AutoriusTema: Trys situacijos, kaip elgsitės?  (Skaityti 12719 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Trys situacijos, kaip elgsitės?
« įjungtas: 2014 Lap 08, 00:14:13 am »
.
« Paskutinis taisymas: 2016 Rgp 08, 17:56:03 pm nuo senamadis »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #1 įjungtas: 2014 Lap 08, 06:08:03 am »
Nustok gerti  :D

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #2 įjungtas: 2014 Lap 08, 11:44:39 am »
Aš irgi tą norėjau parašyt, bet Dziudoka aplenkė  :kikena: Prikurt galima daug ko ( vienam iš alkūnės, kitam iš kojos į galvą   :kikena:), bet sprendimas visur vienas: nesivalkiot vėlai vakare po vietas, kur pardavinėjamas alkoholis, ypač girtam.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #3 įjungtas: 2014 Lap 08, 11:45:49 am »
Jei tai būtų mano istorijos- tai svarbiausia ką daryčiau- keisčiau gyvenimo būdą ir elgesį su žmonėm. Trys istorijos- vienoj labai girtas, kitos dvi perkant alų  :chmm:

Tiesą sakant, turbūt daugelis elgiasi taip, kad į tokias istorijas net nepapuola. Tame tarpe ir aš-na kam man mano planus jaukiantys nuotykiai? Tai ką jau čia besvarstysi ką darytum. Na, buvo atvejų, kai perkant mažesnėse parduotuvėlėse kažkokie tipai lyg ir bandė kažko norėt, vebleno į akis, bet kadangi nieko neatsakyti universaliai yra priimama kaip pasyvi agresija, vedanti prie smurto, tai aš irgi kažką kriukteldavau, tuo viskas ir baigdavosi.

Jei ką patart:
1) turim: labai girtas, pusiau pažįstami iki šiol nebuvę agresyvūs, tarp jų nepažįstamas agresyvesnis, išmuštas vanduo. Apiplėšimas mažai tikėtinas, pasipriešinimo galimybės vienam kilus rimtam reikalui minimalios, tame tarpe ir dėl girtumo. Atsakyti būtina tik į tiesioginį smurtą, pirmam smūgiuot reikštų eiti į konfliktą, kurį laimėt šansai minimalūs. Jei toliau nieko nebuvo- išsiskirstėt. Jei buvo- tave prilupo kiekybinė ir blaivi persvara. Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų ir pats prie visų kabinėjaisi- tada gal žmonės nenorėjo veltis į konfliktą ir paliko"herojų".

O lenktis vis tiek nereikėjo, nes dar padidini šansus gauti per sprandą- kartais galimybės provokuoja nestabilius asmenis.

2) Kaip rašiau neatsakymai į tiesioginį kreipimąsį ir ignoravimai universaliai priimami kaip įžeidimai, kuriuos kai kurie nori išspręsti muštynėmis. Būtum kažką kriuktelėjęs, mažesni šansai tęsti pažintį. Kas dėl tęsinio- tai fightclub lankytojas turėtų šiaip jau stengtis stebėti aplinką, kad nebūtų užkluptas iš pasalų. Vien dėl kovotojo nusistatymų (ar jūs išjungiat išėję iš salęs šias charakterio nuostatas?) ;) Atitinkamai reikia žinoti kas tau už nugaros vyksta. Jei neturi nuojautos, reikėjo tarsi tarp kitko atsisukti. Jei yra puolimas- gintis ir įveikt girtuoklį. Jei puolimo nėra- nesileist į kalbas su įžeidimus besimėtančiu :nezino:

3) Vėl demonstravai didybę, nesiteikdamas bendrauti su žmonėm. Na ne pasididžiavimo verti žmonijos egzemplioriai pasitaikė, bet tai kas pats toks jau esi? Ir dar neskiri kur bernai prieš panas maivosi? Sunku pravert burną ir parodyt, kad pats esi irgi žmogus?  Tave truputį už tai kibštelėjo (jei kibštelėjo, o ne sakysim besisukdamas pilnu maišu tavo koją užkliudė-pats gi žiūrėjai kitur). Nereikėjo aišku, bet ir nemirtina. Manau reikėjo paklaust "ko spardaisi- ką tai reiškia?" Na ir jei toliau dar kažką panašaus daro- tai jau kirsti iš peties kaip sakoma, nes buvai užpultas. :nezino:

Bet realiai rimtai- nustok gerti ir demonstruoti nepasiekiamą didybę- su žmonėm bendrauti reikia, net jei jie seniai nusirito- kas žino kur pats būsi po 10 metų. Ir dar klausimas ar savo noru ten būsi...

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2014 Lap 08, 12:21:33 pm »
Man labai įdomi Gedimino pozicija. Mat, aš nebendraudamas su homosovietikus ir degradais - rodau didybę.

Tai man, gal nereikėtų dar jiems vieniems ir gert neleist, o prisijungt, ką jau ten, dar alaus jiems nupirkt?  :alus: :friends:

Beje, alkoholį per metus vartoju iki 15 kartų. Įskaitant bokalą pas draugus, visas šventes ir pan.

Klausimas, kurį aš užduodu - kaip elgiatės esamose situacijose, jei deja jau jose atsidūrėt, nes ką daryt, kad jose neatsidurt - aišku. Nesvarbu ar tai vidurys dienos stotelė ir bando tave papjaut, ar parduotuvė ir vakaras, saugiausia sėdėt namuose, o jei gyveni prastam rajone - išsikraustyt.

Abejose parduotuvėse - buvai blaivas.

Gediminai, man lyg ir aišku, koks tampi išgėręs "Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų".

Tai vis tik laukiu sprendimo būdo kiekvienai situacijai. Apsieikim, be "arba" ir pan. Vienas sprendimas, vienai situacijai.

"Na ir jei toliau dar kažką panašaus daro- tai jau kirsti iš peties kaip sakoma, nes buvai užpultas" kamerų nėra, pardavėjos, tokios, jog esu įsitikinęs, kad neliudys. Nusiaubsim parduotuvę, praskelsi galvas, atvažiuos pareigūnai ir ką tada? Kūkuosi areštinėj ir paskui posėdžiuose?



P.s. visi šie įvykiai įvyko per 4 metus.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2014 Lap 08, 12:21:33 pm »

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #5 įjungtas: 2014 Lap 08, 13:23:40 pm »
Parašei tą, ką parašei.

Pats prašei minčių. Jas gavai. "Arba- arba" daug? O ko tu tikėjaisi, pasakojimą nutraukdamas prieš tai kai, paaiškėja aplinkybės, pagal kurias reikia spręsti ir lieka neaišku pvz., dėl ko realiai prisikabino pirmoj situacijoj pusiau pažįstami-t.y. kaip vyko bendravimas? Ir kas sekė po vandens išmušimo? Mistika ten gryna ir bendravimo problemos turbūt.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacijų pabaigų neaprašysiu, palauksiu jūsų minčių ir spendimų. Tuomet papasakosiu, kaip kiekviena situacija baigėsi man.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man labai įdomi Gedimino pozicija. Mat, aš nebendraudamas su homosovietikus ir degradais - rodau didybę.

Tai vis tik laukiu sprendimo būdo kiekvienai situacijai. Apsieikim, be "arba" ir pan. Vienas sprendimas, vienai situacijai.


Na kadangi įdomi nuomonė dėl bendravimo- paaiškinsiu. Dėl didybės taip- jei prie tavęs prieina žmogus ar stovint eilėje ir kažko klausia ir tu nieko neatsakai-reiškia  pasididžiavai atsakyti. Nesvarbu kas  ir nesvarbu ko klausia. Nepatinka žmogus? Nesilankyk ten kur tokie sutinkami, o sukis "grietinėlės ratuose". Nepatinka ką sako- atsakyk trumpai- pvz." neduosiu", "pinigų nedalinu" ar net "skubu, nenoriu kalbėt", "'su keikūnais nekalbu" ir taip nustatai distanciją. Žmogus gauna atsakymą į jo išsireiškimą ir jei pastaba teisinga-ne visada rausis.  Tiesiog taip veikia psichologija.

O štai išvis ignoruodamas žmogaus kreipimąsį- parodai kad jis net nevertas su tavim bendrauti. Ne didybės manija pirmą kartą matant žmogų? Žinai kodėl jis toks? Kas pats tada toks esi ir iš kur gavai teisę žmones teisti? Na jau kaip rezultatas- nepasitenkinimas ir greičiausiai konfliktas, NEBENT esi akivaizdžiai pranašesnis fiziniu dydžiu ar pistoleto rankena matosi- tada gal ir nutylės žmogėnas. Ir iš užuominų- ne tavo atvejis.

