Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Sportas => MMA => Tema atidaryta: MarcaZ on 2009 Spa 04, 19:31:26 pm

Antraštė: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Spa 04, 19:31:26 pm
Gal kas lapkricio 14d galvojat varyt i si renginuka? :) Rimtas ir idomus vakaras nusimato.

Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Vitiokas on 2009 Spa 06, 22:16:18 pm
Nea. Net planuose nebuvo...  :kikena:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Asia on 2009 Spa 06, 22:39:18 pm
Kažkoks renginys bus tarp Real Fight turnyrų??
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Spa 07, 12:28:48 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkoks renginys bus tarp Real Fight turnyrų??

Siokis tokis: (http://www.bushido.lt/images/Artimiausi_turnyrai/HEROS_2009_anons.jpg)
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Smauglys on 2009 Spa 07, 12:31:45 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal kas lapkricio 14d galvojat varyt i si renginuka? :) Rimtas ir idomus vakaras nusimato.
Tai pristatyk, kuo rimtas ir kuo įdomus?
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 07, 13:14:19 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Siokis tokis: (http://www.bushido.lt/images/Artimiausi_turnyrai/HEROS_2009_anons.jpg)
Oi tu cia papuolei tarp girnu.... :luztu:
O del renginiu, kuriuos daro bushido- neidomu! Bent jau man. Kodel? Kovotoju geru truksta, o kad lietuviams atvezama "gatava mesa" visi mastantys zmones ta jau senai zino...Tai tiek.
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Vitiokas on 2009 Spa 07, 20:29:30 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Oi tu cia papuolei tarp girnu.... :luztu:
O del renginiu, kuriuos daro bushido- neidomu! Bent jau man. Kodel? Kovotoju geru truksta, o kad lietuviams atvezama "gatava mesa" visi mastantys zmones ta jau senai zino...Tai tiek.

+1 už tiesą...  :handshake:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Asia on 2009 Spa 07, 22:59:37 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Siokis tokis: (http://www.bushido.lt/images/Artimiausi_turnyrai/HEROS_2009_anons.jpg)

Žinau, kad idėjos sklando ore, įsitikinau su bushido. Siūliau Realfight turnyrą Kaune pavadint Reborn.. :) Paskui Bushido tą idėją pagriebė kažkur ore ..:)

Tai paporink - kas ten tokio išskirtinio turi būt?
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 08, 11:44:19 am
As tikrai nenoriu menkint musu kovotoju , dalyvaujanciu ten- Valentinas, Greicicho, Valavicius, Remyga, Arbocius, Smailys, Tadeusas-  :respect: Bet ar jie ten gauna- gavo- ko norejo ir tikejosi, kitas klausimas...
Ka is pasauliniu zvaigzdziu mateme LT ?
1. Pramukas - muaythay.
2. Godridge- marmalione kazkokia, bet zvaigzde.
3....
Prateskit, nes daugiau niekas neisimine... :nezino:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Raimis on 2009 Spa 08, 11:55:29 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kitas klausimas...
Ka is pasauliniu zvaigzdziu mateme LT ?
1. Pramukas - muaythay.
2. Godridge- marmalione kazkokia, bet zvaigzde.
3....
Prateskit, nes daugiau niekas neisimine... :nezino:
Pamiršai paminėt, kad ir pats Pramukas arenoj tik lengvą apšilimą darė, o ne kovot išėjo
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: paslaptis on 2009 Spa 08, 12:29:18 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
As tikrai nenoriu menkint musu kovotoju , dalyvaujanciu ten- Valentinas, Greicicho, Valavicius, Remyga, Arbocius, Smailys, Tadeusas-  :respect: Bet ar jie ten gauna- gavo- ko norejo ir tikejosi, kitas klausimas...
Ka is pasauliniu zvaigzdziu mateme LT ?
1. Pramukas - muaythay.
2. Godridge- marmalione kazkokia, bet zvaigzde.
3....
Prateskit, nes daugiau niekas neisimine... :nezino:
Mighty Mo buvo lyg tais
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 08, 12:37:31 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mighty Mo buvo lyg tais
Nejaugi? Na, gal praleidau...
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Vitiokas on 2009 Spa 08, 21:30:41 pm
Dar buvo, buvo, buvo...    :chmm: :chmm: :chmm: Nu tas, anas bei šis bei tas...  :kikena:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 09, 14:08:31 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dar buvo, buvo, buvo...    :chmm: :chmm: :chmm: Nu tas, anas bei šis bei tas...  :kikena:
Tai ir sakau, Bandito- tiek renginiu jau padare, o kas kovojo ten be lietuviu nelabai kazkas ir uzstrigo...Jei rimtai- nebuvau nei viename renginyje! Kodel? Virtuve man ten neskani  :D :D :D
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Saxum on 2009 Spa 12, 01:17:44 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mighty Mo buvo lyg tais

Nebuvo.

Šiaip kvietimo negavau, bet nueisiu  :angel:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Saxum on 2009 Spa 12, 01:18:39 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai ir sakau, Bandito- tiek renginiu jau padare, o kas kovojo ten be lietuviu nelabai kazkas ir uzstrigo...Jei rimtai- nebuvau nei viename renginyje! Kodel? Virtuve man ten neskani  :D :D :D

Tikiuosi bent pas mus ateisi?  :icon_bat:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 12, 13:15:13 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tikiuosi bent pas mus ateisi?  :icon_bat:
O kaip cepelinai pas Jus, nepersurus?  :D :D :D
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Ringsklubas on 2009 Spa 12, 18:28:29 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal kas lapkricio 14d galvojat varyt i si renginuka? :) Rimtas ir idomus vakaras nusimato.
Mes tai tikrai varysim į tą renginį, nes turime savo klubo atstovą - Tadeušą Cholodinskį, kuris kovos tame turnyre.  :-)

Štai kaip treniruojasi, ruošiasi vyrukas (video):
http://ringsklubas.lt/naujienos2.html (http://ringsklubas.lt/naujienos2.html)

Visus kviečiame prisijungti ir taip pat pasirodyti ten bent kaip žiūrovams!
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Spa 14, 22:36:21 pm
As tai nesuprantu kai kuriu komentaru...Nzn cia gal kazkam konkurencija, nuvilioti klientai ir t.t., bet man tai tik sporto sakos ar saku, kurios patinka, atstovu kovos... Kodel nedalyvauja tas, anas ir tt nezinau: kodel holyvudas Lietuvoj filmu nefilmuoja, kodel Audi lietuvoj automobiliu negamina? O tokie ir panasus klausimai tai nzn ar reikalingi, as esu objektyvus poziuriu i tokio tipo renginius ir einu ten kur galiu ir speju...
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Asia on 2009 Spa 15, 00:26:12 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
As tai nesuprantu kai kuriu komentaru...Nzn cia gal kazkam konkurencija, nuvilioti klientai ir t.t., bet man tai tik sporto sakos ar saku, kurios patinka, atstovu kovos... Kodel nedalyvauja tas, anas ir tt nezinau: kodel holyvudas Lietuvoj filmu nefilmuoja, kodel Audi lietuvoj automobiliu negamina? O tokie ir panasus klausimai tai nzn ar reikalingi, as esu objektyvus poziuriu i tokio tipo renginius ir einu ten kur galiu ir speju...

Užaugsi suprasi, kad visur yra šlykšti politika... DEJA
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 15, 12:31:27 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Užaugsi suprasi, kad visur yra šlykšti politika... DEJA
Na, Asia- Jus teisus. Ta politika net cia, forume jauciasi...DEJA.
Kodel neinu as? Nesu toks turtingas dede, kad leisciau sau nuvaziuot, pirkt bilieta ir t.t. ir pamatyt eilines kovas LT pries "pasauli". Kur matome mes ta pasauli, nezinau...As laukiu tokio turnyro, kuris "sprogtu" manyje jau laukiant...Ko reikia? Tikrai neeiliniu kovotoju, kuriais zaviuosi, uz kuriuos sergu is kuriu mokausi- Jemeljenenko, Nogueira, Silva, kazkas is Greisi klano, Machida...Tik siaip leisti laiko nemoku- gaila...O sedet ir ziuret kaip Smirn... raito eiline "auka" is Belgijos! kokios- tikrai nesinori...
Kada kovoja Tadeusas, Valentinas, Kestutis Arbocius - visiems  :respect: - norisi ziureti, bet Jiems jau reikia rasti neeilinius priesininkus! Labai neeilinius! Dabar gi zinau, jog jie laimes, intrigos nera  ;-) Tadas su Godgridge kaip kovojo- tikejau jo pergale, nepavyko.... :( Va cia intriga buvo, nes varzovas - is anksto su aukstai pakelta kartele atvyko.
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Vitiokas on 2009 Spa 15, 23:37:14 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kodel nedalyvauja tas, anas ir tt nezinau: kodel holyvudas Lietuvoj filmu nefilmuoja, kodel Audi lietuvoj automobiliu negamina? O tokie ir panasus klausimai tai nzn ar reikalingi, as esu objektyvus poziuriu i tokio tipo renginius ir einu ten kur galiu ir speju...

Nes Lietuvoj nėra Hollivudo, nėra Audi gamyklos...  Todėl nefilmuojami filmai ir negaminamos mašinos... O vat bushido renginys yra.  Bet...
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Spa 16, 21:07:45 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nes Lietuvoj nėra Hollivudo, nėra Audi gamyklos...  Todėl nefilmuojami filmai ir negaminamos mašinos... O vat bushido renginys yra.  Bet...
:handshake: bet...
Antraštė: MMA BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: powkeGo on 2009 Lap 12, 21:12:21 pm
Kas varysit pažėt ???? nes mano nuomone bus nerealus renginys, o gal kas ir dalyvausit iš forumiečių ????
Antraštė: Re: MMA BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 12, 21:24:25 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kas varysit pažėt ???? nes mano nuomone bus nerealus renginys, o gal kas ir dalyvausit iš forumiečių ????

Nerealus sakai :chmm:
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: coffeedrinker on 2009 Lap 12, 21:59:18 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
As tikrai nenoriu menkint musu kovotoju , dalyvaujanciu ten- Valentinas, Greicicho, Valavicius, Remyga, Arbocius, Smailys, Tadeusas-  :respect: Bet ar jie ten gauna- gavo- ko norejo ir tikejosi, kitas klausimas...
Ka is pasauliniu zvaigzdziu mateme LT ?
1. Pramukas - muaythay.
2. Godridge- marmalione kazkokia, bet zvaigzde.
3....
Prateskit, nes daugiau niekas neisimine... :nezino:

kazkada.. seniai seniai.. buvo pats Emelianenko pas mus atvaziaves! kovojo su Egidijum Valavicium. buvo tas 2003m
Antraštė: Re: BUSHIDO FC HERO'S 2009
Parašė: viktorr on 2009 Lap 12, 22:46:12 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kazkada.. seniai seniai.. buvo pats Emelianenko pas mus atvaziaves! kovojo su Egidijum Valavicium. buvo tas 2003m
+ Igor Vovchanchyn, Masakazu Imanari, Hideo Tokoro, Marius Žaromsksis :), kelis įdomus Europos kovotojai (Grzegorz Jakubowski, Krzysztof Kulak, Niko Puhakka, Mamed Khalidov). Buvo tų įdomių kovotojų, tik dabar jų nebus...
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 12, 22:48:39 pm
Tai vat būtent, kad dabar nieko panašaus nebus ;-)
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: viktorr on 2009 Lap 12, 23:07:03 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai vat būtent, kad dabar nieko panašaus nebus ;-)
:handshake: bent dėl ko radome bendrą kalbą :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 15, 11:02:30 am
Ne kas, ane?
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Raimis on 2009 Lap 15, 11:31:37 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ne kas, ane?
Šūds sakai?
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Vitiokas on 2009 Lap 15, 11:43:14 am
Nu tai kur visi bushido numylėtiniai, pasakokit, ką matėt? Ginkit Bushido...
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Lap 15, 14:52:29 pm
Apgailetinas renginys  :D

bandito nebegrybauk  :rolleyes: , niekas negine ir negina, tik savo nuomone pasake :D (tame tarpe ir as) :))
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 15, 15:58:32 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Apgailetinas renginys  :D

 
o tai ka, nekokios  :boobs: ,ar ir vel  :groja: nekokie  :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: pavelbachanov on 2009 Lap 15, 16:31:33 pm
nebuvo gerų kovų. pirmos 2 kur lietuviai prieš lietuvius. kitos tai žemiau kritikos.. o kai kurie "pasaulio čempionai" atrodė kaip pirmą kartą ringe..

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o tai ka, nekokios  :boobs: ,ar ir vel  :groja: nekokie  :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: robertozas on 2009 Lap 15, 16:50:12 pm
na nezinau, ziurejau bet kazkaip nuobodziai truputi buvo, beveik visos kovos baigdavosi vienodai pasmaugdavo arba uzlauzdavo ranka. noretusi ko nors ivairesnio, kad ne kasdieniai veiksmai butu panaudoti.. ir nokautu truko.
buvo apgailetina ziureti, kai beveik visi lietuviai pralaimejo nors ir priesininkai ju buna mano manimu silpnesni..
aisku ne visi priesininkai buvo silpnesni.
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 15, 17:19:19 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
noretusi ko nors ivairesnio, kad ne kasdieniai veiksmai butu panaudoti.. 
o tu cia ka turėjai omeny   :chmm:   :merga:
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 15, 17:40:56 pm
O tas Kiseliovas, "garsiojo" "Playbojaus" brolis... Jis apskritai musie nėra sportavęs, tokio kaimo nesu ringe matęs :oho:

Liukaitis pralošė kažkaip keistai, gi dominavo visą laiką.
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: robertozas on 2009 Lap 15, 19:40:20 pm
Kiseliovas man irgi kazkoks pasirode nezinau.. ispirmo pagalvojau gal jis girtas atejo.. ;DD
nezinau del jo nieko..
o Liukaitis tai buvau 100% isitikines kad laimes.. ir lygtais pries karatista kovojo viska ir kazkaip jam ta skausminga sugebejo padaryti..
o del ivairesnio , tai ta prasme kad beveik visos kovos ten baigesi skausmingais arba skausmingais, norejosi pasiziureti daugiau kovu kad baigtusi stovesenoi. nezinau net kaip cia issireiksti.
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 15, 20:00:30 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O tas Kiseliovas, "garsiojo" "Playbojaus" brolis... Jis apskritai musie nėra sportavęs, tokio kaimo nesu ringe matęs :oho:

Liukaitis pralošė kažkaip keistai, gi dominavo visą laiką.
b...a ir tik tiek  :E nu galėtum daugiau pakomentuot ,ar rezultatus paskelbt  :senis: dabar turiu po svetimus forumus landžiot kad suzinot viska  :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Raimis on 2009 Lap 15, 20:52:06 pm
Delfyje paskaityk. Nėr laiko tokioms rašliavoms. Pirštų gaila  ;-)
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: robertozas on 2009 Lap 15, 20:54:48 pm
Vaidas Valancius vs Andrius Ordojan (nepamenu kas laimejo zinokit.. :D )
Arturas Liutika vs Teodoras Aukstuolis (laimejo Teodoras Aukstuolis)
Erikas Suslovas vs Neill Sery (laimejo Neill Sery)
Daumantas Barinovas vs Marcio Cesar (laimejo Marcio Cesar)
Karolis Liukaitis vs Marek Chwalibogowski (laimejo Marek Chwalibogowski)
Maksim Nevolia vs Alexey Prokofjev (laimejo Alexey Prokofjev)
Petras Markevicius vs Tomas kuzela (laimejo Petras Markevicius)
Tadeusas Cholodinskis vs Vitaly Kisieliov (laimejo Tadeusas Cholodinskis)
Mindaugas Sakalauskas vs Zabit Samedov (Maugli) (laimejo Zabit Samedov)
Egidijus Valavicius vs Rodney Glunder (laimejo Egidijus Valavicius)

stai tokie rezultatai
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: paslaptis on 2009 Lap 15, 21:37:20 pm
raudney nebuvo, buvo ruskis kokis tai
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 15, 21:37:29 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Delfyje paskaityk
turėjai omeny "žydraji puslapi"  :kikena: geriau tada pasiziurėsiu pas vali-ot-tuda puslapyje je  "slinkiai" esat  :kikena:
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: robertozas on 2009 Lap 15, 21:41:00 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
raudney nebuvo, buvo ruskis kokis tai
neziurejau iki galo, isejau po Tadeuso kovos, man draugas parase tai smulkmenu nezinau
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 15, 22:02:01 pm
Valančius laimėjo. Geresnis kur kas.
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Dainiux on 2009 Lap 15, 22:17:28 pm
Nenoriu nieko kritikuot, jau tai, kad zmones kazka daro- yra gerai! Bet tik del to gerai, kad kazka daro...Visa kita- maciusiuju teismui. Man- net neidomu, nes tas slankiojimas po ringa- jau atgyvenes reiskinys. Beje, atgyveno net nespejes prigyti. Sveikinimui Tadeusui, kitiems laimejusiems kovotojams, bet nepykit, gerbiu Jus, Jusu sportinius pasiekimus, bet ne tuos renginius. Sorry, mano tokia nuomone nuo pat pirmo renginio...
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Lap 15, 22:54:39 pm
Sveikas zmogus antra kart neis i toki rengini  :-]   Pries tai buves dar visai nieko buvo, tai vien del to si karta ejau, kad tikejaus, jog geriau bus nei praeita karta...  Juokingiausias tai tas buvo - pranesejas sako "...cempionas to ir to, bokso MEISTRAS.."... hmm, galvoju, sudejimas neblogas.Nu bet kai pradejo savo "meistriskuma" rodyt (cia tas pats , kur saxum minejo) :D  :-]   As neisdrisciau lipt i ringa budamas toks "meistras" :D :D   Geriau jutubej paziuresiu i Kyshenko, Masato ir tt ir po to eisiu i stadika ora must :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: Saxum on 2009 Lap 15, 23:16:57 pm
Na, aš kaip organizatorius žiūrėjau, buvo ir ko pasimokyt. Visgi profesionalai daro renginį. Aišku, matosi, krizė, pinigų taupymas, bet šiaip neblogai viskas. Išskyrus garsą! Garsas buvo tragiškas, net išėjom vienu metu į koridorių, ausys nebelaikė :director: Bet apšvietimas neblogas, išėjimams kažkokių stebūklų ir superinių efektų nebuvo, visuomet galima geriau, bet tikrai normaliai, nedrįsčiau kritikuot. Na, dar įžanginis video šiek tiek ilgokas  :angel: Bet gerai padarytas, žmonės tikrai žiūrėjo ir nenuobodžiavo.

Mano galva, pats renginys, jei nekreipt dėmesio į kovas, buvo visai pakenčiamas (turėkim omenyje ir gerokai menkesnį biudžetą, nei anksčiau, kai rėmėjai babkėmis sklaidėsi).

Trūko tik gerų kovų :-) Visgi jos yra esmė. Bet čia jau niekada nėra garantijos, jos yra nensupėjamos. galima surinkti geriausių kovotojų dešimtuką, o susiklostys taip, kad niekam neįdpmu žiūrėt bus. Bet galima surinkti ir kaimiečių, o jie taip sukovos, kad žiūrovas liks euforijoje. Tad šioje vietoje nenuspėsi...
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Lap 16, 03:23:09 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na, aš kaip organizatorius žiūrėjau, buvo ir ko pasimokyt. Visgi profesionalai daro renginį. Aišku, matosi, krizė, pinigų taupymas, bet šiaip neblogai viskas. Išskyrus garsą! Garsas buvo tragiškas, net išėjom vienu metu į koridorių, ausys nebelaikė :director: Bet apšvietimas neblogas, išėjimams kažkokių stebūklų ir superinių efektų nebuvo, visuomet galima geriau, bet tikrai normaliai, nedrįsčiau kritikuot. Na, dar įžanginis video šiek tiek ilgokas  :angel: Bet gerai padarytas, žmonės tikrai žiūrėjo ir nenuobodžiavo.

Mano galva, pats renginys, jei nekreipt dėmesio į kovas, buvo visai pakenčiamas (turėkim omenyje ir gerokai menkesnį biudžetą, nei anksčiau, kai rėmėjai babkėmis sklaidėsi).

Trūko tik gerų kovų :-) Visgi jos yra esmė. Bet čia jau niekada nėra garantijos, jos yra nensupėjamos. galima surinkti geriausių kovotojų dešimtuką, o susiklostys taip, kad niekam neįdpmu žiūrėt bus. Bet galima surinkti ir kaimiečių, o jie taip sukovos, kad žiūrovas liks euforijoje. Tad šioje vietoje nenuspėsi...


