AutoriusTema: padekit  (Skaityti 3374 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs evaldas733

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2014
  • Žinutės: 2
  • Amžius: 23
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
padekit
« įjungtas: 2015 Sau 23, 14:56:15 pm »
Siandien uzsipuole 6 septintokai gavau is kelio i galva dabar su didele melyne vaikstau. kaip su tuo susitaikyti ka daryti nes dabar visa mokykla zino ir galvoja kad as nevykelis bet svarbiausia kad negalejau pasipriesinti kazkokiam nykstukui nes neisdrisau jam trenkti as galvoju kad mano problema yra mano charakteris as tiesiog per geras. uzsimineju muay thai 1,5 metu sveriu 61kg o ugis 188cm.

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #1 įjungtas: 2015 Sau 23, 18:19:18 pm »
Ar čia senas mūsų draugas kavinukas?
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #2 įjungtas: 2015 Sau 23, 22:54:06 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Siandien uzsipuole 6 septintokai gavau is kelio i galva dabar su didele melyne vaikstau. kaip su tuo susitaikyti ka daryti nes dabar visa mokykla zino ir galvoja kad as nevykelis bet svarbiausia kad negalejau pasipriesinti kazkokiam nykstukui nes neisdrisau jam trenkti as galvoju kad mano problema yra mano charakteris as tiesiog per geras. uzsimineju muay thai 1,5 metu sveriu 61kg o ugis 188cm.
Nuo šešių gaut anokia čia gėda, realiai- nesvarbu ar Kavinukas, ar ne....

A kelintoje klasėje tu pats????

P.S.: visa mokykla ir mano atveju galvojo, kad aš nevykėlis. Bet tolimesnio mano gyvenimo tai niekuom neįtakojo :D
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #3 įjungtas: 2015 Sau 24, 09:01:09 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nuo šešių gaut anokia čia gėda, realiai- nesvarbu ar Kavinukas, ar ne....

A kelintoje klasėje tu pats????

P.S.: visa mokykla ir mano atveju galvojo, kad aš nevykėlis. Bet tolimesnio mano gyvenimo tai niekuom neįtakojo :D
Ta prasme niekuo nepasikeitė  :angel:

Visi maksimalistai yra nevykeliai, nes niekada nepasiekia savo tikslo. Lengviausiai pasiekia "tikslą" vykeliai su primityviausiais tikslais. :teisejas:

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #4 įjungtas: 2015 Sau 24, 15:43:35 pm »
Man kyla klausimas, ar Jums yra nesvarbu, ar Jūs nesuvokiate, jog šiame gyvenimo laikotarpyje galbūt sprendžiasi žmogaus - asmenybės, būsimo visuomenės nario socialinė, emocinė būsena, kuri vėliau lems koks jis bus visuomenės narys, ar jis ryšis padės, kai Jus gatvėje spardys, arba nuleis ratą, ar vis tik praeis abejingas pro šalį.

Nesiplėsiu, pavyzdį kiekvienas suraskite sau, juk tikrai tokių atvejų žinote.


Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ar čia senas mūsų draugas kavinukas?

Gerbiamasis, galbūt Jūs vienas iš šeštokų užpuolikų?



Autoriui,

Mokyklos laikais, reguliariai tekdavo ginti savo interesus, kadangi asmenybės su polinkiu į sociopatiškumą (kurių šiandien vis daugėja) vis ieškodavo stipresnių oponentų. Vienintelis būdas neatsidurti "aukų" sąraše, yra kovoti. Žodžiais, kumščiais. Tai nereiškia, kad turi laimėti, "atausti" iki sąmonės netekimo (suprask, kad esi priverstas būti toje aplinkoje ir tai yra laikina, dėl šviesios ateities geriausia tą laiką išgyventi be apsilankymų policijoje), tačiau svarbiausia yra kovoti. Taip kaip moki, ne pagal taisykles, ne pagal išmoktus veiksmus, nekreipiant dėmesio į savo bei užpuolikų amžių, svorį, ūgį. Ginkis kaip moki, kaip sugebi. Ateityje procesai retės iki kol išnyks, nes tu stiprėsi psichologiškai, kiekvieno susidūrimo metu ir agresoriams bus vis nepatogiau, neparankiau ir sunkiau tave paveikti.

