AutoriusTema: kaip numesti svori  (Skaityti 97498 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs BigRight

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2012
  • Žinutės: 3
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #375 įjungtas: 2013 Lap 27, 12:59:37 pm »
Yra geras straipsnis apie tai kokie papildai padeda progresuoti  :maisas:  Baik reklamas, ok. Paderink su Saxum, Raimiu, tada paleisim. dainiux
« Paskutinis taisymas: 2013 Lap 27, 21:15:59 pm nuo Dainiux »

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #376 įjungtas: 2013 Grd 07, 22:14:22 pm »
Labas vakaras,
Pirmas postas, kad nebūtų paskui bano už tiesiog sėdėjimą ir spoksojimą į temas. Aš jau kuris laikas sykį į savaitę 24h darau vien vanduo/kava/žalia arbata iškrovas. Ko gero tai nėra aukso veršis ir geriausias variantas reguliuoti svorį, bet rezultatai tenkina. Rašo, kad žmonės tokias iškrovos dienas daro 2 sykius per savaitę ar vienu ypu tempia iki 72h. Nors tai geriausia daryti laisvomis dienomis, bet kiek pastebėjau jėgos sumažėjimas kiek jaučiasi, nors reakcija paaštrėja.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #377 įjungtas: 2013 Grd 10, 21:32:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Labas vakaras,
Pirmas postas, kad nebūtų paskui bano už tiesiog sėdėjimą ir spoksojimą į temas. Aš jau kuris laikas sykį į savaitę 24h darau vien vanduo/kava/žalia arbata iškrovas. Ko gero tai nėra aukso veršis ir geriausias variantas reguliuoti svorį, bet rezultatai tenkina. Rašo, kad žmonės tokias iškrovos dienas daro 2 sykius per savaitę ar vienu ypu tempia iki 72h. Nors tai geriausia daryti laisvomis dienomis, bet kiek pastebėjau jėgos sumažėjimas kiek jaučiasi, nors reakcija paaštrėja.

ir kiek laiko taip ruosies valytis? :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #378 įjungtas: 2013 Grd 10, 21:57:28 pm »
Kol kas neturiu ribos užsibrėžęs. Gal pusmetį kažkur taip darau su kelių savaičių išimtim ir jau visai įpratau. Seniau mėginau keliskart tą sudėtingesnį variantą kur pvz. antradienį prieš einant gult pavalgai, visą trečiadienį vanduo ir ketvirtadienį ryte vėl valgai. tai čia gaunasi ~32-36 valandos. Jau buvo justi diskomfortas kaip reikalas. Dabar dažniausia tai darau nuo pietų iki kitos dienos pietų ir ramu. Aišku išvažiavęs kur komandiruotėn kur maitina ir t.t. nevaikščiosi su vandens stikline rankoj, tai čia protu vadovautis reik. Na ir dar tas dalykas, kad jau parai į galą ar antrai beprasidedant vien skysčiais tai pradedi dvokt kaip reikalas. O šiaip man paprasčiau negu kalorijų skaičiavimas ir patikimiau negu kokių nors new-age super-duper piliulių valgymas. Kas be ko pinigų susitaupo :)

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #379 įjungtas: 2013 Grd 10, 23:01:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Labas vakaras,
Pirmas postas, kad nebūtų paskui bano už tiesiog sėdėjimą ir spoksojimą į temas. Aš jau kuris laikas sykį į savaitę 24h darau vien vanduo/kava/žalia arbata iškrovas. Ko gero tai nėra aukso veršis ir geriausias variantas reguliuoti svorį, bet rezultatai tenkina. Rašo, kad žmonės tokias iškrovos dienas daro 2 sykius per savaitę ar vienu ypu tempia iki 72h. Nors tai geriausia daryti laisvomis dienomis, bet kiek pastebėjau jėgos sumažėjimas kiek jaučiasi, nors reakcija paaštrėja.

Nieko čia ypatingo, aš irgi kartais 24-36val. iškrovas pasidarau, sistema ant tiek paprasta, kad...nuo paskutinės vakarienės iki vakarienės, arba nuo vakarienės iki kitų pusryčių. Max 1-2 kart. per mėnesį, man daugiau nereikia. Aš su savo organizmu draugiškai kažkaip sutariu, jis per tą laiką puikiai susitvarko, pailsi... :friends: o ir aš pailsiu... laiko dafiga atsiranda, daug darbų ir reikalų kiek galima susitvarkyti, kai apie jokį maistą negalvoji. :) Pasaka vienu žodžių. :)

Tiesa, patarimas iš karto... jokios kavos, jokios arbatos... čia ne iškrova, o skrandžio ir nevų sistemos dirginimas, tik vanduo... na mineralinis dar gali būti. :)

Hope this helps. :)
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #379 įjungtas: 2013 Grd 10, 23:01:29 pm »

