AutoriusTema: Trys situacijos, kaip elgsitės?  (Skaityti 12723 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Trys situacijos, kaip elgsitės?
« įjungtas: 2014 Lap 08, 00:14:13 am »
.
« Paskutinis taisymas: 2016 Rgp 08, 17:56:03 pm nuo senamadis »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #1 įjungtas: 2014 Lap 08, 06:08:03 am »
Nustok gerti  :D

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #2 įjungtas: 2014 Lap 08, 11:44:39 am »
Aš irgi tą norėjau parašyt, bet Dziudoka aplenkė  :kikena: Prikurt galima daug ko ( vienam iš alkūnės, kitam iš kojos į galvą   :kikena:), bet sprendimas visur vienas: nesivalkiot vėlai vakare po vietas, kur pardavinėjamas alkoholis, ypač girtam.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #3 įjungtas: 2014 Lap 08, 11:45:49 am »
Jei tai būtų mano istorijos- tai svarbiausia ką daryčiau- keisčiau gyvenimo būdą ir elgesį su žmonėm. Trys istorijos- vienoj labai girtas, kitos dvi perkant alų  :chmm:

Tiesą sakant, turbūt daugelis elgiasi taip, kad į tokias istorijas net nepapuola. Tame tarpe ir aš-na kam man mano planus jaukiantys nuotykiai? Tai ką jau čia besvarstysi ką darytum. Na, buvo atvejų, kai perkant mažesnėse parduotuvėlėse kažkokie tipai lyg ir bandė kažko norėt, vebleno į akis, bet kadangi nieko neatsakyti universaliai yra priimama kaip pasyvi agresija, vedanti prie smurto, tai aš irgi kažką kriukteldavau, tuo viskas ir baigdavosi.

Jei ką patart:
1) turim: labai girtas, pusiau pažįstami iki šiol nebuvę agresyvūs, tarp jų nepažįstamas agresyvesnis, išmuštas vanduo. Apiplėšimas mažai tikėtinas, pasipriešinimo galimybės vienam kilus rimtam reikalui minimalios, tame tarpe ir dėl girtumo. Atsakyti būtina tik į tiesioginį smurtą, pirmam smūgiuot reikštų eiti į konfliktą, kurį laimėt šansai minimalūs. Jei toliau nieko nebuvo- išsiskirstėt. Jei buvo- tave prilupo kiekybinė ir blaivi persvara. Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų ir pats prie visų kabinėjaisi- tada gal žmonės nenorėjo veltis į konfliktą ir paliko"herojų".

O lenktis vis tiek nereikėjo, nes dar padidini šansus gauti per sprandą- kartais galimybės provokuoja nestabilius asmenis.

2) Kaip rašiau neatsakymai į tiesioginį kreipimąsį ir ignoravimai universaliai priimami kaip įžeidimai, kuriuos kai kurie nori išspręsti muštynėmis. Būtum kažką kriuktelėjęs, mažesni šansai tęsti pažintį. Kas dėl tęsinio- tai fightclub lankytojas turėtų šiaip jau stengtis stebėti aplinką, kad nebūtų užkluptas iš pasalų. Vien dėl kovotojo nusistatymų (ar jūs išjungiat išėję iš salęs šias charakterio nuostatas?) ;) Atitinkamai reikia žinoti kas tau už nugaros vyksta. Jei neturi nuojautos, reikėjo tarsi tarp kitko atsisukti. Jei yra puolimas- gintis ir įveikt girtuoklį. Jei puolimo nėra- nesileist į kalbas su įžeidimus besimėtančiu :nezino:

3) Vėl demonstravai didybę, nesiteikdamas bendrauti su žmonėm. Na ne pasididžiavimo verti žmonijos egzemplioriai pasitaikė, bet tai kas pats toks jau esi? Ir dar neskiri kur bernai prieš panas maivosi? Sunku pravert burną ir parodyt, kad pats esi irgi žmogus?  Tave truputį už tai kibštelėjo (jei kibštelėjo, o ne sakysim besisukdamas pilnu maišu tavo koją užkliudė-pats gi žiūrėjai kitur). Nereikėjo aišku, bet ir nemirtina. Manau reikėjo paklaust "ko spardaisi- ką tai reiškia?" Na ir jei toliau dar kažką panašaus daro- tai jau kirsti iš peties kaip sakoma, nes buvai užpultas. :nezino:

Bet realiai rimtai- nustok gerti ir demonstruoti nepasiekiamą didybę- su žmonėm bendrauti reikia, net jei jie seniai nusirito- kas žino kur pats būsi po 10 metų. Ir dar klausimas ar savo noru ten būsi...

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2014 Lap 08, 12:21:33 pm »
Man labai įdomi Gedimino pozicija. Mat, aš nebendraudamas su homosovietikus ir degradais - rodau didybę.

Tai man, gal nereikėtų dar jiems vieniems ir gert neleist, o prisijungt, ką jau ten, dar alaus jiems nupirkt?  :alus: :friends:

Beje, alkoholį per metus vartoju iki 15 kartų. Įskaitant bokalą pas draugus, visas šventes ir pan.

Klausimas, kurį aš užduodu - kaip elgiatės esamose situacijose, jei deja jau jose atsidūrėt, nes ką daryt, kad jose neatsidurt - aišku. Nesvarbu ar tai vidurys dienos stotelė ir bando tave papjaut, ar parduotuvė ir vakaras, saugiausia sėdėt namuose, o jei gyveni prastam rajone - išsikraustyt.

Abejose parduotuvėse - buvai blaivas.

Gediminai, man lyg ir aišku, koks tampi išgėręs "Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų".

Tai vis tik laukiu sprendimo būdo kiekvienai situacijai. Apsieikim, be "arba" ir pan. Vienas sprendimas, vienai situacijai.

"Na ir jei toliau dar kažką panašaus daro- tai jau kirsti iš peties kaip sakoma, nes buvai užpultas" kamerų nėra, pardavėjos, tokios, jog esu įsitikinęs, kad neliudys. Nusiaubsim parduotuvę, praskelsi galvas, atvažiuos pareigūnai ir ką tada? Kūkuosi areštinėj ir paskui posėdžiuose?



P.s. visi šie įvykiai įvyko per 4 metus.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2014 Lap 08, 12:21:33 pm »

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #5 įjungtas: 2014 Lap 08, 13:23:40 pm »
Parašei tą, ką parašei.

Pats prašei minčių. Jas gavai. "Arba- arba" daug? O ko tu tikėjaisi, pasakojimą nutraukdamas prieš tai kai, paaiškėja aplinkybės, pagal kurias reikia spręsti ir lieka neaišku pvz., dėl ko realiai prisikabino pirmoj situacijoj pusiau pažįstami-t.y. kaip vyko bendravimas? Ir kas sekė po vandens išmušimo? Mistika ten gryna ir bendravimo problemos turbūt.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacijų pabaigų neaprašysiu, palauksiu jūsų minčių ir spendimų. Tuomet papasakosiu, kaip kiekviena situacija baigėsi man.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man labai įdomi Gedimino pozicija. Mat, aš nebendraudamas su homosovietikus ir degradais - rodau didybę.

Tai vis tik laukiu sprendimo būdo kiekvienai situacijai. Apsieikim, be "arba" ir pan. Vienas sprendimas, vienai situacijai.


Na kadangi įdomi nuomonė dėl bendravimo- paaiškinsiu. Dėl didybės taip- jei prie tavęs prieina žmogus ar stovint eilėje ir kažko klausia ir tu nieko neatsakai-reiškia  pasididžiavai atsakyti. Nesvarbu kas  ir nesvarbu ko klausia. Nepatinka žmogus? Nesilankyk ten kur tokie sutinkami, o sukis "grietinėlės ratuose". Nepatinka ką sako- atsakyk trumpai- pvz." neduosiu", "pinigų nedalinu" ar net "skubu, nenoriu kalbėt", "'su keikūnais nekalbu" ir taip nustatai distanciją. Žmogus gauna atsakymą į jo išsireiškimą ir jei pastaba teisinga-ne visada rausis.  Tiesiog taip veikia psichologija.

O štai išvis ignoruodamas žmogaus kreipimąsį- parodai kad jis net nevertas su tavim bendrauti. Ne didybės manija pirmą kartą matant žmogų? Žinai kodėl jis toks? Kas pats tada toks esi ir iš kur gavai teisę žmones teisti? Na jau kaip rezultatas- nepasitenkinimas ir greičiausiai konfliktas, NEBENT esi akivaizdžiai pranašesnis fiziniu dydžiu ar pistoleto rankena matosi- tada gal ir nutylės žmogėnas. Ir iš užuominų- ne tavo atvejis.

Bet pasikartoju- konfliktines situacijas sukūrei pats, be svarbaus reikalo ignoruodamas žmones.