Psichologinis momentas - kol nesmogsi, niekas nežinos, kad tu gali smogti. Ar pats manai, kad tai gali padaryti? Koks vienintelis būdas tai padaryti tu ir pats žinai.

Viliuosi, tai padės tau suprasti, kad gyvename spalvingoje visuomenėje ir kokie būtume geranoriški, liberalūs ar draugiški, kartais esame priversti ginti save, savo turtą bei interesus.

P.s. gailiuosi tik kartą įvykusių muštynių, kurių metu gavęs smūgį apsvaigau, atsigavęs nebeturėjau galimybės smogti atgal (šiandien mąstau, galbūt ir gerai, tačiau dėl to nežinau kaip būtų viskas vykę toliau), nes mane jau laikė "supakuotą".

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: padekit
« Atsakyti #4 įjungtas: 2015 Sau 24, 15:43:35 pm »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #5 įjungtas: 2015 Sau 24, 21:19:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man kyla klausimas, ar Jums yra nesvarbu, ar Jūs nesuvokiate, jog šiame gyvenimo laikotarpyje galbūt sprendžiasi žmogaus - asmenybės, būsimo visuomenės nario socialinė, emocinė būsena, kuri vėliau lems koks jis bus visuomenės narys, ar jis ryšis padės, kai Jus gatvėje spardys, arba nuleis ratą, ar vis tik praeis abejingas pro šalį.

Čia turbūt sumaišei forumus... Nes, jei jau kai kuriuos forumiečius kas nors gatvėje visgi spardys, tai tik labai mažai civilių praeivių sugebės kuom nors padėti.  :kikena:


Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #6 įjungtas: 2015 Sau 24, 21:22:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Mokyklos laikais, reguliariai tekdavo ginti savo interesus, kadangi asmenybės su polinkiu į sociopatiškumą (kurių šiandien vis daugėja) vis ieškodavo stipresnių oponentų. Vienintelis būdas neatsidurti "aukų" sąraše, yra kovoti. Žodžiais, kumščiais. Tai nereiškia, kad turi laimėti, "atausti" iki sąmonės netekimo (suprask, kad esi priverstas būti toje aplinkoje ir tai yra laikina, dėl šviesios ateities geriausia tą laiką išgyventi be apsilankymų policijoje), tačiau svarbiausia yra kovoti. Taip kaip moki, ne pagal taisykles, ne pagal išmoktus veiksmus, nekreipiant dėmesio į savo bei užpuolikų amžių, svorį, ūgį. Ginkis kaip moki, kaip sugebi. Ateityje procesai retės iki kol išnyks, nes tu stiprėsi psichologiškai, kiekvieno susidūrimo metu ir agresoriams bus vis nepatogiau, neparankiau ir sunkiau tave paveikti.

Psichologinis momentas - kol nesmogsi, niekas nežinos, kad tu gali smogti. Ar pats manai, kad tai gali padaryti? Koks vienintelis būdas tai padaryti tu ir pats žinai.

Viliuosi, tai padės tau suprasti, kad gyvename spalvingoje visuomenėje ir kokie būtume geranoriški, liberalūs ar draugiški, kartais esame priversti ginti save, savo turtą bei interesus.

Čia iš kokio filmo? Nes realybėje yra daug daugiau būtinų veiksnių, norint išvengti ar pasipriešinti agresijai.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #7 įjungtas: 2015 Sau 24, 22:52:35 pm »
Galbūt iš karto įvardink visą savo poziciją? Nes kalbėti abstrakcijomis, jokios naudos.

Iš filmo, mokykla - 21 amžiuje.

Ar teko susidurti su dabartiniais paaugliais besielgiančiais natūraliai, natūralioje jų aplinkoje ir stebėti tą procesą, kurį laiką?

Atsijungęs evaldas733

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2014
  • Žinutės: 2
  • Amžius: 23
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #8 įjungtas: 2015 Sau 24, 23:29:18 pm »
Mano klasiokai tai yra ju ibauginti kad net jie uzsidare mergu tuolete:D jie leidziasi ju ismaudomi. Zodziu jie beviltiski ir jie nevykeliai dabar tik supratau dar zinau kad jie manes vienas ant vieno nepaimtu nes visada ateina triese, keturiese.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #9 įjungtas: 2015 Sau 25, 07:48:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano klasiokai tai yra ju ibauginti kad net jie uzsidare mergu tuolete:D jie leidziasi ju ismaudomi. Zodziu jie beviltiski ir jie nevykeliai dabar tik supratau dar zinau kad jie manes vienas ant vieno nepaimtu nes visada ateina triese, keturiese.
Evaldai, tavo amžiuje nėra stebuklingo (greito) sprendimo, yra tik vienas - ilgos ir atkaklios rimto sporto (geriau kovos) treniruotės. Ką pasirinkti iš kovos sportų? Čia forume pridiskutuota jau pakankamai. Greičiausias rezultatas turbūt boksas. Viena suprask, be prakaito ir kraujo tikrai nepralysi. "čia tai, ką turėjo pasakyti geranoris Senamadis"  :senis:

Gilintis į kitas gatvės gyvenimo subtilybes tu dar per jaunas.  :handshake:


Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: padekit
« Atsakyti #9 įjungtas: 2015 Sau 25, 07:48:25 am »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #10 įjungtas: 2015 Sau 25, 07:59:10 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Galbūt iš karto įvardink visą savo poziciją? Nes kalbėti abstrakcijomis, jokios naudos.

Iš filmo, mokykla - 21 amžiuje.

Ar teko susidurti su dabartiniais paaugliais besielgiančiais natūraliai, natūralioje jų aplinkoje ir stebėti tą procesą, kurį laiką?
Abstrakcijos labai tinka intelekto lavinimui, nebent tau iš to jokios naudos.  ;-)

Teko, susiduriu kiekvieną dieną, vienas 17 metų, kitas 12. 17-mečio problemos baigėsi, kai penktoje klasėje prilupo mokyklos chuliganą septintoką. 12-mečiui problemų nėra, nes yra 17-metis. 17-metį pastoviai turiu laikyti "už pavadžių".

Patikėk manim, su dabartiniais paaugliais tikrai mažiau problemų, nei su mano laikų paaugliais (kai buvo laukiniai vakarai, be pagalbos telefonų). Beje teko būti abiejose pusėse.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: padekit
« Atsakyti #11 įjungtas: 2015 Sau 25, 12:30:26 pm »
Čia rimtas OT išeis, tačiau.

Pirma - abstrakcijos lavina nebent kūrybą. (dar manau reikėtų apibrėžt kas yra abstrakcijos). Antra, intelektų yra įvairių, taigi, dziudoka, Jūsų teiginys geriausiu atveju netikslus.

Ar kalbi apie savo vaikus? Ar manai, kad tipinis paauglys, apie kurį tapau portretą yra asmuo, kuriam yra skiriamas dėmesys ir lavinamas savo artimųjų? Didžioji dalis, kaip forume vartojate "ofisinių" tėvų vaikų, gerokai kitokie.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Patikėk manim, su dabartiniais paaugliais tikrai mažiau problemų, nei su mano laikų paaugliais (kai buvo laukiniai vakarai, be pagalbos telefonų). Beje teko būti abiejose pusėse.

Aš užuot patikėjęs, mielai išklausysiu Jūsų minimos kartos bei dabartinės, kaip Jūs ją matote - sugretinimą. Tuomet galėsime įsitikinti, ar mūsų kartų matymai sutampa bei padaryti juos objektyvesniais.  :senis:



Į temą:

Viliuosi, temos autorius iš mūsų kalbų turės naudos ir ateityje apie tą naudą papasakos, kai bus išsprendęs problemas.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: padekit
« Atsakyti #12 įjungtas: 2015 Sau 26, 08:28:47 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Evaldai, tavo amžiuje nėra stebuklingo (greito) sprendimo, yra tik vienas - ilgos ir atkaklios rimto sporto (geriau kovos) treniruotės. Ką pasirinkti iš kovos sportų? Čia forume pridiskutuota jau pakankamai. Greičiausias rezultatas turbūt boksas. Viena suprask, be prakaito ir kraujo tikrai nepralysi. "čia tai, ką turėjo pasakyti geranoris Senamadis"  :senis:

Gilintis į kitas gatvės gyvenimo subtilybes tu dar per jaunas.  :handshake:

Dziudoka, autorius minėjo, kad lanko MT 1,5, manau, kad rimtas sportas, jei dirbama, o ne vaikštoma tik.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: padekit
« Atsakyti #13 įjungtas: 2015 Sau 26, 11:02:06 am »
karoče  :D  :D  :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: padekit
« Atsakyti #13 įjungtas: 2015 Sau 26, 11:02:06 am »