AutoriusTema: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicynas ir jo darbai  (Skaityti 53049 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #15 įjungtas: 2012 Spa 19, 13:45:21 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:02:02 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #16 įjungtas: 2012 Spa 19, 13:49:33 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:02:19 pm nuo Alteo »

Atsijungęs regi

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 712
  • Karma: +9/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #17 įjungtas: 2012 Spa 19, 14:38:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
na as tave nuliudinsiu, nes esu tikra kad musu treneriams aikido aikikai dirzu reikejo tik tam, kad nutildyti Lietuvoje daug snekancius personas ir irodyti, kad musu sistema turi daug ka bendro su M. Uesibos Aikido (nes atskirai pas aikikai meistrus jie nesimokino). Bet kiek tenka girdeti atsiliepimu is treneriu musu mokykloje, jie i aikikai sistema rimtai neziuri. O del autoriniu mokyklu - M. Uesibos mokykla taip pat yra autorine tam tikra prasme, tik kad i kovinio stiliaus pavadinima jis savo vardo neitrauke. Bet tie gincai del pavadinimu, registraciju ir autorystes mano nuomone yra juokingi ir beprasmiski, nes ka tai turi bendro su pacio kovos meno esme..

ir dar komentaras del "naujadaro" - tame ir beda, kad musu mokykla Lietuvoje veike jau nuo 1988 - tai dar buvo SSRS laikai, niekas apie kazkokius japonu filialus Lietuvoje tais laikais dar nesvajojo. Ir visi, kas tais laikais Lietuvoje lanke aikido treniruotes, is tiesu lanke musu mokyklos filialus. per tuos metus aikido stilius Lietuvoje tapo isplatintas ir gerai zinomas. Aikikai, rengokai federacijos atsirado tik ~nuo 2004 metu, t.y. jau po 16 metu musu centro veiklos, ir visiskai jiems net nereikejo stengtis savo stiliaus isplatinti, nes jis jau Lietuvoje buvo zinomas...praktiskai jie pasinaudojo musu mokyklos vadovo uzdirbta sekme, o po to jau mus pavadino kazkokiais ten "netikrais". taigi, neziurint i pacia pavadinimo kilme, jums marketingu apskritai nereikejo rupintis. tai musiskiams dabar tenka, kad musu mokykla nebebutu painiojama su Jusu
Ar tikrai jusu instruktoriai nesimokino ,kaip jus teigiate pas aikido aikikai meistrus? Tai gal galiu tada uzduot klausima, kaip jie sugebejo nesimokydami aikido aikikai buti daleisti laikyti dan aikido aikikai egzamina?
Pasikartosiu dar karta, prasau pasidomekite aikido istrorija, pasidomekite aikido raidos istorija Lietuvoje ir jusu mokyklos vadovo indeli. Jei mes snekame apie aikido pradininkus Lietuvoje, tai visu pirma as pamineciau siuos asmenis Raimunda Sepety (Kaunas) ir Gija Amkoladze (Vilnius). Jusu ziniai Vilniuje aikido uzsiemimus 1991 m. pradejo vesti G.Amkoladze, kurio klubo pagrindu 2005 m. buvo ikurta auksciau mineta federacija. Yra grazi istorija apie jusu centro gyvavimo pradzia .bet jei pasidomesite tai realijos yra siek tiek kitokios. Na bet kokiu atveju jei raso kad nuo 1988 m., tai tegul buna ant ju sazines ;).
Na zinote tikrai su jumis ne polemizuosiu kas cia is ko ka nusigvelbe, manau cia tema apie aikido , o ne apie kieno nors nuoskaudas :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #18 įjungtas: 2012 Spa 19, 16:38:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Turiu aš čia klausimų tokių porą:
(1) Jei daugiau moki visokių terminų ir turi skanų iš visokių trakerių, išmanai istoriją, šaknis, peripetijas irgi intrigėles rūmų visokias, tai geriau atsilaikysi prieš mano lazdą kairėj (ir peilį dešinėj) rankoj? (Jei netyčia nuspręsit, kad per menkas varžovas esu, tai aš Skeptiką atsivesiu, o jis, kaip žinia,  yra MEIJSTRŪ MEIJSTRAS )

Rimbui:

1. Baikit jūs žmones manimi gasdinti - aš gi mažas, geras ir pūkuotas. O kad ne visos aikido technikos ant manęs veikia, tai čia gi treniruotis reikia. Nekaltas kovos menas, kad tam tikri adeptai su didesniais už save dažnai dirbti bijo ;) Ypač, jei tie didesni "ne pagal feng-šui" kovos metu juda...  :yeahhh: Tuo "menas" dirbant tiktai savo smėlio dėžėje nuo nuo "ne-meno"  :icon_bat: ir skiriasi.

Alteo:

1. "Enciklopinės" išminties svaidymas į mūsų užtinusius nuo sveiko gyvenimo būdo, amžių patirties ir pilno kontakto įvairiais linksmais daiktais, panašiais į daiktus, sparingų veidus - bergždžias užsiėmimas. Knygą ir aš matęs. Tiesa, iš toli ir trumpam ;)

2. Ateini, rodai, gauni į akį- kitiems malkų pakrauni, nesvarbu - gerbiam. Duodi - mokomės, gauni - padedam mokintis (jei tik noro yra).

Beje - su didesniais už mane man irgi dirbti, prisipažinsiu, baisoka. Geriau jau kokią taburetę iš už kampo į galvą sulaužyti. O tada jau sakyti "Oss", "Kya", arba "powned" :)

P.S.: yra Lietuvoje ir aikido meistrų, su kuriais aš tikrai nepulčiau "daiktais matuotis", bo nuplėštų :D Nors šiaip realiai, kaip bendrai stilių, gerbiu tik "Real Aikido"...  :angel: O stilius "autorinis" ne "autorinis", "joks" - koks skirtumas, jei veikia?
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 19, 17:19:08 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #19 įjungtas: 2012 Spa 19, 18:09:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Rimbui:

1. Baikit jūs žmones manimi gasdinti - aš gi mažas, geras ir pūkuotas. ...

Aga, mažas toks...  :luztu:
Citata
Alteo:

...
2. Ateini, rodai, gauni į akį- kitiems malkų pakrauni, nesvarbu - gerbiam. Duodi - mokomės, gauni - padedam mokintis (jei tik noro yra).
...

Šioje vietoje pilnai pritariu  :handshake:
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #19 įjungtas: 2012 Spa 19, 18:09:41 pm »

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #20 įjungtas: 2012 Spa 19, 18:21:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...
Pvz. bent kelias tas pacias bazines riesu issukimo technikas atradom ir Ninjutsu kovos mene, tik ten jos turi kitokius pavadinimus, bet kazkodel del Ninjutsu kovos meno efektyvumo tiek daug diskusiju nekyla.
....

Gal todėl, kad anys GALI pasikviesti tamstą pas save ir parodyti iš arti, kuom tie sukiojimai ir pats Ninjutsu valgomi?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #21 įjungtas: 2012 Spa 19, 18:47:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal todėl, kad anys GALI pasikviesti tamstą pas save ir parodyti iš arti, kuom tie sukiojimai ir pats Ninjutsu valgomi?
:chmm:

Čia Ežys vaikiškai papuolė ant finto, kai vienas priešininkas nustumiamas ant kito, ir kol anie mušasi ar atsiprašinėja, pirmasis pasiplauna.  :kikena:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #22 įjungtas: 2012 Spa 19, 19:07:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
.... senai susidariau savo nuomone apie tam tikra sito forumo specifika. Taip kad nei asmeniniai uzsipuolimai, nei pasisakymai ...... ir kiti is panasios formos pasisakymai manes cia nenustebins.......

Dabar del tavo pasisakymo apie aikido ir riesu lauzyma - ir tu mistiniu nekonkretizuotu "JU". Manau, kad snekant apie kovos mena apskritai - yra nekorektiska kalbeti apie kazkokio konkretaus asmens ar asmenu prastai atliekama technika. Tai yra tu konkreciu asmenu problema. Man paciai per savo treniruociu metus teko sutikti ir efektyviai, ir neefektyviai technikas atliekanciu zmoniu, bet pagal kazkieno prasta technika as nebandau susidaryti nuomones apie kovos mena. Visgi kalbant apie kovos mena bendrai reiktu kalbeti apie konkrecios technikos efektyvuma, kai ji atliekama teisingai.

Pvz. bent kelias tas pacias bazines riesu issukimo technikas atradom ir Ninjutsu kovos mene, tik ten jos turi kitokius pavadinimus, bet kazkodel del Ninjutsu kovos meno efektyvumo tiek daug diskusiju nekyla.