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #380 įjungtas: 2013 Grd 11, 19:12:46 pm »
Čia ką galima, ko ne, slidus reikalas. Man va praeitą savaitę sakė, kad "oi Vytautą geri tos iškrovos metu? Taigi negalima, nes druskos". Žalia arbata pvz. skatina metabolizmą, todėl metant svorį tai gali būti svarbu. Kava taip pat - riebalų ardymas ir t.t. Pvz. Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti. Bet ko gero čia kiek tyrimų būtų galima rasti palaikančių tai, panašiai tiek pat - paneigiančių. Faktas tas, kad jei kalorijų įvažiuoja mažiau į tave negu yra išnaudojama (deficitas), svoris krenta. Pernelyg ilgai badaujant - yra raumenys, pernelyg trumpai - nėra poveikio ir t.t. O laiko taip, susitaupo.

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #381 įjungtas: 2013 Grd 11, 20:01:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tiesa, patarimas iš karto... jokios kavos, jokios arbatos... čia ne iškrova, o skrandžio ir nevų sistemos dirginimas, tik vanduo... na mineralinis dar gali būti. :)
Hope this helps. :)
:handshake: jokios arbatos ar kavos tai griežtai (čia mano patyrimas)
Turėjau problemą - svoris ramiai augo, kol aš su juo įnirtingai kovojau. Kai varžydamas kalorijas, dietom ir kt. priemonėm pasiekiau 96kg (ūgis 176) - mečiau valgyti mėsą ir 2x mėnesyje nevalgiau visiškai - tik vanduo. Ilgainiui, išėjus toksinams iš organizmo (nereikia tyrimų - pajauti pats) perėjau prie sauso pasninko. Taigi, dabar 2x mėnesyje nei trupinėlio, nei lašelio. Visom kitom dienom ėdu apsiputodamas, :valgo: o svoris nukrito iki 88kg  :angel:
Galima kritikuoti mane visokais tyrimais, bet tiek energijos neturėjau prieš 20metų :dance:
įtempk presą

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #382 įjungtas: 2013 Grd 12, 00:16:05 am »
Kad čia nėra ką kritikuoti, viskas teisingai parašyta  :handshake:
Čia svarbu kiekvienam pagal save pasibandyti kas tinka, o kas ne.
Kai pripranti, tai tų poilsio dienų netgi nebepastebi arba būna netgi taip, kad nebepastebi
kaip kūnas iškrovos dieną "pats pasidaro", žiūri kad visą dieną nieko nevalgei... ai pofig, rytoj pavalgysiu.  :-)
Man to svorio niekad mesti nereikėjo, "hanteliškas svoris", jis pas mane 80-82kg. visada laikosi.  :angel:
Tik dėl sauso badavimo... čia atsargiau reikia. Bet tiem kas jau pripratę, tai pirmyn.  :-)
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #383 įjungtas: 2013 Grd 12, 12:05:35 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Čia svarbu kiekvienam pagal save pasibandyti kas tinka, o kas ne.

Taip. ir svarbu negrūsti to savo pasirinkimo kiekvienam sutiktam į gerklę kaip "vienintelio ir patikimiausio sprendimo". Pakankamai nemaža bėda manau yra tai, kad žmogui šiais laikais apskritai sistemingas darbas siekiant kažkokio tikslo yra pernelyg sudėtingas, todėl prasideda eksperimentai su "Japonijos ir JAV mokslininkai nustatė, kad X - geriausia dieta/papildas/etc." ir kitokių shortcutų ieškojimas. O paskui galiausia ateina nusivylimas ir fat pride mados ar pan. Bet čia matyt informacijos pertekliaus pasekmė ir non-stop marketinginės kultūros. Bet nenuklysant į filosofijas, sėkmės reguliuojantis svorį.

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #384 įjungtas: 2013 Grd 16, 15:52:19 pm »
Aš tai irgi 1-2 kartus per mėnesį neėdu. Dažniausiai šeštadieniais.
Receptas paprastas: penktadienio ankstyvą popietę pavartoji 1,5-2 ltr visokio alaus + 150-200 g šnapso + 150-200 g wiskio + 150-200 g brendžio + 300-500 g šampovynosidro. Sudedamąsias dalis ir proporcijas galima miksuot palei iškrypimą ir religines paniatkes.
Už efektą firma garantuoja: ne tik pasyvi sausa dieta (for pussys, huh), bet ir aktyvi iškrovos forma (primena bišky roto virusą, bet nieko). Tik turiu perspėt dėl šalutinio poveikio: Dietą dažnai lydi galvos skausmai ir visokios minor problemos su antrosiom (kairiosiom) pusėm. Bet jei esi tikras mačo (nemaišyti su čmo) tai receptas kaip tik TAU.

