AutoriusTema: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(  (Skaityti 2181 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Dėnčik

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2015
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« įjungtas: 2015 Rgs 08, 16:39:06 pm »
Sveiki,
Nesenai pradėjau lankyti muay thai, šiuo metu reikia pradėti ieškoti pirštinių, kojų apsaugų, kapos, bintų etc... Noriu jūsų paklausti:
1)Ar galima muay thai tūrėti tokias apsaugas ar btinos odinės tos mandros? Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
2)Paruotuvėse yra labai daug bintų pasirinkimų- 4m, 2.50, 2.70... kokius pasirinkti ? Man jau 17, ar reiktų ilgesnių bintų ? nes ranka gan didelė, bet ir tie 2.50m atrodo labai ilgi  :D
2.1) Ar geriau nusipirkti PoPirštines  vietoje bintų ?
3) Ar šios pirštinės tokiam naujokui kaip aš tiks ? Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
4)Dėl čiurnos apsauginio įtvaro- girdėjau, jog jie apsaugo ne ien nuo sužalojimų bet ir apsaugo nuo tokių pasėkmių kaip artritas?? Ar reiktų tokius pirkti ?

Esu tam tikrame biudžete, nenoriu perdaug išlaidauti.. išeina apie 75€+... Gal turit kas geresnių pasiūlimų ?

Taigi dar vienas dalykas, esu kūdas, noriu priaugti svorio, ūgis 188, svoris 60kg. Juokinga... Valgau normaliai, vištiena, kiaušiniai, ryžiai, pieno produktai, košės, tirštos sriubos. Muay Thai noriu ne vien dėl kovos meno, bet ir kūno pokyčių. Ką galvojate apie papildųs ? (gainerius, Amino rūgštis?)

Koėl viso šito neklausiu pas treneri ? Nežinau, noriu daugiau nuomonių, Juolab, nelabai yra kada su juo pakalbėti, arvažiuoju, treniruojuos, išvažiuoju, viskas ant bėgimo dabar vyksta ;)

Atsijungęs Dėnčik

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2015
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #1 įjungtas: 2015 Rgs 08, 16:41:12 pm »
P.S. Ar verta pirkti amino rūgštis, tam kad atstatyti raumenį po treniruotės ? nes kartais jaučiuos lyg po metalo laužo presu palindes...

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #2 įjungtas: 2015 Rgs 08, 17:11:55 pm »
1) gali turėti ir tokias
2) ilgesni geriau. 4m ar pan. Tvirčiau apvyniosi, sutvirtinsi riešą ir t.t.
3) Pirštinės tinka, bet manau reikėtų bent 14oz, nors čia kiekvienam savo. Apskritai tai būna parduotuvėse pradedančiųjų rinkiniai, todėl manau pradžiai tox bus tinkamas. Pasižvalgyk tame pačiame Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl viso kitko, tai manau pradžioj nėra tikslo gerti

Atsijungęs Dėnčik

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2015
  • Žinutės: 3
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #3 įjungtas: 2015 Rgs 08, 17:57:40 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
1) gali turėti ir tokias
2) ilgesni geriau. 4m ar pan. Tvirčiau apvyniosi, sutvirtinsi riešą ir t.t.
3) Pirštinės tinka, bet manau reikėtų bent 14oz, nors čia kiekvienam savo. Apskritai tai būna parduotuvėse pradedančiųjų rinkiniai, todėl manau pradžiai tox bus tinkamas. Pasižvalgyk tame pačiame Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl viso kitko, tai manau pradžioj nėra tikslo gerti

Ačiū ;) Ištikrūjų dabar bent kažkiek to suvokimo turiu! O dėl papildų, tai sportuoju su svoriais jau 2+ mėnesių,esu kūdas ir per tuos 2 mėnesius nieko nepasikeitė, galima sakyti dėl jėgos treniravausi ;D Na dar luktelsiu, bandysiu mitybą keisti! Ačiū dar kartą ;)

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #4 įjungtas: 2015 Rgs 09, 08:42:43 am »
Tai taip, bintai tik atrodo, kad ilgi, o kai pradedi teipuoti, ypač jei aplink visus pirštus, tai to ilgio ir nebus per daug.
O dėl svorio, tavo metų irgi ryjau milžiniškomis porcijomis, bandžiau proteiną dar papildomai vartoti, bet svoris buvo kaip įkaltas, iš dalies, kad buvau ir  :shit: fabrikėlis...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #4 įjungtas: 2015 Rgs 09, 08:42:43 am »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #5 įjungtas: 2015 Rgs 15, 14:46:45 pm »
Jo. Masė ir kovos menai- sunkiai suderinami :) 18m.svėriau apie 80kg. ( iki 80). Po to,  buvau prisiauginę iki...116kg. Normalei...tačiau tai ir buvo masės auginimo procesas. Jėga. Masė. Apie jokią ištvermę, greičius ir pan.net nebuvo kalbos. 2 pagrindiniai dalykai , kurie tada rūpėjo- kaip pavalgyt ir kaip tingiu eit, gal geriau važiuosiu :) Supratau po 3-4 metų, kad tai- nu ne man. Man- judesio kultūra reikalinga. Grižau į kovos menus. Sveriu 92-95kg. išdirbau viską, dar keletą žadu nusimesti , bet jaučiuosi puikiai. Grįžti prie masės- nebenoriu :)
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Muay Thai, klausimai kūrie mane glumina :(
« Atsakyti #5 įjungtas: 2015 Rgs 15, 14:46:45 pm »