O del aikido techniku izvelgimu - as nekomentavau nei ju gerumo nei blogumo, tiesiog kad ten jos yra. Kokiam lygyje jos atliekamos, ir kokiam lygyje atliekamos ir kazkokios ten dziudo technikos - cia jau apie tu konkreciu meistru profesionaluma spreskit patys. Kita vertus, manau sis video yra geras saltas dusas tiems, kurie tikisi pamatyti realiame aikido sparinge skraidymus su placiais isvedimais, kaip modernaus aikido demonstracijose, kurios daznai mano asmenine nuomone prasilenkia su realistinemis situacijomis. Cia manau, paaiskina ir mano nuomone apie pavyzdzius "i desimtuka" nes vien tarp skirtingu aikido stiliu techniku atlikimas labai skiriasi, todel tobulo pavyzdzio varijanto tu tiesiog nerasi, jis vis vien kazkam neitiks.
Būtų labai įdomu sužinoti tą "seniai susidarytą nuomonė", tikrai būtų įdomu, nes ir aš manau, kad Skeptikas tikrai nėra TAS meistras.  :lauzo:

"Jų" - tai apibendrinimas visų aikidokų, kurių technikos veikia visur (youtubej, knygose, pasakose, bet tik ne prieš mano nosį  :-( ). Ir aš tiesiog svajoju, kad koks nors aikidoka mane priluptų, nes visgi slapta tikiu Aikido realumu. Beje aš esu labai neišprusęs, todėl taip ir nesupratau, koks čia ypatingas Aikido stilius, bet būtų tikrai įdomu plačiau sužinoti.

Dėl technikų - tai nėra aikido, sambokarate ar kt. stilių veiksmų, yra tik taktikos-technikos rinkinys, kuris ir apibrėžia stilių. Taigi veiksmas gali kartotis per n stilių. Todėl įžvelgiau dziudo bruožus, bet nepastebėjau jokių Aikido... gal jūsų stilius iš tiesų kitoks.  :chmm:

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #23 įjungtas: 2012 Spa 19, 19:56:37 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:02:40 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #24 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:09:54 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:02:52 pm nuo Alteo »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #24 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:09:54 pm »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #25 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:11:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Be to, as moteris, taip kad man nebutina ten kazkokio "macho" savo irodinet niekam - man ir taip gerai:)

Dėl "Ateini ir duodi" - tuo metu profilio neskaičiau ir lyties nemačiau, taip kad - be jokių užpakalinių minčių. Ir be priekinių!  :rolleyes: Nors minčių eiga man ir patiko...  :rolleyes:

Kas dėl to, kad kažkam kažką įrodinėt - čia labiau mano GYVENIMO kredo (parašą paskaitom  :laikr: ). Nes mano gyvenime kovos menai užima, žinoma, svrbią vietą, tačiau gyvas aš ir kitais... menais....  :rolleyes:
Moteris ne moteris - prieš kumštį visi lygūs. :D Lyčių lygybė, škia :) Technika arba veikia prieš bet ką, arba ne. Antruoju atveju - kažkas kažkur ne taip: arba treniruojamasi nepakankamai "ščyrai", arba bandoma šakute barščius kabint, t.y. naudojama ne ta technika, ne toje vietoje ;) O demonstracijos metu savus vartyt daug proto nereikia.  :angel:
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 19, 20:13:40 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #26 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:15:11 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:03:03 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #27 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:15:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
bet as manau, kad sitas beprasmes diskusijas apie aikido istorija tikrai reikia baigt, nes jos niekur neveda.

Aukso vertės žodžiai - niekam ta istorija neįdomi, išskyrus pačius konkuruojančius trenerius... ir.... verslininkus...  :angel:

Sorry už intymų klausimą, tačiau gal pas Lisyciną treniruojatės?
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #28 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:16:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:chmm:

Čia Ežys vaikiškai papuolė ant finto, kai vienas priešininkas nustumiamas ant kito, ir kol anie mušasi ar atsiprašinėja, pirmasis pasiplauna.  :kikena:

Va čia tai tikras Ninjitsu  :-D Ir visiškai be bajerio. O visos tos kosminės artimo meilės, laužant jam ranką belenkaip 50-čia būdų - paistalai ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #29 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:17:30 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Taip, ir jie vietoj to, kad svaidytusi kazkokiais ten uzgauliojimais, tai mielai daro:) Is to ir zinau, kad kurios technikos sutampa, tik pas mus kitaip vadinasi. Jei konkreciau tai pas mus lanko viena mergina, kuri Ninjutsu lanko jau daugiau nei 5 metus, taigi gaunam progu ir palyginti technikas ir siaip padiskutuoti kovos menu tematika. Nematau tame jokios problemos. Tik jai problemos, nes kaip ji pati teige, pradejus lankyti pas mus pradejo technikos ir pavadinimai su Ninjutsu painiotis :friends:

Esmė ne pavadinimuose, bet anyway. Vėl grįžtam prie enciklopijos.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #29 įjungtas: 2012 Spa 19, 20:17:30 pm »