AutoriusTema: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicynas ir jo darbai  (Skaityti 53039 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #60 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:21:00 am »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:09:07 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #61 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:28:13 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
taip, zinoma, skaiciau ten jusu pasisakymus kazkur senai senai, kad jums musu Soke asmeniskai savo "specnazo mokyklos sertifikato" neparode  :-]
As taip ir isivaizduoju kokia nors "darbo knygute", kur pareigos butu irasytos "specnaz" ar dar kazkas panasaus  :luztu:

as Jus patys bent suvokiat, ko jus reikalaujat?

Taip. Savyginos technikų, veikiančių (aišku, blogiau, nei pakartojus 10000 kartų), kurios veikia DABAR. Tokios technikos turi būti:
a) paprastos
b) lengvai įsisavinamos
c) atidirbinėjamos nuolat ir "iš bet kokios padėties"
d) adrenalininio "apšalimo" ir realaus pavojaus atveju visus išvedžiojimus bus galima sukišti.... eeeeee.... kišenėn, va.  :angel:

Filosofija - universitetams. Estetinis atlikimas - choreografijos katedrai. Baletas ir demagogija, bei lyčių lygybės klausimai realaus konflikto metu - traumatologiniam ligoninės skyriui.

Rekomenduoju:
a) užsiimti bėgimu
b) užsirašytiį kokius ekstrremalių situacijų analizės ir išgyvenimo mieste kursus. Ten nemokins kojom rankom makaluot, o pasakos, kaipp į vieną liftą su biseksualiniais maniakais nepapulti. Ir kada panaudoti punktą a) irgi papasakos ;) SAVYGINAI naudos bus 100 kartų daugiau.

Ir nereikia juoktis iš knygučių. Pas tarnavusius TEN viskas kariniame biliete ir taip parašyta.
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 00:35:50 am nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #62 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:35:34 am »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:09:23 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #63 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:39:13 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai kame cia tas norejimas gauti daug pinigu?
Imi pinigus = parduodi prekę.

Imi pinigus iš mergaičių ir botanikų kuriems pamačius kraują darosi bloga ir suka vidurius nuo žodžio "smurtas" = parduodi nekokybišką prekę ir niekuom neparemtą pasitikėjimą savimi. O čia ne tik brokuota iš karto prekė. Ji dar tau ir sveikatą gali kainuot.

Bet kuri prekė yra testuojama. Ir testuoja ją paprastai ne firma-gamintoja, o nepriklausomi ekspertai. Jei testavimui ir sertifikavimui užtektų vien tik gamintojo garantijų - TV aparatų gamintoja "Šilelis" būtų garsesnė už visokius LG ir SAMSUNG.

Ar tamstai žinomas koks nors kitas REALUS kovos menų ir ne-menų testavimo būdas, nei kova su nepalankiu priešininku? Man asmeniškai - ne. Ar taviškiai kur nors už savo (ne kosminės) stratosferinės sistemos ribų su kuom nors kontaktuoja? Manau ne.

« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 00:41:34 am nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #64 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:53:11 am »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:09:39 pm nuo Alteo »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #64 įjungtas: 2012 Spa 20, 00:53:11 am »

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #65 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:04:06 am »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:09:54 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #66 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:10:13 am »
Disuksija (tiksliau, du atskiri monologai) su tavimi man labai primena NiceGirl nusiteikimą prieš kažkiek metų. O tada ji tiesiog nuėjo į kitą klubą ir pačiupinėjo žmogų, kuris nebando jai nusileisti, nenuskriausti, bei yra čiupinėjęs kovos menus...

Įvyko didžiulis nusivylimas... Bet žmogus pasidarė kažkokias išvadas sau ir... gyvenimas tęsiasi.

Mano ilgų tiradų esmė - nueik kitur, pabandyk "pakariaut" kontroliuojamoje aplinkoje REALIU greičiu su kito stiliaus atstovais ir pasižiūrėk kas gausis. Jei viskas veikia, kaip ir rašiau jau pirmąjame atsakyme tau - galėsiu tik pasidžiaugti už tave ir tavo mokyklą. O jei ne...? Nebijok - priešininko tikrai neužmuši. Ir tavęs neužmuš.

Užsidaryti savo pasaulėlyje yra faina. Bet neveiksminga. Ir kartais, kai kalba eina apie savyginą - laaaaaabai pavojinga. Ypač vaikštant su mažamečiais ir senomis močiutėmis vietose, kuriose lankosi biseksualiniai maniakai  :yeahhh:

Ar dabar mano mintis pakankami aiški? O specnaz, ar specvas, ar Sokė, ar Musašis su Uešiba - autoritetai gerai ant sienos. Knygų spintoje. O už savo įsitikinimus tenka kovoti ne vadovėliu per galvą trankant (nors ir tai kartais praverčia, ypač jei vadovėlis storas).

« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 01:12:56 am nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Piratas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2011
  • Žinutės: 133
  • Karma: +3/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #67 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:36:30 am »
Citata
As tame nematau jokios problemos, treniruociu kaina sveiko proto ribose. Kokios nors Muay thay treniruotes pvz kai klausiau tai gerokai brangiau kainuoja. Be to uz ta kaina gauni galimybe lankyti treniruotes kad ir 6 kartus i savaite, jei tik noras yra.
Klube Vendetta už 100 lt gali lankyt kur kas daugiau Muay Thai treniruočių, jau net nekalbu apie klubą "Smauglys", kuriame už 120 lt pasirinkimas tarp imtynių, MMA ir karate. Kasdien.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #68 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:39:33 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Klube Vendetta už 100 lt gali lankyt kur kas daugiau Muay Thai treniruočių, jau net nekalbu apie klubą "Smauglys", kuriame už 120 lt pasirinkimas tarp imtynių, MMA ir karate. Kasdien.

Nemoteriška. Brutalu. Be paslaptis šydo ir elegancijos. Ir čia ne bandymas įkasti.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #69 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:43:43 am »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:10:10 pm nuo Alteo »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #69 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:43:43 am »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #70 įjungtas: 2012 Spa 20, 01:51:31 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
... ieskokit stipresniu argumentu. o ne vienos neurotikes merginos atveji :-]

Supratau... Matau, kad radau antrą...  :kikena: Nes pvz. atsakymo į klausimą "ko iš kovos menų/aikido/lisycin-do nori tu asmeniškai?" aš taip ir negavau. Išskyrus tai, kad "nesiruoši dalyvauti sportinėse varžybose, o čia viskas tik savyginai".

Kas dėl lindimo į smūgines disciplinas - jei jau Meistrai (!) ten jokiu būdu nelįs, (nes išlipę iš parodomųjų demonstracijų su pagarbiais mokiniais natūraliai gaus malkų), tai kokia praktinė nauda savyginai visos tos aerobikos, kuria jūs užsiiminėjate? Ir kokia nauda iš to meistriškumo? Ir dar - ar aš kur nors rašiau, kad tau būtinai reikia nueiti pasikrauti malkų į boksą ar MT? Kažko nepamenu. Nepatingėk nueiti PRADŽIAI kad ir į kitą aikido klubą.

Ir dar kartą grįžtam prie klausimo - kiek metų turi praeiti iki "proto prašviesėjimo" ir "bambos nušvitimo", kuris leis apsiginti (beveik) nuo bet ko ir bet kur? 75-erių vargu ar kas nors lįs tamstą prievartauti... nors gal ir labai norėtųsi....

P.S.: nenormalus užsidegimas ir entuziazmas vadinasi "jaunyste" ;)

P.S.2: pasiskaityk savo mintis atsakymuose dėl mano pasiūlymo išbandyti jėgas kitur - ir tau vis dar nekyla mintis, kad galbūt čia kažkas ne taip? :)

P.S.3: du metai "ščyrai" atiduoti bėgimui, padės pakankamai greitai pasprukti nuo agresorių net ir laikant ant rankų mažą vaiką ar tempiant už rankos bobutę... Tu gerai pagalvok ;) Ypač - jei nelauksi, kol jie prieis, o analizuosi situaciją iš anksto ir nevaikščiosi tamsiomis tarpuvartėmis naktį "nes civilizuotoje šalyje gyvenam"...

P.S.4: du metai, kurių metu "sveikatingumo aerobikai su savyginos elementais" atidėti pinigai keliaus į taupyklę, aprūpins tave padorios kokybės, nedideliu koviniu pistoletu ir dar pinigų seifui bei šoviniams/treniruotėms liks ;)
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 02:16:11 am nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #71 įjungtas: 2012 Spa 20, 04:24:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tu turi omeny atvejus tokiu merginu, kur pacios nezino, ko nori, sokineja is vienos mokyklos i kita, ir ne vienoj ilgai neuzsisedi, tikedamosis kazkokio mistinio greito "fast food" varijanto? as nerandu dabar tu senu NiceGirl rasytu postu, bet pamenu kad juos kazkada skaiciau. matesi, kad mergina su kazkokiu nenormaliu uzsidegimu ir kazkokiais nenormaliais lukesciais. Bet nerandu tu senu postu dabar, kiek metu ji musu mokykloje ten tebuvo atlankius. jei teisingai pamenu, tai buvo gal kokie keli metai, dar salyginai naujoko lygis.

Gal reikėjo pirmą man privačią žinutę parašyti ir paklausti kaip ten buvo, o ne iš to nei iš šio įžeidinėti mane diskusijoje kurioje net nedalyvauju??
Nežinau gal keturi metai ir 12 lygis suteiktas taip mylimo ir gerbiamo EEWT  sikung Mady Norbert irgi nieko nereiškia?? Aš nesigailiu, kad ten buvau, kažkokios patirties vis tiek gavau. Nebuvau aš tinginė atsidavusi treniravausi, ne tik per treniruotes bet ir kiekvieną dieną namie. Taip aš sutinku iš pradžių buvau naivi, tikėjau tuo ką man sako meistrai aklai ir tai gyniau čia, nuoširdžiai iš visos širdies tikėdama tuo ką dariau tuo kiek pastangų įdėjau. Bet galiausiai ,man atėjo toks keistas jausmas,kad kažkas yra ne taip,  kad jie vis kartoja mes stipriausi wing tsunas visur veikia, mirtinas ginklas bet varžybų nėra niekur nedalyvauja...Gerai galvoju jeigu man sako, kad aš esu WT talentas nemeluosiu, man taip sakė ir dar aš turiu WAAAU!!!! 12 aukščiausią mokinio lygį! Turiu eiti išbandyti mirtinų technikų. Nu ir ką jūs pasakysit nieks neveikė nei prieš karatistus nei prieš ninjas sparinguose, nei dabar pas Niat Nam. Ir žinot kodėl?? Ne todėl, kad WT būtų niekam tikęs, o dėl to kad nėra sparingų nėra varžybų- nėra ekstremalių situacijų kuriose galėtum panaudoti tai ką išmokai atlikdamas katas(formas) ar pratimus porose. Treniravimasis be sparingų ar varžybų tas pats kas sakyti, kad moki vairuoti mašiną bet niekada neišvažiuoji iš aikštelės... Lankai KOVOS MENĄ ne šokių meną tai turi kažką išmokti pritaikyti kovoje,  nes koks tada tikslas kokia prasmė tuom užsiimti?
Citata
bet dabar radau pas ja tik profili tik wing tsuno truputi (kodel tik truputi, ar tikejos per kelis menesius ismokt) ir Niatnam. kokia nauda merginai is siu smuginiu kovos menu as sunkiai isivaizduoju, bet listi i "realia" sparingo situacija, atlankius bet kokioje aikido ar i ja panasioje sistemoje kelis metus yra realiam gyvenime nesiorientuojancio zmogaus simptomas. del sito net aikido aikikai meistrai man pritartu.
o siaip - pas mus yra atejusiu merginu, viena pries tai 3 metus atlankiusi Wing Tsun, ir supratusi, kad sis kovos menas jai realios naudos neduos. Kita vaikysteje daug metu lankiusi NiatNam, bet dabar musu mokykloje jau pakankamai metu ir cia jai labiau patinka.

Ka tai irodo? absoliuciai nieko. ieskokit stipresniu argumentu. o ne vienos neurotikes merginos atveji :-]

Ir įdomu, man kodėl aš neurotikė? Ar todėl ,kad išėjau iš mokyklos, kuri skelbiasi mokanti nenugalimos technikos kurios niekur neišbando, kuri tam kad pritraukti daugiau žmonių moko televizoriuje olialia pupytes, kuri mano mokytoją (pas kurį vienintelį dar būčiau galėjusi treniruotis, nes jis išlaikė žmogiškumą viską mokė ką žinojo neslėpdamas, ir nelupo iš savo mokinių pinigų vienintelis) Išmetė iš asociacijos vien už tai kad jis per mažai atnešė pinigų asociacijai, tai yra tiesiog už tai, kad buvo nebenaudingas... Ar aš neurotikė dėl to, kad prieš įgydama kažkokio meno meistro lygį norėjau pasitikrinti ,kaip mano 12 lygių, keturių metų kasdieninės nuoširdžios treniruotės veikia kovoje??? Koks dar tau fastfood? Kai tau asociacijos vadovai aiškina, kad jau norėtų, kad taptum instruktore laikytum meistro lygį ir mokintum kitus, norėti jau mokėti tai pritaikyti laisvoje kovoje yra per daug ir per greitai???
Ir dar vienas pastebėjimas be sparingų tu ne tik, kad savigynos ( tavo nurodyta pagrindinė priežastis dėl ko ėjai į kovos menus) neišmoksi, bet jei pasitaikys ekstremali situacija ir pabandysi ką nors pritaikyti tave gali dar žiauriau suvanoti, nei kad tu išvis nieko nedarytum. Dabar kai tenka sparinguotis mano mąstymas , kas gali būti gatvėje totaliai pasikeitė. Man baisu, todėl viską, ko išmokau pamirštu, nelieka nei refleksų nei pjūčių nieko - įsivaizduok gatvėje tau irgi taip bus. Taip pat nors ir esu su šalmu man užtenka liaunos merginos smūgio į galvą kad nustočiau orientutis aplinkoje - dabar įsivaizduok, kad tai būtų trigubai didesnis dėdė kuris tau pataikytų smūgį į veidą su plytos dydžio kuloku? Ir dar plius viskas vyksta greitai, vaizdas liejasi pusės smūgių nepataikai... Dabar suprantu, kad pagrindinis  savigynos elementas yra išlikti ramiai, antras sugebėti pabėgti, trečias jei neišeina iš karto pabėgti maksimaliai greitai išsilaisvinti atlikti išbalansuojantį tikslų netikėtą ar skausmingą veiksmą ir tada pabėgti. Seniau tai įsivaizdavau, kad kas nors užpuola tu paimi lengvai  nublokuoji visus smūgius ir užsuki ranką ir lauki policijos, kol atvažiuos paimti nusikaltėlio ir tau priseks medalį už sulaikymą  :kikena: Arba jei užpuola labai baisus dėdė ir nenori pasiduoti ir dar nori tave išprievartauti, o po to nužudyti, tada išduri akis ar išplėši gerklę ir tada pabėgi  :D Bet uoj, ne!!! jei  nori išsigelbėti tavo tikslas ne jį nugalėti, o pabėgti, (nes joks kovos menas tavęs stebuklingai nepavers fiziškai stipresne už trigubai didesnį vyrą).. Tam a) reikia nebijoti b) vieno tikslaus veiksmo, kad spėtum pabėgti. Kad a) išmoktum nebijoti reikia, sparingų, kad b) išmoktum atlikti tikslius veiksmus ekstremalioje situacijoje taip pat reikia sparingo ir c) sparingo reikia tam, kad suprastum ką reiškia gauti smūgį, gal būt po sparingų bus daugiau šansų, kad jei realybėje tokį gausi dar kažką suspėsi padaryti. Kitaip nė jokios technikos nepadės, vienas smūgis išbalansavo, nepataikei to ką norėjai padaryti ,antros progos nėra- tu lavonas.
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #72 įjungtas: 2012 Spa 20, 08:32:24 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Arba jei užpuola labai baisus dėdė ir nenori pasiduoti ir dar nori tave išprievartauti, o po to nužudyti, tada išduri akis ar išplėši gerklę ir tada pabėgi  .....
Palikit jūs tą Raimį ramybėje.... :lauzo:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #73 įjungtas: 2012 Spa 20, 08:34:52 am »
Žynote ką, kažkokios racijos Alteo postuose yra.  :chmm:
Matosi šachmatų įtaka.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #74 įjungtas: 2012 Spa 20, 09:22:36 am »
NIceGirl, maždaug tokias išvadas ir bandžiau išaiškinti "neneurotikei" ;) :handshake:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #74 įjungtas: 2012 Spa 20, 09:22:36 am »