AutoriusTema: Baime kovoje  (Skaityti 124359 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Virgilijus

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #90 įjungtas: 2007 Rgs 29, 23:30:48 pm »
Man beskaitant  jūsų pamąstymus  irgi užėjo noras pasidalinti savo mintimis apie baimę?  :senis: Kas gi iš tikrųjų yra baimė ? Kaip ji pasireiškia pas žmogų ir kaip ji atsiranda -gimsta žmoguje.  :ruko:

Iš savo gyvenimiškos patirties galiu pasakyti, jog baimės jausmas yra nežinomybė, kuri gali bet kokiu metu tave užklupti, ir jai tu nebūsi tinkamai pasiruošęs jos priimti,kad vėliau galėtum ją nugalėti ,tuomet ji tave nugalės o tu patyręs nesėkmę palūži.  :banging:

Taip pat galiu drąsiai tvirtinti, jog baimės jausmas kiekviename dalyke kuriam tu ruošiesi ją patirti yra skirtingas.  :senis:

Štai galim pamąstyti visu kartu ir manau pritarsite, jog žmogus išgyvena pirmiausia nerimo , jaudulio būseną.  Jei jos nesugeba nugalėti  , tuomet patenka į kitą lygmenį –tai baimę.  :-/Štai šioje vietoje turi labai gerai sugebėti valdyti mintis savo protu, nes priešingu atveju , tave baimė pasiglemžti gali. Tai yra sustangins tavo fizinį kūną, su kuriuo jau priešininkas , pajutęs savo intuicija, jog tu jo bijai ir susidoros.  :senis:

Todėl prieš kovą būtinas psichologinis nusiteikimas, nes priešininko pasirodymas iškart įšauks tavo  reakciją, dar jai neprasidėjus. Jei tu būsi tinkamai pasiruošęs kaip kovotojas, o priešininkas silpnai išmanys psichologinę techniką, tai vien tavo žvilgsnio pakaks, kad jam įvarytum baimės , o po to jau pastebėjęs jo blogą orientaciją , reakciją per kurias daromos klaidos ir nugalėtum.  :senis:

Kodėl aš taip sakau. Todėl , kad remiuosi gyvenimo praktika. Pavyzdžiui žmogus turi šokti iš parašiuto pirmą kartą. Kaip manote koks jo jausmas , kada mato aukštį ir žinodamas kad jis priima žingsnį, kuris jį veda į nežinomybę? Juk nesi garantuotas , jog nusileisi sėkmingai. Todėl pojūtis , prieš darant tokį žingsnį visada atsiranda iki jo darymo. Jei jį žengi, vadinasi nugalėjai baimę, jei ne jos neįveikei.  :senis:

Kita galim paimti pavyzdį , tarkim šuolį nuo bokšto , ar nuo tilto į vandenį . Juk tu jo nepadaręs irgi nežinai kuo ten pasibaigs ? O gal tai bus tavo paskutinis šuolis gyvenime?  :nezino:

Taip , kad baimės rūšių yra labai daug, ir kiekvienu atveju kur nesi savęs išbandęs , visada ją jausi. Tik pažinimas , vieno ar kito dalyko į kurį veda tavo smalsumas ir gali nugalėti baimę.  :senis:

Aš gyvenime kiek turėjau  išbandymų juos nugalėdavau, todėl puikiai suprantu ką reiškia baimės pojūtis ir kaip tuo metu reikia savo protu valdyti tave apnikusias mintis ir jas nugalėti. :senis: Tačiau dar nežinau kokie tolimesni manęs išbandymai laukia ? Bet ši praktika, tikrai davė man gerą dvasinį pasiruošimą, kurį ir dabar tobulinu  :ruko:

 O tai galima pasiekti tik stiprėjant dvasiškai , t.y nugalint savo fizinį kūną, prie kurio yra prisirišę kiti kūnai. Kai šį barjerą pereini, tuomet jokios baimės nėra , o kartu ir skausmo nejauti. Yra pas žmogų tokios ribos, kurias jis perėjęs , tampa palaipsniu bebaimiu ŽMOGUMI, atsiranda pajauta, intucija ir t.t . O tai kaip ir sakiau gali daryti dvasiškai stiprus žmogus. Jo tada palaužti tampa priešininkui neįmanoma, nebent tik nužudyti. Bet jai dar toks dvasiškas žmogus turės pakankamai praktikos įvaldęs ir kovos menų techniką, tai jį priešininkui įveikti praktiškai bus neįmanoma. O jis su juo susidoros labai greitai. Gali užtekti net vieno akimirksnio  :senis:

Tai tokie mano pamąstymai apie baimę. Todėl būtinai ruoškite savo kūną ne tik fiziškai bet ir dvasiškai , jei norite tapti tikrais kovotojais. O priešininkas iš bet kur gali išlysti ir įvaryti pirmą išgąstį, po kurio ,neaišku kaip gali pasibaigti tokia jūsų „ pažintis „ . :ruko:

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #91 įjungtas: 2007 Rgs 29, 23:42:53 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Todėl prieš kovą būtinas psichologinis nusiteikimas, nes priešininko pasirodymas iškart įšauks tavo  reakciją, dar jai neprasidėjus. Jei tu būsi tinkamai pasiruošęs kaip kovotojas, o priešininkas silpnai išmanys psichologinę techniką, tai vien tavo žvilgsnio pakaks, kad jam įvarytum baimės , o po to jau pastebėjęs jo blogą orientaciją , reakciją per kurias daromos klaidos ir nugalėtum.  :senis:
Nu iš dalies sutinku su šiuo teiginiu. Bet manau žvilgsnio nepakanka. Visi mes matyti mokam. Reikia ir daugiau veiksnių. Kai boksavausi, prisimenu mano pirmąjį miesto čempionatą. Gavau neprastą varžovą. Iš pažiūros stambesnis, piktas, techniškas. Tik jis manęs bijojo, ne ką mažiau nei aš jo. Mano kolegos nuėję šalia jo, garsiai, kad jis girdėtų, ėmė aptarinėt mane. Koks aš tipo, kietas, negailestingas, nokautų meistras. Ir suveikė. Įlipęs į ringą, kaip ir minėjai, pamačiau baimę. Kova baigėsi pirmame raunde. KO
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #92 įjungtas: 2007 Rgs 30, 00:54:57 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu iš dalies sutinku su šiuo teiginiu. Bet manau žvilgsnio nepakanka. Visi mes matyti mokam. Reikia ir daugiau veiksnių. 
jei "geras"busi usteks  ;-)

Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #93 įjungtas: 2007 Rgs 30, 20:50:08 pm »
Mane sudomino tas "vienuolio" stilius bėgimo, supratau, kad niekas žodžiu nepaaškinks, bet turiu prašymą, na net nežinau, jeigu tai įmanoma,. gal per youtube.com parodytumėt video..būčiau dėkingas.
Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #94 įjungtas: 2007 Rgs 30, 21:03:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mane sudomino tas "vienuolio" stilius bėgimo, supratau, kad niekas žodžiu nepaaškinks, bet turiu prašymą, na net nežinau, jeigu tai įmanoma,. gal per youtube.com parodytumėt video..būčiau dėkingas.
:oho:  Čia tipo ,kad bėgimą palengvint ,kai baisu būna.. ar šeip ne į temą?  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #94 įjungtas: 2007 Rgs 30, 21:03:34 pm »

Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #95 įjungtas: 2007 Rgs 30, 21:17:05 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:oho:  Čia tipo ,kad bėgimą palengvint ,kai baisu būna.. ar šeip ne į temą?  :D
Kodėl gi ne? :)  aš esu bėgimo šalininkas ir palaikau nusistovėjusią kai kurių nuomonę, kad geriausia išvengti  muštynių nei į jas brautis.
Bet šiaip jeigu rimtai, tiesiog smalsu.
O jeigu kalbant į temą apie baimę.Gaila, kad nežinau, kokia baimė yra ringe, turbūt niekada nežinosiu, dėl to, gal daugeliui gali pasirodyti keista, iš tiesų  nesu patenkintas, kad nežinau to jausmo, kokia tai baimė.Bet  šioje temoje didelį įspūdį padarė storo pasakojimas apie jo bėgimą vyrų paplūdyje, nežinau, ar gali būti iš tikrųjų didesnė baimė, kai tave gaudo,tikrai nežinau.Kiek kartu yra tekę bėgti ir kiek kartu yra buvę bandę įsitempti į mašiną, lygiai taip pat 14 - 15 metų mane, žinoma, kitokiais tikslais- tipo už chuliganizmą, bet ne policija.Iš tiesų tai pati didžiausia baimė.
Ir dar  kai, Rolis, pasakojo, kai išsigynė nuo daugelio, ten jį apstojusių kaimiečių, žinau tokių atvejų, kai  iš tiesų parodydamas savo drasą ir tokį pyktį, net nežinau kaip įvardinti, tokiais momentais 8 iš 10 pabėga arba sustingsta, tikriausiai svarbu pirmam žengti lemiamą žingsnį, matyt tai išgelbėjo Rolį.
Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #96 įjungtas: 2007 Rgs 30, 21:28:14 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kodėl gi ne? :)  aš esu bėgimo šalininkas ir palaikau nusistovėjusią kai kurių nuomonę, kad geriausia išvengti  muštynių nei į jas brautis.
Protingas požiūris  :handshake: 



Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O jeigu kalbant į temą apie baimę.Gaila, kad nežinau, kokia baimė yra ringe, turbūt niekada nežinosiu, dėl to, gal daugeliui gali pasirodyti keista, iš tiesų  nesu patenkintas, kad nežinau to jausmo, kokia tai baimė.
Na, prie didelių norų viskas yra įmanoma  :angel:  ;-)



Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kiek kartu yra tekę bėgti ir kiek kartu yra buvę bandę įsitempti į mašiną, lygiai taip pat 14 - 15 metų mane, žinoma, kitokiais tikslais- tipo už chuliganizmą, bet ne policija.
Aras?  :bandit:   




Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tikriausiai svarbu pirmam žengti lemiamą žingsnį, matyt tai išgelbėjo Rolį.
Na, taip. Tik tas žingsnis gali būti ir ne davimo į snukį pavidale. Pabėgti irgi kartais drąsos pritrūksta. O ir davus į dantis nebūtinai viskas išsispręs.   :senis:




Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #97 įjungtas: 2007 Rgs 30, 22:12:28 pm »


Citata
Aras?  :bandit:   
ne, ne Aras.Na buvo panašiai taip: lidėjom drauges iš šokių namo su draugais, man tada buvo apie 14.Kažkaip ,,netyčia" uždarėm jas į taksofono budelę(tokios uždaromos yra) ir neišleidom.Privažiavom kažkoks vyras  ir  kažką pradėjo šaukti, aš iniciatorius buvau ir tiek laikiau tas duris, kad nieko negirdėjau, draugeliai pabėgo ir paliko mane vieną, tas vyras man  už kupros ir į mašiną greitu judesiu įmetė, klausdamas ar aš išdaužiau jo langus ir kodėl elgiuosi kaip chuliganas, aš sakiau, kad nieko neišdaužiau ir panašiai... kiek pasedėjau amšinoje su koje neleisdamas uždaryti durų ir paleido jis mane.


Citata
Na, taip. Tik tas žingsnis gali būti ir ne davimo į snukį pavidale. Pabėgti irgi kartais drąsos pritrūksta. O ir davus į dantis nebūtinai viskas išsispręs.   :senis:
Sutinku ;)



Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #98 įjungtas: 2007 Spa 01, 22:58:42 pm »
 Kai baimės kovoje ar tik jos užuomazgose (konfliktinėj situacijoj) nepavyksta visiškai nugalėti, aš ją tiesiog ignoruoju. Tai toks praktinis patarimas. Lyg po bėgimo nori giliai kvėpuoti, bet kvėpuotum paviršutiniškai, neiškvėpdamas viso oro, taip ir tą jausmą laikai išorėj ir neįsileidi vidun. Gal kam ir keistai skamba, bet tam reikia daug darbo su savim, kad suprastum, ar patirties gatvėj :fanaras:. Kitaip tariant tai jausmų, emocijų kontrolė, bet turi daryti tai nuo pradžių, o ne tada, kai tave užgriūva lavina (čia vis dar apie baimės jausmą  :bijo: )
įtempk presą

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #99 įjungtas: 2007 Spa 01, 23:01:59 pm »
O, man baimė padeda neprisidirbti :bijo:. kai užpuola jausmų lavina, adrenalinas, tai tik baimė sustabdo nuo nepageidaujamų veiksnių  :bandit:
Nusmuko kaula :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #99 įjungtas: 2007 Spa 01, 23:01:59 pm »

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #100 įjungtas: 2007 Spa 01, 23:17:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O, man baimė padeda neprisidirbti :bijo:. kai užpuola jausmų lavina, adrenalinas, tai tik baimė sustabdo nuo nepageidaujamų veiksnių  :bandit:
Jei sugebėsi kontroliuoti baimę, tai sukontroliuosi ir agresiją, įniršį, isteriją, ir kitus nepageidaujamus jausmus, kurie yra greičiau priešininko, nei tavo sąjungininkai :bandit:
įtempk presą

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #101 įjungtas: 2007 Spa 01, 23:27:44 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jei sugebėsi kontroliuoti baimę, tai sukontroliuosi ir agresiją, įniršį, isteriją, ir kitus nepageidaujamus jausmus, kurie yra greičiau priešininko, nei tavo sąjungininkai :bandit:
Na taip. Jie tik maišo. Bet gal ir gerai yra ta baimė? Mano atveju ji padeda laimėt. Kito,... įvertint blaiviai situaciją ir t.t?
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #102 įjungtas: 2007 Spa 02, 14:46:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
... įvertint blaiviai situaciją ir t.t?

man ši pastraipa labiausiai patiko   :D
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #103 įjungtas: 2007 Spa 18, 14:41:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano kolegos nuėję šalia jo, garsiai, kad jis girdėtų, ėmė aptarinėt mane. Koks aš tipo, kietas, negailestingas, nokautų meistras.

hahaha, puiku! sauni taktika, gal kada ismeginsim? :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Augustas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 938
  • Karma: +2/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #104 įjungtas: 2007 Spa 18, 20:49:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jei sugebėsi kontroliuoti baimę, tai sukontroliuosi ir agresiją, įniršį, isteriją, ir kitus nepageidaujamus jausmus, kurie yra greičiau priešininko, nei tavo sąjungininkai :bandit:
Agresija yra išvirkštinė baimės pusė. Jei kas nors agresyviai elgiasi, tai reiškia, kad jis kažko bijo ir tą baimę stengiasi nuslėpti nuo kitų, o galbūt ir nuo savęs.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #104 įjungtas: 2007 Spa 18, 20:49:13 pm »