AutoriusTema: Potrauminiai tepaliukai  (Skaityti 40612 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #30 įjungtas: 2007 Kov 09, 03:09:51 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Šviečiau rentgenu ir buvau pas geriausią Lietuvoje daktarą šioje sityje. Jis atlieka kelio operacijas. Injekcija, kiek supratau, antkaulio uždegimui slopinti. Šiaip nieko baisaus, bet atsiklaupti negaliu. O smaugliams tai jau tragedija :-(
Užuojauta... Bet gal injekcija padės?
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

tabaks

  • Svečias
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #31 įjungtas: 2007 Kov 15, 16:48:06 pm »
nzn ar cia tikna, bet gal zinot kanors, kad krumplis greiciau gytu, siaubas kaip letai jis gyja, o ir labiau sutrenkus skauda gana smarkiai  :rolleyes:

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #32 įjungtas: 2007 Kov 15, 19:33:01 pm »
Pati nebuvau susižalojus, bet iš tų, kas buvo, supratau, kad kartą smarkiai susižalojus, atsilieps visą gyvenimą. Ir nežinau, ar tepaliukai padės. Ko gero labiau padės nebetrankyt...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Justas

  • Svečias
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #33 įjungtas: 2007 Kov 16, 07:21:29 am »
viska tik ne fastum gel ir ne emox...siaip traumel man kaip ir geriausias

-kobra-

  • Svečias
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Kov 20, 17:11:57 pm »
VA sian jau buvau pas chirurge..Tai man ten nieko rimto nera tik israse dar tepala ten ibutop gel ir dar toki purskiama viena emecin toki..Ir dar tokius miltelius geriamus nuo skausmo ir ten..Tai gal kas naudojo ta emecin? Ta daktare sake, kad geri jie ten..Tipo kas naudojosi, tai buvo patenkinti rezultatais..Ir ar apsimoka teptis tuo ibutop geliu? Daktare ji ir patare..Turiu ji namie, tai sian pasitepsiu jau..Po to pasakysiu kas padejo, o kas nel.. :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Kov 20, 17:11:57 pm »

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #35 įjungtas: 2007 Geg 24, 21:15:35 pm »
Traumos, patempimai, raumens uzhdegimai... tepaliuku mishiniai,  Butadionas + finalgonas 2x1 . Veliau nikoflexsas bet jo berods jau neivezha o gaila tepaliuks buvo nepamainomas potrauminiams stoviams. mishinys veikia minkshchiau nei vien finalgonas o uzhdegima nuima greichiau..ishbandyta.

Galingos gematomos ( kraujo ishsiliejimai, trumpiau melynes ). Heparinas+Arcalenas 1x1 uzhtept plonu sluoksniu ( neitrint) .uzhdengt celuloido plevele.
greichiau nuimt gematomos papraschiausiai neimanoma...ishbandyta daug kartu.

neturint tepaliuku tinka  chesnakas arba dantu pasta. bet poveikis silpnas.
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #36 įjungtas: 2007 Geg 24, 22:37:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Butadionas + finalgonas 2x1 . Veliau nikoflexsas bet jo berods jau neivezha o gaila tepaliuks buvo nepamainomas potrauminiams stoviams. mishinys veikia minkshchiau nei vien finalgonas o uzhdegima nuima greichiau..ishbandyta.

Zen, kaip medikas medikui, daugiau info apie tai :teisejas: Negi už Finalgoną geriau būna :O Kas čia per Nikoflexas???????

Beje, kokiu principu butadioną su finalgonu maišot? Ta prasme tepat vieno, paskui kito ant viršaus?

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #37 įjungtas: 2007 Geg 26, 10:12:38 am »
Tepaliukai maishomi ishkart ir tepamas mishinys..shiaip jau... tachiau kad dar shvelniau veiktu ( pav vaikishka, moterishka oda jautri ) pradzhioje prasieinu su butadionu ( heparinas beje irgi tinka bet tik minkshtinimui ).

