AutoriusTema: Baime kovoje  (Skaityti 124335 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #15 įjungtas: 2006 Rgp 17, 22:03:31 pm »
Dojo, daug maz suprantu apie ka tu... bet kai tekdavo turet konfliktiniu sitoaciju su nepazistamais (ta prasme ne su kokiu pazistamu susitari miske susitikt), tai as viska tik per migla teprisimenu ir nelabai ten spedavau galvot. Buvo ir tokiu sitoaciju kai teko begt nuo 40 snukiu bemetanciu plytgalius ir visa ka... na taip, tuomet isijunge ir mastymas ir baime... bet kaip jau auksciau rasiau, tokiu atveju KOVOS NEBUVO, jei butu pagave butu supyzdine :) taigi, jei JAU MUSIES, bijot nelabai speji, bent man nepasitaikydavo :)

Baila, Po kovos gal netiksliai pasakiau. Nebaime gal... sunku pasakyt ta jausma... na tai toks jausmas kai nuslugineja adremalinas... asmeniskai mane tada pradeda kankinti drebulys :D jausmas sunkiai nusakomas, net negaleciau pasakyt ar tai malonu ar ne :D tik nzn kas cia, baime ar kas :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #16 įjungtas: 2006 Rgp 17, 23:25:11 pm »
cia nebaime po kovos, cia kaip lonsai rasei tai adrenalinas tau siurpuliukus varo. jei vairuoji buna leki ir staiga kas pakisa, tu islaviruoji ir per plauka pabegi nuo avarijos po keleta minuciu drebuliuko terapija pareina.tai adrenalino poveikis. man nemalonus dalykas, dreba koju raumenys, atrodo salta, na bet cia turbut jau kita tema.
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #17 įjungtas: 2006 Rgp 17, 23:38:45 pm »
Įvairiai čia prišnekėjo visi. Iš patirties. Ni***ą aš jo nebijojau, nes buvau teisus ir gyviau draugą. Paskui mus išskyrė, mane vėl kvietė, aš kuklus žmogus, atsisakiau, nes nenorėjau muštis :-/ Pavadino bailiu ir nuėjo. Mes dar pabuvome ir nuėjome namo. Beeidamas kažkaip pagalvojau, kad kodėl čia prie manes turi kabinėtis ir prie pat namų apsisukau ir nuėjau jo ieškoti. Kuo toliau, tuo labiau vis save įsiutinau. Kai jį radau su jo dviem draugeliais (bet beeidamas aš sutikau svo pažįstamą boksiorą, kurio paprašiau padėt, jei visi kartu puls), be klausimų puoliau kautis. Kova buvo ilga, nes tie karatistai ištvermingi. Ir po kurio laiko apėmė nežmoniškas baimės jausmas. PAČIOJE KOVOJE, ne prieš ir ne po!!! Nes kai niekaip negali išjungt žmogaus ir jis vis puola kaip robotas, apima panika. Ir mane išgelbėjo tik jo "neleistini veiksmai", po kurių ir aš tokius nehumaniškus panaudojau :( ... Praktiškai tik visiška baimė išgelbėjo mane tą kartą. Ir mes kovėmės be pertraukėlių, bet baimei jos nereikalingos...
« Paskutinis taisymas: 2007 Spa 01, 08:54:28 am nuo Raimis »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #18 įjungtas: 2006 Rgp 18, 00:02:20 am »
Tai reziumuojant tai, ką norėjau šia istorija pasakyt, kad trumpoje kovoje, gal baimės ir nespėsi psjust, bet kai ji užsitempia, tai situacija labai įvairiai gali pakrypt. Ir kas kalba, kad kovos nebūna ilgos, viskas sprendžiasi per kelias sekundes, o jei ilgiau, tai gaidelių ar kokių tę slabakų peštynės, tai dar nėra susidūrę su tokia situacija, su panašaus pajėgumo ir mąstymo priešininku... Nu nebent kažkuris iš karto pereis prie peilių ar granatų...

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #19 įjungtas: 2006 Rgp 18, 01:36:52 am »
cia tai geras saxum.  :-D
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #19 įjungtas: 2006 Rgp 18, 01:36:52 am »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #20 įjungtas: 2006 Rgp 18, 11:10:00 am »
Saxum, vienareiksmiskai cia negali sakyt. Tokiu atvejureiktu pradet zaidima si sitoacijos analize ir pan... gal trukom motyvacijos tau gal dar kazko dar kazko ir dar kazko :) Jei kova uzsitesia, kame problema? nu nzn, gal paprasciausiai neteko man taip ilgai ten voliotis su nieko :D (na neskaitant mokykliniu laiku, kai pasiulai nueit i miskeli issiaikint kokiam klasiokui :-])
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Rasheed

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #21 įjungtas: 2006 Rgp 18, 17:12:18 pm »
Prieš keletą metų man pasitaikė tokia, nedėkinga "situacija", kai teko "atstovėt" gal 10 min.:rolleyes: Bičui daviau iš visko, ką turėjau: kumščių, alkūnių, kelių, o tas, visas pamėlynavo, išpurto, svirduliuoja ir tiek. Viskas baigėsi tik tada, kai nei noro, nei jėgų nebeliko, o oponentas dar ir bėgioti nuo manęs pradėjo. Taip iki šiol ir nesupratau: ar ten jo galva, kaip akmuo buvo, ar aš, jaunas būdamas nesugebėjau "teisingai" užtvoti.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #22 įjungtas: 2006 Rgp 18, 17:49:06 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai reziumuojant tai, ką norėjau šia istorija pasakyt, kad trumpoje kovoje, gal baimės ir nespėsi psjust, bet kai ji užsitempia, tai situacija labai įvairiai gali pakrypt. Ir kas kalba, kad kovos nebūna ilgos, viskas sprendžiasi per kelias sekundes, o jei ilgiau, tai gaidelių ar kokių tę slabakų peštynės, tai dar nėra susidūrę su tokia situacija, su panašaus pajėgumo ir mąstymo priešininku... Nu nebent kažkuris iš karto pereis prie peilių ar granatų...

