AutoriusTema: Baime kovoje  (Skaityti 124160 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #630 įjungtas: 2012 Lap 13, 07:01:10 am »
Dar yra baimė gauti į snukį ir yra baimė pralaimėti.  :book1:

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #631 įjungtas: 2012 Lap 13, 09:08:23 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dar yra baimė gauti į snukį ir yra baimė pralaimėti.  :book1:
Vat būtent  :kikena:Tada ir prasideda :,, tu pernelyg įsitempęs, tu pernelyg atsipalaidavęs, tavo veidas perbaisus, tu persmarkiai muši, man su mano bobute labiau patinka sparinguotis..."
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #632 įjungtas: 2012 Lap 14, 14:47:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dar yra baimė gauti į snukį ir yra baimė pralaimėti.  :book1:

Ir yra baimė apsijuokti prieš fanus :senis:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #633 įjungtas: 2012 Lap 14, 15:08:56 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ir yra baimė apsijuokti prieš fanus :senis:
Bet čia jau tada fanus reik turėt. Čia jau prafiesianalų liga yra  :kikena:  nebent kaip kokis miniedas turi daug įsivaizduojamų fanų, tada jau visko gali nutikti  :plaktukas:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Balzebubas

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #634 įjungtas: 2013 Bir 21, 21:04:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Rasa, kaip aš suprantu, čia kalbama daugiau apie baimę kovoje. Kova gatvėje, ringe. Gelbėjimas įlūžusio į vandenį, ir gelbėjimas 1 vs 5 skirtingi dalykai pradžiai. Nors įlūžusio gelbėjimas manau būtų ženkliai pavojingesnis gyvybei dalykas... Esu įsitikinęs, kad neičiau padėt spardomam žmogui, jei tai darytu 5 blogiečiai. Kviesčiau policija, bet nesikisčiau. Nesinorėtų kartu gulėt ligoninėje.
Ežy gazuotas, kiek tavo postu skaites... esi protyngas žmogus.. O dabar... O jei tai butu tavo mergina, žmona, vaikas.. Vis policija kliautumeis? Butinosios gynties neperžengtum? ( Juk ju advokatas paskui paišytu jog jie tiesiog pas drauga kavos užejo atsigerti, nesvarbu jog duris sumaiše ir tave realiai sprde o tavo artima ant lovos verte... Galima ir dar rafinuočiau... Ir viskas paskui pagal istatyma parodys jog tai tu niekadejas esi.. Gal kokiu pamastymu tarp neiskiščiau ir to? Galima pvz prideti jog tai buvo grubiai tariant 2x2 nepilnamečiai macdolandu perede...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #634 įjungtas: 2013 Bir 21, 21:04:17 pm »

Balzebubas

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #635 įjungtas: 2013 Bir 21, 21:39:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
na, merginoms reikalingi ir šalmai, ir krūtinės apsaugos. jų ir psichologija, ir fiziologija skiriasi. pats tai per trenirutes praktikuoju tokias sparingų formas: be apsaugų, ribotu kontaktu, beveik be taisyklių. Tada su šalmais, bet be pirštinių. Tada su pirštinėm, bet be šalmų, su parterio elementasi, bet jau su griežtesnėm taisyklėm. Tada su šalmais ir su pirštinėm, kad jau pilnai išsiliet. Tas dėl apsaugų. Nereik prie jų prisirišt, skant.
Kas dėl įtampos- reik tiesiog kovot, kovot, kovot... Jokio kito būdo nežinau. O dėl agresyvios pozos sparingo metu, tai juk ir yra sparingo dalis. Agresyvus kovos vedimas, pasyvus-provokuojantis, nervus tampantis ar dar koks kitoks. Bet tai nereiškia, kad ir po sparingo tu taip su partneriu elgsies, ar namo perėjęs, su mama. Jeigu žmogus išsineša pernelyg daug sparingo į gyvenimą iš salės, tai jam ne sparinguotis reik, o niervus pasitikrint. ( o šiaip tam dalykui sutvarkyt naudojama meditacija po sparingo, kvėpavimo pratimai visokie ir šiaip nuoširdus bendravimas grupės viduje). :friends:PagarbiaI, o musu visuomeneje  tai egzistuoja? Kas maisui išsilieja, kas kur kitam.. kas ir ant žmonos...... agresija, tai ta valdoma ir puikiai kontroliuojama..tai sakykime taip tipo atsitikktineis atvejais šiaip sau netyčia atsitink...
Ir jei tu sakai jog kovot, kovot ir kovot.... Visi kiti žodžiai realybeje netenka prasmes, nes jei tu paskui paskysi begti.... Vadinasi tu tiesiog neatsakai pats už save nežiurint koks tu bebutum ringe.. Čia ne asmeniaškai čia kaip iš šono pažiuretu... Beja aš iš tu kuriuos jus skaitote neišsilavinusiais tamsuoliais.... Patys matote gramatiškai neraštyngas.. automatiškai pagal jus su ternungu semkas gliaudantis... :)

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #636 įjungtas: 2013 Bir 21, 22:41:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ežy gazuotas, kiek tavo postu skaites... esi protyngas žmogus.. O dabar... O jei tai butu tavo mergina, žmona, vaikas.. Vis policija kliautumeis? Butinosios gynties neperžengtum? ( Juk ju advokatas paskui paišytu jog jie tiesiog pas drauga kavos užejo atsigerti, nesvarbu jog duris sumaiše ir tave realiai sprde o tavo artima ant lovos verte... Galima ir dar rafinuočiau... Ir viskas paskui pagal istatyma parodys jog tai tu niekadejas esi.. Gal kokiu pamastymu tarp neiskiščiau ir to? Galima pvz prideti jog tai buvo grubiai tariant 2x2 nepilnamečiai macdolandu perede...
nu, pradziai sveikas atvykes i foruma.
Bet mano nuomone nesikeicia. Del nepazystamo zmogaus neaukosiu nei sveikatos, nei gyvybes. Stengsiuos, kad padet (kad ir policijos kvietimas, triuksmas ir pan.). O jei kalbi apie artima mano ar draugus, nors ir esu mazas,  bet ir eziai zverimis patampa... Kapish?
P.s. Ka norejai pasakyt Arimano postu?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #637 įjungtas: 2013 Bir 22, 00:20:27 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ežy gazuotas, kiek tavo postu skaites... esi protyngas žmogus.. O dabar... O jei tai butu tavo mergina, žmona, vaikas.. Vis policija kliautumeis? Butinosios gynties neperžengtum? ( Juk ju advokatas paskui paišytu jog jie tiesiog pas drauga kavos užejo atsigerti, nesvarbu jog duris sumaiše ir tave realiai sprde o tavo artima ant lovos verte... Galima ir dar rafinuočiau... Ir viskas paskui pagal istatyma parodys jog tai tu niekadejas esi.. Gal kokiu pamastymu tarp neiskiščiau ir to? Galima pvz prideti jog tai buvo grubiai tariant 2x2 nepilnamečiai macdolandu perede...
Man, kaip emociškai nebrandžiam tipui, tai nuotaika daug lemtų. (Ne)tinkamu laiku ir vietoje galima už bet kurią pusę stot, bile dopamino būtų. O kadangi yra tam fikra socialinė grupė, kurios atstovų snukiai prašosi plytgalio padifoltų, tai stot tektų užu silpnųjų pusę
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Ponasponaitis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2013
  • Žinutės: 8
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #638 įjungtas: 2013 Lie 12, 14:24:55 pm »
Manau jei zmogus moka kovos mena, ir mato,kad situacija yra tokia, kur bus neisvengta jegos panaudojimo, tai kas belieka? Juk yra tokiu personu,kurios nemoka taikliai spresti visko, o lenda i buna del nieko. Tai belieka statyti i vieta. Kas stipriam vaikinui, kuris lanko karate, ar muay thai, ar dar ka nors apginti save ir kitus? Na nenoras kistis ne i savo problemas tai musu zmoniu mada, o kai dauzys bejegi zmogu, kai 2 ant vieno puola, ar kabinejimasi prie merginos? Na as tai nebegciau i komisariata tai tikrai, kol kazkokie balvonai padarys bloga darbeli. Geriau jau dauzyt tokius, ne uzmust o nuraminti.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #639 įjungtas: 2013 Lie 12, 15:51:01 pm »
jei reikėtų, net nušaučiau, kame problemos?  :nezino: Kažkokiam debilui galima man, mano artimam žmogui atimti gyvybę, o ją gindamas aš negaliu? Aš galiu, tuom net neabejoju ir net nesuabejočiau. Kitas klausimas, kaip tą situaciją mes suvokiame- vienas įkalimas į nosį jau afigienas smurtas, kitam tik pebraukus peiliu ar išsitraukus ginklą ...Bet čia kiekvieno vidus tam kaip pasiruošęs yra. Bet kaip kažkada rašė ZEN, -geriau kelis metus nepatogiai pasėdėsiu, nei kažkoks išsigimėlis mane pakiš po velėna. Tegul jis gula, jei jam to norisi. Už kitą žmogų? Taip pat, tik su didesne atsargumo zona, nes taip gelbėdamas "pasaulį" esu pats nukentėjęs- padedi, po to jie šaibom atsibarsto, susitaiko ir eini tada į Teismą įrodinėt, kad mušė tą, kuris dabar sako, kad niekas jo nemušė  :D
« Paskutinis taisymas: 2013 Lie 12, 15:53:29 pm nuo Dainiux »
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #639 įjungtas: 2013 Lie 12, 15:51:01 pm »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #640 įjungtas: 2014 Sau 10, 23:07:42 pm »
Manau šiek tiek į temą. Visvaldas Legkauskas ir jo paskaita apie stresą: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti


Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #640 įjungtas: 2014 Sau 10, 23:07:42 pm »