FightClub.lt - Savaitgalį vykusiame "Powerfight" - aršios kovos ir gilūs nokautai

Savaitgalį vykusiame "Powerfight" - aršios kovos ir gilūs nokautai (3)

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvykęs jau tradiciniu tampantis dvikovinio sporto POWERFIGHT ciklo turnyrų tęsinys tapo savaitgalio aktualija sporto aistruoliams ir nepaliko abejingų.

Įvykusiame ,,Powerfight“ renginyje gausiai susirinkę žiūrovai mėgavosi net dešimčia kraują stingdančių kovų, kuriuose susijungė skirtingas kovos rūšis kultivuojantys sportininkai. Pagal muaythai ir K1 taisykles kovojantys perspektyviausi Lietuvos sportininkai ir svečiai iš užsienio stebino kvapą gniaužiančiu ir adrenalino kiekį kraujyje pumpuojančiu reginiu.


Pirmojoje kovoje pagal K-1 taisykles susirungė Vilniaus sporto klubo ,,Sparta Gym“ auklėtinis Laurynas Sriubiškis ir Marijampolės ,,Remeris“ sportininkas Lukas Grigaitis. Pergalę teisėjų sprendimų šioje dvikovoje išplėšė Laurynas Sriubiškis.

Antrojoje vakaro dvikovoje teisėjai pergalę turėjo atiduoti Marijampolės klubo ,,Remeris“ auklėtiniui Rokui Varankai, į ringą stojusiam prieš kauniečių palaikomą ,,Titanas“ kovotoją Lauryną Čižinauską.

Įsibėgėjus vakaro kovoms, Kauno ,,Titano“ kovotojas Mantas Žaromskis nukautavo Utenos ,,Impuls“ atstovą Marių Mineiką, taip sukeldamas tikrą emocijų bangą visoje arenoje.

Apgindamas sporto klubo ,,Titanas“ garbę, kaunietis Mindaugas Narauskas, nuskynė laurus prieš trakietį, klubo "Mustangas" atstovą Karolį Bują, pasiųsdamas priešininką į nokautą. Mindaugas Narauskas yra nuolatinis turnyro dalyvis, kuris pergales skina nokautais.

Sekdamas kolegos pavyzdžiu, ,,Titano“ atstovas, vienas iš spaudoje gvildenamų brolių dvynių, Aurimas Saulis - savo klubui išplėšė dar vieną pergalę, teisėjų sprendimu laimėjęs prieš Panevėžio ,,Kovos Akademijos“ atstovą Vytautą Masioką.

Pagal muaythai taisykles susigrūmus klaipediečiui, sporto klubo ,,Muaythai Imperija“ sportininkui Dovydui Pileniui ir Trakų ,,Mustangas“ atstovui Andriui Kasovskiui, pergalę teisėjų sprendimu iškovojo trakietis.

Septintojoje vakaro dvikovoje pasirodė antrasis brolis dvinys Aidas Saulis, atstovaujantis Kauno "Titano" klubą. šis faktas neliko nepastebėtu žiūrovų šypsenose. Aidas Saulis surėmė pirštines su Kauno ,,K-1 karys“ atstovu Žydrūnu Juodžiu. Kova kaustė dėmėsį, nes abu priešininkai tikrai lygiaverčiai. Sekdamas brolio pavyzdžiu, pergalę, priešininkui atsisakius tęsti kovą, išplėšė "brolis dvinys".

Dar vienoje ilgai lauktoje dvikovoje Jonas Valančius, Kauno klubo "Titanas" atstovas, per pirmąsias sekundes pasiuntė priešininką į nokdauną ir alytiškio Gyčio Trukanavičiaus, atstovaujančio sporto klubą "Du Vilkai" sekundantams atsisakius toliau tęsti kovą, pergalės skonį pajuto kaunietis.

Daugiausiai diskusijų sukėlė ir labiausiai laukiamos buvo tarptautinės kovos, kuriuose vieni perspektyviausių Lietuvos atstovų, Kauno „Titanas“ sporto klubo nariai surėmė pirštines su garsiais Baltarusijos ir Latvijos profesionalais.

