Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Administracija => Forumo naujienos => Tema atidaryta: Saxum on 2007 Sau 12, 22:18:34 pm

Antraštė: Kovos Klubo forumo taisyklės
Parašė: Saxum on 2007 Sau 12, 22:18:34 pm
Įdėmiai perskaitykite Taisykles prieš registruodamiesi, kad ateityje kiltų mažiau problemų.


I skyrius. Bendrosios nuostatos

1. Registracija forume yra visiškai nemokama ir laisvanoriška.

2. Forumas skirtas portalo Kovosklubas.com lankytojų minčių, patarimų, pažiūrų reiškimui kovos menų, kovinio sporto, savigynos bei gimininga tematika. Pasistenkite, kad aptariami klausimai (išskyrus skyrelyje "Apie viską" bei "Humoras") būtų su tai susiję.

3. Pildant registracijos formą į forumą, būtina pateikti savo tikrus duomenis. Į registracijos formą negalima įrašyti kito asmens duomenų, taip pat bereikšmių simbolių ar bereikšmio raidžių kratinio. Forumo administratorius gali vieną kartą įspėti vartotoją pakeisti duomenis į atitinkančius realybę. Jei vartotojas nereaguoja į įspėjimą, forumo administratorius turi teisę uždrausti jam toliau naudotis forumu.

4. Jūsų elektroninio pašto adresas, kurį naudojate registruodamiesi turi būti galiojantis. Jei siekiate privatumo, savo Aprašyme galite nustatyti, kad šis adresas nebūtų rodomas kitiems forumo dalyviams. Administracija garantuoja šio adreso konfidencialumą. Administracija pasilieka teisę naudoti forumo dalyvių e-pašto adresus, norėdama išsiūsti bendro pobūdžio pranešimus, susijusius su forumo veikla ir informacija apie planuojamus renginius.

5. Forumo Administracija toleruoja tik aktyvius vartotojus. Vartotojai, kurie tik užsiregistruoja ir neaktyvuoja savo sąskaitos, trinami po 2 savaičių. Vartotojas, nesilankęs forume daugiau negu 2 metus, taip pat gali būti ištrintas, ypač jei forume aktyviai nesireiškė (moderatorių tarybos sprendimu).

6. Kita:


II skyrius. Temų kūrimas

1. Prieš pradėdami naują temą pasinaudokite forumo paieška. Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota ir pateikti atsakymai į Jūsų klausimus. Jei jums rūpima tema yra užrakinta, kreipkitės į Moderatorius asmenine žinute.

2. Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Forumuose diskutuojamos temos turi atitikti forumo paskirtį, kad būtų galima struktūrizuoti informaciją, lengviau orientuotis bei rasti dominančią temą/žinutę. Ką rekomenduotina rašyt kiekvienam forume aprašyta po forumo pavadinimu. Draudžiama skelbti žinutes visiškai nesusijusias su tema, arba žinutes kurių paskirtis atitinka kitą temą.

3. Tinkamas temos pavadinimas.

3.1 Temų pavadinimai rašomi TIK lietuviškais rašmenimis (isšskyrus tuo atvejus, kai naudojami vardai, ar pavadinimai).

3.2. Pradėdami naują diskusiją, visų pirmą sugalvokite jai tinkamą pavadinimą. Taip kitiems lankytojams bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai.

3.3. Draudžiama kurti temų pavadinimus, jei:

3.4. Taip pat draudžiama kurti asmeniškai kažkam skirtas temas, pvz. "Petrai atsiliepk". Tam yra PM servisas.

4. Klausimą ar pasiūlymą formuluokite aiškiai. Visada stenkitės aiškiai aprašyti situaciją ir sudėlioti mintis. Neskubėkite, nes niekas Jums negalės padėti, jei nesupras apie ką klausiama. Stenkitės, prieš siųsdami žinutę į forumą, perskaityti tai ką parašėte - ištaisykite klaidas, paredaguokite stilių, jei tai yra būtina.


III skyrius. Žinučių rašymas

1. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS (įjungus- Caps lock) žinutėse pageidautina nerašyti, nes pagal internetines tradicijas, tai prilyginama pakeltam tonui arba rėkimui. Didžiosiomis raidėmis leidžiama skelbti itin svarbią informaciją. Esant reikalui, svarbius žodžius galima išskirti DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS, tačiau rekomenduojama išskirti *žvaigždutėmis*, arba ryškesniu šriftu

2. Atsakinėjant į žinutes, nepamirškite nurodyti kam ji adresuojama, arba pasinaudokite citavimu
Kodas: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
[quote]Cituojamas tekstas[/quote]
3. Cituojant tekstą užsienio kalba, yra PRIVALOMA naudoti citavimo kodą
Kodas: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
[quote]Cituojamas tekstas[/quote]
4. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninį susirašinėjimą. Moderatoriai turi teisę perspėti tokius asmenis, jei jie šito nesupranta patys.

5. Fleimus (flame), floodus (flood), offtopikus (off-topic) ir spamą (Stupid Pointless Annoying Material/Message) moderatoriai trina bei perspėja forumo dalyvius apie jų netinkamą elgesį.

6. Vartotojui automatiškai priskiriamas tam tikras vartotojo statusas. Jis priklauso nuo parašytų žinučių kiekio.

7. Draudžiama:


IV skyrius. Nuobaudos, sankcijos

1. Nuobaudų  ir sankcijų skyrimas. Sprendimą apie nuobaudą pažeidėjui priima Moderatoriai. Tam tikrais atvejais, kai sprendimo nepriima Moderatoriai, tai gali padaryti ir Administratorius.

2. Dalyviams, švelniai pažeidusiems taisykles, gali būti taikomos tokios nuobaudos:

3. Už grubius arba pakartotinus nusižengimus dalyviams taikomos sankcijos.

3.1. Už kiekvieną taisyklių pažeidimą dalyvis gali gauti nuo vieno iki trijų įspėjimų. Pirmas įspėjimas galioja 7 dienas. Jei per tą savaitę nepadaromos išvados ir pakartotinai nusižengiama, duodamas antras įspėjimas, pagal nutylėjimą galiojantis 7 dienas. Atskirais atvejais gali būti nustatytas kitas laikotarpis.

3.2. Po trečio įspėjimo automatiškai uždraudžiama rašyti žinutes į Forumą 7 dienoms. Atskirais atvejais gali būti nustatytas kitas laikotarpis.

3.3. Ypač piktybiški dalyviai gali būti šalinami iš forumo (ban’as). Taip nusprendžiama, jei nubalsuoja dauguma Moderatorių.


V skyrius. Administracijos veiksmų apskundimo/forumo tvarkos keitimo tvarka

1. Kaip ir kur kreiptis? Visi klausimai, pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl Forumo moderavimo Forumo Administracijai turi būti užduoti asmenine žinute (PM), arba e-paštu. Moderatorių sprendimą galima apskųsti Administratoriui, kurio sprendimas yra nebeapskundžiamas.

2. Kreipiantis nurodyti:


VI skyrius. Forumo Administracija

1. Forumo Administracija yra Forumo valdymo organas, prižiūrintis tvarką forume, sprendžiantis globalius forumo klausimus ir problemas.

2. Administracija sudaryta iš 5 Moderatorių ir Administratoriaus.

3. VIP narių grupei priklauso Kovos Klubui nusipelnę nariai ir yra Administracijos patarėjai, sprendžiant įvairius organizacinius klausimus.