Na bet esminis dalykas - geros kovos, atmetus jas, visa kita nlb ir prasmes turi :D Garsas tai per ziaurus buvo, keliose vietose issiziojes sedejau, kad issilygintu slegis abiejuose ausu bugnelio pusese :)) Nu mma, suprantu, ten greitai viskas apsivercia, bet glejo daugiau kovu pagal K-1 but... Ai nzn.. :)
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: dziudoka on 2009 Lap 16, 06:17:09 am
Taip ir nesupratau, a mergų buvo?  :-/
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 16, 14:38:38 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Taip ir nesupratau, a mergų buvo?  :-/
jiems mergos nerūpi jie gi iš sostinės  :D
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: dziudoka on 2009 Lap 16, 14:59:30 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jiems mergos nerūpi jie gi iš sostinės  :D
:angel:
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: paslaptis on 2009 Lap 16, 15:11:11 pm
Bet pagal kalbas atrodo, kad pas jumis trukumas jų, "ar buvo mergų ten", "o ten mergų buvo'. Neturit savo-nepretenduokit į mūsų. Pretenduokit į Zapyškio, Rumšiškių ir Kretingalės.
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: dziudoka on 2009 Lap 16, 15:50:37 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bet pagal kalbas atrodo, kad pas jumis trukumas jų, "ar buvo mergų ten", "o ten mergų buvo'. Neturit savo-nepretenduokit į mūsų. Pretenduokit į Zapyškio, Rumšiškių ir Kretingalės.
Nu va, vyriškos kalbos prasidėjo - jei muštis, tai tik dėl mergų.  :fanaras:

O Grabuciškio m.... :chmm:
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 16, 17:47:58 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bet pagal kalbas atrodo, kad pas jumis trukumas jų, "ar buvo mergų ten", "o ten mergų buvo'. Neturit savo-nepretenduokit į mūsų. Pretenduokit į Zapyškio, Rumšiškių ir Kretingalės.
pats zinai kad visada svetimos gražesnės ir meilesnės  :boobs:
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: robertozas on 2009 Lap 16, 19:31:01 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveikas zmogus antra kart neis i toki rengini  :-]   Pries tai buves dar visai nieko buvo, tai vien del to si karta ejau, kad tikejaus, jog geriau bus nei praeita karta...  Juokingiausias tai tas buvo - pranesejas sako "...cempionas to ir to, bokso MEISTRAS.."... hmm, galvoju, sudejimas neblogas.Nu bet kai pradejo savo "meistriskuma" rodyt (cia tas pats , kur saxum minejo) :D  :-]   As neisdrisciau lipt i ringa budamas toks "meistras" :D :D   Geriau jutubej paziuresiu i Kyshenko, Masato ir tt ir po to eisiu i stadika ora must :D
jeigu mes apie ta pacia kova snekam (Teduesas Cholodinskis vs Vitalyj Kisieliov) tai man treneris sake kad jam tenais uztaike per galva tai tas nesuprasdamas pasilenke ir nusisuko..
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: MarcaZ on 2009 Lap 17, 00:33:41 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jeigu mes apie ta pacia kova snekam (Teduesas Cholodinskis vs Vitalyj Kisieliov) tai man treneris sake kad jam tenais uztaike per galva tai tas nesuprasdamas pasilenke ir nusisuko..

Tau "sake", o as maciau pats :), jeigu taip teisinti, tada Kiseliovui kiek viena karta atakuojant, jam vis "uztaikydavo" kiek viena karta :D :D o Cholodinskis visai maladiec, tik priesininka parinko - tikras kisieliu :)
Ai net nesinori komentuot kazkaip :)
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: paslaptis on 2009 Lap 17, 14:33:31 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
pats zinai kad visada svetimos gražesnės ir meilesnės  :boobs:
Aš žinau, kad Jums jūreiviams noris  kiekvieną savaitę vis po kitą moterį ir po kitą ligą............
Antraštė: Re: Bushido FC Hero's 2009
Parašė: radiatorius on 2009 Lap 17, 19:55:20 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš žinau, kad Jums jūreiviams noris  kiekvieną savaitę vis po kitą moterį ir po kitą ligą............
liga ir nuo tos vienintelės gali pasigaut ,o kada kas savaite...  tai nezinai ant ko pykt  :kikena: