiko, reikėjo pačiam, save išlaikyti ir pasirūpinti gyvenimu JAV.

Ar nebuvo baisu išeiti „į kruviną kovų be taisyklių areną“?
Na manau jei yra kažkokia baimė einant į narvą, tai nėra tada ką ten veikti, geriau tada pasirink kokį kitą užsiėmimą. Gal geriau būti žiūrovu.

Kokia kova buvo pati sunkiausia ir kodėl?
Pirmoji kova buvo sunkiausia, nes tada tikrai supratau ką reiškia būti profesionaliu kovotoju.

Kokiame klube Jus dabar treniruojatės?
Treniruojuosi savo klube „TAURUS MMA“, kuris randasi Niu-Jorke.

Ar Jus vis dar treniruoja Renzo Gracie?
Su Renzo Gracie palaikom paviršutinius ryšius. Kartais nuvažiuoju į jo klubą pasisparinguoti, bet daugiausiai laiko praleidžiu „TAURUS MMA“ klube.

Kokie žinomi kovotojai treniruojasi kartu su Jumis?
MMA sporte, ypatingai aukštesniam lygyje, visi pasirenka su kuo treniruotis, nes ateityje gali susitikti narve vienas prieš kitą. Taip kad bandoma laikytis su savo komanda, savo imtynių treneriu, bokso treneriu ir MMA sparingo partneriais (o šiaip treniravausi nuo A iki Z lygio kovotoju).

Paskutinį kartą kovojote beveik prieš metus. Kada bus kita kova?
Jo, paskutinį sykį kovojau prieš metus, turėjau daug dalykų savo gyvenime sutvarkyti (namas, nauja MMA mokykla, giminės buvo atvykę vasarai pasisvečiuoti). Na bet viskas praėjo, susistatė į vietas, taip kad galima sugrįžti atgal į areną (Klausymas buvo užduotas D. Taurosevičiui iki jo kovos RoC 37 turnyre, kur jis nugalėjo Ronnie Rogersą – aut. pastaba). Na čia jau pavėluotas klausimas, bet kovojau praeitą savaitę dėl ROC (Ring of Combat) 145 lb (-60 kg) titulo, laimėjau antrame raunde smaugimu.

Kokie tikslai keliami sporte?
Na planai buvo laimėti 145 lb ROC titulinę kovą, kurį įvyko pries savaite. Na pasiruošimas praėjo puikiai, ką ir parodė kovos rezultatai. Ateities planai laimėti keletą kovų ir sugrįžti atgal į WEC lygą, kur ir kovojau prieš WEC susijungiat su UFC.

Kažkada minėjote savo interviu, kad MMA sferoje turite planų Lietuvoje. Kas tai buvo per planai?
Žinoma ateityje, kai baigsiu savo kovotojo karjerą, būtinai planuoju grįžti ir atidaryti „TAURUS MMA“ mokyklą Lietuvoje. Norisi perduoti savo patirtį jauniems Lietuvos kovotojams, kurie manau, ateityje galės taip kovoti ir plėsti pergales aukščiausiame lygyje.

Ar yra norų ar planų grįžti į Lietuvą ir sudalyvauti čia MMA kovose?
Žinoma norėčiau grįžti ir sudalyvauti už Šiaulius. Suorganizuokit kokia super kovą aišku ne už "guzikus", būtinai grįžčiau.

Koks Jus treniruočių grafikas?
Sunku nupasakoti savo treniruočių grafiką, priklauso pries kokį kovotoją ruošiuosi kovoti. Na bet rutina 2-3 treniruotes dienoje. 8-10 val. miego ir 1val. pietų miegas.

Kas Jūsų, kaip kovotojo, idealas profesionaliame MMA?
Buvo Fiodoras Emelianenko

Su kokiu kovotoju norite susikauti oktagone/ringe?
Nėra skirtumo, svarbu toliau kovoti su aukšto lygio kovotojais iš WEC/UFC lygos.

Kuo užsiimate laisvalaikiu?
Mėgaujuosi gyvenimu, turiu nuostabią žmoną, gerus draugus, gyvenu prie Atlanto vandenyno, mėgaujuosi paplūdimiais, vandeniu, valtimis, Niu-Jorku ir jo naktiniu gyvenimu.

Ką manote apie UFC monopolį?
Manau, kad UFC užvaldė MMA rinką, manau kad ji turi stipriausius kovotojus iš viso pasaulio ir jai priklauso aukščiausios MMA lygos vardas.

Ar Jus stebite Lietuvos MMA naujienas?
Na taip, stebiu Lietuvos MMA kovotojus, žinau kad vyrai kovoja, dirba sunkiai, kad patekti į aukštesnį lygį. Šaunuoliai. Yra daug talentų Lietuvoje, svarbu kad jie būtų pastebėti ir jiems būtų atsilyginta už jų sunkų darbą. Gaila, kad Lietuvoje nėra MMA populiarus. Per daug televizija skiria laiko krepšiniui, o be televizijos lygis nepakils, nes rimti rėmėjai suinteresuoti remti kovotojus ir t.t tik Pay-Per-View transliuojamose MMA lygose. Na tikėkimės ateis tas laikas, kad Lietuvoje bus panašus lygis kaip JAV.

Kaip iš Jums žinomų Lietuvos MMA kovotojų galite išskirti?
Marius Žaromskis, kuris buvo nustebinęs Japonijos kovotojus, laimėdamas Dream turnyrą, šaunuolis. Gaila tik, kad nekaip jam sekėsi JAV arenoje.

Ko Jūsų manymui trūksta Lietuvos kovotojams kad pasiekti aukščiausią lygį?
Manau trūksta patyrusių specialistų, trenerių, kurie būtų kovoję aukščiausiame lygyje. Kai kurie kovotojai turi daugiau patirties, negu patys treneriai, tai ką čia bekalbėti.

Ar sekate savo tautiečių – Giedriaus Karavacko, Sergejaus Juškevičiaus – karjeras Šiaurės Amerikoje?
Palaikau ryšį su Giedrium. Ne kartą buvom susitikę. Teko net teisėjauti IFL lygos kovotojų atrankoje, kur jis išbandė jėgas. Ne kartą buvom susitikę BJJ turnyruose. Šaunuolis, sportuoja, kovoja po truputi, sėmėsi patirties MMA lygose. Praeitą savaite aš kovojau rugsėjo 9 dieną, o jis kovojo rugsėjo 10 dieną tose pačiose Atlantic City kazino. Kaip sakant, žinom vienas kitą.  O apie Sergejų Juškevičių nežinau nieko – kur jis randasi ir kur kovoja. Reikės pasidomėti.

Ar domitės Europos MMA?
Na čia toks MMA judėjimas vyksta JAV, kad nėra laiko net čia susigaudyti, kiek čia dabar tų MMA lygų yra Tai ką bekalbėti apie Europos MMA, nėra laiko.

Kaip Jus vertinate Europos MMA lygį?
Europos MMA lygis geras, bet manau dar tolokai iki JAV lygio, sorry

Gal galite išskirti kokias nors Europos MMA organizacijas ir kovotojus?
Žinomi Europos kovotojai Michael Bisping, Denis Siver.

Ką norėtumėte palinkėti savo gerbėjams Lietuvoje?
Ačiū už palaikymą gerbėjams, palaikykit Lietuvos MMA, nes Lietuvoje yra daug talentingų kovotojų, kuriems reikalingas jūsų palaikymas. Nuo jūsų priklauso Lietuvos MMA lygis, užteks glostyti galvą tam perlepintam Lietuvos krepšiniui. Nieko nepadarysi, Lietuva krepšinio šalis didžiuokimės tuo taip pat. Iki. Sėkmės.

Atnaujinta 2011 spalio 12, Trečiadienis. 11:30

Komentarai   

+1 #4 vitciune 2013-10-18 17:37
Labas Deivi cia Vitciune labai tave palaikom saunuolis ir linkim tau istvermes bei sveikatos Siauliai eik i prieki
Cituoti
+2 #3 Pranašas 2011-10-08 10:32
Greičiau kupranugaris išlys per adatos skylutę, nei MMA bus populiari Lietuvoje.

Vargas tau Lietuva ir tavo vaikams su tais basketbolistais ...
Cituoti
0 #2 bruno 2011-10-07 23:19
ka kalbeti apie mma?cia tu saku maziausei dar 10 kuriom reikia padeti:Djei ir pades kada nors tai mma bus paskutynei vietoi,mma cia niekam neidomu pazekit kad ir per zinias sporta kas nors girdejo kad butu nors kazkas kazka pamineja apie mma?cia net daug kas nezino kas tai.
Cituoti
+3 #1 LINAS 2011-10-07 19:59
Teisingai sako kad per daug krepsinis lepinamas. Va MMA tai tikras gladiatoriu sportas. Tikrai nieko neturiu pries krepsini tiesiog manau kad MMA keleta kartu vyriskesnis sportas. Saunuolis Taurosevicius, tikiuosi pamatysim ji UFC :-)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!