Aplamai dabartine karta praktishkai nevartoja butadiono preparatu, o be reikalo nes tepalezas ( tabletes irgi ) puikiai tvarko raumenu uzhdegimus.
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #38 įjungtas: 2007 Geg 27, 15:56:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
VA sian jau buvau pas chirurge..Tai man ten nieko rimto nera tik israse dar tepala ten ibutop gel ir dar toki purskiama viena emecin toki..Ir dar tokius miltelius geriamus nuo skausmo ir ten..Tai gal kas naudojo ta emecin? Ta daktare sake, kad geri jie ten..Tipo kas naudojosi, tai buvo patenkinti rezultatais..Ir ar apsimoka teptis tuo ibutop geliu? Daktare ji ir patare..Turiu ji namie, tai sian pasitepsiu jau..Po to pasakysiu kas padejo, o kas nel.. :D

Kas del daktaru rekomendaciju, duodamu su vaisto pavadinimu rasomu ant tokios pacios antrastes lapelio... Kaip prekybininkas itariu, kadtuo metu tai tiesiog yra vaistas, nuo kurio pardavimo komisinius gauna daktaras.... Labai labai tikiuosi, kad klistu.  :rolleyes:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Geg 27, 16:23:08 pm »
Tu neklysti. Apie tai nemazai rase laikrasciai. Man pasiseke su vaiko daktare, ji pati pasako, kad sis vaistas vadinamai "ant bangos" ir rekomenduoja patikrintus laiko ir efektyvumo vaistus
Nusmuko kaula :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Geg 27, 16:23:08 pm »

Atsijungęs Danas79

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 271
  • Amžius: 44
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +7/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #40 įjungtas: 2007 Bir 06, 12:17:29 pm »
As tai va fanarus gydziaus su Hepagel kazkokiu, tepamas plonu sluoksniu ant sumustos vietos. Kiti kas turejo panasiu traumu irgi ji man rekomendavo. Negaliu labai juo dziaugtis, nes manau kad naturaliai melynes butu gijusios ne ka ilgiau, gal kiek patinima nueme, o siaip tokiais atvejais, kada yra sumusimai, uzdegimai, ir patinimai (ypac) naudojami skyscius is organizmo varantys vaistai. Nepamenu pavadinimo, bet namo gryzes galesiu pasiziuret. Pavartojus pora dienu patinimai akivaizdziai sumazejo, nezinau salutinio poveikio
Ir tik žmogaus valia atlikti tai, kas yra jam lemta, daro jį žmogumi, o ne samprotavimai apie būties paslaptis.

Lapa

  • Svečias
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #41 įjungtas: 2007 Rgs 01, 14:12:40 pm »
Traumeel labai geras ir mano megstamas tepalas. Jis labai gerai isisenejusioms traumoms, problematiskoms vietoms (pvz. mano rieso sanarys). Sitose vietose su juo galima mini kompresus daryti. Super veikia, bet is jo nereikia tiketis, kad sekancia diena visiskai sveikas busi. Dar geras daiktas Traumeelio brolis - Zeel. Nedidelis niuansu skirtumas, bet abu geri ir "nepikti" tepalai.

Finalgon'as - grynas finalgonas ne mano jegoms. Istorija:
Turejau normaliu bedu su nugaros apacia. Negalejau issitiesti, vaikscioti, o vienintele mano imanoma poza buvo ant keturiu. Malonumas nedidelis. Prie visu leidziamu ir ryjamu vaistu (pleciantys+pries uzdegima), buvo isbandytas ir FINALGON tepalas.
Patepe mane zmona taip normaliai, su meile... Pradzioj buvo kazkaip gera, silta, as net uzmigt sugebejau. Pabunda Tomas po valandeles krauju pasruvusiomis akimis, degancia atvira liepsna nugara(tikrai taip atrodo) ir net neslubuodamas (primenu, kad negalejau vaikscioti) visu greiciu bega i vonia. ten jis keliolika minuciu LEDINIU vandeniu plauna nugara su visais imanomais muilais ir prauskliais (galiu pasakyti, kad nuo vandens nesidaro labai lengviau...  :bijo:, prasideda panika). Islipus visas tas daiktas yra valomas ....vata su aliejum  :oops: (tokio pobudzio tepalai yra tirpus, t.y. nusivalo tik riebalais). .... uch....

