AutoriusTema: Kovų menų treniruotės Kaune  (Skaityti 2079 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Karlas

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Kovų menų treniruotės Kaune
« įjungtas: 2016 Spa 28, 02:43:53 am »
Sveiki, forumiečiai.
Prašau parekomenduokit klubus Kaune ir pasidalinkit žiniom, kur tikrai neiti. Nėra labai svarbu kokio kovos meno, kadangi man visi stiliai patinka, paskui atsirinkčiau. Prioritetas yra trenerių patirtis ir dėmesys mokiniams. Labai būsiu dėkingas už pagalbą  :-)

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #1 įjungtas: 2016 Lap 10, 12:31:17 pm »
Patikrink klubų Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti. Jei nerasi čia, teks konkrečiau parašyt, ko nori iš gyvenimo.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Karlas

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #2 įjungtas: 2016 Lap 12, 02:30:53 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Patikrink klubų Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti. Jei nerasi čia, teks konkrečiau parašyt, ko nori iš gyvenimo.
Sveikas. Platųjį klubų katalogą žiūrėjęs ne kartą, bet žiūrėdamas į klubų katalogą tai ir gali matyt tik klubų katalogą  :nezino: . Šiaip suprantu, kad nėra blogų klubų ir panašiai, bet vistiek, praktikuojamas kovos menas nors svarbu, bet visko nepasako. Rūpi ir pakankamai dėmesingas, įsijautęs savo mene treneris. Vieną klubą jau esu patikrinęs, eisiu pažiūrėt ir kitų, kaip ten viskas vyksta. Bet, be abejo, būtų dar paprasčiau, jeigu kas parekomenduotų, kur tikrai verta eit. Kartais išgirst yra ne ką mažiau gerai ar net geriau negu pamatyt, nes kalba patyrę.

Atsijungęs arthur888

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2016
  • Žinutės: 4
  • Vieta: Lietuva
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • KovuMenai.lt - Kovos menų el. parduotuvė
  • Skype: techgin.com
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #3 įjungtas: 2016 Lap 12, 20:22:26 pm »
Kartą man Gintaras Švenčionis davė labai gerą patarimą, sakydamas:

- Visiškai nesvarbu ką lankai, svarbiausia pas ką. O tikrų meistrų, atsidavusių savo darbui, Lietuvoje - vienetai.

Vietoje tavės eičiau pas tuos meistrus/trenerius/instruktorius kurie ne tik kažkada užėmė prizines vietas, bet ir aktyviai praktikuojasi ne tik už Lietuvos, bet ir už Europos ribų, o tokių LT gaila, bet vienetai.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti - Kovos menų prekių parduotuvė

Atsijungęs Danny

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 140
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano BJJ
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #4 įjungtas: 2016 Lap 14, 14:37:29 pm »
Jo jo, tikrų meistrų Lietuvoje (ir pasaulyje)mažai. Na jų ir negali būti daug, nes meistrystei reikia laiko ir pasišventimo. Užtat visada bus žmonių, kurie lakstys ieškodami patarimų, stebuklingų sistemų ir super meistrų. Aš tik noriu tokiems palinkėti sekmės ir priminti, kad ieškant bėga laikas, kurį galima praleisti treniruotėse. Gal ir ne pas patį geriausią meistrą, bet ir ne ant sofkutės su kompu ar teliku. :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #4 įjungtas: 2016 Lap 14, 14:37:29 pm »

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #5 įjungtas: 2016 Lap 18, 11:57:59 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kartą man Gintaras Švenčionis davė labai gerą patarimą, sakydamas:

- Visiškai nesvarbu ką lankai, svarbiausia pas ką. O tikrų meistrų, atsidavusių savo darbui, Lietuvoje - vienetai.

Vietoje tavės eičiau pas tuos meistrus/trenerius/instruktorius kurie ne tik kažkada užėmė prizines vietas, bet ir aktyviai praktikuojasi ne tik už Lietuvos, bet ir už Europos ribų, o tokių LT gaila, bet vienetai.
Nueik pas Dainių Libnicką į treniruotes. Prie Mojo jis sportuoja. Jei nepatiks - sportas ne tavo ;)
įtempk presą

Atsijungęs Karlas

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #6 įjungtas: 2016 Lap 23, 00:32:05 am »
Ačiū kiekvienam už patarimus. Visi esat teisūs, neturiu ką ir pridurti. Pasitikrinsiu savo probleminę nugarą ir pasikonsultuosiu kiek mano fizinės galimybės siekia, jeigu viskas bus gerai, galėsiu tęst paieškas.

Atsijungęs Danny

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 140
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano BJJ
Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #7 įjungtas: 2016 Grd 07, 11:57:06 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ačiū kiekvienam už patarimus. Visi esat teisūs, neturiu ką ir pridurti. Pasitikrinsiu savo probleminę nugarą ir pasikonsultuosiu kiek mano fizinės galimybės siekia, jeigu viskas bus gerai, galėsiu tęst paieškas.

:D jo va čia tai tikrai nuoširdu! Ne "eisiu sportuoti", o "tęsiu paieškas"! Sėkmės, nepasenk ieškodamas!

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kovų menų treniruotės Kaune
« Atsakyti #7 įjungtas: 2016 Grd 07, 11:57:06 am »