Bet pasikartoju- konfliktines situacijas sukūrei pats, be svarbaus reikalo ignoruodamas žmones.

Kaip toliau vyniotis? O kaip tau paaiškinti, kad jei moki susikalbėti ir susibendrauti- taip ir darai visada vengdamas bereikalingo konflikto. Yra reali grėsmė tavo sveikatai ar reikšmingo dydžio turtui- gini jėga, yra ten kameros ar ne. O pats ką siūlai?

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gediminai, man lyg ir aišku, koks tampi išgėręs "Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų".
Geriau jau tau taptų aišku, kodėl tavo postą skaitę žmonės pradėjo kalbėt apie alkoholio vartojimą- tada gal nedarytum logiškai nepagrįstų išvadų.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #6 įjungtas: 2014 Lap 08, 16:43:04 pm »
Kada lenda visokie bendraut, tai man dažnai suveikia pozicija tiesiog tokiem pasakyt tiesą:,, žmogau, aš labai pavargau per dieną ir neturiu jėgų su tavim bendraut". Kažkodėl suveikia dažniausiai  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #7 įjungtas: 2014 Lap 08, 17:41:12 pm »
O aš galvoju, kad Tu esi dar vienas "gudrus" forumo senbuvis , bandantis ieškot laimės, kad įrodyt, kaip čia negerai elgiasi su naujokais.   :D Kodėl taip galvoju? A va todėl.  ;-) Nors gal klystu, bet į tai panašu. Bet rašom, tema gera, nes forumas miršta:misios:  tai apie girtaujančių bėdas parduotuvėse pakalbėsim  :D .
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 08, 21:08:34 pm nuo Dainiux »
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #8 įjungtas: 2014 Lap 09, 00:05:28 am »
jei eini gert, apsirenk normaliai  :kikena:

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2014 Lap 09, 10:44:00 am »
jau gal galima visu "seriju" pabaigas isvyst ?  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2014 Lap 09, 10:44:00 am »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #10 įjungtas: 2014 Lap 09, 20:53:51 pm »
Lieku prie savo nuomonės, nes užklausėjęs jau dingo ......Nuėjo 4 istorijos  :luztu: Gal Saxumskis čia ?  :chmm: Toleranciją mūsų mėgina? Jis tik atrodo toks savas bičas, o realiai tai... :evil:   :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #11 įjungtas: 2014 Lap 10, 04:37:17 am »
Kokie jūs visi įtarūs, košmaras.

o aš sakyčiau, kad čia kažkas nauja, pagal kalbėjimo stilių vis tiek kažkaip išsiduotų.

nors kai pamenu aukso laikus, kai prisimetus kažkokiu ten naglu biču ant radiatoriaus roviausi, tai... ilgai niekas neiššifravo (apart moderų aišku).

kas link kaip elgtis, ale ot koks "žlobas". 10 centų antroj situacijoj pagailėjo... nemyli žmonės vieni kitų :(
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #12 įjungtas: 2014 Lap 10, 11:54:50 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kada lenda visokie bendraut, tai man dažnai suveikia pozicija tiesiog tokiem pasakyt tiesą:,, žmogau, aš labai pavargau per dieną ir neturiu jėgų su tavim bendraut". Kažkodėl suveikia dažniausiai  :kikena:

Manau vienas iš geriausių patarimų :)

Pirmoje situacijoje, suprasdamas, kad neturiu net teorinių šansų, nes esu girtas kaip tapkė  :ramentai:, pakėlęs butelį pasakiau "žiūrėk, aš su mergina, tad negadinkim jai vakaro, tačiau jei pageidausi, galime susitikti tau patogiu metu ir viską pabaigti išsiaiškinti".

Taip viskas ir pasibaigė.




Antruoju atveju, suprasdamas, kad bėgt nėra kaip su nešamu alumi rankose (parduotuvėje neturėjo maišelių  :banging:), o ir bendrai, kas bus, jei sutiksiu tą žmogų dar kada (jeigu karais jis mane prisimins). Ramiai sustojau, pastačiau dvi alaus skardines, vieną stiklinį butelį ant žemės, o antrąjį stiklinį butelį į ranką. Pasiėmęs jį už gurklio, nudaužiau į šalia buvusią akmeninę tvorą. O tuomet - sparčiu žingsniu į jį sušukdamas "nu, ateik čia". Jis tai pamatęs tepaskė "eik tu ***, debilas" ir ristele į pusę iš kurios atėjo. :bandit:




Trečioje situacijoj, po smūgio, tęsiasi "diskusija" į mano pusę ir smūgiavęs išeina į lauką, lieku su didžiuoju prieš aky. Nusprendžiu eit į lauką ir žiūrėt, kaip viskas rutuliosis. Vienaip ar kitaip, esu nusiteikęs vengt kovos, nes gyvenu netoliese - neparanku.

Išeinu į, lauką. Jie stovi atokiau nuo įėjimo ir traukiu savo keliu. Vis tik jų entuziazmas dar neišblėsęs. Didysis, nusirenginėdamas striukę, užkerta man kelią. Mažasis dar kartą man smogia į koją. Vėl nesijaučiu - pajautęs. Kol didysis mane keikia, aš atsisukęs į mažąjį agresyviu tonu "kas yra, ***?" tuo metu didysis, pasikeitusią mano išraišką ir nusiteikimą įvertina užsipuldamas savo draugą "*** čia spradaisi, raminkis", aš dar kartą užduodu klausimą "kas yra". Didysis atsako, jog pasirodo mane "maišąs" su kažkuo. Jo klausiu - "tai kaip čia vertint tą spardymąsi, jei dabar perpisčiau tavo draugeliui?" Jis man sako "tai davai, pisk" Aš - "aha, ką tu tada darysi?" Tas - "nieko". Ir aš baigiu visą įvykį "tai gal skirstomės dar kol visi galėsim ramiai teliką žiūrėt?" Didysis kišą spaust ranką, paspaudžiu, mažasis lieka ne viską matyt supratęs.

Taip viskas ir baigėsi.

Dar noriu, jog čia diskusija nesibaigtų.

Klausimas " ar pistoleto rankena matosi- tada gal ir nutylės žmogėnas." ką keistų pistoleto rankena, kai šiandien kiekvienas dundukas žino, kada gali prieš jį ginklas būt panaudotas ir kada ne?

Neskaitant fakto, kad ta parduotuvė buvo pasirinkta dėl laiko stokos, nes buvo prieš pat 22 val. ir iki sekančios eiti nebebuvo laiko, ko pasekoje įšokęs į kedus ir džinsus, ginklo nesidėsi. Nesidėsi, netgi jokios savigynos priemonės, apart dujų balionėlio, kurį galimėtų įsidėti, jei rengtis striukę.

Tačiau, netgi turimas balionėlis, teleskopas (galbūt) esmės nekeistų, kad konfliktą išspręsti taikiai, nes viską apsunkinanti sąlyga tampa, jog tai yra rajonas, kuriame dar teks gyventi kurį laiką.

Kaip pradžioje minėjau, mane tai privertė rimčiau susimąstyti, kas būtų, jei situacija būtų dar sudėtingesnė, jei netgi geriausi derybiniai įgūdžiai ir juokingiausi "prikolai" nepadėtų? Kažkaip su vienu smarkuoliu - bėdų nėra, tačiau kai kalbame apie 2+?
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 10, 16:52:55 pm nuo senamadis »

Atsijungęs Dainius G.

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2012
  • Žinutės: 8
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #13 įjungtas: 2014 Lap 10, 13:19:59 pm »
Senamadis,

mano kuklia nuomone Gediminas labai taikliai pastebėjo – bendrauti reikia...
Nors geri tik 15 kartų per metus, kas išeitų kažkur kartą į mėn., bet konfliktuoji palyginti dažnai. Trumpai tariant, reikia mylėti savo artimą, net jei jis tau nepatinka. Nepadės meilė, galėsi griebtis smurto. Tuo labiau, kad situacijos kurias išvardinai na nėra kažkokios l. kriminalinės, visur buvo galima gražiai atsakyti, o po to vertinti oponentą. Toks pasakymas yra: jei jau priėjai prie kumštynių, vadinasi kažką iki tol praleidai/ne taip padarei.
Kitas dalykas, kodėl prieš duodant snukin pakalbėti verta, tai galimybė geriau įvertinti oponentą, pvz.: kaip rišliai anas kalba (ar l. girtas), kaip agresyviai nusiteikęs ir pan., jei jau ketini kovoti, tai pažink priešą.

Dar vienas pastebėjimas – jei gali, užsipirk alkoholio kiek ankščiau, nei 22 h. Tuo metu visi skuba, visi suirzę, tai kam pačiam gadintis nervus?