*Per dažnas vartojimas gali sukelti priklausomybės problemas.

(Reklama neapmokėta iš jokių sąskaitų)
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #384 įjungtas: 2013 Grd 16, 15:52:19 pm »

Atsijungęs logifax

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2014
  • Žinutės: 15
  • Vieta: Rokiškis
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • ciagidovis
  • Skype: logifax
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #385 įjungtas: 2014 Bir 26, 23:31:45 pm »
Manau aktyvi fizinė veikla turėtų padėti, svarbu daug prakaituoti, pvz. bėgimas, dviračio minimas. Taip pat negalima visiškai nustoti valgyti, reimia tiesiog valdyti normas, valgyti dažnai ir nedaug, taip, jog nebūtų to pilno sotumo. Manau 10kg yra nemažai ir tokių rezultatų galima sveikai pasiekti bent jau per kokius du mėnesius. Pačiam pavyko iš lašinuko sukūst per vasarą, na, dar tas augimas padėjo, bet esmė tame, jog aktyviai judėjau, nepersivalgiau, valgiau kaip ir minėjau :) Bet ir reikia pasistengti nevalgyti per daug riebaus, nesveiko maisto, bet visiškai jo taip pat negalima atsisakyti, nes jis vistiek yra reikalingas organizmui :) Žodžiu, viskam reikia turėti ribas ir svarbu aktyviai judėti. (Bent jau mano nuomonė čia :) )

Atsijungęs gabrielezuk

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2015
  • Žinutės: 1
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #386 įjungtas: 2015 Rgs 10, 15:01:56 pm »
Kaip numesti svori per savaite Ką galit pasiūlyt? Dietos? Sportas? Ar suderinta mityba? Sportuoti nelabai noriu, tačiau norisi kuo greitesnių rezultatų. Nuorodoje yra pateikti tikrai neįtikėti rezultatai, gal kas išbandėte?

Pradžiai įspėjimas dėl užslėptos reklamos. E.G.
« Paskutinis taisymas: 2015 Rgs 11, 08:18:33 am nuo EzysGazuotas »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #387 įjungtas: 2015 Rgs 11, 20:45:56 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:handshake: jokios arbatos ar kavos tai griežtai (čia mano patyrimas)
Turėjau problemą - svoris ramiai augo, kol aš su juo įnirtingai kovojau. Kai varžydamas kalorijas, dietom ir kt. priemonėm pasiekiau 96kg (ūgis 176) - mečiau valgyti mėsą ir 2x mėnesyje nevalgiau visiškai - tik vanduo. Ilgainiui, išėjus toksinams iš organizmo (nereikia tyrimų - pajauti pats) perėjau prie sauso pasninko. Taigi, dabar 2x mėnesyje nei trupinėlio, nei lašelio. Visom kitom dienom ėdu apsiputodamas, :valgo: o svoris nukrito iki 88kg  :angel:
Galima kritikuoti mane visokais tyrimais, bet tiek energijos neturėjau prieš 20metų :dance:

o energija nuo mesos atsisakymo ar pasniko? nu as numest svorio per daug nenoriu. bet energijos klausimas mane visai sudomino.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #388 įjungtas: 2015 Spa 16, 20:38:08 pm »
Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad visi koziriai mėsai tik blefas.
Bet man tik taip atrodo - visokio plauko daktarai ir kitokie veterinarai kalba kitaip. Mat ale-bet-tačiau anie pridarę visokių tyrimų ir gavę rezultatų. Jie mato savo rezultatus, aš - savo.
Po dviejų metų vegetarizmo (pernai) teko tikrintis sveikatą. Daktariuks pamatęs kraujo tyrimus, primerktom akim paklausė: -Tikriausiai lašinių kokias dvi savaites nevalgei, kad toks geras kraujas?...
Dabar vėl reikalinga sveikatos pažyma - ryt priduodu kraują, bus matyt kaip atrodo po 3 metų... Gal jau pažaliavo :D
O kas dėl energijos, tai sunku pasakyti - paskutiniu metu, be vairavimo, daugiau jokiu sportu nebeužsiiminėju - tam energijos pakanka. Jei kam trūksta mėsos, žemės, debesų - lai valgo. Kaip buvo pastebėta - kiekvienas susiranda savo dietą. Reikia tik pasibandyti iš galybės pateiktų pasiūlymų  :valgo:
« Paskutinis taisymas: 2015 Spa 16, 20:43:59 pm nuo Rolis »
įtempk presą

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #389 įjungtas: 2015 Spa 16, 21:26:25 pm »
Aleksandrui Šlemenko vegetarizmas neišėjau į naudą, tik į KO... Bet jei tamstai tik geriau, tai valio  :alus: man be mėsos lomkės būna...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: kaip numesti svori
« Atsakyti #389 įjungtas: 2015 Spa 16, 21:26:25 pm »