FightClub.lt - Remigijaus Morkevičiaus šuolis į didįjį ringą (video)

Remigijaus Morkevičiaus šuolis į didįjį ringą (video) (2)


Daugkartinio Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojo Remigijaus Morkevičiaus žvaigždei pastaruoju metu vis dažniau sužibant spaudos puslapiuose bei marguosiuose televizijos ekranuose, sportininko talento gerbėjai net gi pradėjo kvestionuoti ar Tailando kovos meno profesionalas nesiruošia palikti ringo ir pasinerti į šou verslo platybes. Turėdami ne vieną panašų pavyzdį Lietuvoje, panorome sužinoti ką apie tokias perspektyvas ir pasitraukimą iš ringo mano ir pats Remigijus Morkevičius. Trumpas interviu su žaibo greičiu populiarėjančiu, savo kategorijos pasaulio čempionu:

- Kaip sugalvojote siekti profesionalaus sportininko karjeros?

- Niekuomet neplanavau tapti profesionaliu kovotoju. Galiu teigti, kad mano gyvenime viskas įvyko atsitiktinai. Nuo pat vaikystės mėgau sportą, dienas leisdavau stadione ar sporto salėje. Išbandžiau save įvairiose sporto šakose, kol galiausiai susidomėjau rytų kovos menais.

- Taigi, galima teigti, kad Julijaus Cezario žodžiai: ,,Atėjau, pamačiau, nugalėjau” – jūsų gyvenimo kredo?

- Iš dalies galima sakyti ir taip. Ringe atsidūriau netikėtai, kuomet šiuo sportu pradėjo užsiiminėti draugai. Nors ėjau vedamas bandos, tačiau greitai pajaučiau, kad visa tai man labai sava ir sustoti nesinori. Pralenkiau visus pažįstamus, stojau į dvikovas daugelyje Lietuvos ringų, kol galiausiai atėjo metas suremti pirštines ir tarptautinėse arenose. Nenoriu girtis, bet ten taip pat sekėsi puikiai.

- Jūsų klausantis atrodo, kad viską pasiekėte labai lengvai ir be didžiulių pastangų. Ar gi kovotojo kelias iš ties toks lengvas?

- Viskas, ko pasiekiau, nulemta labai didelio noro, darbo bei disciplinos. Traumos, nuovargis, stresas – išmuša iš vėžių ir gali priversti abejoti, tačiau aš tokios nuomonės, kad tikslo reikia siekti bet kokiais būdais ir įveikiant net gi sunkiausiais kliūtis.

- Paskutiniu metu nesitraukiate iš televizijos ekranų bei spaudos puslapių. Galbūt jau pasiekėte savo tikslo (tapote savo kategorijos pasaulio čempionu) ir kovose nebėra kur tobulėti, todėl dabar laimę išbandyti ruošiatės šou versle?

- Šiuo metu dalyvauju garsiame TV3 projekte ,,Šuolis”. Dėl šios priežasties kartais jaučiuosi lyg po padidinamuoju stiklu. Laidų filmavimai, interviu, treniruotės - atima visą mano laiką. Pasiruošimas kovoms būtų per didelis iššūkis. Tačiau tai tik vienas mano gyvenimo etapas, jokiu būdu neketinu trauktis iš ringo. Niekad nebuvau nusigręžęs nuo kovos menų ir nuolat domiuosi sporto naujienomis, seku kolegų dvikovas ir net gi pats dalyvauju sporto renginiuose.

- Teko girdėti, kad neseniai prisidėjote prie kovos menų turnyro POWERFIGHT pristatymo ir jame net gi apdovanojote nugalėtojus. Ar galime greitu metu tikėtis jūsų sugrįžimo į ringą ir naujų, intriguojančių bei karštų kovų?

- Nenoriu užbėgti įvykiams už akių, tačiau prisipažinsiu, kad jaučiu nostalgiją dvikovoms ir užplūstančiam adrenalinui kuomet ateina akistatos valanda. Neatmetu galimybės, kad žiūrovai mano kovas galės išvysti didžiosiose arenose.

 

Dėkojame Remigijui Morkevičiui už interviu ir su nekantrumu laukiame jo sugrįžtant į ringą.

 

Komentarai   

0 #2 fgr 2015-02-24 15:59
Na taip reklama siu turnyru gal biski tokia...Nu nekokia.Bet bent jau pirmam turnyre kovos tikrai geros buvo.O tas ir yra svarbiausia.Tik iuosi tokios bus ir ateinanciuose.O marketingas tai labiau placiajai auditorijai skirtas.Nu beje kaip ir bushido fc.
Cituoti
+2 #1 Povilas 2015-02-24 09:29
Powerfight gal perpirko Bushido fc marketingista, nes naudojami terminai kazkur labai girdeti :))
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!