Sportas > Bendra sporto tema

Plaukimas

(1/1)

crapas:
Sveiki,

labai mėgstu plaukioti, bet patraukė mane ir kovos menai. Sakykite, kas patyrę labiau  - ar šitas dvi veiklas galima derinti? Tarkim jei kas antrą dieną, ar neišsekins per daug ?

EzysGazuotas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba PrisijungtiSveiki,

labai mėgstu plaukioti, bet patraukė mane ir kovos menai. Sakykite, kas patyrę labiau  - ar šitas dvi veiklas galima derinti? Tarkim jei kas antrą dieną, ar neišsekins per daug ?

--- Baigti citatą ---
Mėgsti plaukioti, tai čia šiaip baseine plaukioji, ar lankai būrelį, ruošiesi varžyboms ir pan? Ir kokie kovos menai? Yra ramesni, yra iš kurių vos išeisi...

nekarolis957:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba PrisijungtiSveiki,

labai mėgstu plaukioti, bet patraukė mane ir kovos menai. Sakykite, kas patyrę labiau  - ar šitas dvi veiklas galima derinti? Tarkim jei kas antrą dieną, ar neišsekins per daug ?

--- Baigti citatą ---

Jeigu plaukioji paprastai, nedalyvauji varžybose, tai plaukimas tik į gerą tiek raumenims atsipalaiduoti tiek sąnariams, tad manyčiau šias abi sporto šakas tikrai galima suderinti. Nes pavyzdžiui žmonės po traumų eina į baseinu rebelitacijos, tai čia po geros kovos menų treniruotės taip pat būtų nebloga rebelitacija :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją