AutoriusTema: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicynas ir jo darbai  (Skaityti 53058 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #345 įjungtas: 2012 Spa 25, 23:54:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Skeptikai, tu iskraipai mano mintis. Teigi, kad rasiau dalykus, kokiu as nerasiau, arba jau pats pamirsai ir uzsipainiojai, ka buvau rasius.
O siaip, pavargau as nuo jusu. Jokie mano argumentai jusu mastymo nepakeis, o jusiskai bent jau kolkas manes irgi neveikia, jau senai gi NiceGirl esme buvo parasius, tai kam dar varginates

"Linkiu sėkmės ir užraukiu temą?".

Štai ir visas NiceGirl parašymo esmės išaiškinimas. Lygiai taip pat galima pasakyti "Avis" ir pasiūsti "na..." . Ne taip gražu - rezultatyvumas tas pats. Tik nervų mažiau ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #346 įjungtas: 2012 Spa 26, 00:57:52 am »
O trollis :)
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 01:35:17 am nuo Vilkatas »
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #347 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:07:51 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš kažko nesupratau, ar pagal šitą plakatą įšeina, kad tavo kumyras dar sau šalia 10 dano ir generolo laipsnį užsikabino? Toli eis...

O vienas iš mecantų festivalio - muitininkas? Vat jau šitai tarnybai tai tikrai kovs menai - pirmo būtinumo dalykas....  :bijo:

ne generolo, o generalisimo.
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #348 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:09:43 am »
Alteo čia tiek  prirašė, kad sunku patikėti, kad ji tik vienus metus ten  :chmm:. Niekaip negaliu suprasti kurių velnių Alteo veliasi į diskusijas jeigu, ne vienoje vietoje rašė, kad pati dar daug ko nežino ir reiktų kad meistrai atrašytų...
Visų pirma Alteo aš paskaičiusi tavo postus supratau, kad tu labai pabloginai savo mokyklos reputaciją, bent jau šiame forume.( O šis forumas ne šiaip nukvakusių dėdulių pasipezėjimo vieta, o čia realiai rašo bei skaito meistrai, kovotojai ir čempionai iš visos Lietuvos) Taigi dabar apie tai ką parašei žinos labai daug Lietuvos ir ne tik kovos menų atstovų.  Kodėl neturėdama pakankamos kompetencijos veliesi į diskusijas į kurias gali atsakyti tik tavo meistrai????? Tu diskreditavai savo mokyklą, tu ir ne kas kitas! Būčiau aš tavo mokytojas, tokį moralą atskaityčiau... Jeigu nežinai tiksliai ir užtikrintai tai ir nerašyk, nes jei rašai kažką ko nežinai tiksliai tai tave išjuoks kartu su tavo ginama mokykla.  Man jau bloga darosi, skaitant šį forumą. Aš nuoširdžiai žaviuosi visais kovos menais ir tikiu net gi, kad galbūt yra kažkas gero ir naudingo tavo mokykloje... bet tu čia taip prirašei, kad tavo mokykla pavirto į vieną didelį anekdotą. Negaliu žiūrėti, kaip mokinė sakanti kad jai patinka kovos menas kuriuo užsiiminėja padeda ją maišyti su žemėmis. Jei dar seniau, kažkas lepteldavo "oi ten ten tas Lycicinas kažkokių nesąmonių prigalvojęs " tai dar ne varymas ant mokyklos. Bet tu vat pati savo rankomis labai užvarei, prirašei čia tiek info apie savo mokyklą, kad visą knygą jau būtų galima parašyti. Ir nafig tau reikėjo viską išpasakoti ? Skauda tau kad kažkas kažką pasakė? O vat tavo mokytojams dabar skaudės, kiek tu čia pripasakojai savo interpretacijų visi skaitys už gryną pinigą, o jei tai tiesa ką tu papasakojai tai dar blogiau. Kam atskleisti visas savo mokyklos paslaptis ir visą info apie mokyklos vadovą? Nes visiem niekada neįtiksi, o jei bandysi įtikti ar kažką įkišti tai tave sutryps. Jums taip gerai, kaip pas jus vyksta tai gerai pasilikite tai sau, praktikuokite puiku niekam netrukdote, kuo mažiau ką nors įrodinėsite tuo mažiau apie jus šnekės, tuo geresnė jūsų reputacija bus. Bet kai tu atėjai čia ginti mokyklos su metų patirtimi ir nedidele kompetencija tu pati uždrėbei purvo ant savo mokyklos ir kitus privertei uždrėbti . Nafig tau to reikėjo? Man nuoširdžiai gaila tavo mokytojų, meistrų, net to pačio Lycicino, jei nuoširdžiai tiki tuo ką daro ir į tave tavo mokytojas įdeda pastangų, o tu jiems taip atsimoki? Rašliavomis kurios jiems tiesiogiai kenkia???
 Mano buvęs tiesioginis mokytojas yra išėjęs iš WT todėl aš dabar sau leidžiu kartais užstumti ant savo buvusios mokyklos. Bet nors jis ir mokė mane sistemoje kurioje ne viskas dabartine mano nuomone gerai. Aš jį labai gerbiu, todėl stengiuosi apie jį ir jo treniruočių metodikas rašyti kuo mažiau, nes jis į mane įdėjo daug pastangų, davė visas žinias kurias galėjo  ir ne jo kaltė kad jis buvo netinkamoje sistemoje netinkamu laiku. Jis visą laiką stengėsi man duoti kuo daugiau nesvarbu koks ten mano lygis buvo, ar kad aš pinigų neturėjau. Aš iš jo pasiėmiau viską ką galėjau viską ką jis man davė ir nesvarbu, kad aš gal kovoti taip ir neišmokau, bet aš iš jo išmokau gerbti kitus žmones iš jo pasiėmiau tam tikras vertybes, nuoširdumą gerumą, užuojautą kitiems. Gerbsiu jį visą gyvenimą už tai neleisiu niekam jo kritikuoti ir tuo labiau neskatinsiu kritikos į jo pusę. O tu pasijautusi įžeista, kad vat dalyką kuriuo tu užsiiminėji kritikuoja, bandydama jį apginti ir pirmiau galvodama apie save nei apie savo mokyklą, PARODEI NEPAGARBĄ TIEK SAVO MOKYTOJAMS KURIE Į TAVE INVESTAVO TIEK PAČIAI MOKYKLAI. Nuoširdžiai tau linkiu sėkmės, linkiu, kad pasiektum savo tikslų treniruotėse. Taip pat linkiu parodyti pagarbą savo mokyklai ir mokytojams ir čia neberašyti ir neskatinti daugiau purvo. Nebent tu iš tiesu esi kavinukas trolis ir stengiesi tyčia pakenkti Visatos Gynybos Ministerijai...
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

NinjaGaiden

  • Svečias
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #349 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:20:12 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Negaliu neusislaikyti. Bet yra raktines frazes, kurias perskaicius man skamba pavojaus varpais.
Tipo, kokios filosofijos? Kovos meno? Ar tradicinio meno? Jeigu kovos meno, tai vienintelis kriterijus yra efektyvumas. Kurio jusu duotuose spec nazo video nerasi.
Tradicinio? Tai jis turi tureti tikras tradicijas. Be to neturi.
 
Kaip jam tai pavyko? Ir ka jis atkure?

Tikrosios galios....   Naturalu, jeigu Soke tau yra sviesulys gyvenime, tai tau jis ir priduoda tikejimo. Tai nera blogai. Taciau blogai yra tai, kad tu pradejai gasdinti savo mokytoju ir jo tikrosiom galiom.

Zinai, mano mokytojas Sifu Istvan irgi yra ikvepimo saltinis. Taciau jis aiskiai pasake, "uzsidek apsaugas ir sparinguokis, su wingchunistais ir kitu stiliu atstovais. Tik tada tu suzinosi savo TIKRA GALIMYBIU IR SUGEBEJIMU RIBA, zinodamas sia riba tu sugebesi tinkamai ivertinti konfliktines situacijas. Nuolat tinkrindamas sia riba, tu zinosi, ar tu tobuleji ar stovi vietoje."

Policija ima viska ka jai duoda. Komercines organizacijos rengia mokymus policijai nemokamai. Tam kad butu fotografiju. Ir butu galima pasirasyt prierasa mokomi spec padaliniai.

Soke sake Soke zino  :senis:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #349 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:20:12 am »

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #350 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:34:14 am »
damn you, coffedrinker :)
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #351 įjungtas: 2012 Spa 26, 01:56:26 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Visi kritikai turbūt pamiršo, kad iš aikido mokytojų vienintelis Lisicinas yra praėjęs ir realią specnazo mokyklą.

Policijoje tai tikrino. Blefas.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #352 įjungtas: 2012 Spa 26, 02:02:15 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Alteo čia tiek  prirašė, kad sunku patikėti, kad ji tik vienus metus ten  :chmm:. Niekaip negaliu suprasti kurių velnių Alteo veliasi į diskusijas jeigu, ne vienoje vietoje rašė, kad pati dar daug ko nežino ir reiktų kad meistrai atrašytų...
Visų pirma Alteo aš paskaičiusi tavo postus supratau, kad tu labai pabloginai savo mokyklos reputaciją, bent jau šiame forume.( O šis forumas ne šiaip nukvakusių dėdulių pasipezėjimo vieta, o čia realiai rašo bei skaito meistrai, kovotojai ir čempionai iš visos Lietuvos) Taigi dabar apie tai ką parašei žinos labai daug Lietuvos ir ne tik kovos menų atstovų.  Kodėl neturėdama pakankamos kompetencijos veliesi į diskusijas į kurias gali atsakyti tik tavo meistrai????? Tu diskreditavai savo mokyklą, tu ir ne kas kitas! Būčiau aš tavo mokytojas, tokį moralą atskaityčiau... Jeigu nežinai tiksliai ir užtikrintai tai ir nerašyk, nes jei rašai kažką ko nežinai tiksliai tai tave išjuoks kartu su tavo ginama mokykla.  Man jau bloga darosi, skaitant šį forumą. Aš nuoširdžiai žaviuosi visais kovos menais ir tikiu net gi, kad galbūt yra kažkas gero ir naudingo tavo mokykloje... bet tu čia taip prirašei, kad tavo mokykla pavirto į vieną didelį anekdotą. Negaliu žiūrėti, kaip mokinė sakanti kad jai patinka kovos menas kuriuo užsiiminėja padeda ją maišyti su žemėmis. Jei dar seniau, kažkas lepteldavo "oi ten ten tas Lycicinas kažkokių nesąmonių prigalvojęs " tai dar ne varymas ant mokyklos. Bet tu vat pati savo rankomis labai užvarei, prirašei čia tiek info apie savo mokyklą, kad visą knygą jau būtų galima parašyti. Ir nafig tau reikėjo viską išpasakoti ? Skauda tau kad kažkas kažką pasakė? O vat tavo mokytojams dabar skaudės, kiek tu čia pripasakojai savo interpretacijų visi skaitys už gryną pinigą, o jei tai tiesa ką tu papasakojai tai dar blogiau. Kam atskleisti visas savo mokyklos paslaptis ir visą info apie mokyklos vadovą? Nes visiem niekada neįtiksi, o jei bandysi įtikti ar kažką įkišti tai tave sutryps. Jums taip gerai, kaip pas jus vyksta tai gerai pasilikite tai sau, praktikuokite puiku niekam netrukdote, kuo mažiau ką nors įrodinėsite tuo mažiau apie jus šnekės, tuo geresnė jūsų reputacija bus. Bet kai tu atėjai čia ginti mokyklos su metų patirtimi ir nedidele kompetencija tu pati uždrėbei purvo ant savo mokyklos ir kitus privertei uždrėbti . Nafig tau to reikėjo? Man nuoširdžiai gaila tavo mokytojų, meistrų, net to pačio Lycicino, jei nuoširdžiai tiki tuo ką daro ir į tave tavo mokytojas įdeda pastangų, o tu jiems taip atsimoki? Rašliavomis kurios jiems tiesiogiai kenkia???
 Mano buvęs tiesioginis mokytojas yra išėjęs iš WT todėl aš dabar sau leidžiu kartais užstumti ant savo buvusios mokyklos. Bet nors jis ir mokė mane sistemoje kurioje ne viskas dabartine mano nuomone gerai. Aš jį labai gerbiu, todėl stengiuosi apie jį ir jo treniruočių metodikas rašyti kuo mažiau, nes jis į mane įdėjo daug pastangų, davė visas žinias kurias galėjo  ir ne jo kaltė kad jis buvo netinkamoje sistemoje netinkamu laiku. Jis visą laiką stengėsi man duoti kuo daugiau nesvarbu koks ten mano lygis buvo, ar kad aš pinigų neturėjau. Aš iš jo pasiėmiau viską ką galėjau viską ką jis man davė ir nesvarbu, kad aš gal kovoti taip ir neišmokau, bet aš iš jo išmokau gerbti kitus žmones iš jo pasiėmiau tam tikras vertybes, nuoširdumą gerumą, užuojautą kitiems. Gerbsiu jį visą gyvenimą už tai neleisiu niekam jo kritikuoti ir tuo labiau neskatinsiu kritikos į jo pusę. O tu pasijautusi įžeista, kad vat dalyką kuriuo tu užsiiminėji kritikuoja, bandydama jį apginti ir pirmiau galvodama apie save nei apie savo mokyklą, PARODEI NEPAGARBĄ TIEK SAVO MOKYTOJAMS KURIE Į TAVE INVESTAVO TIEK PAČIAI MOKYKLAI. Nuoširdžiai tau linkiu sėkmės, linkiu, kad pasiektum savo tikslų treniruotėse. Taip pat linkiu parodyti pagarbą savo mokyklai ir mokytojams ir čia neberašyti ir neskatinti daugiau purvo. Nebent tu iš tiesu esi kavinukas trolis ir stengiesi tyčia pakenkti Visatos Gynybos Ministerijai...
Sutrumpinsiu, ką, kaip visada protingai, parašė Nice Girl ir pridėsiu dar kaiką nuo savęs. a) Žmogus su 1 metų patirtim neturi kompetencijos atstovaut savo mokyklą.
b) internetinis forumas nėra vieta, kur kažkas gali kažką atstovaut, kadangi bendraujant gyvai pokalbis atrodytų visiškai kitaip.
c) jeigu ką ir atstovaujam čia, tai patys save, o dažniausiai- foruminius save. Tai irgi šiek tiek, skant, skiriasi nuo realybės.
Išvada: čia Alteo bando pateikt kažkokią save, o mes vertinam, mum nepatinka ir vyksta stumimas. Ministerija čia ne prieko, pakol forume nepasirodys tikras atstovas, tada jau bus įdomiau. Arba ne.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #353 įjungtas: 2012 Spa 26, 05:44:50 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sutrumpinsiu, ką, kaip visada protingai, parašė Nice Girl ir pridėsiu dar kaiką nuo savęs. a) Žmogus su 1 metų patirtim neturi kompetencijos atstovaut savo mokyklą.
b) internetinis forumas nėra vieta, kur kažkas gali kažką atstovaut, kadangi bendraujant gyvai pokalbis atrodytų visiškai kitaip.
c) jeigu ką ir atstovaujam čia, tai patys save, o dažniausiai- foruminius save. Tai irgi šiek tiek, skant, skiriasi nuo realybės.
Išvada: čia Alteo bando pateikt kažkokią save, o mes vertinam, mum nepatinka ir vyksta stumimas. Ministerija čia ne prieko, pakol forume nepasirodys tikras atstovas, tada jau bus įdomiau. Arba ne.
O man peršasi reali išvada, kad Alteo stumia ant Lysicino lygiai kaip ir mes (tsakant visi esame vienoje pusėje), nes tyčia pasirenka pačius debiliškiausius kosminės klounados pavyzdžius. Bet kokiu atveju savotiškas "prožektorius Paris Hilton", "veselo odnako", nors jau viskas kartojasi.  :laikr:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #354 įjungtas: 2012 Spa 26, 09:07:58 am »
Man regis, tokios sistemos neveikia net prieš 15 metų vaikus. Va, pirmą pasitaikiusį penkiolikmetį iš Jūtriūbės ištraukiau, kažkoks įdegęs gerai:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atlikti veiksmus, kai smūgiuojama lėtai ir ŠALIA (kai man per treniruotes atidirbant gynybą taip smūgiuoja, net nesitraukiu, juk kokia prasmė gintis, kai smūgis šalia, aš JAU APSIGYNĘS), tikrai daug kas gali, bet realybėje, tai net teoriškai neįmanom normaliai išmokt apsigint taip treniruojantis. O per seminarus visuomet meistrai parodo ir pilnu greičiu veikiantį veiksmą. Duokit kas video, kaip pilnu greičiu Lisicynas dirba.
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 09:19:30 am nuo Saxum »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #354 įjungtas: 2012 Spa 26, 09:07:58 am »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #355 įjungtas: 2012 Spa 26, 09:31:17 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man regis, tokios sistemos neveikia net prieš 15 metų vaikus. Va, pirmą pasitaikiusį penkiolikmetį iš Jūtriūbės ištraukiau, kažkoks įdegęs gerai:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Duokit kas video, kaip pilnu greičiu Lisicynas dirba.

Taigi jau turi - jis čia ir yra.  :-]
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs pitbull:)

  • Globalus Moderatorius
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2004
  • Žinutės: 1613
  • Vieta: ------------
  • Karma: +50/-8

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #356 įjungtas: 2012 Spa 26, 09:55:28 am »
Saxum tau  :respect:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Пиво пьете? Драться любите? Вредный характер? Вы нашли свой путь!
Pitbull's House


Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #357 įjungtas: 2012 Spa 26, 10:16:05 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Labai gaila ir apmaudu, kad dauguma cia esanciu nesupranta Tenchi Bogyo Ryu filosofijos ir todel kritikuoja. Sita sistema yra kilusi is daug senesniu laiku nei tradicinis aikido. jos pavadinimas rasomas dviem skirtingais hieroglifais "Aiki" ir "Do". Rasoma atskirai. tuo tarpu "Aikido" uzrasoma kaip vienas zodis yra tradicine Morihei Ueshibos Aikido mokykla atsiradusi kurkas veliau. Deja tradicinis Aikido neislaike savo savitumo ir tikroji technika buvo smarkiai iskraipyta. Meistras V. Lisycinas, mokyklos Tenchi Bogyo Ryu ikurejas, sugebejo atkurti tikraja technika, tokia kokia ji buvo iki M. Ueshibos laiku.

O visiems kritikams patariu uzsukt i musu mokykla ir pasibandyti savo jegas su musu Soke. Jeigu manote, kad musu Soke nieko nemoka ir yra "sarlatanas" (kaip kazkas cia issireiske) galite likti nemaloniai nustebinti  ;-) patikekite, per du metus treneruociu maciau ka gali musu Soke. Jeigu nebuciau mates jo sugebejimu galbut jau pats seniai buciau metes treneruotes, taciau mano Soke man yra tas ikvepimas kuris mane veda i prieki. Jums visiems iki jo dar toli. Jeigu ateitumet ir pasakytumet jam i akis visas sitas nesamones, kurias cia pasislepe tyliai rasinejate, jis jums parodytu savo tikrasias galias. Taciau as puikiai zinau, kad nei vienas is jusu neisdris to padaryti. Taigi mums visiskai nerupi ka jus cia rasinejate, mes treneruojames ir stiprejam, o jus tik prie kompiuteriu tesedit ir kritikuojat daug pasiekusius meistrus. geda! Musu sistemos yra mokinami policininkai, apsauginiai, kariuomenes antiteroristines pajegos, sausumos bei oro pajegos ir netgi specnazai, tad musu sistema negali buti neefektyvi. Neefektyvios sistemos saugumo strukturos nenaudotu patikekit manim.

Alteo, nepasiduok ju provokacijoms! Jie pasakys betka, kad tik apjuodintu musu Soke. Neprarask tikejimo Tenchi Bogyo Ryu galia. Po keletos metu treneruociu ir tu pajusi tikraja galia. Linkiu tau sekmes!
Neskaičiau visų puslapių po šito debiliško posto, bet daugiau nekentėsiu.
Lietuvos respublikos kariuomenėj NĖRA SPECNAZO, YRA SPECIALIOSIOS PAJĖGOS, ir jei koks jų atstovas ant tiek nupušęs, kad tiki jūsų šūdinom filosofijom, tai jis nafig yra  ne spec. pajėgų karys o jobana iškasena iš SKAT'o laikų, kai pūtėsi nuo savo kietumo ir galvom plytas daužė kaip sukrušti homosovietikai. Tiesą sakant, čia kalbu apie visus ginkluotųjų pajėgų atstovus.
sakau visiem ir garsiai:
Šita kontora Lietuvos kariuomenės nemokina, ir nėra susijusi su jokiu karių rengimu. Lietuvos kariuomenė turi (ir vis dar kuria) Karinės Kovinės Savigynos sistemą, kurios vienas iš kūrėjų, beje, yra ir šio formo dalyvis. taip kad šunys nustokit lot, nes tikrai atsitiks, taip, kad neformalioj aplinkoj teks atsakyt už savo bazarą
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #358 įjungtas: 2012 Spa 26, 10:24:42 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pakelkit ranką kas jau pirmam NinjaGaiden poste kavinio stailą įžvelgė :D
Pasitrolinau su savo postu paskutiniu?
Užskaitau  :respect: :respect:
Tik dabar galvoju kam pliusą dėt: Kavinukui, ar jo klonui?  :-]
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Piratas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2011
  • Žinutės: 133
  • Karma: +3/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #359 įjungtas: 2012 Spa 26, 11:48:22 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Saxum tau  :respect:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Smūgis tai kažkur nuo subinės eina. :D

Juokinga, kad net patys instruktoriai nėra išbandę to praktikoj. Pažiūrėkit pora minučių nuo 07:06: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti iš esmės abu prisipažįsta.
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 12:05:35 pm nuo Piratas »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #359 įjungtas: 2012 Spa 26, 11:48:22 am »