Administracija > Forumo naujienos
Moderatoriai 2013-iems metams
Skeptikas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba Prisijungtiaš tai Skeptiką į moderatorius siūlau :angel:
o šiaip manau, kad labai tiktų čia sistema: Good Cop, Bad Cop. :D
Vienas galėtų būti toks geeeeras moderatorius, va kaip ežis panašiai. :angel:
O kitas toks piktas. :E nu arba griežtas... nu what ever. :kikena: Skeptikas tau reikalui tiktų. :angel:
--- Baigti citatą ---
Aš???? Piktas????? Taigi aš net musės nenuskriausčiau :angel:
EzysGazuotas:
Siūlyčiau Dainiux, Skeptikas, Dziudoka ir Pitbull:)
Skeptikas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba PrisijungtiSiūlyčiau Dainiux, Skeptikas, Dziudoka ir Pitbull:)
--- Baigti citatą ---
1. ... save pamiršai :P
2. Nemanau, kad būčiau labai geras moderatorius - jau esu juo buvęs ir, kaip nepakankamai aktyvus, nuimtas nuo užimamų pareigų seniau.
Rimbas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba PrisijungtiAš į kandidatus siūlau:
EzysGazuotas, pitbull:), dainiux, Skeptikas, paslaptis, Rimbas, dziudoka, Arimanas, baramui fighter, Siamas, Lonsas.
P.S. Dojo su Sakalu tai atitrūkę kažkaip :)
--- Baigti citatą ---
Mane? Kaip miela...
Nežinau, kaip čia ir kukliu pasirodyt (ne cielka kokia, o normos neperžengiant), bet ir sutikt su ta kandidatūra :chmm:
Tiek to, kandidatai nuo manęs: EzysGazuotas, dainiux, Skeptikas, dziudoka, Rimbas
EzysGazuotas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba Prisijungti1. ... save pamiršai :P
2. Nemanau, kad būčiau labai geras moderatorius - jau esu juo buvęs ir, kaip nepakankamai aktyvus, nuimtas nuo užimamų pareigų seniau.
--- Baigti citatą ---
1. Aš kukliai puošnus :oops:
2. Reikalingas toks, kuris gali labiau nudusint kai reikia. Aš ne visada tai sugebu, per geras būnu...
Navigacija
[0] Žinučių sąrašas
Eiti į pilną versiją