AutoriusTema: Del karo policijos  (Skaityti 2457 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs arcius arcius

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2014
  • Žinutės: 4
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Del karo policijos
« įjungtas: 2015 Rgp 16, 18:50:06 pm »
Sveiki esu PKT karys, ir mane domina tarnyba KP - Kaune arba Vilniuje. Mane domina placiau suzinoti apie atranka ,is ko ji daugmas susideda, koki kriterijai? praejus atarnka koki mokslai buna? Ir daugiau apie ju tarnyba. Ir gal kasnors zino kad bus artimiausia atranka i KP?
« Paskutinis taisymas: 2015 Rgp 16, 21:50:30 pm nuo arcius arcius »

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Del karo policijos
« Atsakyti #1 įjungtas: 2015 Rgp 17, 14:01:33 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki esu PKT karys, ir mane domina tarnyba KP - Kaune arba Vilniuje. Mane domina placiau suzinoti apie atranka ,is ko ji daugmas susideda, koki kriterijai? praejus atarnka koki mokslai buna? Ir daugiau apie ju tarnyba. Ir gal kasnors zino kad bus artimiausia atranka i KP?
Man rodos į Kauną / Vilnių pavėlavai:
Citata
Lietuvos kariuomenės Karo policija organizuoja atranką karo policininko (j. eil. -  vyr. eil.) pareigybėms užimti Karo policijos Vilniaus ir Kauno, Šiaulių, Klaipėdos įgulose. 
Vilniaus įguloje vyksiančioje atrankoje, ne vėliau kaip iki 2015 m. rugpjūčio 14 d. įskaitytinai (Atranka vyks š. m. rugpjūčio 18 d. 10:00 val.);

Kauno įguloje vyksiančioje atrankoje, ne vėliau kaip iki 2015 m. rugpjūčio 14 d. įskaitytinai (Atranka vyks š. m. rugpjūčio 19 d. 10:00 val.);

Šiaulių įguloje vyksiančioje atrankoje, ne vėliau kaip iki 2015 m. rugpjūčio 21 d. įskaitytinai (Atranka vyks š. m. rugpjūčio 26 d. 10:00 val.);

Klaipėdos įguloje vyksiančioje atrankoje, ne vėliau kaip iki 2015 m. rugpjūčio 21 d. įskaitytinai (Atranka vyks š. m. rugpjūčio 26 d. 10:00 val.).

 
Registruotis telefonu (8 5)  210 3821, 868067421 arba KATT 24 221
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs arcius arcius

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2014
  • Žinutės: 4
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Del karo policijos
« Atsakyti #2 įjungtas: 2015 Rgp 17, 18:04:23 pm »
o kas kiek laiko vyksta atranka?Ir koki kriterijai pagrindiniai stojant i KP?

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Del karo policijos
« Atsakyti #3 įjungtas: 2015 Rgp 19, 08:15:19 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o kas kiek laiko vyksta atranka?Ir koki kriterijai pagrindiniai stojant i KP?
Siūlau pabandyt pasinaudot duotais numeriais ir klausimus užduot tiesiai, nes čia daugiau spekuliacijų gausi, o ne informacijos. Beje, jei įmanoma, pasdalink paskui ir čia. Maža ką, gal dar kam prireiks.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Del karo policijos
« Atsakyti #3 įjungtas: 2015 Rgp 19, 08:15:19 am »