Portalo FightClub.lt diskusijų forumas
Pagrindines diskusijos => Medicina ir sveikatingumas => Mityba ir maisto papildai => Tema atidaryta: Baila-Morena on 2007 Sau 16, 12:24:24 pm
-
Apraše yra tokia informacija - "Preparatas tinka fiziniam ir protiniam darbingumui didinti, jeigu yra
fizinis ar psichinis nuovargis, jėgų grąžinimo periodu, taip pat sportininkams". Žodžiu, padeda geriau toleruoti fizinį krūvį. (yra ampulės ir kapsulės)
Gal kas esate vartoję? Kaip poveikis?
-
Na taip, jis toks energetikas. Labai širdį stiprina. Bet čia jau ne maisto papildas, o vaistas. Jei neklystu, jis apskritai receptinis?
-
Va, radau straipsnelį - http://www.emedicina.lt/site/files/farmacija_ir_laikas/2006_01/metabolizmas.pdf
-
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.
-
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.
Po dopingo kursų jį kartais naudoja. Bet šiaip nežinau. Nevartočiau :senis: Geriau kokio energetiko papildų krautuvėje nusipirk.
-
Aha, žinau, kad vaistas, bet šis skyrius turbūt arčiausiai temos buvo :) Receptinis, bet namie yra :D Tiesiog čia treniruočių draugė parekomendavo išgerti prieš laikant egzaminą, tai dabar domiuosi ar neužsilenksiu netyčia :D
Dėkui už straipsnį.
ar negeriau butu „gerimakso“ ikalti ir nebutu pavojaus ir efektas tikrai geras... tiek sporte :punch: tiek pries egzus :book1: :D
-
Egzas čia turbūt ir turėtas galvoj sportinis?
O jei rimtai, negerk gink dieve, tikrai yra šansų užsilenkt išgėrus daugiau, nei nieko negėrus.
-
Visom keturiom pritariu stripuliui. Stiprūs, juolab neištirti stimuliantai organizmui nevartotini, jei brangi sveikatėlė. :senis: Kad nebūtų kaip E. Daniūtei prieš šokių čempionatą ar ir dar daug daug blogiau. Nejuokaukit, merginos. :ne:
-
Pats mildronatas nera toksishkas vaistas, todel galima drasiai vartoti. Jis naudojamas ne tik sirdies ismeijai ir smegenu darbui gerinti , bet ir sportui gerai, nes treniruoja lasteles deguonies bado salygomis. O tai reiskia kad geriant mildronata greiciau atgausit jegas, po ilgu treniruociu maziau bus bloga jei persitepsit ir panasiai. :teisejas: Vartojimo instrukcija http://www.100metu.lt/112/2343/receptiniai_vaistai/vaistai_is_m_raides/mildronat
-
Nu va, prie visų kitų, daktarai paskyrė ir šių vaistukų. Kadangi intensyviai dabar negaliu sportuot, tai ir negaliu pasakyt, ar naudos duoda sportininkams :angel:
-
mildronatas tikrai geras daiktas :-D
-
ka as zinau, kiek susiduriau, tai mano tevukams skyre (+70). ten tipo kraujagyslem ar pan. , ir nereceptinis. o jauniems tai galbut geriau kokius zuvies taukus pagert?
-
skirtingi dalykai
-
energijai, nuovargiui salinti siulyciau kofermenta Q10 su zenseniu(nesvarbu kokiu). as kartas nuo karto sugeriu, padeda...
-
vartoju mildronata. Istvermes duoda ispudingai. :lauzo: