FightClub.lt - Ieškomi kovotojai išdrįsiantys stoti į POWERFIGHT ringą

Ieškomi kovotojai išdrįsiantys stoti į POWERFIGHT ringą (8)

Dar nespėjus atvėsti š. m. sausio 31 d. įvykusio POWERFIGHT turnyrų starto aistroms, organizuojamas antrasis POWERFIGHT kovų raundas. Jau vasario 28 d. dvikovinių sporto šakų mylėtojai vėl galės stebėti kraują stingdančias kovas. Šiame renginyje į ringą ir vėl stos ne tik garsiausi Lietuvos kovotojai, pasiekę šlovę ir garsinantys Lietuvą net tarptautinėse arenose, tačiau ir sportininkai iš įvairių šalių, tokių kaip Baltarusija, Lenkija ar Latvija. Antrasis POWERFIGHT žada dar daugiau staigmenų ir netikėtumų, neišdildomų įspūdžių ir adrenaliną kraujyje pumpuojančių dvikovų.


Organizuojant pirmąjį kovų ciklo turnyrų renginį, sportininkų, kurie POWERFIGHT arenoje stotų į kovą su tokiais kovotojais kaip Deividas Danyla, Vaidas Valančius ar Mantas Stankis paieškos nebuvo lengvos ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Renginio organizatoriai pasakojo, kad net didžiausi sporto klubai, ruošiantys profesionalius kovotojus, į užklausas dėl kovų su šiais sportininkais, teigiamai atsakyti nesiryžo:

,,Peržiūrėję vienais iš geriausiųjų Lietuvos atstovais tituluojamų sportininkų kovas, sporto klubų vadovai nuoširdžiai prisipažindavo, kad nesiųs savo kovotojų į ringą, kuriame kovos baigtis ir taip iš anksto būtų nuspėjama” – vakaro dvikovų paieškomis tuomet dalinosi Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius N. Lukšas.

                      Vos pasirodęs žiniasklaidoje, šis pareiškimas neliko nepastebėtas. Internetinių portalų komentaruose pasipylė anonimiški pasipiktinimai, kad ne visų sporto klubų atstovai gavo kvietimus stoti į POWERFIGHT ringą ir neturėjo galimybės įrodyti savo pranašumo.

                      Tokių atsiliepimų sulaukę POWERFIGHT organizatoriai atkreipė dėmesį į komentatorių priekaištus ir spaudai pateikė intriguojantį pasiūlymą:

,,Visi, norintys stoti į POWERFIGHT ringą ir kautis dėl galimybės kovoti didžiojoje arenoje, kviečiami kreiptis ir teikti prašymus organizatoriams.Šį kartą lygiaverčiai priešininkai ieškomi tokiems Lietuvos kovotojams kaip Europos Muaythai čempionui Sigitui Gaižauskui, daugkartiniam profesionalių turnyrų dalyviui ir nugalėtojui Martynui Knyzeliui, Europos ir Lietuvos Muaythai vicečempionei Vaidai Masiokaitei. Jei lygiaverčių priešininkų nesurasime Lietuvoje, tai padarysime užsienyje. Turnyre laukia dar ne viena tarptautinė kova, tačiau nenorime užbėgti įvykiams už akių, atskleisdami kurie Lietuvos atstovai turės galimybę akis į akį susidurti su garsiausiais kitų šalių Muaythai, K-1 ir MMA atstovais “ - pranešimą spaudai pateikė POWERFIGHT organizatoriai.

                      Spėjama, kad sunkiausia užduotis ieškant oponentės, laukia pirmą kartą POWERFIGHT arenoje pasirodysiančiai ir kol kas vienintelei dailiosios lyties atstovei Vaidai Masiokaitei. Europos Muaythai sidarbo ir Lietuvos Muaythai sidarbo laimėtojai Lietuvoje rasti lygiavertę priešininkę – misija beveik neįmanoma.