In the words of the ancients, one should make his decision within the space of seven breaths. It is a matter of being determined and having the spirit to break through to the other side.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2014 Lap 10, 16:09:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Buvau išvažiavęs pagert.. - vakare atsakysiu.

Na, gal ir palauksim, o gal ir ne...
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #15 įjungtas: 2014 Lap 10, 17:07:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Senamadis,

mano kuklia nuomone Gediminas labai taikliai pastebėjo – bendrauti reikia...
Nors geri tik 15 kartų per metus, kas išeitų kažkur kartą į mėn., bet konfliktuoji palyginti dažnai. Trumpai tariant, reikia mylėti savo artimą, net jei jis tau nepatinka. Nepadės meilė, galėsi griebtis smurto. Tuo labiau, kad situacijos kurias išvardinai na nėra kažkokios l. kriminalinės, visur buvo galima gražiai atsakyti, o po to vertinti oponentą. Toks pasakymas yra: jei jau priėjai prie kumštynių, vadinasi kažką iki tol praleidai/ne taip padarei.
Kitas dalykas, kodėl prieš duodant snukin pakalbėti verta, tai galimybė geriau įvertinti oponentą, pvz.: kaip rišliai anas kalba (ar l. girtas), kaip agresyviai nusiteikęs ir pan., jei jau ketini kovoti, tai pažink priešą.

Dar vienas pastebėjimas – jei gali, užsipirk alkoholio kiek ankščiau, nei 22 h. Tuo metu visi skuba, visi suirzę, tai kam pačiam gadintis nervus?


Tik tu man paaiškink, kur "konfliktuoju"?

Dėl kalbėjimo ir įvertinimo, sutinku, tačiau ne kartą ir ne penkis kartus ignoravimas yra padėjęs.



Pridėsiu dar vieną draugo situaciją. Teko jam porą savaičių o naudotis troleibusu (įvažiavo jam į automobilį) ir gyvena Lazdynuose, kažkuriame taške, kur visko pasitaiko. Grįžinėja iš darbo, vėlai vakare, atsistoja nuo sėdynės išlipti ir vienas iš trijų buvusių smarkuolių, jam užstoja duris "kur susiruošei?"

Jis nieko ilgai negalvojęs užsičiupo už skersinio troleibuse ir iš kojų smarkuolį į lauką išspyrė. Išlipa jis ir du likę jo draugai, jis tik pasižiūrėjo į juos, taip jie ir liko savo draugo kelti nuo šaligatvio.


Pritariu daugumos požiūriui į prevenciją, tačiau kaip kitaip pasielgti tokioje situacijoje, jei pvz. tai yra paskutinis važiuojantis troleibusas? Vairuotojas tikrai nesikiš, kai yra istorijų, jog nubeda vairuotoją.

Tuo tarpu tas draugas, 195 cm., poros metrų pločio  :bandit: , ir veido ne pačio mieliausio, tačiau išvaizda neatbaidė.

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #16 įjungtas: 2014 Lap 10, 17:55:06 pm »
Tik kad tęsti diskusiją:

Galima paklausti kaip tas 195 cm ir dviejų metrų pločio draugas įsigudrino troleibuse ištiesti koją, kad išspirti kažką? Ten tik vietos tokiam žmogui- tik keliu išmušt "klaustuką"? Ir dar- daugelis tokio ūgio troleibusuose kūprinasi (per žemos lubos daugelio jaukiai išsitiesti, o naujuose solaris lyg ir skersinių prie durų net nėra), kur jau ten kabintis už kažkokių turėklų. Ne tai kad abejoju, tik neįsivaizduoju praktiškai, kaip tai atrodo  :chmm:


Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #17 įjungtas: 2014 Lap 10, 19:18:08 pm »
Ką jūs čia diskutuojat su troliu :nezino:

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #18 įjungtas: 2014 Lap 10, 19:37:51 pm »
Kaip suprantu turit problemą - miręs forumas.

Dabar suprantu dėl ko.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #19 įjungtas: 2014 Lap 10, 20:04:03 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip suprantu turit problemą - miręs forumas.

Dabar suprantu dėl ko.
Suprato visi, blemba, TURIT problemą !!!!  :luztu:

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #20 įjungtas: 2014 Lap 10, 22:26:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Suprato visi, blemba, TURIT problemą !!!!  :luztu:

kap sako Panevėžy- rūkyk, Sigučio !!!!! :luztu:  :luztu:  :luztu: Nežinau, man kažkaip įtarimas lieka, kaip buvusiam kadriniam kgb-čk-nkvd-smerš darbuotojui, kad čia kažkas iš savų lenda...Atkasiu-   :misios: 
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #21 įjungtas: 2014 Lap 10, 22:33:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ką jūs čia diskutuojat su troliu :nezino:
iš vienos pusės taip- trolių maitint negalima.

Bet iš kitos pusės- forumas realiai atviras kiekvienam surinkusiam atitinkamas raides naršyklėj. Ir žinai, jei tai koks realiai savigynos problemų turintis vaikigalis, tai kažin ar norim, kad jis savo sprendimus darytų mokydamasis iš prirašytų kvailysčių čia. Kaip bebūtų, čia parašyta istorija išlieka prieinama. Neišeina gaudyt ir neutralizuot trolio- vadinasi telieka kitas kelias- savo postais parodyti kad jis nesąmones rašo, ar akivaizdžiai vadovaujasi kažkokiom fantazijom (o daugelis trolių nesugeba išdirbti normaliai savo troliavimo istorijos-tame ir žala).

Va čia ir reikia spręsti- ar reikia tariamo forumo aktyvumo su blevyzgomis, kaip siekia kai kurie verkiantys dėl forumo mirties ir trolinantys, ar kaip faktiškai pasirinko daugelis- bet ko nerašinėt ir kitiems neleist.

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #22 įjungtas: 2014 Lap 11, 21:26:18 pm »
Kaip senas alaus gėrėjas ir gatvės chuliganas išrišau: melagis čia tas senamadis. UŽKIMŠTAS ALAUS BUTELIS NEDŪŽTA:-))))
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #23 įjungtas: 2014 Lap 12, 04:15:25 am »
ar kaip faktiškai pasirinko daugelis- bet ko nerašinėt ir kitiems neleist.

Nu ir neleist negalim-nusivila kai kurie musu veiksmais-tipo paduze esam, jei neleidziam rasyt ka nori ir kur nori  :chmm:   
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #24 įjungtas: 2014 Lap 12, 13:26:39 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
ar kaip faktiškai pasirinko daugelis- bet ko nerašinėt ir kitiems neleist.

Nu ir neleist negalim-nusivila kai kurie musu veiksmais-tipo paduze esam, jei neleidziam rasyt ka nori ir kur nori  :chmm:   

Na kaip čia pasakius, kiek pamenu Saxum kai dažniau moderavo, tai ten seilėjimosi praktiškai nebuvo- atsakyk ką šneki arba banas. Ir visiems tiko, suformavo dabartinį forumą. Tik tiek, kad forumo istorija dar nebuvo pati savaime žaidėjas- dabar informacijos prikaupė ir naujokai daug ką gali surasti per paiešką- na baziniams klausimams, nuo kurių visi kabinasi likti. Tai kaip ir klaust-bendraut  nereik. Panaikinkit senus įrašus (ar perkelkit į kitą archyvinį tinklapį), vėl pasipils klausimai apie bazinius dalykus- kas ką mano apie vieną ar kitą stilių, kaip elgtis situacijose ir pan.  Nes nebus kur paskaityti. Tik ar norės kas vėl atsakinėt?

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #25 įjungtas: 2014 Lap 12, 14:25:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na kaip čia pasakius, kiek pamenu Saxum kai dažniau moderavo, tai ten seilėjimosi praktiškai nebuvo- atsakyk ką šneki arba banas. Ir visiems tiko, suformavo dabartinį forumą. Tik tiek, kad forumo istorija dar nebuvo pati savaime žaidėjas- dabar informacijos prikaupė ir naujokai daug ką gali surasti per paiešką- na baziniams klausimams, nuo kurių visi kabinasi likti. Tai kaip ir klaust-bendraut  nereik. Panaikinkit senus įrašus (ar perkelkit į kitą archyvinį tinklapį), vėl pasipils klausimai apie bazinius dalykus- kas ką mano apie vieną ar kitą stilių, kaip elgtis situacijose ir pan.  Nes nebus kur paskaityti. Tik ar norės kas vėl atsakinėt?

Durniausia, kai susėda gera kompanija ir "naujokui" pradeda pasakoti šimtą kartų pasakotus nuotykius. Gal čia ne pas mus problemos, o pas tuos "laido riterius iš socialinių tinklų, kuriuos kamuoja dėmesio trūkumas".   :chmm:

Gal reikia atidaryti kokią nors "Naujokų areną", kur jie galėtų sukti viską nuo pradžių... ir mums nebūtų "... nu ****** ir vėl apie tą patį  :banging: . Galėtų ten reikštis visokie arimanai, kurie į sąskrydžius bijo atvažiuoti  :kikena:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #26 įjungtas: 2014 Lap 12, 16:14:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
UŽKIMŠTAS ALAUS BUTELIS NEDŪŽTA:-))))

Mano galva (guzas) ir gyvenimo patirtis sako ką kita :)

O dėl forumo "atmirimo" - natūralus procesas:

1. Populiarėja kito tipo tyrnetinis bendravimas. Fakebūkė, pvz.
2. Dauguma temų senbūvių išgrumuliota iki kažkokio konkretaus išrišimo, arba nuspręsta, kad gilintis neverta.
3. Kaip ir jau rašė kažkas, kad "seniai" ne vieną kartą jau susitikę gyvai nebeturi noro "laužyti ietis" internete :)
4. Let's face it.... Mes ne tik forume seniai  :-]
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 12, 16:17:05 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #27 įjungtas: 2014 Lap 12, 17:39:03 pm »
Šiaip jei bonka dūžta į galvą, tai gūzo nelieka, liek kirstinė vieta. Ir tuščias butelis dūžta n kartų lengviau nei pilnas
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #28 įjungtas: 2014 Lap 12, 21:20:26 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Durniausia, kai susėda gera kompanija ir "naujokui" pradeda pasakoti šimtą kartų pasakotus nuotykius. Gal čia ne pas mus problemos, o pas tuos "laido riterius iš socialinių tinklų, kuriuos kamuoja dėmesio trūkumas".   :chmm:

Gal reikia atidaryti kokią nors "Naujokų areną", kur jie galėtų sukti viską nuo pradžių... ir mums nebūtų "... nu ****** ir vėl apie tą patį  :banging: . Galėtų ten reikštis visokie arimanai, kurie į sąskrydžius bijo atvažiuoti  :kikena:
Ne bijo, o kiti prioritetai. Nors ne, bijau visokių dziudokų  :kikena:.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #29 įjungtas: 2014 Lap 12, 22:49:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano galva (guzas) ir gyvenimo patirtis sako ką kita :)

O dėl forumo "atmirimo" - natūralus procesas:

1. Populiarėja kito tipo tyrnetinis bendravimas. Fakebūkė, pvz.
2. Dauguma temų senbūvių išgrumuliota iki kažkokio konkretaus išrišimo, arba nuspręsta, kad gilintis neverta.
3. Kaip ir jau rašė kažkas, kad "seniai" ne vieną kartą jau susitikę gyvai nebeturi noro "laužyti ietis" internete :)
4. Let's face it.... Mes ne tik forume seniai  :-]

tai jei "seniai" nenori, tai ko "jaunima" dusija? :D ar bijo, kad uzleidus, po to "jaunimas" taps "seniais" :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #30 įjungtas: 2014 Lap 13, 11:57:01 am »
pribazarijot rimtoj temoj apie alkoholį  :chmm: ir kuriam cia dabar baną įkalt?  :chmm:  :nezino:  :luztu:
Taip, daug temų prikalbėta, prirašyta ir tereikia paieškot. Tą jau seniau sakiau ir mano dusinimai buvo  dažnesni ir piktesni. Bet buvo negerai, kiek pamenu  :nezino: Gal ir gerai, kad buvo negerai... :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #31 įjungtas: 2014 Lap 13, 13:41:09 pm »
Dziudoka- aš irgi nevažiuoju. Ar kada atlėksiu? Taip. Dabar tikrai žinau kad šis sąskrydis bus tas, į kurį tikrai stengsiuos atlėkti. Kodėl? Todėl, kad noriu pabendraut su tais Žmonėmis, su kuriais va taip, per Kovos klubą susipažinau ir kuriuos gerbiu. Kaip Žmones. O turėti draugų, dar Žmonių yra kažkas tokio.  :respect:  Va dėl jų ir stengsiuos atvažiuot.   Dar Dojo priprašysim kad sanchin kata seminarą pravestų ( jau dabar prašau įtraukt į seminarų sąrašą, please  :respect: ). Ir gal kas taichi gali pravesti ( kaulai seni, jau norisi kažko ramesnio... ). Dėliosiu viską taip, kad man tai taptų tiems metams, tam mėnesiui, toms dienoms prioritetu. 
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 13, 16:10:18 pm nuo Dainiux »
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #32 įjungtas: 2014 Lap 14, 08:33:51 am »
Sorry, sumaišiau forumus. Nepažiūrėjau adreso, kad į mamyčių forumą pakliuvau.

P.s. dabar turėčiau būt prismaugtas (veikiausiai išbanintas, nes Jūsų, gerbiamieji, akademinėje bendruomenėje, t.y. priimtinas elgesys  :ramentai: :bijo: :-(

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #33 įjungtas: 2014 Lap 14, 10:40:19 am »
O ko, mamyte, tikėjotės šiame forume?
kaip suprantu, dažnai lankotės, kad galite lyginti  :angel:
iš tiesų visos mamytės visada aptarinėja, ar dūžta pilnas alaus butelys ir kiek guzų palieka. taip kad - į dešimtuką, laikau.
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #34 įjungtas: 2014 Lap 14, 10:53:58 am »
Senamadi, nesinervink. O kad stumia jie, tai stumia ir stums, toks anų bendravimo stilius. Visi ant visų stumia. Plius, tokių ,,situacijų" jau jie ,,prinagrinėję" iki blogumo... Ir iš vis, čianais ,,pats geriausias boksas yra boksas." Todėl jei nori gaut normalios informacijos ( o jos galima gaut, nes chebra su patirtim), reik labai konkrečiai klaust  :kikena: Plius, kiek gyvai forumėnų mačiau, nė  viens nepasirodė į mamytę panašus.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #35 įjungtas: 2014 Lap 14, 11:17:44 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O ko, mamyte, tikėjotės šiame forume?
kaip suprantu, dažnai lankotės, kad galite lyginti  :angel:
iš tiesų visos mamytės visada aptarinėja, ar dūžta pilnas alaus butelys ir kiek guzų palieka. taip kad - į dešimtuką, laikau.

 :clap:  :respect:  :D ir +
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #36 įjungtas: 2014 Lap 14, 17:09:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai jei "seniai" nenori, tai ko "jaunima" dusija? :D ar bijo, kad uzleidus, po to "jaunimas" taps "seniais" :D

Ė, "antros jaunystės jaunuoli", gal į galvą?  :icon_bat:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #37 įjungtas: 2014 Lap 14, 17:10:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sorry, sumaišiau forumus. Nepažiūrėjau adreso, kad į mamyčių forumą pakliuvau.

P.s. dabar turėčiau būt prismaugtas (veikiausiai išbanintas, nes Jūsų, gerbiamieji, akademinėje bendruomenėje, t.y. priimtinas elgesys  :ramentai: :bijo: :-(

A raunies?

Jei taip ir pribimbęs prie kiosko su vyresniais kalbi, tai manau 13 iš 15 kartų turėtum per fasadinę galvos dalį gaut... Pelnytai ;) O ir pykti nelabai galėsi...
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 14, 17:24:30 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #38 įjungtas: 2014 Lap 14, 17:12:37 pm »
Savo pora paskutinių minčių šioje temoje norėjau tiesiog grąžinti į diskusiją tą betarpišką ir pagarbos artimam atmosferą, kurioje ir turėtų vykti kovos menų mylėtojų bendravimas forume.

Ačiū už dėmesį.  :ruko: Jau eisiu.
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 14, 17:23:42 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #39 įjungtas: 2014 Lap 14, 18:08:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ė, "antros jaunystės jaunuoli", gal į galvą?  :icon_bat:

As i ja valgau!  :valgo:
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #40 įjungtas: 2014 Lap 15, 17:29:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
As i ja valgau!  :valgo:
:luztu: :luztu: :luztu: :luztu:
Bet nesakyk, lankei boksą kažkada, ane?
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #41 įjungtas: 2014 Lap 15, 19:53:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:luztu: :luztu: :luztu: :luztu:
Bet nesakyk, lankei boksą kažkada, ane?

 :D  :D  :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #42 įjungtas: 2014 Lap 15, 22:05:21 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:luztu: :luztu: :luztu: :luztu:
Bet nesakyk, lankei boksą kažkada, ane?

Nesupratau klausimo? :D :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #43 įjungtas: 2014 Lap 15, 23:12:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:luztu: :luztu: :luztu: :luztu:
Bet nesakyk, lankei boksą kažkada, ane?
kaip dabar pamenu Muyai taica Lonca  :D

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #44 įjungtas: 2014 Lap 16, 11:24:30 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nesupratau klausimo? :D :D
Aš čia nieko juokingo nematau
 :E
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #45 įjungtas: 2014 Grd 04, 00:32:33 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Senamadi, nesinervink. O kad stumia jie, tai stumia ir stums, toks anų bendravimo stilius. Visi ant visų stumia. Plius, tokių ,,situacijų" jau jie ,,prinagrinėję" iki blogumo... Ir iš vis, čianais ,,pats geriausias boksas yra boksas." Todėl jei nori gaut normalios informacijos ( o jos galima gaut, nes chebra su patirtim), reik labai konkrečiai klaust  :kikena: Plius, kiek gyvai forumėnų mačiau, nė  viens nepasirodė į mamytę panašus.

Misleading (išvertus praranda prasmę) tuomet.

Vos tik užsukus į kurią nors temą, tampa aišku, kad čia seniai jau būta aktyvių diskusijų. Esamose, nuolatos šmėkščioja gaivinimo ir sentimentų sentencijos.

Kai ateina žmogus, kuris galbūt nėra teisus esamu klausimu, ne viską žino ir išmano, tačiau prieš tai gerbiamos liaudies valdžios neįspėja apie galimą savo neišmanymą, ar kitaip nedemonstruoja savo vikšriškos būties, nes priešingu atveju, jei jis išmanytų, čia neateitų ir tas žmogus pradeda jaustis, kaip grįžęs į mokyklą, kur dar tekdavo bendrauti su įvairių kastų bei mentaliteto atstovais, norom arba nelabai  :punch: :friends:, jam iškyla klausimas - kokia nauda iš žmonių, kurių kaip savo srities specialistų kompetencija neabejoju, tačiau gebėjimas pasisakyti jau "prinagrinėtomis" situacijomis nesiekia minimumo, kurio norėtųsi išklausyti (?)


Retorika, kuria viliuosi suprasite, jog patenkate į užburtą ratą.

Senbuviai mirė (veikiausiai dar ne tiesiogine prasme) ir mirs. Naujokai neįsilieja. Jei Jūsų toks tikslas, tuomet fine.  :nezino:

Jei vis tik ne toks, tuomet siūlau priimti žmones ne tobulus, ne visai tokius kokius esat įpratę matyt ir girdėt, bet surizikuot savo kantrybės ląstelėmis (nors man bendrai tampa keista, jog taip lengva išmušti iš vėžių) ir išsiaiškinti dėl ko jie yra tokie, ką galite išmokti iš jų ir supratę, jog jie ateina čia vertindami šią bendruomenę, atlikti bet kurios bendruomenės pareigą - atitikti lūkesčius ir suteikti galbūt būsimiems bendruomenės nariams, meetų dalyviams patirtį ir išmintį kurią esate sukaupę. Peace \/  :respect: :alus:

Juk viskas prasideda nuo noro. Kuo nors tapti, priklausyti. Ar manote, kad VIS DAR esate bendruomenė, kuriai žmonės norės priklausyti ir ateityje (?) :friends:

Atsijungęs Drakons

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 357
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +13/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #46 įjungtas: 2014 Grd 04, 19:02:21 pm »
Ė, o kavinuko banas dar nepraėjo?

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #47 įjungtas: 2014 Grd 04, 21:56:23 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ė, o kavinuko banas dar nepraėjo?
Praėjo, bet nei stilius rašymo, nei IP nesutampa. Nemanau, kad jis čia..
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #48 įjungtas: 2014 Grd 04, 22:19:40 pm »
nėra žodžio ,,treneruotė", reiškia, kad ne kavinis.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #49 įjungtas: 2014 Grd 05, 13:14:22 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Misleading (išvertus praranda prasmę) tuomet.

Vos tik užsukus į kurią nors temą, BLAH BLAH BLAH .... Kai ateina žmogus, kuris galbūt nėra teisus esamu klausimu, BLAH BLAH BLAH...... ... BLAH BLAH BLAH siūlau priimti žmones ne tobulus, ne visai tokius kokius esat įpratę matyt ir girdėt..... BLAH BLAH BLAH

Mes, žilieji senbuviai, puikiai žinom, kad KITI žmonės yra netobuli. Ir mes, genijai, dydybės manija nesergam.

O jei rimtai ir kalbant apie tavo "situjobiną", bei konfilktus bendrai, galiu pasakyti, kad (nežinau kaip kitiems) aš asmeniškai po kiekvienų muštynių (o ir joms neįvykus konfliktinėje situacijoje) visada jaučiuosi š....nai. Gal tai reakcija į adrenaliną, gal dar kas nors. Bet visada yra jausmas, kad viską galėjai padaryti kitaip.

Ir iš viso, kadangi čia ne supermamų klubas (tavo žodžiai, beje) - GAL Į GALVĄ?  :-]
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 05, 13:42:26 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #50 įjungtas: 2014 Grd 05, 13:47:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacija Nr. 1.

Keliauju su mergina įkaušęs iš išleistuvių ir pakeliui užsukame į Lukoil'ą man mineralinio. Įkaušęs, kad net gėda  :nezino:. Į vidų neinu, draugė grįžta su mineraliniu, atsigeriu, ir trauksime savo keliais, tačiau aikštelėje susiduriu su ne vietiniu "pacanu" ir pora jo draugų (vietiniai). Yra minimali priešistorė. Skirtingos chebros, matyt jaučia reikalą pabandyt įsitvirtint. Su vietiniais nesibičiuliavom, tačiau ir vieni ant kitų nespjaudėm.

Ir viskas prasideda, dialogas, mat jis pasisako lankantis karate or smth., dialogas kaista, suvokiu, jog esu girtas kaip tapkė, išmuša mineralinio butelį iš rankų. Parodydamas, jog nebijau smūgio iš kelio pasilenkiu jo paimti, atsistoju ir aš...?


Situacija Nr. 2.

Vienas iš Vilniaus rajonų nutolęs per 15 km. nuo centro. Atvažiavęs pas draugę, nusprendžiam prieš pat 22 val. įsigyti ką nors išgerti prie filmo. Šoku į batus ir keliauju iki parduotuvės. Parduotuvėje alkoholio skyrius atskiras. Tik alkoholis. Laukiu eilėje ir prie manęs, kaip ir prie visų laukiančių eilėje prieina per 40 m. jau priklausomybę turintis atstovas ir sako "duok 10 centų". Aš į jį neatkreipiu dėmesio, tuo tarpu prieina mano eilė, aš renkuosi alų ir jis man dar kartą tik jau agresyviau kartoja savo "reketo"  :D gaidelę. Pardavėja įsiterpia ir sako "nesikabinėkit prie klientų". Jis į tai nesureaguoja ir dar kažką rusiško žerdamas yra pertraukiamas mano trumpo ir aiškaus sakinio "***, dar čia išsipisinėsi, išsitempsiu į lauką ir atpyzdinsiu". Jis nusiramina, lieka nesupratęs staigaus "užsirovimo", susirenku alų ir ramiai patraukiu iš parduotuvės. Nuėjęs per 100 m. nuo parduotuvės girdžiu kažką rėkiant "gaidį, ateik čia *** ir kitą leksikoną", iš pradžių pamanau, kad tai tiesiog būdingas tam rajonui, tokiu paros metu bruožas, tačiau suprantu pagal artėjimą, jog čia tas pats smarkuolis ir kad visa tai skirta man. Aš... (?)


Situacija Nr. 3.

Kalvarijų g. parduotuvėlė, prieš pat 22 valandą, užbėgu įsigyti alaus. Prieš mane eilėje pora "rajonskų" per 30 metų. Vienas apie 90 kg., kitas iki 65kg. Jie skaldo bairius pardavėjom, jos nieko neatsako. Susimoka už pirkinius. Dedasi daiktus į maišą. Aš nesibraunu, kol neatlaisvino kasa. Didesnis atsisuka į mane ir sako, pasisveikink su pardavėjom, nieko neatsakau, ramiai laukiu kas toliau... Jis mane pagąsdint bando priartėdamas prie pat, tačiau išlieku visiškai ramus ir nieko nesakau. Jis bando reikš savo didybę, tačiau aš jam nieko neatsakau, žiūriu ramiai į jį. Tuo metu pardavėja pasiteirauja - ar pirksiu. Nenuleisdamas akių nuo jo veido, paduodu savo turimus pirkinius pro jo šoną ir po kelių žodžių, iš jo naparniko, susilaukiu smūgio į koją. Nestipraus, nesuklumpu. Visą laiką nepratariau nė žodžio. Vaizdo kamerų parduotuvėje nėra. Aš ... (?)

Situacijoje Nr.3 - jausčiausi visiškai teisus bandydamas bausti įžūlius piliečius. (buvau užpultas pirmas - spyris, liudininką turiu - kasininkė)

Situacijoje Nr.1 (aš normaliai pagėręs ir dar su mergina) greičiausiai tiesiog nuryčiau piliulę ir atsitraukčiau - chebros chebromis, ir jei jau kas - galima bus ir blaiva galva pagaut ir nubaust. Varianto su "pasilenkiau, rodydamas kad NIEKA NEBEJAU -  nesupratau visiškai. Matyt, kažkas iš dvasinių ritualų srities. Drąsu, bet kvaila.

Situacija Nr.2 - ne situacija. Iš karto nieko neįvyko, šūkavo iš toli, reaguoti neapsimoka. Va.
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 05, 13:53:36 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #51 įjungtas: 2014 Grd 05, 22:22:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

galiu pasakyti, kad (nežinau kaip kitiems) aš asmeniškai po kiekvienų muštynių (o ir joms neįvykus konfliktinėje situacijoje) visada jaučiuosi š....nai. Gal tai reakcija į adrenaliną, gal dar kas nors. Bet visada yra jausmas, kad viską galėjai padaryti kitaip.


 :handshake:

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #52 įjungtas: 2014 Grd 05, 23:58:11 pm »
Pajudinsiu širšių lizdą  :director:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Retorika, kuria viliuosi suprasite, jog patenkate į užburtą ratą.

Senbuviai mirė (veikiausiai dar ne tiesiogine prasme) ir mirs. Naujokai neįsilieja. Jei Jūsų toks tikslas, tuomet fine.  :nezino:

Jei vis tik ne toks, tuomet siūlau priimti žmones ne tobulus, ne visai tokius kokius esat įpratę matyt ir girdėt, bet surizikuot savo kantrybės ląstelėmis (nors man bendrai tampa keista, jog taip lengva išmušti iš vėžių) ir išsiaiškinti dėl ko jie yra tokie, ką galite išmokti iš jų ir supratę, jog jie ateina čia vertindami šią bendruomenę, atlikti bet kurios bendruomenės pareigą - atitikti lūkesčius ir suteikti galbūt būsimiems bendruomenės nariams, meetų dalyviams patirtį ir išmintį kurią esate sukaupę. Peace \/  :respect: :alus:

Juk viskas prasideda nuo noro. Kuo nors tapti, priklausyti. Ar manote, kad VIS DAR esate bendruomenė, kuriai žmonės norės priklausyti ir ateityje (?) :friends:

Ei, vaikine, tai ką tu rašai yra ne retorika (įtikinėjimai, kas būna kalbant su sprendimo teisę turinčiais viršesniais tau pvz. teisėjais ar maximum lygiais tau verslo partneriais), o didaktika (moralizavimas, pamokymai, būna tada kai asmuo yra viršesnis/protingesnis/geresnis už klausytojus. Va net minusą Skeptikui leidai sau įkalt kaip tikras dėdė, reguliuojantis eismą). Tai viena.

Antra. Yra žmonių, kuriuos pamačius subiūra nuotaika. O dar yra tokių, kurie elgiasi kaip tikri "princesiai ant žirnio"- tiek esą geresni už kitus, kad aplinkiniams savaime pradeda niežėti kumščiai. Ne tokie kultūringi tai ir tiesiog pasiūlo. Nežinau, kada suprasi ir ar išvis suprasi, kad tavo postai yra tokio princesiaus kalbos, bet viliuosi- kada nors suprasi. Nes kitaip teks dažnai turėt problemų. Ką pats išsiduodi dažnai patiriantis, atsakydamas DainiusG.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tik tu man paaiškink, kur "konfliktuoju"?

Dėl kalbėjimo ir įvertinimo, sutinku, tačiau ne kartą ir ne penkis kartus ignoravimas yra padėjęs.
Manai, kiti čia nesupranta kaip rutuliojasi "siūlymas duot į snukį" ir už ką paprastai siūloma ir kaip dažnai siūloma? Kažkas man kužda, kad klysti... Na ir kaip rezultatas- atsakymai su pajuokavimais, netikėjimais ir pan., ką pats vertini kaip naujokų dusinimu.

Reikalas tas, kad nuoširdūs naujokų klausimai atsakomi paprastai ir pagal galimybes greitai. Tik tokių labai reta pasitaiko- nes greičiausiai kaip ir priklauso normaliai užsiiminėjančiam eina svarbiais klausimais pas trenerį, o ne forumą. Supermamyčių ar kokį kitą pasitaikiusį :D O štai tie, kurių postuose lengvai įskaitomi yra reikalavimai gerbti kaip nežinia ką (tipo "aš ir pats jau su ūsais/ esu patyręs vilkas ir kiti man ne autoritetas) sulaukia nuoširdaus- WTF?

Išvada: nori gaivint forumą- imituok paprastus klausimus apie technikos nuansus, treniruočių ypatybes, neišgalvotus/paprastus atsitikimus, kuriuos tik papasakoji- kas norės/galės tą kartą atsilieps. Taip be pretenzijų forumas turi šansų išsijudinti ir nekalbėję- prabilti.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #53 įjungtas: 2014 Grd 06, 02:45:32 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sorry, sumaišiau forumus. Nepažiūrėjau adreso, kad į mamyčių forumą pakliuvau.

P.s. dabar turėčiau būt prismaugtas (veikiausiai išbanintas, nes Jūsų, gerbiamieji, akademinėje bendruomenėje, t.y. priimtinas elgesys  :ramentai: :bijo: :-(

O kodėl tie nemamytukai niekada nesirodo Fightclub sąskrydžiuose bei gimtadieniuose? :nezino: Neatvyksta, nepadalyvauja seminaruose, nepakovoja draugiškuose sparinguose, nepadalyvauja komandiniuose žaidimuose, tame tarpe ir intelektualiuose, o tik bando savo išmintį forume pademonstruot  :nezino: Kad bent ta išmtintis verta dėmesio būtų... :book1: :nezino:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #54 įjungtas: 2014 Grd 06, 02:51:55 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ir gal kas taichi gali pravesti ( kaulai seni, jau norisi kažko ramesnio... ).

Patikėk, nieko ramesnio už boksą nėra. Per savo gyvenimą (nu jau 41-eri tuo bus) išbandžiau daug ko, bet tik bokse niekas nesukinėja rankų, kojų, pakirtimų nedaro, metimų, nesispardo iš kojų, nu žodžiu jautiesi ramus kaip belgas, nežinau ramesnio sporto/kovos meno  :nezino: Nu vienintelis trūkumas - per snukį gali užmesti, kartais stiprokai, bet juk neskauda, prabundi - skausmas būna atlėgęs...

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #55 įjungtas: 2014 Grd 06, 13:26:49 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Patikėk, nieko ramesnio už boksą nėra. Per savo gyvenimą (nu jau 41-eri tuo bus) išbandžiau daug ko, bet tik bokse niekas nesukinėja rankų, kojų, pakirtimų nedaro, metimų, nesispardo iš kojų, nu žodžiu jautiesi ramus kaip belgas, nežinau ramesnio sporto/kovos meno  :nezino: Nu vienintelis trūkumas - per snukį gali užmesti, kartais stiprokai, bet juk neskauda, prabundi - skausmas būna atlėgęs...
Neklaidink, tamsta, žmonių- jūs, sadistai, prasiprofinę visi per kepenis mušt  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #56 įjungtas: 2014 Grd 06, 14:28:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Neklaidink, tamsta, žmonių- jūs, sadistai, prasiprofinę visi per kepenis mušt  :kikena:

O kam dabar lengva?  :angel:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #57 įjungtas: 2014 Grd 07, 15:19:38 pm »
Gediminai, jei turi akademinį soc. mokslų laipsnį bei esi buvęs teismo posėdžiuose, tuomet manau, kad sugebėtum įrodyti dėl ko taip teigi, tačiau jei norisi sakyti "kad tau nereikalingas socialinių, arba bendrai akademinis išsilavinimas, tuomet nemanau, kad sutarsim šiuo klausimu  :friends:

Sutarti ir neprivalom. Taip pat, kaip ir neprivalot priimti mano nuomonės, šiuo klausimu įterpsiu citatą, kuri iliustruos mano požiūrį. "Aš nenoriu, kad mąstytum, taip kaip aš. Aš tenoriu, jog tu pradėtum mąstyti".

Sąlyginai pasiekiau savo tikslą, kadangi jau atsirado argumentuoti postai.

"tačiau ne kartą ir ne penkis kartus ignoravimas yra padėjęs" šia mintimi aprėpiau ir kitokio plauko tariamus nusikaltėlius - elgetaujančius ir pan., tačiau dabar sakysi, jog kategorija kita, juk vienetai skirtingi. Ir tu būsi teisus. Nors asmeniškai man - tai yra tie patys laiko ir energijos siurbikai, tiesa, su skirtingu siurbimo potencialu  :ramentai:


Kaip suprantu dėl mano prasto literatūrinio stiliaus bei silpno gebėjimo mintis dėstyti raštu istorijos tapatinamos su pramanais. Tobulinsimės.


Dėl "šūdino" jausmo - mažėjant adrenalino kiekiui, grįžtant į normą, išsiskiria hormonai, kurie sukelia būseną artimą depresijai, tai ir iššaukia tokias mintis. Manau, kad jos aplenkia tik adrenalino fanatikus, kurių atsinaujinimo ciklas labai spartus.

"O kodėl tie nemamytukai niekada nesirodo Fightclub sąskrydžiuose", pabandysiu surast atitikmenį, kuris "palies".

Tau yra 40 ir susidomėjai somelje veikla, norėtum pats ateityje tapti žinovu. Nukeliauji į forumą, kuriame dauguma "liaudies" šlėktų bendrauja ekscentriškai, ciniškai ir šiaip jau 15 metų su seneliu degustuodavo vyną.

Bendruomenė lengvos ir aiškios terpės įsiliejimui nesukuria, asmeninės savybės radikaliai skiriasi dėl skirtingų patirčių. Tu 15 metų vasarom daržus ravėjai ir tręšei, jie vyną ragaudavo Italijoje. Logiška, tolerancijos terpės bei pakantumo nėra. Juk nauda negalima. Ir ką tu, galbūt žala. Privers dar apie labdarą galvot ar pan.

Prieš išvadas prisiminkime, kad noras yra, patirties šiek tiek taip pat. Klausimas, jei tave ten vadintų kaimietuku ir bendrautu lyg su šūdra, ar norėtum važiuot į sąskrydį ir jaustis kvailai?

Ar vis tik norėtum ko kito?


Viliuosi, jog atsakysi į mano paskutinį klausimą ir pasakysi - ko norėsi.



P.s. diskutuojantiems apie temą. Matau savo klaidas, Jūsų dėka. Dėkoju už pastebėjimus ir kritiką. Kitus kartus elgsiuosi kitaip bei atliksim išsamesnius namų darbus.
darbus kiek tai yra įmanoma.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #58 įjungtas: 2014 Grd 07, 19:53:03 pm »
Nukeliauji į forumą, kuriame dauguma "liaudies" šlėktų bendrauja ekscentriškai, ciniškai ir šiaip jau 15 metų su seneliu degustuodavo vyną.

Čia apie ką? Toks jaunas gert pradėjai?  :chmm: Jei apie mane, tai tada klysti- smagoną jau gerdavau, jokio vyno nesu ragavęs. Vyną geria tik bandantys įsilieti prie šlėktų bohemos nariai, norintys kažkuom bent patapti šiame Gyvenime... :nezino:
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 07, 19:54:54 pm nuo Dainiux »
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #59 įjungtas: 2014 Grd 07, 22:45:09 pm »
Senamadis vėl užsirovė :D :D :D

Talentas, škia
 :angel:

Reikės kviesti į forumo sąskrydį "Krizių management'o" pagrindų pravedinėt  :icon_bat:
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 08, 01:10:46 am nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #60 įjungtas: 2014 Grd 07, 22:47:28 pm »
Oho, kaip viskas garbanota  :D O aš dar galvoju, kad tai aš gal per sudėtingai rašau  :)
Na tai truputį pasiaiškinam kas ir kaip.
Pirma apie ką tu čia?
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gediminai, jei turi akademinį soc. mokslų laipsnį bei esi buvęs teismo posėdžiuose, tuomet manau, kad sugebėtum įrodyti dėl ko taip teigi, tačiau jei norisi sakyti "kad tau nereikalingas socialinių, arba bendrai akademinis išsilavinimas, tuomet nemanau, kad sutarsim šiuo klausimu  :friends:

Sutarti ir neprivalom. Taip pat, kaip ir neprivalot priimti mano nuomonės, šiuo klausimu įterpsiu citatą, kuri iliustruos mano požiūrį. "Aš nenoriu, kad mąstytum, taip kaip aš. Aš tenoriu, jog tu pradėtum mąstyti".

Retorika>didaktika? Tai čia jau nieko nebereikia įrodinėti, viską parodo tavo paties iliustracinė citata: "Aš nenoriu, kad mąstytum, taip kaip aš. Aš tenoriu, jog tu pradėtum mąstyti". Kaip manai, tavo citata sako ar ne štai ką- "Jūs nemąstantys, o aš mąstau. Tai AŠ galiu jus išmokyti mąstyti." ? Ir kur tavo manymu tavo citatos autoriaus asmenybė- greta klausytojų, atsakinga prieš klausytojus ar vis tik aukščiau klausytojų? Kai susivoksi, tada galėsim panagrinėti ar turi teisę "neapšilus kojų" į tokią poziciją, ar vis tik kažkaip reikia ją ir įrodyti. Na, kad kiti čia esantys yra nemąstantys ehmmm, kaip čia pasakius   ... na tie...  .  :D O tai žinai gi, kaip ten netikriems pranašams baigiasi... ;)  Seną anekdotą "sveiki, drakonai" girdėjai? irgi apie įsiliejimą į savotišką priverstinę bendruomenę... Specialiai tau- moralas ten visai ne bendruomenėj, į kurią "įsiliejama".

Antra dėl asmenų kategorijų. Būtų gerai, kad savo tobulintinų įgūdžių sarašą "1) mano prasto literatūrinio stiliaus bei 2) silpno gebėjimo mintis dėstyti raštu " pasipildytum dar "3) teksto suvokimo problemos" ir nepripaišytum žmonėms to, ko jie nesakė. Nes pirma aš niekur nenorėjau teigti apie akademinio išsilavinimo (ne)reikalingumą. Ir antra, kalbėdamas apie poreikį pirmą kartą reaguoti į žmogaus kreipimąsį aš kalbėjau  būtent apibendrintai apie visus žmones, įskaitant elgetaujančius ar girtus. Ir pozicijos nekeičiu- jei į tave tiesiogiai kreipiasi žmogus ir tu niekaip neatsakai (elgetuojančiam gali užtekti tik neigiamai pakratymas galvos), tu provokuoji įsivelt į kvailas istorijas. Kiekvienas Tau nepažįstamas (tau neprisidirbęs) žmogus yra vertas kažkokios reakcijos. Tiesiog tokia jau ta žmogaus psichologija. O jei dar nuo tavęs sklinda pasidygėjimas, kurio nemoki nuslėpt- tai dažni nuotykiai yra garantuoti.

Na ir trečia apie įsiliejimą. Kiekvienas atėjęs mandagiai naujas žmogus bendruomenėje yra vertas mandagaus priėmimo. O savęs statymas aukščiau kitų nėra mandagus prisistatymas. Tavo turimi: "noras yra, patirties šiek tiek taip pat" neleidžia iš anksto statyti savęs kaip kažkokiu autoritetu (t.y. galinčiu išmokyti tamsią masę ;) ). Universaliai visur. Nesvarbu kur, ką, kada ir kiek ten tu esi gėręs, bet bendrauti visur turi pradėti paprastai, nebent tave kas nors pristato kaip jau esantį kažkokių pasiekimų autorių. Tik tada turi teisę buti laikomas ne dar vienu neatsiskleidusiu. Ir gal tada tau atleis kitų išvadinimą nemąstančiais. Žinai, toks reikalas, kad verti kažko greitai yra įvertinami, tik manantys apie save gerai- nelabai. Išvadas daryk pats.

Atsijungęs Mokytojas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 455
  • Amžius: 59
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +20/-1
  • Lytis: Vyras
  • Ugnis ir vanduo kiečiausias uolas paverčia smėliu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • www.KovosKlubas.lt
  • Skype: plazma777
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #61 įjungtas: 2014 Grd 11, 11:18:19 am »
Senamadis ... ??? (kame?)

Kad ir kokios bus rekomendacijos... jomis nepasinaudosi.
Teoriškai, visose "tavo situacijose"... pulti, arba gintis lieka.
Savo elgesiu tas aplinkybes "sukūrei".