Kaip toliau vyniotis? O kaip tau paaiškinti, kad jei moki susikalbėti ir susibendrauti- taip ir darai visada vengdamas bereikalingo konflikto. Yra reali grėsmė tavo sveikatai ar reikšmingo dydžio turtui- gini jėga, yra ten kameros ar ne. O pats ką siūlai?

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gediminai, man lyg ir aišku, koks tampi išgėręs "Nebent tiek girtas buvai kad pripliurpei čia fantazijų".
Geriau jau tau taptų aišku, kodėl tavo postą skaitę žmonės pradėjo kalbėt apie alkoholio vartojimą- tada gal nedarytum logiškai nepagrįstų išvadų.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #6 įjungtas: 2014 Lap 08, 16:43:04 pm »
Kada lenda visokie bendraut, tai man dažnai suveikia pozicija tiesiog tokiem pasakyt tiesą:,, žmogau, aš labai pavargau per dieną ir neturiu jėgų su tavim bendraut". Kažkodėl suveikia dažniausiai  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #7 įjungtas: 2014 Lap 08, 17:41:12 pm »
O aš galvoju, kad Tu esi dar vienas "gudrus" forumo senbuvis , bandantis ieškot laimės, kad įrodyt, kaip čia negerai elgiasi su naujokais.   :D Kodėl taip galvoju? A va todėl.  ;-) Nors gal klystu, bet į tai panašu. Bet rašom, tema gera, nes forumas miršta:misios:  tai apie girtaujančių bėdas parduotuvėse pakalbėsim  :D .
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 08, 21:08:34 pm nuo Dainiux »
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #8 įjungtas: 2014 Lap 09, 00:05:28 am »
jei eini gert, apsirenk normaliai  :kikena:

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2014 Lap 09, 10:44:00 am »
jau gal galima visu "seriju" pabaigas isvyst ?  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2014 Lap 09, 10:44:00 am »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #10 įjungtas: 2014 Lap 09, 20:53:51 pm »
Lieku prie savo nuomonės, nes užklausėjęs jau dingo ......Nuėjo 4 istorijos  :luztu: Gal Saxumskis čia ?  :chmm: Toleranciją mūsų mėgina? Jis tik atrodo toks savas bičas, o realiai tai... :evil:   :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #11 įjungtas: 2014 Lap 10, 04:37:17 am »
Kokie jūs visi įtarūs, košmaras.

o aš sakyčiau, kad čia kažkas nauja, pagal kalbėjimo stilių vis tiek kažkaip išsiduotų.

nors kai pamenu aukso laikus, kai prisimetus kažkokiu ten naglu biču ant radiatoriaus roviausi, tai... ilgai niekas neiššifravo (apart moderų aišku).

kas link kaip elgtis, ale ot koks "žlobas". 10 centų antroj situacijoj pagailėjo... nemyli žmonės vieni kitų :(
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs senamadis

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 125
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #12 įjungtas: 2014 Lap 10, 11:54:50 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kada lenda visokie bendraut, tai man dažnai suveikia pozicija tiesiog tokiem pasakyt tiesą:,, žmogau, aš labai pavargau per dieną ir neturiu jėgų su tavim bendraut". Kažkodėl suveikia dažniausiai  :kikena:

Manau vienas iš geriausių patarimų :)

Pirmoje situacijoje, suprasdamas, kad neturiu net teorinių šansų, nes esu girtas kaip tapkė  :ramentai:, pakėlęs butelį pasakiau "žiūrėk, aš su mergina, tad negadinkim jai vakaro, tačiau jei pageidausi, galime susitikti tau patogiu metu ir viską pabaigti išsiaiškinti".

Taip viskas ir pasibaigė.




Antruoju atveju, suprasdamas, kad bėgt nėra kaip su nešamu alumi rankose (parduotuvėje neturėjo maišelių  :banging:), o ir bendrai, kas bus, jei sutiksiu tą žmogų dar kada (jeigu karais jis mane prisimins). Ramiai sustojau, pastačiau dvi alaus skardines, vieną stiklinį butelį ant žemės, o antrąjį stiklinį butelį į ranką. Pasiėmęs jį už gurklio, nudaužiau į šalia buvusią akmeninę tvorą. O tuomet - sparčiu žingsniu į jį sušukdamas "nu, ateik čia". Jis tai pamatęs tepaskė "eik tu ***, debilas" ir ristele į pusę iš kurios atėjo. :bandit:




Trečioje situacijoj, po smūgio, tęsiasi "diskusija" į mano pusę ir smūgiavęs išeina į lauką, lieku su didžiuoju prieš aky. Nusprendžiu eit į lauką ir žiūrėt, kaip viskas rutuliosis. Vienaip ar kitaip, esu nusiteikęs vengt kovos, nes gyvenu netoliese - neparanku.

