AutoriusTema: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese  (Skaityti 18188 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #45 įjungtas: 2007 Rgp 29, 17:05:46 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Hmm, reikia ne keršiti, o bausti ir bausti adekvaciai. Sedeti musų laikais  nera gedinga, todėl atsedeje savo laika, tie žmones ne tik bus dar daugiau sugadinti, bet ir nores keršto nes pagal paniatkes taip turi but, todėl geriau viena karta duot suprast kad tai ka jie daro nera taisinga. :evil:
Išvada: Žmonės nesikreipkite į policiją ,nes ji netik kad nepadės ,bet dar ir pablogins situaciją  :-D Uždarykim kalėjimus ,nes iš jų jokios naudos  :clap:
O dabar rimtai.  Kur garantija ,kad adekvačiai nubaustas negerietis ,kitą vakarą nestovės prie tavo laiptinės su penkiais draugeliais ir dūra?  :bandit: Čia pamastymui. Vienas dalykas yra "razborkės" tarp savų ,daugiau mažiau pažystamų, o kitas dalykas yra užpultas, apiplėštas ar išprievartautas tau artimas žmogus. Aš suprantu ,kad norisi pačiam nubausti, parodyti kaip nedera daryti ir pan. Bet. Per silpnai nubaustas individas gali sugrįšti. Per stipriai nubaustas individas gali tapti tavo paties bilietu į zoną. Sakai, sėdėti nėra gėdinga? O pats ar norėtum per kažkokį neprietelių turėti tokį malonumą? Pavyzdys: Tavo artimas apiplėštas ir sumuštas. Tu žinai kas tai padarė. Susirandi jį ir pamokai  :punch: Per stipriai pamokai (jeigu aplamai nesibaigia ne pagal scenarijų). Ir kuo viskas baigiasi? Teisme tokia "bausmė" eis tik į minusą tau. Ir vėl gi, aš kalbu ne apie razborkes ,o apie situaciją ,kurią pateikė Kosmass.

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #46 įjungtas: 2007 Rgp 29, 19:23:49 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Hmm, reikia ne keršiti, o bausti ir bausti adekvaciai. Sedeti musų laikais  nera gedinga, todėl atsedeje savo laika, tie žmones ne tik bus dar daugiau sugadinti, bet ir nores keršto nes pagal paniatkes taip turi but, todėl geriau viena karta duot suprast kad tai ka jie daro nera taisinga. :evil:
:clap: gerai pasakyta

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #47 įjungtas: 2007 Rgp 29, 19:34:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Išvada: Žmonės nesikreipkite į policiją ,nes ji netik kad nepadės ,bet dar ir pablogins situaciją  :-D Uždarykim kalėjimus ,nes iš jų jokios naudos  :clap:
O dabar rimtai.  Kur garantija ,kad adekvačiai nubaustas negerietis ,kitą vakarą nestovės prie tavo laiptinės su penkiais draugeliais ir dūra?  :bandit: Čia pamastymui. Vienas dalykas yra "razborkės" tarp savų ,daugiau mažiau pažystamų, o kitas dalykas yra užpultas, apiplėštas ar išprievartautas tau artimas žmogus. Aš suprantu ,kad norisi pačiam nubausti, parodyti kaip nedera daryti ir pan. Bet. Per silpnai nubaustas individas gali sugrįšti. Per stipriai nubaustas individas gali tapti tavo paties bilietu į zoną. Sakai, sėdėti nėra gėdinga? O pats ar norėtum per kažkokį neprietelių turėti tokį malonumą? Pavyzdys: Tavo artimas apiplėštas ir sumuštas. Tu žinai kas tai padarė. Susirandi jį ir pamokai  :punch: Per stipriai pamokai (jeigu aplamai nesibaigia ne pagal scenarijų). Ir kuo viskas baigiasi? Teisme tokia "bausmė" eis tik į minusą tau. Ir vėl gi, aš kalbu ne apie razborkes ,o apie situaciją ,kurią pateikė Kosmass.
na musu poziuriai ziauriai skiresi,gal esi moraliskai pasikaustes,kad i viska saltai ziuri,tarkim kiek buna atveju kai prievartauja vaikus kokie isigimeliai,gerai sujama,nepamirsk kad policija nevisagale(pas mus debiliski istatymai noretciau mirties bausmies kas ka nuzudo ta ir det i vieta,cia biski ne itema),pritruks irodymu ir vel blaskysisis gatvem. ,na tarkim pasodina ji 5metam,jis vel savo daro,nepamirsk kad gali bet kuris namiskis pakliut i jo rankas ar sesuo ,ar brolis,siaum pasauli visokiu buna.nereiks nei kersyt tau nereiktu, plesikai ar dar kokie banditai neisto isiverst itavo gyvenama vieta.

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #48 įjungtas: 2007 Rgp 29, 19:49:52 pm »
 nu kelta i humora bet nisimato per daug juoko kaip cia yra ka???? :luztu:

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #49 įjungtas: 2007 Rgp 29, 19:52:57 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
,tarkim kiek buna atveju kai prievartauja vaikus kokie isigimeliai,
Skaudi tema. Deja, naikinti jų negalima... Pabandyk. Užtasys po teismus ir neaišku kiek metų gausi :banging:  Nors.. Kalėjimuose priimta tokius gaidžiais daryt ,kiek girdėjau.


Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
(pas mus debiliski istatymai noretciau mirties bausmies kas ka nuzudo ta ir det i vieta,cia biski ne itema)
Gal ir ne į temą ,bet aš ir pats esu už mirties bausme  :teisejas:


Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
,pritruks irodymu ir vel blaskysisis gatvem. ,na tarkim pasodina ji 5metam,jis vel savo daro,nepamirsk kad gali bet kuris namiskis pakliut i jo rankas ar sesuo ,ar brolis,siaum pasauli visokiu buna.
Tokia ta tikrovė.. Bet jei tokio degrado kalėjimas neperauklėja, tai kyla abejonių ,kad sulyginus jo snukį ant asfalto ,kas pasikeis. Jis gali netik ,kad grįžti  :bandit: bet ir parašyt "zajava" tavo adresu. Abu variantai ginčytini.   :nezino:


Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nereiks nei kersyt tau nereiktu, plesikai ar dar kokie banditai neisto isiverst itavo gyvenama vieta.
Va, šitas variantas man visai prie širdies. Užpuolimas namuose ,kaip žinia, labai praplečia būtinosios ginties ribas, tad šioje vietoje "žaidimo" taisyklės keičiasi banditų nenaudai  ;-)

Aš esu už piktžolių naikinimą ,bet realybė yra tokia ,kad už išravėtą daržą gali sėsti. Vat ir visa romantika.  :-(
Yra įvairios situacijos, kurias spręsti reikia skirtingai. Ne visada į gerą išeis parašyta "zajava" ir ne visada į gerą išeis sumaltas bandito snukis. Gyvenimas nėra vien juodas ir baltas  ;-)
« Paskutinis taisymas: 2007 Rgp 29, 21:39:02 pm nuo Nialas »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #49 įjungtas: 2007 Rgp 29, 19:52:57 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #50 įjungtas: 2007 Rgp 30, 15:01:32 pm »
kosmass, sakai grys is zonos po 5m ir atkersyt tau gali? taip gali. o jei tu ji atpyzdinsi uz tai kad jis tau kazka padare, manai jis atkersyt tau ar tavo namiskiams negali? ir kersys ne po 5m o po 5 menesiu :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #51 įjungtas: 2007 Rgs 06, 04:00:07 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kosmass, sakai grys is zonos po 5m ir atkersyt tau gali? taip gali. o jei tu ji atpyzdinsi uz tai kad jis tau kazka padare, manai jis atkersyt tau ar tavo namiskiams negali? ir kersys ne po 5m o po 5 menesiu :)
ai lonsas sita tema galima diskutuot ir diskutuot,na bet cia nuo kiekvieno zmogaus jis kerstingas ar nea,visokiu yra ir visokiu ir reikia.na bet tavo zodziais nelab tikiu,kad tarkim sese(ar broli)sumusa koks ar kokie,na ir parbega pasiguost asarota(as) vyresniam broliui,netikiu kad tokia naujiena ramiai primtum kita diena eini miestu ir tau rodo sese(brois) jis cia mane sumuse,taip ir praeitum nekersytum?nebent (sese,ir brolia neturi,na bet galima kita seimos nary pastatyt i ju vieta) gaila kad neina istrint sitos temos. :-/skirtingi zmones skirtingos nuomones. ;-)zurnalo pabaiga :laikr: :D

:E :E :E Tvarkyk rasyba, blyn!  Atsargiai - piktas moderatorius!  :icon_bat: :E :E :E
« Paskutinis taisymas: 2007 Rgs 06, 11:41:13 am nuo Saxum »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #52 įjungtas: 2007 Rgs 11, 00:31:24 am »
ne apie kersijima ar ne kersijima as kosmai. pasiskaityk savo posta i kuri as atrasiau ten. ir tada mano. dar karteli.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #53 įjungtas: 2007 Rgs 11, 02:29:52 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kosmass, sakai grys is zonos po 5m ir atkersyt tau gali? taip gali. o jei tu ji atpyzdinsi uz tai kad jis tau kazka padare, manai jis atkersyt tau ar tavo namiskiams negali? ir kersys ne po 5m o po 5 menesiu :)
[o tiek laiko manau gali praeiti noras kersyt,na ziurint koks tas atpyzdinimas butu.na visko gali but gali ir namiskiams atkersyt gali tiktai man,cia jau reiktu lyst i jo mintis tad butu aisku. :-)
 Jau buvai ispetas del rasybos. TVARKYKIS!!!!!!! Po penkis kartus skaityti reikia ka parasai, ir tai ne visada aisq.

Blizzard

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #54 įjungtas: 2007 Lap 10, 15:16:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o apie ta galit pagalvot,kad viena kart tave sumus tryse ir gulesi ant zoles laimingas kai duhas.ir parejas namo is laimes
kailyje nesitversi kad gavai malku jie ir tapati manys kiekviena kart sutike dauzytu.arba vienas tokius po viena pagauni,arba su draugeliais.tad jau duot reik begailescia.
prirukes jei gausi tikrai laimingas nebusi :))
o shiaip palikt tai nereik jeigu bispridelai, tik kad nebutu taip, kad taptum savo paties auka  ;-)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #54 įjungtas: 2007 Lap 10, 15:16:52 pm »

Domcius

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #55 įjungtas: 2008 Vas 27, 22:26:29 pm »
Netaptum, jei viskas butu del garbes... O taip tai gal ir joa...

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #56 įjungtas: 2008 Vas 28, 01:47:30 am »
Aišku kvaila keršyti, kai susistumdei ir gavai į nosį...
Bet man labai įstrigo kitas atvejis, kai Vilniuje nekilnojamojo turto firma varė žmones iš nuosavų namų ir degino naktimis būstus. Kad atlaisvintų žemę savo bizniui. Visi žinojo ir kokios tai firmos, bet įrodyti ne taip lengva. Pagalvojau, kad jei man tektų tokia bėda būti tų sudegintų vietoje, tai jei nerasčiau firmos vadovų namų, tai bent jau ofisą tikrai mėginčiau sudeginti. Žodžiu, aš kai kuriais atvejais tikrai esu už kerštą. :icon_bat:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #57 įjungtas: 2008 Vas 28, 02:00:17 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aišku kvaila keršyti, kai susistumdei ir gavai į nosį...
Bet man labai įstrigo kitas atvejis, kai Vilniuje nekilnojamojo turto firma varė žmones iš nuosavų namų ir degino naktimis būstus. Kad atlaisvintų žemę savo bizniui. Visi žinojo ir kokios tai firmos, bet įrodyti ne taip lengva. Pagalvojau, kad jei man tektų tokia bėda būti tų sudegintų vietoje, tai jei nerasčiau firmos vadovų namų, tai bent jau ofisą tikrai mėginčiau sudeginti. Žodžiu, aš kai kuriais atvejais tikrai esu už kerštą. :icon_bat:

tiesiog tokios firmos dirikui pirstus nukarpyt.  :kirvis:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #58 įjungtas: 2008 Vas 28, 02:01:37 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tiesiog tokios firmos dirikui pirstus nukarpyt.  :kirvis:
Bet nieks iš nukentėjųsių šito nepadarė :-(
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #59 įjungtas: 2008 Vas 28, 02:46:57 am »
Blogybe yra tame gerbiameji, tai kad žmones nebegerbia saves, daugiau bijo, kad nenukentetu ju turtas... sveikata... O tai kad jos pažemino ir suligyno su plintusu galima pakentet. Va kur pats blogys mumise... O ne dirike, jei dirikas žinotu kad jo ofisas gali nukentet ar namai, jis 10 kartu pagalvotu preš kažką  darydamas. :-(
« Paskutinis taisymas: 2008 Vas 28, 03:44:15 am nuo Berserk »
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #59 įjungtas: 2008 Vas 28, 02:46:57 am »