Po valandeles konkrecios kovos, issekes ir snairuojantis i mylincia zmona, nuejau miegoti.

Si reakcija, zinoma, buvo sustiprinta plecianciu vaistu ir ivairiais tepalais isvargintos ir sujautrintos nugaros odos, bet nuo to laiko gryno finalgono nevartojau niekada....
Reikia pabrezti, kad sekancia diena, as pats atsikeliau is lovos ir beveik normaliai nuvaziavau i darba. Po dvieju dienu mano nugaros istorija pasibaige.

Taigi labai godziai nusirasiau auksciau esanti recepta "Traumos, patempimai, raumens uzhdegimai... tepaliuku mishiniai,  Butadionas + finalgonas 2x1" uz ji labai aciu. Tikiuosi, reakcija bus svelnesne.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #42 įjungtas: 2007 Rgs 01, 15:27:28 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Finalgon'as - grynas finalgonas ne mano jegoms. Istorija:
Turejau normaliu bedu su nugaros apacia. Negalejau issitiesti, vaikscioti, o vienintele mano imanoma poza buvo ant keturiu. Malonumas nedidelis. Prie visu leidziamu ir ryjamu vaistu (pleciantys+pries uzdegima), buvo isbandytas ir FINALGON tepalas.
Patepe mane zmona taip normaliai, su meile... Pradzioj buvo kazkaip gera, silta, as net uzmigt sugebejau. Pabunda Tomas po valandeles krauju pasruvusiomis akimis, degancia atvira liepsna nugara(tikrai taip atrodo) ir net neslubuodamas (primenu, kad negalejau vaikscioti) visu greiciu bega i vonia. ten jis keliolika minuciu LEDINIU vandeniu plauna nugara su visais imanomais muilais ir prauskliais (galiu pasakyti, kad nuo vandens nesidaro labai lengviau...  :bijo:, prasideda panika). Islipus visas tas daiktas yra valomas ....vata su aliejum  :oops: (tokio pobudzio tepalai yra tirpus, t.y. nusivalo tik riebalais). .... uch....

Po valandeles konkrecios kovos, issekes ir snairuojantis i mylincia zmona, nuejau miegoti.

Si reakcija, zinoma, buvo sustiprinta plecianciu vaistu ir ivairiais tepalais isvargintos ir sujautrintos nugaros odos, bet nuo to laiko gryno finalgono nevartojau niekada....
Reikia pabrezti, kad sekancia diena, as pats atsikeliau is lovos ir beveik normaliai nuvaziavau i darba. Po dvieju dienu mano nugaros istorija pasibaige.

Jooo.... Labai didelį plotą pavojinga su juo tepti. Kartais jis taip pradeda kepint (spėju reakcija į didesnį uždegimą), kad net verkti norisi :-(

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #43 įjungtas: 2007 Rgs 01, 15:35:23 pm »
as tai tepuosi arba korejietisku tepaliuku su gyvaciu nuodais, arba kazkokiu sungitiniu tepalu.. Traumeel'a turiu, bet kazko ypatingo nepastebejau, gal tiesiog todel, kad negaliu palyginti kaip butu be jo

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
ir net neslubuodamas (primenu, kad negalejau vaikscioti) visu greiciu bega i vonia.

nieko sau kaip padejo :D yra ir kitas budas - spiri is visu jegu basos kojos pirstais i siena, po ko visas problemas pamirsti (isskyrus basos kojos pirstus, aisku) :D

Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Rgs 01, 16:04:02 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
as tai tepuosi arba korejietisku tepaliuku su gyvaciu nuodais, arba kazkokiu sungitiniu tepalu.. Traumeel'a turiu, bet kazko ypatingo nepastebejau, gal tiesiog todel, kad negaliu palyginti kaip butu be jo

nieko sau kaip padejo :D yra ir kitas budas - spiri is visu jegu basos kojos pirstais i siena, po ko visas problemas pamirsti (isskyrus basos kojos pirstus, aisku) :D



Geriau su plaktuku sau per galvą užvožt  :galva1:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Potrauminiai tepaliukai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Rgs 01, 16:04:02 pm »