AutoriusTema: Kovos menas tinkantis savigynai  (Skaityti 2715 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Lušis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2017
  • Žinutės: 5
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Kovos menas tinkantis savigynai
« įjungtas: 2017 Rgs 10, 20:31:16 pm »
Sveiki,
man 22 -erių, esu gan smulkaus sudėjimo 68-70 kg 177cm ūgio. Po vieno įvykio kai prie manęs prisikabino gatvėj vienas gatvinis nors ir gerai baigėsi - apsigyniau. Supratau, kad reikia pradėti užsiiminėti kovos menais, kad įgaučiau daugiau pasitikėjimo, geresnę formą, nes nevisad taip gali pasisekti, kad užpuolikas bus nei kiek fiziškai nepasiruošęs. 1 metus lankiau kyokushin karate kai buvau jaunesnis ir mąstau vėl pradėti tačiau daugelis draugų kurie tikrai atletiški savo, kad neprasidėčiau su karate ar kitais azijiečių kovos menais, nes gatvėje iš jų mažai naudos ir pagrindinis jų pretekstas tai, kad nesmūgiuoja į galvą ir, kad geriau boksas.. pačios treniruotės tikrai man patiko nors ir nedaug lankiau norėjau paklausti ar yra koksai karate stilius kuris tikrai tinka savigynai arba kyokushin karate mokyklos kur treneriai kars nuo karto pamoko kaip dengti galvą (kai lankiau buvau mažas ir kiek pamenu pats stilius buvo labai sportinis nors tie kurie juodi diržai atrodė tikrai kieti xD). Žinau, kad nėra geriausio stiliaus arba kovos meno tiesiog norėtusi, kad būti kažkoks rezultatas kai įdėti kokius 3 metus darbo. Norėjau paklausti koks kovos menas tinka savigynai ir kartu sustiprėti kūnui

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #1 įjungtas: 2017 Rgs 10, 21:40:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki,
man 22 -erių, esu gan smulkaus sudėjimo 68-70 kg 177cm ūgio. Po vieno įvykio kai prie manęs prisikabino gatvėj vienas gatvinis nors ir gerai baigėsi - apsigyniau. Supratau, kad reikia pradėti užsiiminėti kovos menais, kad įgaučiau daugiau pasitikėjimo, geresnę formą, nes nevisad taip gali pasisekti, kad užpuolikas bus nei kiek fiziškai nepasiruošęs. 1 metus lankiau kyokushin karate kai buvau jaunesnis ir mąstau vėl pradėti tačiau daugelis draugų kurie tikrai atletiški savo, kad neprasidėčiau su karate ar kitais azijiečių kovos menais, nes gatvėje iš jų mažai naudos ir pagrindinis jų pretekstas tai, kad nesmūgiuoja į galvą ir, kad geriau boksas.. pačios treniruotės tikrai man patiko nors ir nedaug lankiau norėjau paklausti ar yra koksai karate stilius kuris tikrai tinka savigynai arba kyokushin karate mokyklos kur treneriai kars nuo karto pamoko kaip dengti galvą (kai lankiau buvau mažas ir kiek pamenu pats stilius buvo labai sportinis nors tie kurie juodi diržai atrodė tikrai kieti xD). Žinau, kad nėra geriausio stiliaus arba kovos meno tiesiog norėtusi, kad būti kažkoks rezultatas kai įdėti kokius 3 metus darbo. Norėjau paklausti koks kovos menas tinka savigynai ir kartu sustiprėti kūnui
Savigynai tiks bet koks stilius, jei jame yra kovojama!
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #2 įjungtas: 2017 Rgs 11, 08:13:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki,
man 22 -erių, esu gan smulkaus sudėjimo 68-70 kg 177cm ūgio. Po vieno įvykio kai prie manęs prisikabino gatvėj vienas gatvinis nors ir gerai baigėsi - apsigyniau. Supratau, kad reikia pradėti užsiiminėti kovos menais, kad įgaučiau daugiau pasitikėjimo, geresnę formą, nes nevisad taip gali pasisekti, kad užpuolikas bus nei kiek fiziškai nepasiruošęs. 1 metus lankiau kyokushin karate kai buvau jaunesnis ir mąstau vėl pradėti tačiau daugelis draugų kurie tikrai atletiški savo, kad neprasidėčiau su karate ar kitais azijiečių kovos menais, nes gatvėje iš jų mažai naudos ir pagrindinis jų pretekstas tai, kad nesmūgiuoja į galvą ir, kad geriau boksas.. pačios treniruotės tikrai man patiko nors ir nedaug lankiau norėjau paklausti ar yra koksai karate stilius kuris tikrai tinka savigynai arba kyokushin karate mokyklos kur treneriai kars nuo karto pamoko kaip dengti galvą (kai lankiau buvau mažas ir kiek pamenu pats stilius buvo labai sportinis nors tie kurie juodi diržai atrodė tikrai kieti xD). Žinau, kad nėra geriausio stiliaus arba kovos meno tiesiog norėtusi, kad būti kažkoks rezultatas kai įdėti kokius 3 metus darbo. Norėjau paklausti koks kovos menas tinka savigynai ir kartu sustiprėti kūnui
A tai koks kikboksas ar Muau Thai nepatinka?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Lušis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2017
  • Žinutės: 5
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #3 įjungtas: 2017 Rgs 11, 10:02:44 am »
Niekad nebandžiau nei thai bokso ar kikbokso, bet kaip supratau šitie koviniai sportai yra efektyvesni.. ?

Atsijungęs Algirdas Šadys

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2017
  • Žinutės: 7
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #4 įjungtas: 2017 Rgs 11, 10:27:20 am »
Lušis, tavo draugai nusišneka. Tailando boksas gi azijatų kultūrinis paveldas- tikrai išmokys, kaip malkų pakraut. Aišku, turi būt tada treniruočių tikslas ne varžybos, o savigyna, jei laiko nori skirt tik 3 metus. Pas mane į savigyną paaugliai ateina 4 metams dažniausiai, tai, jei fanatikai, per metus ar du jau moka +- pakovot. Bet reik tada ir mėlynių susirinkt, ir sparingų, ir į varžybas nueit.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #4 įjungtas: 2017 Rgs 11, 10:27:20 am »

Atsijungęs Lušis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2017
  • Žinutės: 5
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #5 įjungtas: 2017 Rgs 11, 10:55:24 am »
Pats galiu gan daug laiko skirti kadangi studentas, o po studijų tai nežinau jei viskas susidėlios tikrai nenorėčiau mesti. :D Tad tas trys metai kaip pavyzdys. Pabandysiu susirasti koki nors pigesni kikbokso/muay thai gym'ą (vis gi studentas) patiks - pasiliksiu, o jei ne ieškosiu kyokushin mokyklų pačiam pats karate labai patikdavo :lauzo: nors kata reikšmės nesupratau ir kai kurie veiksmai atrodė tam, kad nuvarginti :D

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #6 įjungtas: 2017 Rgs 11, 11:57:08 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pats galiu gan daug laiko skirti kadangi studentas, o po studijų tai nežinau jei viskas susidėlios tikrai nenorėčiau mesti. :D Tad tas trys metai kaip pavyzdys. Pabandysiu susirasti koki nors pigesni kikbokso/muay thai gym'ą (vis gi studentas) patiks - pasiliksiu, o jei ne ieškosiu kyokushin mokyklų pačiam pats karate labai patikdavo :lauzo: nors kata reikšmės nesupratau ir kai kurie veiksmai atrodė tam, kad nuvarginti :D
O kodėl su pačiu Algirdu nenori padraugauti? Žmogus žino, ką daro, patikrinta ir išbandyta :)
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Lušis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2017
  • Žinutės: 5
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #7 įjungtas: 2017 Rgs 11, 15:46:11 pm »
Šiaip mane sudomino! tačiau nežinau kur kreiptis reik į PM parašyti :D

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #8 įjungtas: 2017 Rgs 11, 15:50:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Šiaip mane sudomino! tačiau nežinau kur kreiptis reik į PM parašyti :D
Čia jo tikras vardas ir pavardė. Susivesk feisbuke ir susisieksi.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Lušis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2017
  • Žinutės: 5
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #9 įjungtas: 2017 Rgs 12, 10:10:52 am »
Buvau patiko tačiau iš Naujosios Vilnios toli važiuoti  ir autobusu gan daug laiko tad nežinau kaip čia gausis :nezino:   

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovos menas tinkantis savigynai
« Atsakyti #9 įjungtas: 2017 Rgs 12, 10:10:52 am »