Prie peiliu sakai? ;) Mintis idomi.
O jei rimtai, nu, jei jau tavo sudejimo vyras neiskirto staigiai ir nebuvo iskirstas, tada tikiu ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #23 įjungtas: 2006 Rgp 18, 18:00:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Prie peiliu sakai? ;) Mintis idomi.
O jei rimtai, nu, jei jau tavo sudejimo vyras neiskirto staigiai ir nebuvo iskirstas, tada tikiu ;)

Kažkaip netyčia nepraleidau nė vieno pavojingo smūgio, gal jaunas vikresnis buvau. Bet kol aš jį išjungiau, tai tikrai teko pavargti. Jėgų nerasta, jam pataikai, o jis vis sugeba pakilti, kaip Sfinksas iš pelenų :-/ Aišku, ir aš pats tuo metu svėriau kaip koks hantelis, gal 83 kg  :angel:

blogietis

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #24 įjungtas: 2006 Rgp 18, 23:57:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Prie peiliu sakai? ;) Mintis idomi.
O jei rimtai, nu, jei jau tavo sudejimo vyras neiskirto staigiai ir nebuvo iskirstas, tada tikiu ;)

Kažkaip netyčia nepraleidau nė vieno pavojingo smūgio, gal jaunas vikresnis buvau. Bet kol aš jį išjungiau, tai tikrai teko pavargti. Jėgų nerasta, jam pataikai, o jis vis sugeba pakilti, kaip Sfinksas iš pelenų :-/ Aišku, ir aš pats tuo metu svėriau kaip koks hantelis, gal 83 kg  :angel:

Kaip feniksas, matyt, mintį turėjai :-]

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #24 įjungtas: 2006 Rgp 18, 23:57:29 pm »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #25 įjungtas: 2006 Rgp 19, 00:05:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Prie peiliu sakai? ;) Mintis idomi.
O jei rimtai, nu, jei jau tavo sudejimo vyras neiskirto staigiai ir nebuvo iskirstas, tada tikiu ;)

Kažkaip netyčia nepraleidau nė vieno pavojingo smūgio, gal jaunas vikresnis buvau. Bet kol aš jį išjungiau, tai tikrai teko pavargti. Jėgų nerasta, jam pataikai, o jis vis sugeba pakilti, kaip Sfinksas iš pelenų :-/ Aišku, ir aš pats tuo metu svėriau kaip koks hantelis, gal 83 kg  :angel:

Kaip feniksas, matyt, mintį turėjai :-]

Nu jo, biškį egiptiečiai užvežė... Išsiblaškymas per įtemptus darbus :banging:

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #26 įjungtas: 2006 Rgp 20, 23:21:51 pm »
draugas pasakojo istorija panasia i rasheedo, uzpuole ji tad baimes pries kova nespejo pajust, bet gan gerai sudetas draugas pradejo talzyt uzpuolika, keliu net i tarpukoji, bet jokios reakcijos ar veido israiskos, kad skauda priesininkas neparode, tada draugui po keleta sekundziu atakos atsirado baime, neviltis. stai manau ir geras pavizdys baime kovoje.
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #27 įjungtas: 2006 Rgp 21, 12:53:36 pm »
 :senis: baimes nevaldysi daug beėdos sau mordabojyje prisidarysi  :punch:

blogietis

  • Svečias
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #28 įjungtas: 2006 Rgp 21, 16:53:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
draugas pasakojo istorija panasia i rasheedo, uzpuole ji tad baimes pries kova nespejo pajust, bet gan gerai sudetas draugas pradejo talzyt uzpuolika, keliu net i tarpukoji, bet jokios reakcijos ar veido israiskos, kad skauda priesininkas neparode, tada draugui po keleta sekundziu atakos atsirado baime, neviltis. stai manau ir geras pavizdys baime kovoje.

Nu jau, prasau man parodyti bent viena, kuris nejaucia tarpukojo  :angel: Tai gal ten kokia mergaite-nidze ji uzpuole, kad be skausmo ta tarpukoji vanojo  :-]

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Baime kovoje
« Atsakyti #29 įjungtas: 2006 Rgp 21, 18:08:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu jau, prasau man parodyti bent viena, kuris nejaucia tarpukojo  :angel: Tai gal ten kokia mergaite-nidze ji uzpuole, kad be skausmo ta tarpukoji vanojo  :-]

Yra keletas momentėlių - žmogui nebandžiusiam to daryti "for real" gana sunku įsivaizduoti, kad į tokį patogų ir jautrų taikinį galima ir nepataikyti ;) Antra - adrenalinas, "slystantis" smūgis, kontakto stoka... ir tram pam pam.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Baime kovoje
« Atsakyti #29 įjungtas: 2006 Rgp 21, 18:08:58 pm »