,,Moteris Lietuvos ringe –retas ir net gi fenomenalus reiškinys. Ši dvikova bene labiausiai intriguojanti ir laukiama antrojo POWERFIGHT renginio aktualija” – apie būsimą V. Masiokaitės dvikovą kalbėjo vyriausiasis Lietuvos Muaythai treneris Marius Misiūnas.

                      Norėdami sužinoti ar komentatorių ryžtas neišblės ir ar nusimetę anonimiškumo kaukę jie išdrįs stoti į akistatą su vienais iš garsiausių ir geriausių Lietuvos Muaythai kovotojų, kultivuojančių Muaythai, K-1 ar MMA taisykles, sekite informaciją spaudoje.

Daugiau informacijos: Lietuvos Muay Thai Sąjunga, Generalinis Sekretorius - Nerijus Lukšas

+370 600 21944 www.muaythai.lt www.facebook.com/muaythai.lt

 

Atnaujinta 2015 vasario 28, Šeštadienis. 00:48

Komentarai   

+1 #8 to kovas 2015-02-14 22:18
Sigitas Gaizauskas yra praejusiu metu Europos megeju muay thai cempionas.Vaida Masiokaite tame paciame cempionate laimejo sidabro medali.Pasiziur ek internete.Kur cia melas?Jei nezinai nerasyk nesamoniu.
Cituoti
+1 #7 Kovas 2015-02-14 21:47
Patinka man kaip Lietuvoje rengiami tokie turnyrai, atsiranda Pasaulio ir Europos cempionai, kuriu uz baltijos saliu ribu niekas nezino :D
Cituoti
+6 #6 klmnoprsrs 2015-02-07 16:37
Šaunu,kad Lietuvoje populiarėja ne tik krepšinis ir kiti komandiniai žaidimia,bet ir tokios sporto šakos kaip Muaythai ar K-1.Kuo daugiau tokių renginių,tuo daugiau kovotojai įgauna patirties,o žiūrovai labiau susidomi tokiomis sporto šakomis.
Bet ar tikrai reikia kelti ir rašyti tokio pobūdžio straipsnius?Aiš ku-tai reklama.Bet nemanau kad tokia reklama būtinai išeis į naudą.
Cituoti
+9 #5 bam 2015-02-07 12:41
kas per juokdariai tie varzybu organizatoriai ir visokie muaythai prezidentai , sako pasauli neranda priesininku normaliu, nors neesme kad is lietuvos tik vienetai dalyvauja stipriu organizaciju rengiamuose turnyruose :D dauguma sedi lietuvoj visokiuose heroes ir pns, ir tik keletas isbando savo jegas boksuodamiese uz atlanto arba kovodami bellator mma ir pns:D gal reiktu pirma lietuviam pramote'int savo kovotojus pasauli , tai gal ir koks rimtesnis varzovas sutiktu i lietuvoj vykstancius turnyrus atvykt :D zinoma islieka pinigu klausimas, bet organizatoriams nereiktu rekauti kad vos ne visam pasauli visi bijo kovot :D
Cituoti
+13 #4 bum 2015-02-07 08:12
"Europos Muaythai sidarbo ir Lietuvos Muaythai sidarbo laimėtojai Lietuvoje rasti lygiavertę priešininkę – misija beveik neįmanoma."
tai pakvieskit ta kuri laimejo auksa lietuvoj ir bus misija imanoma...
Cituoti
+4 #3 M4 2015-02-07 00:58
"Norėdami sužinoti ar komentatorių ryžtas neišblės ir ar nusimetę anonimiškumo kaukę jie išdrįs stoti į akistatą su vienais iš garsiausių ir geriausių Lietuvos Muaythai kovotojų, kultivuojančių Muaythai, K-1 ar MMA taisykles" va cia tai gera juoko doze prie ko komentatoriau ir "geriausi pasaulio kovotojai" :DD save gerbiantis tikras kovotojas nedalyvautu tokiose varzybose :D
Cituoti
+4 #2 D 2015-02-06 22:47
Jei ne paslaptis, kiek Lietuvoje gauna uz kovas?
Cituoti
+5 #1 M4 2015-02-06 21:14
Ieskomi kovotojai norintys pasidauzyt uz centus :D
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!