AutoriusTema: Trys situacijos, kaip elgsitės?  (Skaityti 12769 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #60 įjungtas: 2014 Grd 07, 22:47:28 pm »
Oho, kaip viskas garbanota  :D O aš dar galvoju, kad tai aš gal per sudėtingai rašau  :)
Na tai truputį pasiaiškinam kas ir kaip.
Pirma apie ką tu čia?
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gediminai, jei turi akademinį soc. mokslų laipsnį bei esi buvęs teismo posėdžiuose, tuomet manau, kad sugebėtum įrodyti dėl ko taip teigi, tačiau jei norisi sakyti "kad tau nereikalingas socialinių, arba bendrai akademinis išsilavinimas, tuomet nemanau, kad sutarsim šiuo klausimu  :friends:

Sutarti ir neprivalom. Taip pat, kaip ir neprivalot priimti mano nuomonės, šiuo klausimu įterpsiu citatą, kuri iliustruos mano požiūrį. "Aš nenoriu, kad mąstytum, taip kaip aš. Aš tenoriu, jog tu pradėtum mąstyti".

Retorika>didaktika? Tai čia jau nieko nebereikia įrodinėti, viską parodo tavo paties iliustracinė citata: "Aš nenoriu, kad mąstytum, taip kaip aš. Aš tenoriu, jog tu pradėtum mąstyti". Kaip manai, tavo citata sako ar ne štai ką- "Jūs nemąstantys, o aš mąstau. Tai AŠ galiu jus išmokyti mąstyti." ? Ir kur tavo manymu tavo citatos autoriaus asmenybė- greta klausytojų, atsakinga prieš klausytojus ar vis tik aukščiau klausytojų? Kai susivoksi, tada galėsim panagrinėti ar turi teisę "neapšilus kojų" į tokią poziciją, ar vis tik kažkaip reikia ją ir įrodyti. Na, kad kiti čia esantys yra nemąstantys ehmmm, kaip čia pasakius   ... na tie...  .  :D O tai žinai gi, kaip ten netikriems pranašams baigiasi... ;)  Seną anekdotą "sveiki, drakonai" girdėjai? irgi apie įsiliejimą į savotišką priverstinę bendruomenę... Specialiai tau- moralas ten visai ne bendruomenėj, į kurią "įsiliejama".

Antra dėl asmenų kategorijų. Būtų gerai, kad savo tobulintinų įgūdžių sarašą "1) mano prasto literatūrinio stiliaus bei 2) silpno gebėjimo mintis dėstyti raštu " pasipildytum dar "3) teksto suvokimo problemos" ir nepripaišytum žmonėms to, ko jie nesakė. Nes pirma aš niekur nenorėjau teigti apie akademinio išsilavinimo (ne)reikalingumą. Ir antra, kalbėdamas apie poreikį pirmą kartą reaguoti į žmogaus kreipimąsį aš kalbėjau  būtent apibendrintai apie visus žmones, įskaitant elgetaujančius ar girtus. Ir pozicijos nekeičiu- jei į tave tiesiogiai kreipiasi žmogus ir tu niekaip neatsakai (elgetuojančiam gali užtekti tik neigiamai pakratymas galvos), tu provokuoji įsivelt į kvailas istorijas. Kiekvienas Tau nepažįstamas (tau neprisidirbęs) žmogus yra vertas kažkokios reakcijos. Tiesiog tokia jau ta žmogaus psichologija. O jei dar nuo tavęs sklinda pasidygėjimas, kurio nemoki nuslėpt- tai dažni nuotykiai yra garantuoti.

Na ir trečia apie įsiliejimą. Kiekvienas atėjęs mandagiai naujas žmogus bendruomenėje yra vertas mandagaus priėmimo. O savęs statymas aukščiau kitų nėra mandagus prisistatymas. Tavo turimi: "noras yra, patirties šiek tiek taip pat" neleidžia iš anksto statyti savęs kaip kažkokiu autoritetu (t.y. galinčiu išmokyti tamsią masę ;) ). Universaliai visur. Nesvarbu kur, ką, kada ir kiek ten tu esi gėręs, bet bendrauti visur turi pradėti paprastai, nebent tave kas nors pristato kaip jau esantį kažkokių pasiekimų autorių. Tik tada turi teisę buti laikomas ne dar vienu neatsiskleidusiu. Ir gal tada tau atleis kitų išvadinimą nemąstančiais. Žinai, toks reikalas, kad verti kažko greitai yra įvertinami, tik manantys apie save gerai- nelabai. Išvadas daryk pats.

