Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Pagrindines diskusijos => Medicina ir sveikatingumas => Mityba ir maisto papildai => Tema atidaryta: Baila-Morena on 2007 Sau 16, 12:24:24 pm

Antraštė: Mildronate ?
Parašė: Baila-Morena on 2007 Sau 16, 12:24:24 pm
Apraše yra tokia informacija - "Preparatas tinka fiziniam ir protiniam darbingumui didinti, jeigu yra
fizinis ar psichinis nuovargis, jėgų grąžinimo periodu, taip pat sportininkams". Žodžiu, padeda geriau toleruoti fizinį krūvį. (yra ampulės ir kapsulės)
Gal kas esate vartoję? Kaip poveikis?
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: Saxum on 2007 Sau 16, 12:45:25 pm
Na taip, jis toks energetikas. Labai širdį stiprina. Bet čia jau ne maisto papildas, o vaistas. Jei neklystu, jis apskritai receptinis?

Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: Saxum on 2007 Sau 16, 12:50:22 pm
Va, radau straipsnelį - http://www.emedicina.lt/site/files/farmacija_ir_laikas/2006_01/metabolizmas.pdf
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: Baila-Morena on 2007 Sau 16, 13:06:19 pm
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: Saxum on 2007 Sau 16, 13:45:53 pm
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.

Po dopingo kursų jį kartais naudoja. Bet šiaip nežinau. Nevartočiau :senis: Geriau kokio energetiko papildų krautuvėje nusipirk.
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: kastalomas on 2007 Sau 17, 07:57:44 am
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.
ar negeriau butu „gerimakso“ ikalti ir nebutu pavojaus ir efektas tikrai geras... tiek sporte :punch: tiek pries egzus :book1: :D
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: stripulis on 2007 Sau 17, 12:03:22 pm
Egzas čia turbūt ir turėtas galvoj sportinis?
O jei rimtai, negerk gink dieve, tikrai yra šansų užsilenkt išgėrus daugiau, nei nieko negėrus.
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: ner_ko on 2007 Sau 17, 16:08:45 pm
Visom keturiom pritariu stripuliui. Stiprūs, juolab neištirti stimuliantai organizmui nevartotini, jei brangi sveikatėlė. :senis: Kad nebūtų kaip E. Daniūtei prieš šokių čempionatą ar ir dar daug daug blogiau. Nejuokaukit, merginos. :ne:
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: ObiWanKenobi on 2007 Rgp 02, 12:21:14 pm
Pats mildronatas nera toksishkas vaistas, todel galima drasiai vartoti. Jis naudojamas ne tik sirdies ismeijai ir smegenu darbui gerinti , bet ir sportui gerai, nes treniruoja lasteles deguonies bado salygomis. O tai reiskia kad geriant mildronata greiciau atgausit jegas, po ilgu treniruociu maziau bus bloga jei persitepsit ir panasiai.  :teisejas: Vartojimo instrukcija http://www.100metu.lt/112/2343/receptiniai_vaistai/vaistai_is_m_raides/mildronat
Antraštė: Re: Mildronat ?
Parašė: Saxum on 2007 Spa 02, 14:49:31 pm
Nu va, prie visų kitų, daktarai paskyrė ir šių vaistukų. Kadangi intensyviai dabar negaliu sportuot, tai ir negaliu pasakyt, ar naudos duoda sportininkams :angel:
Antraštė: Re: Mildronate ?
Parašė: artioma111 on 2009 Geg 20, 22:40:23 pm
mildronatas tikrai geras daiktas :-D
Antraštė: Re: Mildronate ?
Parašė: ElasBandis on 2009 Geg 25, 01:13:19 am
ka as zinau, kiek susiduriau, tai mano tevukams skyre (+70). ten tipo kraujagyslem ar pan. , ir nereceptinis. o jauniems tai galbut geriau kokius zuvies taukus pagert?
Antraštė: Re: Mildronate ?
Parašė: artioma111 on 2009 Geg 25, 11:10:48 am
skirtingi dalykai
Antraštė: Re: Mildronate ?
Parašė: Dainiux on 2009 Bir 18, 12:24:25 pm
energijai, nuovargiui salinti siulyciau kofermenta Q10 su zenseniu(nesvarbu kokiu). as kartas nuo karto sugeriu, padeda...
Antraštė: Re: Mildronate ?
Parašė: sawas on 2010 Bir 23, 06:39:17 am
vartoju mildronata. Istvermes duoda ispudingai. :lauzo: