AutoriusTema: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese  (Skaityti 18187 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs kensen

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 2355
  • Amžius: 53
  • Karma: +82/-3
  • Lytis: Vyras
  • KenYuKai

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #30 įjungtas: 2007 Bal 23, 11:56:20 am »
Pacukudo tai vadinasi.
Paprastai praeina su amziumi.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Danas79

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 271
  • Amžius: 44
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +7/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #31 įjungtas: 2007 Geg 04, 09:27:05 am »
Kerstas, tai patiekalas, kuris valgomas saltas  :senis:
Ir tik žmogaus valia atlikti tai, kas yra jam lemta, daro jį žmogumi, o ne samprotavimai apie būties paslaptis.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #32 įjungtas: 2007 Geg 04, 20:20:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kerstas, tai patiekalas, kuris valgomas saltas  :senis:

 :handshake:

Nors kerstauja dazniausiai silpni zmones ;) Stipriesiems budinga nesureiksminti savo pralaimejimo ;) Arba neleisti, kad tai is viso ivyktu...
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs wolvesTM

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2007
  • Žinutės: 406
  • Amžius: 35
  • Šalis: 00
  • Karma: +3/-2
  • Lytis: Vyras
  • Muay Thai fighting style!

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #33 įjungtas: 2007 Geg 04, 20:29:19 pm »
o apie koke garbe galima kalbeti gatvesi kai 5 moliai susoke ant vieno ir ji susparde issivaizduoja save labai garbingais, kone didvyriais. Tipa "ka ce tas lopas gawo nuo musu i galwa".
Kuprotą tik grabas ištiesins.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Geg 04, 23:17:57 pm »
Kartais kerštas būna nebloga pamoka tam, kuriam keršyta. Nereikėtų visiškai jo atsisakyti  :senis:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Geg 04, 23:17:57 pm »

Atsijungęs Akira

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2004
  • Žinutės: 295
  • Karma: +9/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #35 įjungtas: 2007 Geg 08, 09:42:34 am »
Gal reiktų skirti kerštą nuo noro nenusileisti kito asmens neetiškumui. Kerštas- tai noras reabilituoti savo pažeistas ambicijas. Kitas reikalas, kai nori kai kam duoti žinutę, kad elgtis kaip gyvuliuj šitoje visuomenėje nėra normalu. Be abejo, dažnai šios dvi motyvacijos yra suplaktos.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #36 įjungtas: 2007 Geg 08, 14:25:59 pm »
Kerštas ir pamoka :angel:

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #37 įjungtas: 2007 Rgp 22, 15:55:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kerštas ir pamoka :angel:

Kerštas kaip bausmė. Ką manote apie tai? :chmm:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #38 įjungtas: 2007 Rgp 23, 11:38:48 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal reiktų skirti kerštą nuo noro nenusileisti kito asmens neetiškumui. Kerštas- tai noras reabilituoti savo pažeistas ambicijas. Kitas reikalas, kai nori kai kam duoti žinutę, kad elgtis kaip gyvuliuj šitoje visuomenėje nėra normalu. Be abejo, dažnai šios dvi motyvacijos yra suplaktos.

Citata
- reikia sitaip va ir va kaip
...
- tau reikia?
- ne
- o tau?
- man irgi ne
- o tau?
- ne
...
- na bet jei reikia, tai reikia...

ASMENINIAI ir SUBJEKTYVUS sprendimai be abejo tampa labiau pagristi, kai manai, jog uz tavo peciu stovi visuomene...  :nezino:

ar is tiesu kitas reikalas? Laikyti save teiseju ir budeliu visuomenes labo vardan - maziau ambicinga?..  :oho:

juk pagal TAVO poziuri zmogus elgiasi neetiskai, ir TU visai pagristai nusprendi, kad taip negerai. Nuo to, kad laikai tai visuomenes valia, tai netampa maziau asmeniska
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Rgp 23, 11:46:18 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kerštas ir pamoka :angel:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kartais kerštas būna nebloga pamoka tam, kuriam keršyta. Nereikėtų visiškai jo atsisakyti  :senis:

tai, kad duodi pamoka nereiskia, kad ji bus pasiimta ir ismokta. Uz nusikaltimus yra BAUDZIAMA, ir esme ne pamokoje, o NENORE buti nubaustam VEL

ir siaip, to dar betruko, kad as gaisciau savo laika mokyti kazkokiems pacukams, kuriu nei gerbiu, nei myliu, nei man rupi...

o kaip vadinasi, kai nusprendi kazka bausti pats? Sufleruoju - pirma raide 'k'...

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kerštas kaip bausmė

+1

be to, galima pasistengti, kad nubaustu kiti, tie kam priklauso tai daryti na arba ...

yra kitu budu nesitepti ranku (Zen pasakojima per saskrydi prisiminus...)
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Rgp 23, 11:46:18 am »

kosmass

  • Svečias
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #40 įjungtas: 2007 Rgp 29, 04:37:53 am »
jei  5 ar4 uzpuole is pasalu tavo artima zmogu ,jei suzinai kas jie bent is matymo sutiksi gatveij ir praeisi ramei pro juos :handshake: suonuolis ir taip tolaiu :luztu:, as uz kersta kad zinotu visokie kandys kad uz padaryta darba bus atlyginta :-D kaip suprantu neverta kerstaut reikia nuleist ausis?

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #41 įjungtas: 2007 Rgp 29, 12:43:47 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jei  5 ar4 uzpuole is pasalu tavo artima zmogu ,jei suzinai kas jie bent is matymo sutiksi gatveij ir praeisi ramei pro juos :handshake: suonuolis ir taip tolaiu :luztu:, as uz kersta kad zinotu visokie kandys kad uz padaryta darba bus atlyginta :-D kaip suprantu neverta kerstaut reikia nuleist ausis?

1) ne, as pulsiu tuos 4 ar 5 rekdamas BANZAAAAI... kazkodel manau kad po to jokio "toliau" nebus. Sumanus zino, kada laikas veikti, o kada - likti nuosalyje

2) nu zinos jie... ir ka? Kas is to ju zinojimo man ar mano artimam zmogui? As pasirupinsiu, kad jie taip nebedarytu nei man, nei kitiems. O ar jie zinos, ar ne - ne mano reikalas

3) "visokie kandys"... tipo "mes" ir "jie" - mes normalus, jie - atmatos. Mums - rojus, jiems - pragaras. O skiriamoji riba - tai tu, kaip Dievo pirstas?.. Tam, kad veikti, niekinti nebutina. Nebent manai, kad tai daro tave geresniu
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #42 įjungtas: 2007 Rgp 29, 13:15:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jei  5 ar4 uzpuole is pasalu tavo artima zmogu ,jei suzinai kas jie bent is matymo sutiksi gatveij ir praeisi ramei pro juos :handshake: suonuolis ir taip tolaiu :luztu:, as uz kersta kad zinotu visokie kandys kad uz padaryta darba bus atlyginta :-D kaip suprantu neverta kerstaut reikia nuleist ausis?
Aš tai nebesuprantu.. Gyvenam ,lyg ir, teisinėje visuomenėje, su įstatymais... Kas per kerštas gali būti?  :-/
Jeigu tavo artimą žmogų nuskriaudė gatvėje ir tu net žinai užpuolikų išvaizdą ,tai ar ,tokiu atveju, ne į policiją kreiptis reikėtų?  :-/ Už blogus darbus reikia bausti , o ne keršyti <tas kuriam keršyji gali irgi sumanyti tau atkeršyti  ;-)>. Kitas reikalas, jei tuo metu ,kai skriaudžia tau artimą žmogų, esi šalia. Taip, tada reikia jį ginti. Visais įmanomais būdais. Bet tai irgi nėra kerštas. Aš aplamai esu prieš kerštą. Aš esu už "nuklydusio sugrąžinimą į doros kelią".
O kerštas padaro žmogų tokiu pat kaip jo skriaudikas. Nes juk būtent tiems ,gatvių valkatos vaidmenį turintiems individams, ir kyla noras kerštauti. "Ė, b... ,gaidį, tu jau lavonas!" taip dažniausiai šaukia gatviniai ,kai jiems nepavyksta atimti piniginės ir telefono iš savo aukos.. O tai skamba kaip grąsinimas kerštu. Ar ne?  :rolleyes: Nenusileiskite iki jų lygio  ;-)

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #43 įjungtas: 2007 Rgp 29, 15:15:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai nebesuprantu.. Gyvenam ,lyg ir, teisinėje visuomenėje, su įstatymais... Kas per kerštas gali būti?  :-/
Jeigu tavo artimą žmogų nuskriaudė gatvėje ir tu net žinai užpuolikų išvaizdą ,tai ar ,tokiu atveju, ne į policiją kreiptis reikėtų?  :-/ Už blogus darbus reikia bausti , o ne keršyti <tas kuriam keršyji gali irgi sumanyti tau atkeršyti  ;-)>. Kitas reikalas, jei tuo metu ,kai skriaudžia tau artimą žmogų, esi šalia. Taip, tada reikia jį ginti. Visais įmanomais būdais. Bet tai irgi nėra kerštas. Aš aplamai esu prieš kerštą. Aš esu už "nuklydusio sugrąžinimą į doros kelią".
O kerštas padaro žmogų tokiu pat kaip jo skriaudikas. Nes juk būtent tiems ,gatvių valkatos vaidmenį turintiems individams, ir kyla noras kerštauti. "Ė, b... ,gaidį, tu jau lavonas!" taip dažniausiai šaukia gatviniai ,kai jiems nepavyksta atimti piniginės ir telefono iš savo aukos.. O tai skamba kaip grąsinimas kerštu. Ar ne?  :rolleyes: Nenusileiskite iki jų lygio  ;-)

pasirasau po kiekvienu zodziu  :respect:
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Rgp 29, 16:22:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai nebesuprantu.. Gyvenam ,lyg ir, teisinėje visuomenėje, su įstatymais... Kas per kerštas gali būti?  :-/
Jeigu tavo artimą žmogų nuskriaudė gatvėje ir tu net žinai užpuolikų išvaizdą ,tai ar ,tokiu atveju, ne į policiją kreiptis reikėtų?  :-/ Už blogus darbus reikia bausti , o ne keršyti <tas kuriam keršyji gali irgi sumanyti tau atkeršyti  ;-)>. Kitas reikalas, jei tuo metu ,kai skriaudžia tau artimą žmogų, esi šalia. Taip, tada reikia jį ginti. Visais įmanomais būdais. Bet tai irgi nėra kerštas. Aš aplamai esu prieš kerštą. Aš esu už "nuklydusio sugrąžinimą į doros kelią".
O kerštas padaro žmogų tokiu pat kaip jo skriaudikas. Nes juk būtent tiems ,gatvių valkatos vaidmenį turintiems individams, ir kyla noras kerštauti. "Ė, b... ,gaidį, tu jau lavonas!" taip dažniausiai šaukia gatviniai ,kai jiems nepavyksta atimti piniginės ir telefono iš savo aukos.. O tai skamba kaip grąsinimas kerštu. Ar ne?  :rolleyes: Nenusileiskite iki jų lygio  ;-)


Hmm, reikia ne keršiti, o bausti ir bausti adekvaciai. Sedeti musų laikais  nera gedinga, todėl atsedeje savo laika, tie žmones ne tik bus dar daugiau sugadinti, bet ir nores keršto nes pagal paniatkes taip turi but, todėl geriau viena karta duot suprast kad tai ka jie daro nera taisinga. :evil:
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ka manot apie Garbe ir kersta?viska kas gatvese
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Rgp 29, 16:22:41 pm »