... "Mokinkis kurti taikią pradžią", nes kitaip "pastoviai" lipsi ant tų pačių grėblių ir "visi" tau malkų siūlys.
Gal pats nejausdamas to, tu iššaukiančiai elgiesi? Kas ir sukelia aplinkinių nepasitenkinimą. Kaip manai?

Spėju, paklausi... o Kaip derėtu elgtis?

„Niekas žmogaus taip nestabdo kaip jis pats save.” A.Belas
„Tik pasieke tikslą sužinome, kad kelias buvo tinkamas.” P.Valeri

„Kvailiausi žmonės, kuriuos aš pažįstu, yra tie, kurie viską žino." M.Sorbesas

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #62 įjungtas: 2014 Grd 12, 07:56:39 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Savo elgesiu tas aplinkybes "sukūrei".

... "Mokinkis kurti taikią pradžią",

 :handshake:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Levas

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2013
  • Žinutės: 62
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #63 įjungtas: 2014 Grd 12, 13:03:11 pm »
Na kaip sykis fightclube straipsnis buvo į temą. Kaip elgtis, kad tave užpultų ir ką daryti, kad ne. Tai senamadžiui gal ir verta būtų praskaityt. Aišku kiekvienoje situacijoje daug dedamųjų, pradedant konfliktuojančiųjų psichologine savijauta ir t.t.

Indėnas

  • Svečias
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #64 įjungtas: 2014 Grd 20, 12:49:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacija Nr. 2.

 girdžiu kažką rėkiant "gaidį, ateik čia *** ir kitą leksikoną", iš pradžių pamanau, kad tai tiesiog būdingas tam rajonui, tokiu paros metu bruožas, tačiau suprantu pagal artėjimą, jog čia tas pats smarkuolis ir kad visa tai skirta man. Aš... (?)

Laukiu Jūsų sprendimų šiose situacijose. Jei reikia papildomos informacijos - klauskite.

Visų situacijų metu - papildomos įrangos / daiktų neturiu.

pamastymui: beveik tokia pat situacija ir galimas  tokios situacijos tęsinys Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #65 įjungtas: 2014 Grd 22, 17:27:08 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
pamastymui: beveik tokia pat situacija ir galimas  tokios situacijos tęsinys Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kometaras vienas - teisesauga tarnauja nusikalteliams ir debilams. O motinele turejo da bauda gauti uz degrado auklejima.. :E
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #66 įjungtas: 2014 Grd 23, 23:43:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kometaras vienas - teisesauga tarnauja nusikalteliams ir debilams. O motinele turejo da bauda gauti uz degrado auklejima.. :E

Kažkaip tokių žodžių vartojamas nepagrindžiant šio vartojimo, iškelia klausimą apie pačio gerbiamojo išsiauklėjimą. Tiesiog pozicija, iš šalies, jei aplinkinių nuomonė Jums yra svarbi. Priešingu atveju - tiesiog ignoruokite šią žinutės dalį.


Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą).

Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.


Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #67 įjungtas: 2014 Grd 24, 00:32:09 am »
,,Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą)".
Teip, vedžiojant girtą šunį visko bus. Ko iš to galima pasimokyt? Neleiskit savo šuniui gert.

O jei rimtai, tai reik ragais sulaužyt snukį, prilaikant už apykaklės ir gražiai paguldyt. Ne šunį- kuliganą.  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Indėnas

  • Svečias
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #68 įjungtas: 2014 Grd 24, 01:28:19 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.
mastom toliau:
kita kažkuo panaši istorija "Kaltinamajame akte buvo rašoma, kad apsaugininkas Dariui D. sudavė ne mažiau aštuonių smūgių į įvairias kūno vietas. Kitą rytą po incidento dėl vidaus organų sužalojimų Darius D. mirė, o kaltinimai nužudymu dėl chuliganiškų paskatų pareikšti apsaugininkui"

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #69 įjungtas: 2014 Grd 24, 09:45:08 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...O jei rimtai, tai reik ragais sulaužyt snukį, prilaikant už apykaklės ....

Pasirodo, kad agresija būdinga ne tik boksininkams, bet ir tiems iš "niam niam"?  :ruko:

Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #70 įjungtas: 2014 Grd 24, 11:47:10 am »
 :D neagresyviai. Kodėl iškart ,,agresija, agresija"... Taip nestipriai sulaužyt, tik biškį, a paskui paguldyt kai plunksną. Man Basas Rutenas rodė.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #71 įjungtas: 2014 Grd 27, 03:34:56 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkaip tokių žodžių vartojamas nepagrindžiant šio vartojimo, iškelia klausimą apie pačio gerbiamojo išsiauklėjimą. Tiesiog pozicija, iš šalies, jei aplinkinių nuomonė Jums yra svarbi. Priešingu atveju - tiesiog ignoruokite šią žinutės dalį.


Šiuo atveju situacija vėl tokia, kad lauk kol voš - tikėkis, kad dar sugebėsi duot atgal. Bėk ir taip bėgiosi visada, kai vedžiosi šunį, o jis bus girtas. (noriu paimti ne tokį girto žmogaus atvejį, kuriam pakanka pakelt balsą).

Iš čia galima pasimokyti, jog smūgiuoti į galvą, kad ir kaip tai būtų gražu, neverta bet kuriuo atveju. Smūgis į pilvą - malšinimui pats tas.

Tikros situacijos nežinau, tad rėmiausi tik straipsnio info. Matyt į pilvą būtų geriau, po to nepasiekus efekto žiū ir peilį sugauni į šoną…Ir lieki toks teisus... Moralizuotojai  :kikena: Tiesiog žmogus reagavo taip kaip mokėjo. Gatvė-ne sparingas, kur gali rinkti taškus… Ir atsakomybė turėtų tekti visų pirma tam, kuris sukėlė agresyvią situaciją.
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 27, 03:36:45 am nuo Smauglys »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #72 įjungtas: 2014 Grd 27, 10:45:17 am »
Pas mus kaltas yra tas, kursai liko stovėt. Labai reti atvejai, kada viskas gaunasi, kaip priklauso. Štai vakar, praeidamas mačiau, kaip norfoj vienas treninginis mikrocefalas ant kažko rovės. Stiuliuje ,,davaij, paidiom vyidim". Turbūt tokį  tikrai pirmas jungčiau, tiesiog neatlaikyčiau to spaudimo. Manau, daugeliui taip būtų. Bet tada lieki kaltas automatiškai. Ten buvo apsauginis, kasininkės, krūva liudininkų...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Augustas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 938
  • Karma: +2/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #73 įjungtas: 2014 Grd 27, 16:21:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Štai vakar, praeidamas mačiau, kaip norfoj vienas treninginis mikrocefalas ant kažko rovės. Stiuliuje ,,davaij, paidiom vyidim". Turbūt tokį  tikrai pirmas jungčiau, tiesiog neatlaikyčiau to spaudimo. Manau, daugeliui taip būtų. Bet tada lieki kaltas automatiškai. Ten buvo apsauginis, kasininkės, krūva liudininkų...

Na, kai gyvenau prastam mikrorajone, man teko keletą kartų susidurti su tokiais besiraunančiais neblaiviais asmenimis. Kažkaip išsisukdavau atsiprašymais už kažkokias nebūtas nuodėmes ir pan. Va maždaug taip, kaip Bazare aprašyta:

Citata
"Stoviu kamštyje, kažką galvoju (kartais būna ir taip), nusprendžiu nusiplauti stiklą, patraukiu svirtelę - nieko, antrą, trečią kartą vis tiek nieko. Staiga suprantu, kad stiklo nuplovimas tai dešinėje pusėje, o aš iš tikrųjų irzliai mirksiu ilgomis šviesomis priekyje stovinčiam dideliam juodam seno modelio Mersedesui. Ir matau, kaip atsidaro jo durys, išlipa laabai plačių pečių vyriškis ir ateina aiškintis. Nuleidžiu langą.
- Tai ką Yra? - klausia. Gražiai klausia, bet mano ausis jaučia, kad faktiškai tarp kiekvieno žodžio yra nuotaiką atspindintis jaustukas iš antros abėcėlės raidės.
- Eeee...atsiprašau...norėjau stiklą nusiplauti, bet va taip gavosi, kad priminiau jums, jog Kalėdos artėja.
- Aaaa...- sugruma Mersedeso savininkas,- na tada linksmų šventų Kalėdų, vadinasi. - Ir nueina.

Tai gal nebūtina visų akivaizdoje pirmam pradėti muštynes?  :chmm:
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 27, 16:27:20 pm nuo Augustas »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #73 įjungtas: 2014 Grd 27, 16:21:27 pm »