Atsijungęs Mokytojas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 455
  • Amžius: 59
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +20/-1
  • Lytis: Vyras
  • Ugnis ir vanduo kiečiausias uolas paverčia smėliu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • www.KovosKlubas.lt
  • Skype: plazma777
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #61 įjungtas: 2014 Grd 11, 11:18:19 am »
Senamadis ... ??? (kame?)

Kad ir kokios bus rekomendacijos... jomis nepasinaudosi.
Teoriškai, visose "tavo situacijose"... pulti, arba gintis lieka.
Savo elgesiu tas aplinkybes "sukūrei".

... "Mokinkis kurti taikią pradžią", nes kitaip "pastoviai" lipsi ant tų pačių grėblių ir "visi" tau malkų siūlys.
Gal pats nejausdamas to, tu iššaukiančiai elgiesi? Kas ir sukelia aplinkinių nepasitenkinimą. Kaip manai?

Spėju, paklausi... o Kaip derėtu elgtis?

„Niekas žmogaus taip nestabdo kaip jis pats save.” A.Belas
„Tik pasieke tikslą sužinome, kad kelias buvo tinkamas.” P.Valeri

„Kvailiausi žmonės, kuriuos aš pažįstu, yra tie, kurie viską žino." M.Sorbesas

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #62 įjungtas: 2014 Grd 12, 07:56:39 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Savo elgesiu tas aplinkybes "sukūrei".

... "Mokinkis kurti taikią pradžią",

 :handshake:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #63 įjungtas: 2014 Grd 12, 13:03:11 pm »
Na kaip sykis fightclube straipsnis buvo į temą. Kaip elgtis, kad tave užpultų ir ką daryti, kad ne. Tai senamadžiui gal ir verta būtų praskaityt. Aišku kiekvienoje situacijoje daug dedamųjų, pradedant konfliktuojančiųjų psichologine savijauta ir t.t.

Indėnas

  • Svečias
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #64 įjungtas: 2014 Grd 20, 12:49:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacija Nr. 2.

 girdžiu kažką rėkiant "gaidį, ateik čia *** ir kitą leksikoną", iš pradžių pamanau, kad tai tiesiog būdingas tam rajonui, tokiu paros metu bruožas, tačiau suprantu pagal artėjimą, jog čia tas pats smarkuolis ir kad visa tai skirta man. Aš... (?)

Laukiu Jūsų sprendimų šiose situacijose. Jei reikia papildomos informacijos - klauskite.

Visų situacijų metu - papildomos įrangos / daiktų neturiu.

pamastymui: beveik tokia pat situacija ir galimas  tokios situacijos tęsinys Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #64 įjungtas: 2014 Grd 20, 12:49:58 pm »

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #65 įjungtas: 2014 Grd 22, 17:27:08 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
pamastymui: beveik tokia pat situacija ir galimas  tokios situacijos tęsinys Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kometaras vienas - teisesauga tarnauja nusikalteliams ir debilams. O motinele turejo da bauda gauti uz degrado auklejima.. :E
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #66 įjungtas: 2014 Grd 23, 23:43:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kometaras vienas - teisesauga tarnauja nusikalteliams ir debilams. O motinele turejo da bauda gauti uz degrado auklejima.. :E

Kažkaip tokių žodžių vartojamas nepagrindžiant šio vartojimo, iškelia klausimą apie pačio gerbiamojo išsiauklėjimą. Tiesiog pozicija, iš šalies, jei aplinkinių nuomonė Jums yra svarbi. Priešingu atveju - tiesiog ignoruokite šią žinutės dalį.


Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą).

Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.


Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #67 įjungtas: 2014 Grd 24, 00:32:09 am »
,,Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą)".
Teip, vedžiojant girtą šunį visko bus. Ko iš to galima pasimokyt? Neleiskit savo šuniui gert.

O jei rimtai, tai reik ragais sulaužyt snukį, prilaikant už apykaklės ir gražiai paguldyt. Ne šunį- kuliganą.  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Indėnas

  • Svečias
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #68 įjungtas: 2014 Grd 24, 01:28:19 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.
mastom toliau:
kita kažkuo panaši istorija "Kaltinamajame akte buvo rašoma, kad apsaugininkas Dariui D. sudavė ne mažiau aštuonių smūgių į įvairias kūno vietas. Kitą rytą po incidento dėl vidaus organų sužalojimų Darius D. mirė, o kaltinimai nužudymu dėl chuliganiškų paskatų pareikšti apsaugininkui"

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #69 įjungtas: 2014 Grd 24, 09:45:08 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...O jei rimtai, tai reik ragais sulaužyt snukį, prilaikant už apykaklės ....

Pasirodo, kad agresija būdinga ne tik boksininkams, bet ir tiems iš "niam niam"?  :ruko:

Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #69 įjungtas: 2014 Grd 24, 09:45:08 am »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #70 įjungtas: 2014 Grd 24, 11:47:10 am »
 :D neagresyviai. Kodėl iškart ,,agresija, agresija"... Taip nestipriai sulaužyt, tik biškį, a paskui paguldyt kai plunksną. Man Basas Rutenas rodė.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #71 įjungtas: 2014 Grd 27, 03:34:56 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkaip tokių žodžių vartojamas nepagrindžiant šio vartojimo, iškelia klausimą apie pačio gerbiamojo išsiauklėjimą. Tiesiog pozicija, iš šalies, jei aplinkinių nuomonė Jums yra svarbi. Priešingu atveju - tiesiog ignoruokite šią žinutės dalį.


Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą).

Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.

Tikros situacijos nežinau, tad rėmiausi tik straipsnio info. Matyt į pilvą būtų geriau, po to nepasiekus efekto žiū ir peilį sugauni į šoną…Ir lieki toks teisus... Moralizuotojai  :kikena: Tiesiog žmogus reagavo taip kaip mokėjo. Gatvė-ne sparingas, kur gali rinkti taškus… Ir atsakomybė turėtų tekti visų pirma tam, kuris sukėlė agresyvią situaciją.
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 27, 03:36:45 am nuo Smauglys »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #72 įjungtas: 2014 Grd 27, 10:45:17 am »
Pas mus kaltas yra tas, kursai liko stovėt. Labai reti atvejai, kada viskas gaunasi, kaip priklauso. Štai vakar, praeidamas mačiau, kaip norfoj vienas treninginis mikrocefalas ant kažko rovės. Stiuliuje ,,davaij, paidiom vyidim". Turbūt tokį  tikrai pirmas jungčiau, tiesiog neatlaikyčiau to spaudimo. Manau, daugeliui taip būtų. Bet tada lieki kaltas automatiškai. Ten buvo apsauginis, kasininkės, krūva liudininkų...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Augustas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 938
  • Karma: +2/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #73 įjungtas: 2014 Grd 27, 16:21:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Štai vakar, praeidamas mačiau, kaip norfoj vienas treninginis mikrocefalas ant kažko rovės. Stiuliuje ,,davaij, paidiom vyidim". Turbūt tokį  tikrai pirmas jungčiau, tiesiog neatlaikyčiau to spaudimo. Manau, daugeliui taip būtų. Bet tada lieki kaltas automatiškai. Ten buvo apsauginis, kasininkės, krūva liudininkų...

Na, kai gyvenau prastam mikrorajone, man teko keletą kartų susidurti su tokiais besiraunančiais neblaiviais asmenimis. Kažkaip išsisukdavau atsiprašymais už kažkokias nebūtas nuodėmes ir pan. Va maždaug taip, kaip Bazare aprašyta:

Citata
"Stoviu kamštyje, kažką galvoju (kartais būna ir taip), nusprendžiu nusiplauti stiklą, patraukiu svirtelę - nieko, antrą, trečią kartą vis tiek nieko. Staiga suprantu, kad stiklo nuplovimas tai dešinėje pusėje, o aš iš tikrųjų irzliai mirksiu ilgomis šviesomis priekyje stovinčiam dideliam juodam seno modelio Mersedesui. Ir matau, kaip atsidaro jo durys, išlipa laabai plačių pečių vyriškis ir ateina aiškintis. Nuleidžiu langą.
- Tai ką Yra? - klausia. Gražiai klausia, bet mano ausis jaučia, kad faktiškai tarp kiekvieno žodžio yra nuotaiką atspindintis jaustukas iš antros abėcėlės raidės.
- Eeee...atsiprašau...norėjau stiklą nusiplauti, bet va taip gavosi, kad priminiau jums, jog Kalėdos artėja.
- Aaaa...- sugruma Mersedeso savininkas,- na tada linksmų šventų Kalėdų, vadinasi. - Ir nueina.

Tai gal nebūtina visų akivaizdoje pirmam pradėti muštynes?  :chmm:
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 27, 16:27:20 pm nuo Augustas »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #73 įjungtas: 2014 Grd 27, 16:21:27 pm »