Vakaro tarptautinėje super dvikovoje į ringą įžengė Lietuvos atstovas Mantas Stankis ir Baltarusijos čempionas bei „Wako“ Europos kikbokso čempionato prizininkas Pavelas Šelestas. Lietuvos atstovui namų sienos ir gausios publikos ovacijos, bei paraginimo šūksniai - nepadėjo. Baltarusijos profesionalas nokautu iškovojo nugalėtojo taurę. Turnyrą vainikavo paskutinė, super sunkiasvorių dvikova. Joje pirštines surėmė „K-1 World“ ir „Heroes“ turnyrų nugalėtojas, liaudyje "Guminiu meškučiu" vadinamas Martynas Knyzelis ir Latvijos sunkiasvoris Janis Ginters. Dvikova tikrąja to žodžio prasme stingdė kruają. Tačiau priešininko dydis ir patirtis neišgąsdino Lietuvos atstovo ir lietuvis aiškia persvara įrodė priešininkui savo pranašumą, taip apgindamas Lietuvos garbę.

Kraują stingdančias kovas stebėjo, nugalėtojus apdovanojo ir sveikino žymūs Lietuvos sporto, verslo ir teisės atstovai. Renginio organizatoriai dėkojo rėmėjams, be kurių šie turnyrai įvykę nebūtų, žaviosioms Kauno Žalgirio šokėjoms, pranešusioms apie kiekvieną raundą ir net sukėlusioms tikrą šou dvikovų ringe ir, žinoma, ištikimiems žiūrovams, atėjusiems pažiūrėti POWERFIGHT ciklo turnyro prieš didžiąją areną

„Smagu stebėti ne tik kraują stingdančias kovas, tačiau ir susižavėjimo kupiną publiką, palaikančią savo

atstovus, sergančią už numylėtus sportininkus ir įsitraukiančią į dvikovinių menų karštinę.– renginio įspūdžiais dalinosi Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Buvusius POWERFIGHT turnyre ir stebėjusius visas kovas iš arti, kviečiame komentaruose pasidalinti savo įspūdžiais, pageidavimais ir pastebėjimais. Renginio organizatoriai žada, kad į žiūrovų norus ir pastebėjimus bus atsižvelgta.

Didžiosios POWERFIGHT arenos kovos jau ruošiamos, organizatoriai tikslią datą žada paskelbti jau neužilgo. Norėdami stebėti kraują stingdančias kovas, sekite informaciją spaudoje.

Komentarai   

0 #3 Dewey 2018-09-06 15:51
oi . Você poderia me informar qual plataforma você está usando neste site ?

Muito em breve estarei fazendo meu blog mas tenho dúvidas sobre qual
plataforma utilizar e adorei o formato do seu site .
Se puder me informar , será de grande ajuda . obrigado desde


My blog ... http://landennzuq615.jigsy.com/entries/general/como-subir-inclusive-6-cent%C3%ADmetros-menos-tolerar-por-causa-de-cirurgi%C3%A3o (forums.ggcorp. ninja: http://forums.ggcorp.ninja/space-uid-4558905.html)
Cituoti
0 #2 Refugio 2018-08-01 05:34
Nem a necessidade a fazer esforços absurdos.

Here is my site como evitar
a ejaculaçao precoce Masculina: https://metrofood-wiki.Foodcase-services.com/index.php?title=Pra_Conquistar_S%C3%B3_Senhora
Cituoti
+2 #1 nis 2015-04-15 08:47
Puikus turnyras.Na kaip ir visada manau.Tik kelios kovos buvo nelygiavercios o kitos itemptos ir grazios.Grazu ziuret.Bet kovos kaip kovos,o man labiausiai istrigo tai ziurovai ir komentatoriaus darbas.Ziurovai puikiai palaike ne tik vietinius,bet ir is kitu miestu,taip pat plojo ir uzsienieciam.Nu tikrai puiki atmosfera buvo.O komentatorius nesnekejo nesamoniu ir matosi,kad nors ir nera kovinio sporto specialistas,be t puikiai paruoses namu darbus,ir i pievas nejo.Tik manau,kad galetu rengt ir kituose miestuose,ne tik Kaune.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!