Balsavimas

Koks stilius laimetų, jei vyktų varžybos?

Hapkido
0 (0%)
Klasikinis boksas
0 (0%)
Usu
0 (0%)
Kickboksas
0 (0%)
Muay thay
0 (0%)
MMA
2 (25%)
Krav maga
0 (0%)
Aikido
0 (0%)
Jeet kune do
2 (25%)
Wing chun
1 (12.5%)
Goju ryu ( okinavos karate mokykla)
0 (0%)
Judo
0 (0%)
Graikų, Romėnų imtynės
0 (0%)
Sambo
1 (12.5%)
Teakwondo
0 (0%)
Kaimietisku kabliu ir skranojancios nupususios karves stilius
2 (25%)

Iš viso balsavusių narių: 5

Balsavimas uždarytas: 2018 Vas 05, 12:37:02 pm

AutoriusTema: Kovos menai  (Skaityti 30073 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Kovos menai
« Atsakyti #30 įjungtas: 2016 Lap 07, 10:58:24 am »
Tai tipo tradicinis karate yra labai afigienai , ar kaip cia suprast ?


Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #31 įjungtas: 2016 Lap 07, 11:41:37 am »
Nei cia afigienas, nei ka. Tiesiog paaiskimau kas tas yra. O tu paziurek mano duotus video ir susidaryk savo nuomone :alus:
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #32 įjungtas: 2016 Lap 07, 11:43:06 am »
Nei cia afigienas, nei ka. Tiesiog paaiskimau kas tas yra. O tu paziurek mano duotus video ir susidaryk savo nuomone :alus:
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #33 įjungtas: 2016 Lap 07, 14:41:46 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nei cia afigienas, nei ka. Tiesiog paaiskimau kas tas yra. O tu paziurek mano duotus video ir susidaryk savo nuomone :alus:

to Gokas. Gerai, kad parasei dirzu laikymo programas. Daug dirzu esu islaikes, bet meistro nelaikiau, net nesiruosiau. Pakviesk savo Tradicinio Karate treneri ir geriausius mokinius pakovoti su Kickboksininkais, pamatysi graudu karatistu pralaimejimo vaizda. Jei zinotum, kiek karatistu ateina pas Kickboksininkus ir Boksininkus i sporto sales, kur labai nusivilia tuo ka mokesi daugeli metu. Pasistudijuok tavo parasytas dirzu laikymo programas. Iki juodo dirzo imtinai, karatistu nemoko smogiant Kizami zuki nueinant liemeniu ir galva nuo galimos kontratakos linijos, nemoko palisti po priesininko smogiancia ranka, ka bokse sugeba padaryti pirmus metus besitreniruojantys sportininkai. Kartoju, G. Funakoshi i Japonija atveze kita Karate, nei jis buvo JKA ikurimo metu. Ar zinai, kad ilgos, zemos stovesenos, buvo sugalvotos Karate technikos demonstravimui gerinti. Is paskutiniu eiliu, ziurovai prastai mate trumpas, greitas technikas aukstose stovesenose. Ilgoje ir zemoje stovesenoje gali sauti i prieki ir atgal, bet judeti aplink priesininka i visas puses imanoma tik naturalioje stovesenoje, kaip pedos yra peciu plotyje (kaip Bokese). Net logiskai mastant, jau galima suprasti, kad naturali stovesena uztikrina didziausiais galimybes manevruose, kas yra labai svarbu kontaktineje kovoje.
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 07, 14:47:43 pm nuo linktiesos »
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kovos menai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2016 Lap 08, 14:11:20 pm »
To linktiesos-Nustok malt šūdą ir pradėk rašyt iš esmės. Aš Tau kartoju- mano salės durys Tau visada atviros. esu shotokanistas. Turėsi progą- būtinai užsuk. Ir bokso pirštines pasiimk. Kapą. Šalmą. Aš tau tikrai parodysiu, kaip veikia shotokanas. Patikėk. Ir nustok pūstis, nes realiai tik knygučių info pateiki...Nelabai turi daugiau ką. Ir čia užduodu tą patį klausimą- kur ten buvom tame pačiame seminare pas K.Funakoshi? nes turiu įtarimą- kad rūroj buvęs, šū..ą matęs.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovos menai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2016 Lap 08, 14:11:20 pm »