Išeinu į, lauką. Jie stovi atokiau nuo įėjimo ir traukiu savo keliu. Vis tik jų entuziazmas dar neišblėsęs. Didysis, nusirenginėdamas striukę, užkerta man kelią. Mažasis dar kartą man smogia į koją. Vėl nesijaučiu - pajautęs. Kol didysis mane keikia, aš atsisukęs į mažąjį agresyviu tonu "kas yra, ***?" tuo metu didysis, pasikeitusią mano išraišką ir nusiteikimą įvertina užsipuldamas savo draugą "*** čia spradaisi, raminkis", aš dar kartą užduodu klausimą "kas yra". Didysis atsako, jog pasirodo mane "maišąs" su kažkuo. Jo klausiu - "tai kaip čia vertint tą spardymąsi, jei dabar perpisčiau tavo draugeliui?" Jis man sako "tai davai, pisk" Aš - "aha, ką tu tada darysi?" Tas - "nieko". Ir aš baigiu visą įvykį "tai gal skirstomės dar kol visi galėsim ramiai teliką žiūrėt?" Didysis kišą spaust ranką, paspaudžiu, mažasis lieka ne viską matyt supratęs.

Taip viskas ir baigėsi.

Dar noriu, jog čia diskusija nesibaigtų.

Klausimas " ar pistoleto rankena matosi- tada gal ir nutylės žmogėnas." ką keistų pistoleto rankena, kai šiandien kiekvienas dundukas žino, kada gali prieš jį ginklas būt panaudotas ir kada ne?

Neskaitant fakto, kad ta parduotuvė buvo pasirinkta dėl laiko stokos, nes buvo prieš pat 22 val. ir iki sekančios eiti nebebuvo laiko, ko pasekoje įšokęs į kedus ir džinsus, ginklo nesidėsi. Nesidėsi, netgi jokios savigynos priemonės, apart dujų balionėlio, kurį galimėtų įsidėti, jei rengtis striukę.

Tačiau, netgi turimas balionėlis, teleskopas (galbūt) esmės nekeistų, kad konfliktą išspręsti taikiai, nes viską apsunkinanti sąlyga tampa, jog tai yra rajonas, kuriame dar teks gyventi kurį laiką.

Kaip pradžioje minėjau, mane tai privertė rimčiau susimąstyti, kas būtų, jei situacija būtų dar sudėtingesnė, jei netgi geriausi derybiniai įgūdžiai ir juokingiausi "prikolai" nepadėtų? Kažkaip su vienu smarkuoliu - bėdų nėra, tačiau kai kalbame apie 2+?
« Paskutinis taisymas: 2014 Lap 10, 16:52:55 pm nuo senamadis »

Atsijungęs Dainius G.

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2012
  • Žinutės: 8
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #13 įjungtas: 2014 Lap 10, 13:19:59 pm »
Senamadis,

mano kuklia nuomone Gediminas labai taikliai pastebėjo – bendrauti reikia...
Nors geri tik 15 kartų per metus, kas išeitų kažkur kartą į mėn., bet konfliktuoji palyginti dažnai. Trumpai tariant, reikia mylėti savo artimą, net jei jis tau nepatinka. Nepadės meilė, galėsi griebtis smurto. Tuo labiau, kad situacijos kurias išvardinai na nėra kažkokios l. kriminalinės, visur buvo galima gražiai atsakyti, o po to vertinti oponentą. Toks pasakymas yra: jei jau priėjai prie kumštynių, vadinasi kažką iki tol praleidai/ne taip padarei.
Kitas dalykas, kodėl prieš duodant snukin pakalbėti verta, tai galimybė geriau įvertinti oponentą, pvz.: kaip rišliai anas kalba (ar l. girtas), kaip agresyviai nusiteikęs ir pan., jei jau ketini kovoti, tai pažink priešą.

Dar vienas pastebėjimas – jei gali, užsipirk alkoholio kiek ankščiau, nei 22 h. Tuo metu visi skuba, visi suirzę, tai kam pačiam gadintis nervus?

In the words of the ancients, one should make his decision within the space of seven breaths. It is a matter of being determined and having the spirit to break through to the other side.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2014 Lap 10, 16:09:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Buvau išvažiavęs pagert.. - vakare atsakysiu.

Na, gal ir palauksim, o gal ir ne...
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Trys situacijos, kaip elgsitės?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2014 Lap 10, 16:09:16 pm »