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #35 įjungtas: 2016 Lap 08, 15:34:19 pm »
O kaip smugi tais kg apskaiciuot? Niutonais paprasta, o kg? Cia tipo i svarstykles trenkt ar kaip?
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #36 įjungtas: 2016 Lap 08, 15:37:07 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
To linktiesos-Nustok malt šūdą ir pradėk rašyt iš esmės. Aš Tau kartoju- mano salės durys Tau visada atviros. esu shotokanistas. Turėsi progą- būtinai užsuk. Ir bokso pirštines pasiimk. Kapą. Šalmą. Aš tau tikrai parodysiu, kaip veikia shotokanas. Patikėk. Ir nustok pūstis, nes realiai tik knygučių info pateiki...Nelabai turi daugiau ką. Ir čia užduodu tą patį klausimą- kur ten buvom tame pačiame seminare pas K.Funakoshi? nes turiu įtarimą- kad rūroj buvęs, šū..ą matęs.

to Dainiux. Tikrai nesipuciu, tame nera prasmes, bet mano parasytos smugio "matematikos" tu nepaneigi. Ne as ja sukuriau, ji visame pasaulyje vienoda, nes ja salygoja zmogaus kuno galimybes. Shotokane tu man ne kazin ka gali irodtyi, nes, jeigu esi 1 Dan, musu kvalifikacija panasi. Dan neturiu, bet esu salia. Tu geriau irodyk sau. Nueik i Bokso arba Kickboksingo sale, sportininkai su tavim padirbs pagal pageidavima ir su pirstinem ir be ju. Kovok tik Shotokan technika ir veliausiai antrame raunde, busi patiestas ringe, kas yra aksioma. Taip pat gali isbandyti Shotkan Kyokushin karte saleje. Pakovok su Kyokushin karatistais naudodamas tik Shotokan technika. Manau ir pats numanai kuo ir kaip greitai baigsis kova. Beje, su Kenneth Funakoshi, tame seminare, esu nusifotografaves ir bendroje kaseteje (ja buvo galima isigyti), puikiai matausi. Shotokan karatistai lenda i vidutine ir artima distancija pakeltais smakrais, nuleistom rankom, net nemokedami galva bei liemeniu nueiti nuo atakos ar kontratakos linijos. To Shotokan niekas nemoko, to nemoka atlikti ir labai aukstu Dan turetojai. K. Funakoshi parode pora techniku, palisdamas kontratakoje po priesininko ranka. Boksininko akim ziurint, tas jo palindimas atrode primityviai. Shotokan stovesenos zemos. Paliesk ranka kojas, raumenys tokiose stovesenose bus itemti, vadinasi judejimas nebus greitas, tai pat manevrai bus leti ir kuklus. Tos stovesenos siaip taip tinka judeti i prieki ir atgal, bet kol tu zemoje stovesenoje, zingsniu i prieki, musi Kizami zuki i prieki, boksininkas spes tave kontratakuoti kaip minimum vienu stipriu smugiu i galva, tuo metu savo galva nueidamas nuo tavo Kizami zuki trajektorijos.
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 08, 16:04:03 pm nuo linktiesos »
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #37 įjungtas: 2016 Lap 08, 15:55:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kaip smugi tais kg apskaiciuot? Niutonais paprasta, o kg? Cia tipo i svarstykles trenkt ar kaip?

 to Gokas. Karate ir Bokso smugio jegos buvo daug kartu skaiciuojamos ivairiu eksperimentatoriu, ivairiais prietaisiasi, ta gali ir youtube paziureti. Kaip nekeista, vis nustato, kad Wushu smugiai yra silpniausi.
Atsistok pries veidrodi i Zenkutsu dachi, atlik Gyaku zuki smugi pagal Karate taisykles, neatplesdamas nuo zemes kulno, neismesdamas peties, prasukdamas liemeni tik per vertikalia kuno asi. Kumsti palik smugio pabaigoje, negrazink atgal. Budamas tokioje padetyje, atplesk kulna nuo zemes, pilnai prasuk dubeni ir liemeni, ismesk peti ir pilnai perkelk kuno svori ant smugiuojanciai rankai priesingos kojos, neatplesdamas smugiuojancios rankos kojos nuo zemes, tik prasuk ja. Tu ir pats pamatysi, kiek daug pailgejo tavo smugis, pajusi kita jo jega. Tuos du variantus, pamegink atlikti ant maiso. Pajusi dideli skirtuma tarp abieju variantu. O jeigu tau smugiuojant ranka, pavyks tinkamai atsispirti smugiuojancios rankos puses kojos peda nuo grindu, atplesiant kulna, pilnai ir staigiai prasukti i smugio puse dubeni, liemeni, ideti peties jega, tu suprasi, kad neuzbintaves riesu kaip boksininkas, gali juos sulauzyti.
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 08, 15:58:19 pm nuo linktiesos »
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kovos menai
« Atsakyti #38 įjungtas: 2016 Lap 08, 16:26:34 pm »
tai tik bendra matematika. Kaip galima Žmogaus galimybes paskaičiuoti matematiškai, kas apskritai tėra perkeltiniai dalykai- ne metrai, sekundės, atstumas- nesuprasiu. Aprašyt galima viską. kas kita- realybė. Dirbau su boksininkais, patikėk. Nebijau nei vieno ir nebijosiu. Sakau tą atvirai.  Su kikboksininkais- irgi. Kyokushin- esu pats ragavęs. Ir pasikartosiu- kodėl Tu galvoji, kad aš kovosiu pagal shotokan taisykles, BET NE PAGAL SHOTOKAN TECHNIKĄ? Įkerti kur visą laiką suku, ar ne? taisyklės- viena. Kaip ir bokse. Jos- šūdinos. Visa kita- labai plati technika- keliai, alkūnes ir pan. Kodėl aš jų negaliu naudoti, jei jas atidirbinėju? Ir kata jos yra. Kame bėdos? Kas man draudžia prieš boksininką naudoti kitus smūgius, o ne Tavo įsikąstą gyaku- kizami? Yra daug technikų. Ir aš jas naudosiu. Kas draudžia??? Juk tai- ne kova pagal shotokan taisykles. Ir jose dar dalyvausiu. Patinka. Bet tik ten aš dirbu VARŽYBINį shotokaną. kažkaip aplink bandai kažką įrodyt, ko pats nekerti, įtariu. Ir nereikia man Tavo foto, Tu parašyk, kur buvo tas seminaras tais metais. 
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kovos menai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2016 Lap 19, 20:46:52 pm »
Aš tai skaitau, kad boksas net už šachmatus geriau (rimtai).

Bet va kodėl tie minėtieji kikboksininkai ir mutaicai atėję pas Smauglį kaip taisyklė gauna pizdy nuo šotokanistų (pvz. Tomo, Ducho...)? Gaudavo ir tuomet, kai "Vendettoje" sparingai vykdavo. Gal ne tiek stilius, kiek pats žmogus (ir jo patirtis) įtakoja, kas yra kas?

P.S. Dar toks pastebėjimas kad Lietuvoje nelabai aukštas lygis kai kurių sporto šakų. :)
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 19, 21:08:41 pm nuo Saxum »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovos menai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2016 Lap 19, 20:46:52 pm »

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #40 įjungtas: 2016 Lap 21, 17:40:02 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai skaitau, kad boksas net už šachmatus geriau (rimtai).

Bet va kodėl tie minėtieji kikboksininkai ir mutaicai atėję pas Smauglį kaip taisyklė gauna pizdy nuo šotokanistų (pvz. Tomo, Ducho...)? Gaudavo ir tuomet, kai "Vendettoje" sparingai vykdavo. Gal ne tiek stilius, kiek pats žmogus (ir jo patirtis) įtakoja, kas yra kas?

P.S. Dar toks pastebėjimas kad Lietuvoje nelabai aukštas lygis kai kurių sporto šakų. :)

to Saxum. Smauglio Romas ir Tomas yra tikrai geri Shotokan kovotojai. Nezinau, kas is rimtesniu Kickboksininku sugeba pralaimeti Shotokan, kokia technika jis bebutu praturtintas. Dauguma Shotokan karatistu nesugeba apsiginti pries boksininku Jab smugi. Karatistams patarciau nueiti i rimtesnius Bokso, Kickboksingo arba Muy thai klubus, patikrinti savo kovines galimybes. Beje, dar neteko matyti nei vieno karatisto, kuris rimtesneje kovoje laimetu pries boksininka, nekalbant apie kikboksininkus. Koks Shotokan karatistas sugeba nuejes liemeniu nuo rankos atkakos, kontratakuoti Uppecut smugiu i kepenis? Shotokan smugiai ir blokai atkiekami tiesiu liemeniu, pakelus smakra, nenuslenkant uz kuno vetikalios linijos. Tokia technika Shotokane mokomasi metu metais. Retas Shotokan karatistas kovoje sugeba musti soninius smugius ir smugius is apacios (mawashi zuki ir ura zuki). Tokie smugiai Shotokane yra, bet jie atliekami tik Kata. Apskritai, karatistai beveik neturi igudziu kovoti rankomis vidutineje ir artimoje distancijoje. Tik Kyokushin karatistai, mokydamiesi is boksininku, pramoksta kovoti rankomis. Karatistai gali gerai kovoti tik kai is tikruju kas nors ju nemusa. Visgi nenurasau Karate, jame daug privalumu, jo ir pats mokiausi.
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 22, 11:54:11 am nuo linktiesos »
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #41 įjungtas: 2016 Lap 21, 21:38:13 pm »
Propoganda varai ir tiek. tiek galio pasakyt. per dual kisi visiems ta kvaila boksa, ir negerbi kitu kovos menu gal eik pats su jais pakovok, tada ir pamatysi.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
to Saxum. Smauglio Romas ir Tomas yra tikrai geri Shotokan kovotojai. Nezinau, kas is Kickboksininku sugeba pralaimeti Shotokan, kokia technika jis bebutu praturtintas, bet tegul Romas ir Tomas nueina pakovoti, pvz, i klubus "Viksoras" arba pas "Kuvalda". Beje, dar neteko matyti nei vieno karatisto, kuris rimtesneje kovoje laimetu pries boksininka, nekalbant apie kikboksininkus. Koks Shotokan karatistas sugeba nuejes liemeniu nuo rankos atkakos, kontratakuoti uppecut smugiu i kepenis? Karatistai beveik neturi igudziu kovoti rankomis vidutineje ir artimoje distancijoje. Tik Kyokushin karatistai, mokydamiesi is boksininku, pramoksta kovoti rankomis. Karatistai gali gerai kovoti tik kai is tikruju kas nors nemusa. Visgi nenurasau Karate, jame daug privalumu, jo ir pats mokiausi.
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #42 įjungtas: 2016 Lap 22, 10:41:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Propoganda varai ir tiek. tiek galio pasakyt. per dual kisi visiems ta kvaila boksa, ir negerbi kitu kovos menu gal eik pats su jais pakovok, tada ir pamatysi.

to Gokas. Jokios propagandos nevarau, tik argumentuotai isdestau savo pozicija. Kalbedamas apie Boksa, kalbu apie Boksa, Kickboksinga ir Muy thai. Kodel manai, kad negerbiu kitu kovos menu? Gerbiu, gerbiu ir Shotokan. Kartoju, Romas ir Tomas yra labai geri Shotokan kovotojai. Tomas netgi sekmingai dalyvavo MMA varzybose, jis pas Smaugli treniravosi MMA. Zinau, kad kovoje laimi ne stilius, o meistras, bet yra aiskus, bendri dalykai. Paemus bendrai, pries Kickboksinga ar Muy thai, Shotokan, Wado ryu, Shito ryu ir Goju ryu, neturi rimtu galimybiu laimeti. Tik geresnis Kyokushin karatistas, pasimokes bokso, gali drasiai iseiti i ringa. Nekelk pavyzdziu L. Machida, nes pries eidamas i MMA ringa, jis rimtai mokesi bokso ir imtyniu.
« Paskutinis taisymas: 2016 Lap 23, 12:26:39 pm nuo linktiesos »
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovos menai
« Atsakyti #43 įjungtas: 2016 Grd 07, 16:59:10 pm »
naujas balsavimas
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kovos menai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2016 Grd 07, 19:46:26 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
naujas balsavimas
toks jaunas, o jau zole rukai... Sugalvok dar tokia nesamone...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovos menai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2016 Grd 07, 19:46:26 pm »